Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Počas bodo vsi ostali hitrejši, hehe...

No, pa ne bodo vsi hitrejši, nekateri po novem hodimo okoli peš.

Prodal sem Beverly-a 500 :closedeyes: :whistle::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa ne bodo vsi hitrejši, nekateri po novem hodimo okoli peš.

Prodal sem Beverly-a 500 :closedeyes: :whistle::eek:

Ti se kar "zafrkavaj", zakaj pa ne poveš po pravici :whistle:

Drugače pa sem našel dobro "študijo" (ki pa verjetno ne bo uresničena)

news2010-06-24_gilera-fuoco-800gp_b.jpg

cyberscooter.it - Fuoco 800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar "zafrkavaj", zakaj pa ne poveš po pravici :whistle:

Drugače pa sem našel dobro "študijo" (ki pa verjetno ne bo uresničena)

news2010-06-24_gilera-fuoco-800gp_b.jpg

cyberscooter.it - Fuoco 800

čekamo srijedu navečer , odnosno četvrtak ujutro pa da vidimo što to je brže ili ne :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čekamo srijedu navečer , odnosno četvrtak ujutro pa da vidimo što to je brže ili ne :whistle: :naughty:

To bi bila pa raketa, o kateri bi razmišljal. Fuoco 800, hudo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar "zafrkavaj", zakaj pa ne poveš po pravici :whistle:

No , danes sem pripeljal domov Suzuki Burgman AN 650 A let. 2006 z 6300 km. Papirje čakam, na DURSU so mi povedali ,da najmanj en teden moram počakat za odmero davka ( DMV ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No , danes sem pripeljal domov Suzuki Burgman AN 650 A let. 2006 z 6300 km. Papirje čakam, na DURSU so mi povedali ,da najmanj en teden moram počakat za odmero davka ( DMV ... )

Čestitam,kolk ojrov,če ni skrivnost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bila pa raketa, o kateri bi razmišljal. Fuoco 800, hudo...

Malo nas sve pečeš na tihoj vatri ili? Rado bi vidjeli burgmana, ali nema fotki????? :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je tudi moj skuter docakal - STAJERSKO (tablico) !!!

Je kar lepsi !:whistle:

post-24725-127800985887_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišlajm o nabavi kovčka Givi V46 z modrim pokrovom, zavorno lučjo, naslonom za sopotnika in prtljažnikom + nosilec.

Enak, samo še prtljažnik

Kaj ima kdo kaj podobnega za prodat ? cena novega je uf uf.

Če bi jaz sedaj kupoval, bi se odločil za največjega (npr. E55-MAXIA)...  :hmm:...ker ko greš nekam za več kot en dan, potem ti ni niti malo žal viška dnara...  :blush: Sicer so zasilna rešitev stranske torbe, a ko si v tujini... jih glih ne puščaš na motorju, ko te ni zraven...  :glare: Zato je fajn, če imaš veliki top kufer, kjer je vse "varno" pod ključem... To je le moje mnenje...  :whistle:

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je tudi moj skuter docakal - STAJERSKO (tablico) !!!

Je kar lepsi !:whistle:

Lepo,kaj pa cena :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni "hub oil"? Piše v servisnih intervalih, da je treba preverit?

Mislim da je s tem mišljeno olje v prenosu (menjalniku). Verjetno imaš kakšno sliko kje se "zadeva" preveri, vendar sem skoraj 100% da je to "zadaj" v prenosu.

Včeraj opravil servis na 20TKm pri "serviserju" v Sl.Gradcu :worship: , zadeva potekala B.P. in tudi v naprej bo maxi servisiran tam, če bo le mojster imel čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je xraider vaš serviser? Hudič ker sem jaz zmenjen za četrtek na servisu v lj na 10k in piše da je treba preverit hub oil. Glede na to da je govora o maxiju to verjetno pomeni res olje v prenosih oz "sklopki". Še eno vprašanje za enega od naslednjih servisov. Je kakšna razlika med originalnim jermenom in malossi kevlar jermenom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je xraider vaš serviser? Hudič ker sem jaz zmenjen za četrtek na servisu v lj na 10k in piše da je treba preverit hub oil. Glede na to da je govora o maxiju to verjetno pomeni res olje v prenosih oz "sklopki". Še eno vprašanje za enega od naslednjih servisov. Je kakšna razlika med originalnim jermenom in malossi kevlar jermenom?

Cena, Malossi je cenejši. :) pa bolj fukiš se sliš če rečeš, da maš not Malossija. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da si bom mogu dat vgradit tud fukiš variator? :P

Ne ker se ga ne vidi :grim , dost je ča daš filter od Malossija in nalepko(če nimaš ti jo dam jaz :P ). Da bo pa ultra "fancy" pa daj gor Akrapota B) .

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da si bom mogu dat vgradit tud fukiš variator? :P

Noup, variator se pa dejansko pozna, tko da je boljš, da nč ne poveš, da ga maš ampak samo zoooooom in se odpelješ mimo.

p.s.: morm dons poslikat kaj gre jutri na mojga, upam.... ;)

p.p.s: ne, ni odmična, ta gre kasneje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ker se ga ne vidi :grim , dost je ča daš filter od Malossija in nalepko(če nimaš ti jo dam jaz :P ). Da bo pa ultra "fancy" pa daj gor Akrapota B) .

pleh p***a :) a zato si hotu met Malossijev filter in akrapota, cincaš pa pr' variu, se ga ne vid pa ni efekta? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pleh p***a :) a zato si hotu met Malossijev filter in akrapota, cincaš pa pr' variu, se ga ne vid pa ni efekta? :naughty:

A nisi pozorno bral, sem bil pri @x raiderju na "servisu" :whistle: . Variatorja nisem menjal, vendar mislim, da je po spremembah učinek identičen :naughty:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ni razlike? Hmm... zanimivo, res zanimivo :hmm: Kaj pa taljani pravijo? Se je to že tudi pri njih pojavilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ni razlike? Hmm... zanimivo, res zanimivo :hmm: Kaj pa taljani pravijo? Se je to že tudi pri njih pojavilo?

No ne predstavljam si da bi bila razlika še občutnejša :hmm:. Sedaj imam 15g valjčke (original Majesty), ITA so rekli najboljši kompromis med trajnostjo, ceno in tem kar dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!