Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

V dimenziji za @pelikana jih ni če se ne motim, mogoče pa ima City Grip na zalogi :hmm: 

Zdravo!

Hvala za vso pomoč tebi in vsem...   :OK: Jaz sem takorekoč zadevo rešil...   :? Namreč, @Petek123 mi "uredil", da so se našle ene "ta prave" na hitro...   :yea1: Bridgestone Hoop B02, B03 (enake kot sem jih imel do sedaj)...  Kakorkoli, v torek ali sredo jih grem montirat...   :D  Cena? Konkurenčna!   .)

Lp vsem

p.s. Te gume so zdržale skoraj 12k...   :grim   Glede Michelina City Grip... pa boste tisti, ki jih boste nabavili (npr. @Sat500) ...povedali, kako se dejansko obnesejo v "praksi"...   :hmm:...in jih morebiti nabavim naslednje leto...   :? Hvala še enkrat vsem za trud okoli iskanja...!!!    :)

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dimenziji za @pelikana jih ni če se ne motim, mogoče pa ima City Grip na zalogi :hmm:

@Maxiscooter a ne bo "tanovi" prevelik za v mesto? Bo šla žena v bodoče večkrat s tabo pa rabiš prostor :D , poglej še za kakšnim "maxom", glede na to da se voziš "sam", za v mestno gužvo se mi zdi primernejši. Če ni skrivnost, zakaj si se odločil za menjavo?

Vidim ,da spremljaš prodajo in nakupi. Zakaj menjam ? Še sam ne vem. Morda si želim drugo igračo. Neodločen sem med Tmaxom in Brugmanom.

Prvi se mi zdi bližji motorju kar mi zelo diši pa tudi zeloo dobro pišejo o njem.

Drugi pa je udobnejši za dolge poti še posebno pri mojih kg :whistle: :whistle:

Kot že veš se žena ne bo z menoj vozila tako , da res ne vem kaj je prav . Vem le ,da ta skuter ,ki ga imam mi služi odlično in gre kot urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ,da spremljaš prodajo in nakupi. Zakaj menjam ? Še sam ne vem. Morda si želim drugo igračo. Neodločen sem med Tmaxom in Brugmanom.

Prvi se mi zdi bližji motorju kar mi zelo diši pa tudi zeloo dobro pišejo o njem.

Drugi pa je udobnejši za dolge poti še posebno pri mojih kg :whistle: :whistle:

Kot že veš se žena ne bo z menoj vozila tako , da res ne vem kaj je prav . Vem le ,da ta skuter ,ki ga imam mi služi odlično in gre kot urca.

Morebiti pa med dvema izbereš tretjega...  :eek: ...in (seveda) izbereš kar Silver Winga...  :D Tu ne moreš "zgrešiti"... :D ...pa tudi, morebiti bo pa ženi bolj všeč ta "tretji"...  .) 

Lp iz mrzlega in deževnega Mb-ja...

p.s. V kolikor bi te zanimala "probna" vožnja... ti je moj na voljo...  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morebiti pa med dvema izbereš tretjega... :eek: ...in (seveda) izbereš kar Silver Winga... :D Tu ne moreš "zgrešiti"... :D ...pa tudi, morebiti bo pa ženi bolj všeč ta "tretji"... .)

Lp iz mrzlega in deževnega Mb-ja...

p.s. V kolikor bi te zanimala "probna" vožnja... ti je moj na voljo... :)

Hvala za ponujeno vožnjo. Javno povem, da nisem še nobenega vozil razen mojega , tako da preden izberem bom sigurno kaj probal.

Žena pa je drug problem :whistle: :whistle: . Boji se dveh koles in pika. Dala mi je dovolilnico ,da naj se kar sam vozim :yea2: :yea2::yea2: Povem vam ,da mi ni težko :naughty::naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam stavio Michelin City grip gume i taman počelo ovo lijepo ljetno vrijeme

tako da su od prvog dana dobro testirane i samo mogu reći da su odlične gume za kišu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponujeno vožnjo. Javno povem, da nisem še nobenega vozil razen mojega , tako da preden izberem bom sigurno kaj probal.

Žena pa je drug problem :whistle: :whistle: . Boji se dveh koles in pika. Dala mi je dovolilnico ,da naj se kar sam vozim :yea2: :yea2::yea2: Povem vam ,da mi ni težko :naughty::naughty::naughty:

T-Maxa ti lahko jaz dam za provat. Da lahko primerjaš. Sicer je model 2001 - 2003 (star model), ima pa precej podobno pozo / vožnjo kot nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za ponujeno vožnjo. Javno povem, da nisem še nobenega vozil razen mojega , tako da preden izberem bom sigurno kaj probal.

.....................

Saj za probat ti dam tudi jaz mojega, mogoče ti ga celo prodam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se hecat, sem ti filtr naroču :)

Bo dobil "moped" s opravljenim servisom na 20tkm :grrr

Drugače pa da malo začinim temo :P , kaj bi kupili v primeru da bi prodali svojega maxija in bi kupili motor?

Poznam 3 "skuteriste", ki so šli na V stroma 650 (@dant3, @Scarabeo500, @BoštjanG), kaj pa ostali :hmm:

Za @Zvone500 vem da bi imel Gold Winga, če se prav spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dobil "moped" s opravljenim servisom na 20tkm :grrr

Drugače pa da malo začinim temo :P , kaj bi kupili v primeru da bi prodali svojega maxija in bi kupili motor?

Poznam 3 "skuteriste", ki so šli na V stroma 650 (@dant3, @Scarabeo500, @BoštjanG), kaj pa ostali :hmm:

Za @Zvone500 vem da bi imel Gold Winga, če se prav spomnim.

Sem bil dolga leta motorist in bom ostal kar na MAXSI-ju ,saj sem tudi med veliko menjanimi modeli našel zase in za sopotnico najbolj ustreznega.

Človek pač mora poskusit in le tedaj lahko ugotovi kaj je zanj najprimernejše, je pa res da imamo zelo različne okuse.

Moje mnenje pa je, da si kupiš takšen motor da z njim (uživaš) in da ti obvladaš motor, ne pa da motor tebe. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dobil "moped" s opravljenim servisom na 20tkm :grrr

Drugače pa da malo začinim temo :P , kaj bi kupili v primeru da bi prodali svojega maxija in bi kupili motor?

Poznam 3 "skuteriste", ki so šli na V stroma 650 (@dant3, @Scarabeo500, @BoštjanG), kaj pa ostali :hmm:

Za @Zvone500 vem da bi imel Gold Winga, če se prav spomnim.

Res nisem več skuterist, ampak redno spremljam vaše dejavnosti. Vas moram pohvalit, zelo ste dejavni.

Le tako naprej, pa veliko varnih kilometrov.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nisem več skuterist, ampak redno spremljam vaše dejavnosti. Vas moram pohvalit, zelo ste dejavni.

Le tako naprej, pa veliko varnih kilometrov.

Scarabeo

Saj se nam na kakšni vožnji lahko pridružiš, zaenkrat še ne grizemo :lol: .

Pa še eno vprašanje; ima gdo Givijevo torbico za navigacijo (S850)? Rabil bi mere dela v katerega se da navigacija, zanima me ali gre notri navigacija 13.7x8.5x1.5cm. Ni toliko važno da je "prozorni" del tako velik, ekran je manjši.

Oziroma ima kdo kaj podobnega v primerni velikosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo dobil "moped" s opravljenim servisom na 20tkm :grrr

Drugače pa da malo začinim temo :P , kaj bi kupili v primeru da bi prodali svojega maxija in bi kupili motor?

Poznam 3 "skuteriste", ki so šli na V stroma 650 (@dant3, @Scarabeo500, @BoštjanG), kaj pa ostali :hmm:

Za @Zvone500 vem da bi imel Gold Winga, če se prav spomnim.

Jaz bi imel BMW F800GS ali pa R1200GS ali pa F800ST ali pa R1200RT. Samo se mi zdi, da so zame pretežki (po kg, denarnica je pretanka..). Kaj pa vem, ko/če bo prišel tisti čas, se bom pa odločal. Za zdaj ostanem maxXxi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se nam na kakšni vožnji lahko pridružiš, zaenkrat še ne grizemo :lol: .

Pa še eno vprašanje; ima gdo Givijevo torbico za navigacijo (S850)? Rabil bi mere dela v katerega se da navigacija, zanima me ali gre notri navigacija 13.7x8.5x1.5cm. Ni toliko važno da je "prozorni" del tako velik, ekran je manjši.

Oziroma ima kdo kaj podobnega v primerni velikosti?

Hvala za povabilo. Urnik imam poln, v drugi polovici se pa morda res kaj oglasim, da kako rečemo.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo splet nekaj dni lepo vreme.

Kdo se prostovoljno določi, da organizira kakšno maxi dnevno furo ??? da ne bomo določli nekoga.

Jaz sem sicer do 28 na voljo, 29 pa parkiram maxija in letim na toplo.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kak (pocen) servis al pa privat mehanika v Lj, ki sraufa maxije??

Ravnokar sem na mojem opravil servis na 11000 km. Mojstra sem gledal pri delu. Vse pohvale @x-raider -ju, sem zelo zadovoljen :trance_27_notworthy: . Sedaj pa veselo v poletne dni na maxXxi ture. :OK:

Tole - maxXxi - sem pobral od Pelikana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo splet nekaj dni lepo vreme.

Kdo se prostovoljno določi, da organizira kakšno maxi dnevno furo ??? da ne bomo določli nekoga.

Jaz sem sicer do 28 na voljo, 29 pa parkiram maxija in letim na toplo.

LP

Blond

Ker si se že sam javil, pa jo organiziraj. V petek in soboto, 25. in 26. junija imam čas. Še kdo?

Lahko pa predlagam kratko turo na Koralpe iz Dravograda čez Wolfsberg na Deutschlandsberg. Traja malo manj kot tri ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo splet nekaj dni lepo vreme.

Kdo se prostovoljno določi, da organizira kakšno maxi dnevno furo ??? da ne bomo določli nekoga.

Jaz sem sicer do 28 na voljo, 29 pa parkiram maxija in letim na toplo.

LP

Blond

Ker si se že sam javil, pa jo organiziraj. V petek in soboto, 25. in 26. junija imam čas. Še kdo?

Lahko pa predlagam kratko turo na Koralpe iz Dravograda čez Wolfsberg na Deutschlandsberg. Traja malo manj kot tri ure.

Maxi:01 oziroma Dnevne "maxi" fure B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest? Samo jermen. Ja, je že tolk kilometrov okoli in počas bo čas za menjavo. @Skuterist je tisti, ki je kupoval ostalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas bodo vsi ostali hitrejši, hehe...

Škatla je bila velika, vendar so bili notri "deli" za redni servis. Drugače pa razmišljamo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!