Skoči na vsebino

opel vektra &&& ford mondeo


račka

Priporočene objave

vektra je hitrejša po ovinkih, (sploh nea zleti dol, NIKOLI) mondeo pa bolj "stegne" z mesta. Tam, kake 6s/100km. :D

...samo moje skopo mnenje .) :hmm:

Z vektro se da žgat po avinkih...

Vektra ma temne šajbe...

Vektra ma ful piroke gume...

Vektra ma dobro štimo...

Vektra piči z mesta ko šus...Vektra ma vreji bremze...

Vektra ma lite felne...

Vekta pelje scat Encoja , ne da nebi Mondija

moje skopo mnenje...

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel Vectro 2.0 i letnik 1994 klima, abs, greti sedeži, greta ogledala, el. pomik stekel, servo volan, alu orig. felge; prva liga od avta. Nenormalno dobr gre, super ekonomik poraba, brez okvar 80.000 km na prejšnjih 140.000 podlage. Vse kar je blo kasneje je jajc kar se Vectre tiče, vsaj po pričevanjih znancev lastnikov. Ford pa točno to predstavlja kar je napisal BlazS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Jah, veš kak je tota "stora šrotarca" 30 let stara, ka na zodje vleče....pozimi rajši nej, pa še v noge me v njem zebe :grim

Vačik, za pozimi pa dizl golf 2 rulzz :grim :grrr

Sicer pa, ka nede vse "mimo" :blush: .. Ej, Reca, Golf, ups...Vektra je v vseh pogledih kvalitetnejša pa boukša kak Ford.

Ford je za babe!!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vectra zadnji pogon :hmm: :?

Vectra ma pogon na sprednja kolesa...na zadnje jih ma Omega.

Sicr gre pa ta tema krnekam :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Jah, veš kak je tota "stora šrotarca" 30 let stara, ka na zodje vleče....pozimi rajši nej, pa še v noge me v njem zebe :grim

Vačik, za pozimi pa dizl golf 2 rulzz :grim :grrr

Sicer pa, ka nede vse "mimo" :blush: .. Ej, Reca, Golf, ups...Vektra je v vseh pogledih kvalitetnejša pa boukša kak Ford.

Ford je za babe!!

:yea1:

Ford je za babe, :nono: .Ford je tud za tiče, :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš gnar črni audi pa črne šajbe pa lite felne, če maš majn dnara vseeno kirega golfa samo da ma črne šajbe pa šumaher nalepko prek zadne šajbe, če si bol bogi eno staro belo vektro pa folijo na šajbe, neka nalepk pa ene stare močne poceni bokse noter za Atomik Harmonik navijat!

pa bilo ka maš, obvezno CD na rikverc špegl obesti pa OBVEZNO DIZLA dauš lahko kurilca tankal!

forda pa nikak ne, ni švabski! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forda kupi ne pa jajca od opla ki ti ga bo rja požrla pa crkavalo ti bo vse po spisku

moj mondeao ina 160 tisoč pa noče crknit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidim da vam '' pametnih '' nasvetov ne manjka, zato bi nekoga od vas prosil, da mi konkretno napiše kaj je tako hudo narobe z Opli?????Ali njihove dti mašine tako zanič ali kaj tretjega???? Pa prosim da se izognemo raznih kravjih komentarjev, ker bull/cow shita je v tej temi že preveč :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: jaz mam kadetta l.74 & l.76. pa kar gre..... :hmm:

Forda pa nimam, tako da mi ne gre. :hmm:

Staaari Opli & Golf 2 dizel rox :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ene par predzadnjih Mondeotov (letnik 1996) in avto gre zelo dobro. Na našem je trenutno 178.000km, nobenih problemov (edino sneta cevka za šipe čistit), sosed ima že preko 220.000km, ravnotako nobenih težav. V ovinkih leži super (po viaduktu od Slivnice proti Hočam, sem uspel celo 150km/h s 14-colskimi pnevamtikami in originalnimi amortizerji), udobje med vožnjo je sproščujoče, sedeži so mehki itd... Za Opla pa ne vem, ker ne poznam nobenega z Vectro. Pomoje je kvaliteta nekje na istem. Je pa Mondeo (115KM) za manjši denar boljši nakup od A4 (125KM) iz iste ere, saj je kvaliteta ista ali pa celo v prid Mondejevi, prostornost tudi večja, pa še hitrejši je (kljub manj konjem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Do jeseni nameravam zamenjat avto:

Načeloma se odločam med:

Ford Mondeo karavan 2.0 TDCI

VW Passat Variant 1.9 TDI

Dal bi do 3 MIO. Letnik 2003+, Kilometrov okrog 100000. Ful oprema, preferenčno tiptronic.

Kakšne so vaše izkušnje s temi avtomobili? (težave, pozitivne lastnosti) Pa ne mi pisat čenč ala prjatlu od znanca je crknl......

Kako se izogniti nategu z prevrtenimi kilometri pri uvoženih avtomobilh.

Kakšen nasvet kateri preprodajalec je še najmanjša baraba?...

Al se bolj splača sam po njega v DE?

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do jeseni nameravam zamenjat avto:

Načeloma se odločam med:

Ford Mondeo karavan 2.0 TDCI

VW Passat Variant 1.9 TDI

Dal bi do 3 MIO. Letnik 2003+, Kilometrov okrog 100000. Ful oprema, preferenčno tiptronic.

Kakšne so vaše izkušnje s temi avtomobili? (težave, pozitivne lastnosti) Pa ne mi pisat čenč ala prjatlu od znanca je crknl......

Kako se izogniti nategu z prevrtenimi kilometri pri uvoženih avtomobilh.

Kakšen nasvet kateri preprodajalec je še najmanjša baraba?...

Al se bolj splača sam po njega v DE?

Hvala in LP

Moj brat je ene 5 let nazaj kupu mondeota 1.8 karavan 98 letnik, rablenga, avto je bil uvožen, ni blo nevem kakih problemov. Na števcu je mel okrog 120 k km ampak jih je avto mel zihr okrog 160 k.

Pozitivna lastnost je to da ga je dobil poceni in ko ga je prodajal ni zgubil dosti na njem.

Imel je neke težave z ročno zavoro in je moral na servis pelat, pol je mogu nardit mal bl orng servis(menjava jermena itd. ) , ampak potem mu je delal kot urca.

Poglej mal tule:http://www.autoscout24.de/

V Nemčiji bi najbrž dobil nekaj ceneje, ker tu vsak trgovec še malo privije ceno...

Če boš kupil uvožen avto iz Nemčije, ga je ziher vozu kak trgovski potnik in ga ni šparal, zato boš pač na začetku imel z njim nekaj več stroškov, ampak se ti potem kasneje ko boš avto prodajal utegne izkatzat za dober nakup, ker boš videl kako malo si izgubil na njem...

Nategu s kilometri se lahko deloma izogniš tako da kupiš avto z servisno knjižico, ampak tudi tem ni čisto za verjet.

Če mene uprašaš bi jaz vzel Mondeota, pa ne tiptronic...

Želim ti dober nakup.... :OK:

lp Grega

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne forda sam forda ne kupt pa to e ptiči na veji čivkajo da se kwari ko ne wem kaj

nemc to je avto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

forda kupi ne pa jajca od opla ki ti ga bo rja požrla pa crkavalo ti bo vse po spisku

moj mondeao ina 160 tisoč pa noče crknit :BUA:

naša opel astra, letnik 93 dela brez problemov. Res da jo je mal rja načela, ampak se da to hitr zrihtat. Uglavnm pr naši družini so opli že douga leta, pa še noben ns ni razočarov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!