Skoči na vsebino

opel vektra &&& ford mondeo


račka

Priporočene objave

mi mamo vectro gls solidn avto brez pikice rje . avto prostorn vožnja odobna use use če si pa divje narave si pa nabavi calibro 2.0 solidn avto poraba je še kr no. v vsakem primeru pa prej vectro kot pa bilo katerega forda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka vsi te nemce hvalte,ker dan danes sploh ni več slabih avtov.

o calibri pa nebom govoru,ker mam preslabe izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opel ....asociacija: dolenčki, šuškavci

Ford M.....nič psebnega....tisti ki so med prvimi padli iz tekočega traku so že med elito-,,svadbenina kola,, :huh:

torej je čist vseeno kaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam povem yugota si kupte,to je avto,mal predelaš,se lahk furaš vsepovsod,ko stem dvema nebi šlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi mamo vectro gls solidn avto brez pikice rje . avto prostorn vožnja odobna use use če si pa divje narave si pa nabavi calibro 2.0 solidn avto poraba je še kr no. v vsakem primeru pa prej vectro kot pa bilo katerega forda .)

moj vulkanizer in gostilničar ima SUPER ohranjeno calibro turbo 4x4 za 150 jurjev za prodat. ampak zgleda da nima noben nekega zaupanja, že kak mesec stoji tam pa nič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20i more bit ja sam morš tut 2.0 dobit res u nulo ohranjeno da bi se odloču za njo .) drgač pa stokrat rajš calibro kot pa forda moje mnenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si že kupil kaj? :hmm: :D DIESEL, tip sprašuje med Vectro in Mondeom, ne med Calibro in Probeom B)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj vulkanizer in gostilničar ima SUPER ohranjeno calibro turbo 4x4 za 150 jurjev za prodat. ampak zgleda da nima noben nekega zaupanja, že kak mesec stoji tam pa nič :whistle:

Velecenjeni kolega, super ohranjena calibra je konstrukt. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblika je vbistvu zelo subjetkivna ocena. Kar se starejših modelov, bi težko rekel, kateri je lepši, čeprav se mogoče nagibam k Mondeu, ker Vectrine zadnje luči so, roko na tiča, grde. Kar se tiče novih modelov nista ne Ford ne Opel biserja v oblikovanju. Mondeo še gre, Fiesta je še bolj domišlijsko skopa, Fusion je katastrofa na štirih kolesih in ne zasluži tako dobrega imena. Kar se tiče Oplovih mojstrovin je Astra še kar dobra, Corsa tudi še kar gre, Vectra je pa grda za zjokat (nekaj takšnega kot Fusion). Obema firmama primanjkuje oblikovalskega talenta, saj ju je prehitel v oblikovalskem pogledu celo Volkswaggen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, da ju je prehitel VW-tam riše človek naše gore list. Passat je njegov izdelek. PA ŠE ZANMIVOST: Pri nas mu ni uspelo priti na ALU.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski oblikovalec sodeloval pri oblikovanju nove generacije Golfa

Vsake toliko nas razveselijo uspehi naših mladih oblikovalcev v tujini. Tokrat je za to poskrbel Robert Lešnik, industrijski oblikovalec, katerega ideje so pri Volkswagnu skoraj v celoti uporabili za novega Golfa. Po njegovi zamisli sta namreč izdelana nos in zadek, malo spremenjena so le vrata; sodeluje pa tudi pri oblikovanju novega passata in ostalih konceptnih modelov. Poleg Lešnika v Volkswagnovem oblikovalskem oddelku dela tudi Marko Jevtič, prav tako mladi slovenski up v svetu industrijskega oblikovanja, ki je svojo kariero začel pri BMW.

Oba sta zaključila študij v Nemčiji, na oblikovni akademiji v Pforzheimu, svoje ideje in znanje pa sedaj uveljavljata med avtomobilsikim oblikovalci. Zanimivo je to, da nobenemu od njiju ni uspelo narediti sprejemnih izpitov na ALU. To ju očitno ni ustavilo na poti do uresničitve svojih sanj.

:topic: ....sam tok, da veste, ker premalo vemo o sovencih, ki so jim doma zaprli vrata.

Post kopiran iz: http://www.3delavnica.com/index.php?main=n...&novica_id=1797

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, da ju je prehitel VW-tam riše človek naše gore list. Passat je njegov izdelek. PA ŠE ZANMIVOST: Pri nas mu ni uspelo priti na ALU.

sej prav, da mu ni ratal ... kokr je tanou Pazat grd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej prav, da mu ni ratal ... kokr je tanou Pazat grd...

pa ti si pa res bogi ,tanov passat je pa lep.no ja,vsake oči imajo svojga malarja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim res ne ?? kr neki sam da pišeš .) kr nov passat je lep nism nobenga slišu da bi mu bil grd . pa tut ta ko je brzi reku usake oči majo svojga malarja . sam čeprau ti avto ni všeć ne morš enmu prevoščit da ni uspel priet na tist ALU al kak je blo rečen

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam povem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NI VAŽNO KAK AVTO VOZIŠ, VAŽNO JE DA GA Z VESELJEM VOZIŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa tud če ti je yugo koral 45 ušeč,al pa ka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao Sym :slap: samo da nekej napišeš :yawn:

zakaj bi se trudil na dolgo in široko razlagat svoje poglede, če pa je večina postov v smislu "ful mi je všeč in prišlo mi bo" ter "nagravžen je, meni prihaja na japonce"... :(

in če mi je še res grd ta passat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam povem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NI VAŽNO KAK AVTO VOZIŠ, VAŽNO JE DA GA Z VESELJEM VOZIŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa tud če ti je yugo koral 45 ušeč,al pa ka :P

jz mam opel corso, vm povem, da večga jajca od opla še nism vozila, u parih mescih sem mu za šalo uničla roke pa končnike, zj mi pa še ležaji tuljo, pa u razdelilni mam vlago, pa same pizdarije z njim, pa da o rji ne govorim, jao jao. Sicer za druge ne vem kok so kej bol, sam pomoje isto sranje samo drugo pakovanje.

Za mal nasmeška vas pa v priponki čaka avtomobilistični horoskop :lol1:

LP

avto_horoskop.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam opel corso, vm povem, da večga jajca od opla še nism vozila, u parih mescih sem mu za šalo uničla roke pa končnike, zj mi pa še ležaji tuljo, pa u razdelilni mam vlago, pa same pizdarije z njim, pa da o rji ne govorim, jao jao. Sicer za druge ne vem kok so kej bol, sam pomoje isto sranje samo drugo pakovanje.

Za mal nasmeška vas pa v priponki čaka avtomobilistični horoskop :lol1:

LP

še dobr, da sem dvojček :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi se trudil na dolgo in široko razlagat svoje poglede, če pa je večina postov v smislu "ful mi je všeč in prišlo mi bo" ter "nagravžen je, meni prihaja na japonce"... :(

in če mi je še res grd ta passat ...

Verjetno se ti je VW zelo zameril z vsemi novimi modeli, ki jih je izdal nazadnje. Oblikovno so pa napredovali do te stopnje, kjer še nikoli niso bili. Zate je pomoje bolje, da si kupiš kakšnega Golfa iz začetka 80-tih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam opel corso, vm povem, da večga jajca od opla še nism vozila, u parih mescih sem mu za šalo uničla roke pa končnike, zj mi pa še ležaji tuljo, pa u razdelilni mam vlago, pa same pizdarije z njim, pa da o rji ne govorim, jao jao. Sicer za druge ne vem kok so kej bol, sam pomoje isto sranje samo drugo pakovanje.

Za mal nasmeška vas pa v priponki čaka avtomobilistični horoskop :lol1:

LP

ja powej letnik avta pa kulk ma kej prevoženih pa kak je kej uničen .) ne morš rečit da so vsi opli slabi ko maš ti corso ko si mogoč 5. lastnik pa avto ma 200 000 prevoženihsam predvidevam .) velik sorodnikov ma ople pa tut sami mamo vectro avto služi namenu deli so pocen rabljenih delov je ko listja kulk jih jst poznam čeez ople nima kej rečt sicer pa avto ni ne wem kak luksuz tak ko sta bmw al pa audi in zato ni za pričakovat da odkriješ vesolje ko maš opla. sicer pa tko ko sm prej reku avto zlo dobr služi svojemu namenu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja powej letnik avta pa kulk ma kej prevoženih pa kak je kej uničen .) ne morš rečit da so vsi opli slabi ko maš ti corso ko si mogoč 5. lastnik pa avto ma 200 000 prevoženihsam predvidevam .) velik sorodnikov ma ople pa tut sami mamo vectro avto služi namenu deli so pocen rabljenih delov je ko listja kulk jih jst poznam čeez ople nima kej rečt sicer pa avto ni ne wem kak luksuz tak ko sta bmw al pa audi in zato ni za pričakovat da odkriješ vesolje ko maš opla. sicer pa tko ko sm prej reku avto zlo dobr služi svojemu namenu .)

S tem se strinjam tudi jaz - jaz in moja Astra sva že doooolgo skupaj in se izide, kot si napisal!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!