Skoči na vsebino

opel vektra &&& ford mondeo


račka

Priporočene objave

Mal sm pogledal po internetu in našel tole : http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/osebna/oglas.asp?id=736926#

Če mene uprašaš je tole dost boljše kot Vectra, ampak poglej, če imaš ti za avto namenjen proračun, velik 150.000 sit, potem raje kupi kolo, boš bolj zadovoljen :)

Kdo ti bo dal pa za bencin pa za registracijo .

pa btw tale twoja primerjava je mal majava .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: bencinski motor, 3000 ccm, 174 kW / 237 KM :eek: A ti sploh veš kolk to žre ??? Pa kolk je registracija, pa francozovi rezervni deli, pa...

Čaki, čaki, nism jz nič omenjal ostalih stroškov ane :)

Kdo ti bo dal pa za bencin pa za registracijo .

pa btw tale twoja primerjava je mal majava .)

Če nimaš dnarja za vzdržvat avto potem ga sploh ne kupuj...

pa btw, zakaj je pa majava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo ti bo v naši preljubi sloveniji ko smo mogl učiri protestrirat , kupu avto ko ma 273 KM kje boš dobu za bencin , kak ga boš vzdrževal kak mi lohk poweš :?

mi smo z vectro nardil 600 km z polnim tankom bencina me zanima kulk jih kej nardiš z 273 KM pod pokrovom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo ti bo v naši preljubi sloveniji ko smo mogl učiri protestrirat , kupu avto ko ma 273 KM kje boš dobu za bencin , kak ga boš vzdrževal kak mi lohk poweš :?

mi smo z vectro nardil 600 km z polnim tankom bencina me zanima kulk jih kej nardiš z 273 KM pod pokrovom .)

Joj lejga <_< , jz ti samo pravm da se da dobit boljši avto za okoli 150 k kot pa je tale Vectra, sicer pa sm že omenu da če nimaš denarja za avto si kupi kolo. Jaz vem da avtomobila ne bom imel še doooooolgo časa, ne Vectre ne Peguota z 270 km.

mi smo z vectro nardil 600 km z polnim tankom bencina me zanima kulk jih kej nardiš z 273 KM pod pokrovom .)

in... :huh: kupi golfa 2 dizla pa boš naredu 1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolo si bom kupu ja :? .) dej no ne bit nor

golf 2 ja če si ti gre da se sam varčn furaš ka pa varnost pa ma imidž .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolo si bom kupu ja :? .) dej no ne bit nor

golf 2 ja če si ti gre da se sam varčn furaš ka pa varnost pa ma imidž .) :?

Nisem nor, zakaj pa ne kolo?

Dej nehi no, Vectra 90l. je pa izjemno varna ane?

PA KAJ TEBI NI JASNO ČLOVEK!!!

Za 150k bi ti iskal varnost, imidž in hkrati varčnost in ne vem še kaj. Mislim da si malo nerealen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vectri 90 letnik si velik bolj varn ko pa v enem golfu 2 pa ne mi govrit da sta golf 2 pa vectra na zunanjost podobna kr daleč od tega

sigurno da si ne bom kupu kolesa sj pa nism nor da bi si ga za 150 jurjev dobim avto človk ki ma porabo 6,5 l na 100 km in mi ne bo sram rečt eni deklini pel se zraun mene

če bom meu pa kolo kam bom dal sopotnika na paket tregar :doze:

še enkrat ti powem da se bolj varnega počutm u 90l vectri ko pa u golfo 2 čeprau ni slab golf kar se tiče porabe in vzdržljivosti

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vectri 90 letnik si velik bolj varn ko pa v enem golfu 2 pa ne mi govrit da sta golf 2 pa vectra na zunanjost podobna kr daleč od tega

sigurno da si ne bom kupu kolesa sj pa nism nor da bi si ga za 150 jurjev dobim avto človk ki ma porabo 6,5 l na 100 km in mi ne bo sram rečt eni deklini pel se zraun mene

če bom meu pa kolo kam bom dal sopotnika na paket tregar :doze:

:lol: :lol: :lol:

Ok 100 ljudi 100 čudi, vsak ima svoje mišljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti pa pravi, da si moraš kupiti kolo za 150.000sit? Prodajajo jih že od 29.000sit naprej. Imeti avto je strošek in to ogromen. Začetno ceno še nekako preboliš, kaj pa registracija, bencin, pnevmatike in servisi? Raje prišparaj denar za kaj bolj pametnega pa se vozi z vlakom, če nisi ravno iz prestolnice. Samo zato, da boš lahko punce vozil okoli je to res brezvezen nakup. Vloži tistih 100.000sit raje na sklad pa boš imel več od tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti pa pravi, da si moraš kupiti kolo za 150.000sit? Prodajajo jih že od 29.000sit naprej. Imeti avto je strošek in to ogromen. Začetno ceno še nekako preboliš, kaj pa registracija, bencin, pnevmatike in servisi? Raje prišparaj denar za kaj bolj pametnega pa se vozi z vlakom, če nisi ravno iz prestolnice. Samo zato, da boš lahko punce vozil okoli je to res brezvezen nakup. Vloži tistih 100.000sit raje na sklad pa boš imel več od tega.

No za to kolo nism mislu ravno za 150.000sit, ampak se strinjam glede avta, ker je res nesmisel nekaj kupovat če ne moreš vzdrževat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za to kolo nism mislu ravno za 150.000sit, ampak se strinjam glede avta, ker je res nesmisel nekaj kupovat če ne moreš vzdrževat.

Točno to. In potem vidiš (ne zdaj ravno konkreten primer), ko si ljudje nabavijo kakšne drage SUV-e, nakar ga čez eno leto prodajajo, ker ugotovijo da ena pnevmatika pride 100.000sit :doze: Doma pa vsi v ponošenih trenerkah, pijejo deževnico iz žleba, jedo postani kvas in čakajo, da bo čez 19 let konec kredita :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Sam res, eni bi samo ob kruhu pa vodi živel samo da majo dober avto .)

Mogoče je malo off-topic, ampak zadnjič je ena novinarka šla na testno vožnjo z Mercedesom. Ko je prišla v salon je slišala, kako je oče govoril sinu o ML-u: "Ta avto pa moramo imeti pa magari se preselimo v manjše stanovanje!" :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa drug problem da folk hoče na zunaj ful izstopat z avtom za ne wem kake milijone .) to je pa res bedarija .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bogi ste.js se na motorju najbolš počutim :OK:

čeprav pije ko fap

A je kdo spraševal po počutju? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ....

Počutje je tud kr važna zadeva ! Kar se pa tega tiče sta pa verjetn oba kar enakovredna .

Čeprav na počutje verjetno vplivajo drzge zadeve... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm s tem mislu da ste brezvezni

4 ljudi in 2 gajbi krompirja je po zasneženi cesti z motorjem malo težko peljat :yes: A tebi to uspeva?

Glede udobnosti sem skoraj prepričan, da je ima Mondeo več. Pri Vectri so skoparili na zadnji klopi, kjer nekdo, ki meri več kot 180cm že kar težko sedi. Vsaj moje izkušnje so takšne. Kako je glede pritljažnika pri Vectri pa nevem, Mondejev ima prostornino 460l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam jih pa peleš z mondeotom na njivo,pa krompir izkopate pa ga domu pelate :?

Če že hočeš, ja. Drugače pa v pritljažnik pašejo tudi potovalke, vrečke, paketi, pralni stroji, baje se celo sedeži dajo podret in lahko noter pelješ razne vzmetnice, letve... :blink: Mogoče se sliši neverjetno, ampak ima štiri oziroma pet sedežev! To pomeni, da se z enim vozilom lahko pelje od točke A do točke B celo 5 oseb. Da ne razlagam tudi tega, kako te pozimi ne zebe, ko vključiš gretje in kako je poleti fino hladno, ko vključiš klimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki, tut s peugeotom 206 lahko voziš pralne stroje in žimnice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki, tut s peugeotom 206 lahko voziš pralne stroje in žimnice ...

Oprosti, tokrat mi je (z)manjkalo posploševanja :OK: Brzi je spraševal za določen model avtomobila :unsure:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vprašal bi vas samo za mnenje o oplovem dizlu 2.0 DTI(101 KM). Torej tisti ki ste zadevo vozili, bi prosil za kakšno informacijo o morebitnih znanih napakah na teh motorjih, poraba, prožnost....Kupujem sicer Astro s tem motorjem, ampak je v vectri verjetno podobno, s tem da gre malo manj in malo več pokuri.

Lp, Lightning!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!