Skoči na vsebino

opel vektra &&& ford mondeo


račka

Priporočene objave

Verjetno se ti je VW zelo zameril z vsemi novimi modeli, ki jih je izdal nazadnje. Oblikovno so pa napredovali do te stopnje, kjer še nikoli niso bili. Zate je pomoje bolje, da si kupiš kakšnega Golfa iz začetka 80-tih :OK:

Nič se mi ni zameril - samo grd mi je... Verjetno sem bolj na Italijane cepljen... pa Japonce ...pa Angleže... pa Amere... pa nekatere Nemce.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja powej letnik avta pa kulk ma kej prevoženih pa kak je kej uničen .) ne morš rečit da so vsi opli slabi ko maš ti corso ko si mogoč 5. lastnik pa avto ma 200 000 prevoženihsam predvidevam .) velik sorodnikov ma ople pa tut sami mamo vectro avto služi namenu deli so pocen rabljenih delov je ko listja kulk jih jst poznam čeez ople nima kej rečt sicer pa avto ni ne wem kak luksuz tak ko sta bmw al pa audi in zato ni za pričakovat da odkriješ vesolje ko maš opla. sicer pa tko ko sm prej reku avto zlo dobr služi svojemu namenu .)

lej jaz znam malo tud sama šraufat in ti povem, da tok dela kokr mam z oplom še nism mela z nobenmu drugmu jajcem. Pa mam prjatla k ma astro, pa se mu tud kr meša, pa mam prjatla k je kupu zj novo vektro karavana za 6.000.000 sit, pa prav, da je pričakoval več. Tko da, če mene vprašaš, je to tudi odvisno od tega kaj si prej vozu. Če si vozu že prej ena jajca pol normalno, da si kmal zadovljen, če si pa prej vozu nor avto, pa tud če je bil mal starejši, pa si kupu opla, men verjem, da si zelo nezadovoljen. Jz pravm, da ga ni čez japonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPEL je itak tko...da bolj da ne parkiraš druzga avta zravn,ker se loh rje naleze od opelna :lol1: :lol1:

no seveda taki so opelni po l.80

zaden taprav OPEL je bil C kadett :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogoč mate res probleme z opli sam jst poznam dost folka ko nebi zamenju opla za bilo kater avto rečmo istega letnika sj sm že prej reku mamo vectro doma avto dela ko urca nima pikice rje .itd.

ja brzi maš prau da so usi avti že skor prenglih sam ne morš pa premerjat forda pa bilo katerega avtomobila ko ma nemško znamko na nosu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja brzi maš prau da so usi avti že skor prenglih sam ne morš pa premerjat forda pa bilo katerega avtomobila ko ma nemško znamko na nosu .)

Ne, Ford je podn, ostali nemci so malo pred njim z izjemo Opla, ki je v samem vrhu. Očitno še en, ki ni kaj dobro poučen o ADAC testih :grrr

Ti (čeprav ga verjetno še niti nisi vozil) si pač prepričan, da ga boljšega od Vectre ni, jaz, kot voznik Mondea pa vem, da boljši avtomobili od mojega so, vendar v mislih nimam nobenega Opla iz tiste ere.

Sva objektivna? Nisva, ker govoriva samo iz lastnih izkušenj. Zato pa ADAC postreže z bolj objektivnimi podatki.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Ford je podn, ostali nemci so malo pred njim z izjemo Opla, ki je v samem vrhu. Očitno še en, ki ni kaj dobro poučen o ADAC testih :grrr

Laično in povsem na blef predvidevam ,da si mislil ADAC statistiko, ne pa testov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laično in povsem na blef predvidevam ,da si mislil ADAC statistiko, ne pa testov?

To ja. Prav si mislil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bom pa še jest eno pametno dodala :blush: .

mislim da ni važno katero znamko voziš, če delaš z avtom grdo boš sesul vsakega.

npr. vožnja po makadamu s ful gasom pač ni najboljša za te male avteke in tiste , ki niso za to prilagojeni.

al pa čez hitrostne ovire tut ni dobro ful gasa. pol pa sesujete avte pol pa jokcat in stokcat kak jajc so.

jest mam opel corso 1.0. sem čisto zadovoljna z njo. no...ni ravno močna , ampak služi svojemu namenu.

sicer pa ne mislim z njo voziti reli :krneki: .

no pa veliko užitka v vožnji z vašimi avteki.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res,kak ravnaš z avtom. :D

saam tak slabi pa tud niso opli,kot jih nekateri tadlajo.

sicer pa zamene FORD ŠE NI BIL NIKOL AVTO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svoje mišlenje

No bom pa še jaz povedal svoje : Moj brat ima že tri leta Vektro 1.6i letnik 90. Prevoženih 250k km. Nobenih stroškov. Olje in filtre menja na 10k km. Pošvasat in pobarvat je dal edino zadnje blatnike. Parkiranega ima zunaj, niti ga kaj dosti ne čuva... pa mu dela kot švicarska ura. Kuri mu malo več kot 7 litrov, na tehničnem nima problemov. Kaj naj si želi boljšega ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga, jz mam dosti idej za kaj boljšega :naughty:

:hmm: Verjetno gledaš :eek: čez fotrov tošl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Verjetno gledaš :eek: čez fotrov tošl...

Za gledat ne rabiš nobenega tošla, se strinjaš? Sicer pa za kaj boljšega od take Vectre ni treba pogledat preveč globoko v žep... (mislim za en čisto soliden avto)

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mogoč maš prau . zdej mi pa ti powej eno tak avto ko se teb zdi dost boljši od vectre za iste pare to je cirka 150 000 .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gledat ne rabiš nobenega tošla, se strinjaš? Sicer pa za kaj boljšega od take Vectre ni treba pogledat preveč globoko v žep... (mislim za en čisto soliden avto)

Če si študent brez rednih dohodkov, odvisen od staršev, je že važno, da avto malo pije, da vzdrževanje ni drago, poceni registracija... Seveda se strinjam z vami, ki pravite da so tudi boljši. Jaz hvalim Vectro zato ker ima moj brat same pozitivne izkušnje :OK: z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mogoč maš prau . zdej mi pa ti powej eno tak avto ko se teb zdi dost boljši od vectre za iste pare to je cirka 150 000 .) :?

suzuki swift :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se obnese Vectra z diesel motorjem 2,0 - ali ima kdo kaj izkušenj? Me prav zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mogoč maš prau . zdej mi pa ti powej eno tak avto ko se teb zdi dost boljši od vectre za iste pare to je cirka 150 000 .) :?

Mal sm pogledal po internetu in našel tole : http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/osebna/oglas.asp?id=736926#

Če mene uprašaš je tole dost boljše kot Vectra, ampak poglej, če imaš ti za avto namenjen proračun, velik 150.000 sit, potem raje kupi kolo, boš bolj zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm pogledal po internetu in našel tole : http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/osebna/oglas.asp?id=736926#

Če mene uprašaš je tole dost boljše kot Vectra, ampak poglej, če imaš ti za avto namenjen proračun, velik 150.000 sit, potem raje kupi kolo, boš bolj zadovoljen :)

:eek: bencinski motor, 3000 ccm, 174 kW / 237 KM :eek: A ti sploh veš kolk to žre ??? Pa kolk je registracija, pa francozovi rezervni deli, pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!