Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Aja. Folk pa luči pržgite. Danes sem jih vsaj ene 10 srečal brez luči.

In ugasnite dolgo luč, če vozte komu za ritjo. Me je v Medvodah en povsem zaslepil, pol je pa kriza ko ne reagiraš pravočasno.

Res, če za kom vozite ugasnite dolgo luč, ali pa je raje ne prižigajte, ker v nevarnost spravljate druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam vsakega nasproti vozečega motorista. Celo tako daleč mi je prišla tale navada , da sem dvignil dlan celo danes ko sem se za spremembo malo potil na biciklu. Je pa res , kar zoprno pozdravljati ali odzdravljati v ovinkih čez kako Rakitno ali kaj podobnega, ko je itak precej bolje, da si 100% na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal velik motoristov,mislm, da so vsi ozdravil...Le tko naprej fantje :worship:

Jest morm pa reč da mi jih je dons glih 1/2 odzdravla, verjetn nas endurašov ne marajo/marate tolk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest morm pa reč da mi jih je dons glih 1/2 odzdravla, verjetn nas endurašov ne marajo/marate tolk :)

mene pa so vsi odzdravli, le 2 z enadurami ne :D pol pa se čudiš zakaj vas ne marajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons tud jest same srečkote srečala.... razn enga *jazmislimosebidasemnajvečjifrajer* ...odzdravili vsi :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa v soboto kar vsak pozdravu; tako solo kot na sovoznikovem sedežu. Pa tudi avtomobilisti pridno vzdigujejo roke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polovica jih ne odzdravlja več

kr neki... :krneki:

.... razn enga *jazmislimosebidasemnajvečjifrajer* ...odzdravili vsi :P :P :P

ne pozdravljam nikogar...razen mulcev, ki mahajo skozi zadnjo šipo avta.

..ampak mačka, če si namontiraš zastavico na vrh čelade, da bom na daleč vedela, da si ziher ti......

...te tud ne bom pozdravla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

To je ratal že višek, kolk je tega plehovja po cesti. Če bi hotel vsakega pozdravit, mam lahko levo roko skoz v luftu.

...

misliš rečt plastike :D

Sicer sam še vedno (čisto avtomatsko) pozdravljam in odzdravljam, ker so me pač tako naučili AMPAK če je že februarja toliko motoristov na cesti, kaj šele bo sredi sezone. Samo z eno roko na balanci pa ne mislim cel čas furat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je motociklizem privlačen za širok spekter marketinga, bi lahko naredili roko, ki bi se s pritiskom na gumb iztegnila iz motorja in pozdravila motorista. :)

... za vas, lenuhe. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa so vsi odzdravli, le 2 z enadurami ne :D pol pa se čudiš zakaj vas ne marajo :P

A glih z 2 z enduram?A mas kj prot enduram mrbit?Jaz sem te zihr pozdravu ce sem le mogu in ce sem te srecu!Mrbit si bil pa nenormalno hitr pa nis vidu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je motociklizem privlačen za širok spekter marketinga, bi lahko naredili roko, ki bi se s pritiskom na gumb iztegnila iz motorja in pozdravila motorista. :)

Ki bi bila hkrati uporabna tudi za kakšno motoristko pred semaforjem pofočkat :naughty:

Drugače pa res, je kar dost dela da vsaj večino pozdraviš, samo bi bilo pa škoda da bi to opustili. Si predstavljate, drug mimo drugega drvimo kot kakšni bedniki ali kot marsikateri današnji meščani, ki ne poznajo in ne pozdravljajo niti sosedov več. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelem se proti mesti in pozdravim policaja......on pa nazaj odzdrav. Moj prvi pozdrav iz novega motorja ravno policaju. :naughty:

...

In kaj je s tem narobe?

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... res je to pozdravljanje postalo že malo moteče. Sej se bi moral pri tolkih motorjih na cesti večino časa z eno roko peljat.

Tako, da lahko hitro piše v časopisu "zaradi neobladovanja motorja je zdrsnil s...... itd itd " Pa saj ga z eno roko ne moreš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravm in odzdravim zmer, se pol bolš počutm. Za tiste (kao) "frajerje" ki pa ne odzdravijo pa ko jih jebe :trance_33_sleep::slap:

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vse,kar ma čeljad! :grim Skuteriste,motoriste,atvejiste,bicikliste,gradbene delavce,smučarje,.....! :P

Seveda,če nisem preveč zaposlen z upravljanjem mojega prevoznega sredstva! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom veljal za neotesanega in ker mi je škoda penezov za kakšno avtomatsko pozdravljalno roko, bo treba nekaj pogruntat.

Mogoče enega velikega fakiča narisat na vetrobran? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa, če maš naked-a ? :whistle:

HHV....sj mi ki ne bomo več pozdravljal bomo pa "frajeri".

Jeeeeej, končn bom frajer :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!