Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Vzdignem palec in mezinec na obeh nogah, če je pa velika gruča pa mogoče še malo levo ramo premaknem mal na gor :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi pa poraja vprašanje pravilnega pozdrava? Cela dlan,...prst gor? dva prsta gor ali dol??? Je kje to kdo omenju al nima veze sam da skomigneš z glavo al utripneš z lučjo?

Do the hokey-pokey dance :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav je lepa navada.

Vendar pozdrav ne pomeni biti ventilator na motorju, ampak je dovolj da dvigneš vse prste leve roke. V kolikor ti nasproti pelje več motorjev, držiš prste cel čas dvignjene. Spuščanje krmila in mahanje kakšnih lepega sončnega dne, ko je na relaciji nekaj sto km čuda motorjev, je blago rečeno, dekoncentracija. V primeru opozarjanja na radar pa nasproti vozeča vozila opozarjaš s spuščeno roko, ki jo dviguješ in spuščaš z dvignjeno dlanjo. Klasičen gib za "počasi".

Kdo pa prej pozdravi je vseeno. Jaz izven naselja dvignem prste in tako pozdravim avtomatsko vsako dvokolo, tudi skuterista, saj tudi on je motorist. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učasih vstanem in se priklonim :whistle:

Kaj pa tačas dela motor? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tačas dela motor? :rolleyes:

Nerodn mu postane, da raj kr lučke ugasne pa z ušesi zmiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le dobro se poznaimaj, ker se lahko sicer zgodi, da boš dobil domov kazen za nepravilno pozdravljanje.

1300 € + 8 kazenskih pik.

:lol1: :lol1: ... pa prepoved pozdravljanja 1 leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ......dobri odgovori...

Kaj pa pozdrav Heavy Metal death punk s kazalcem in mezincem ter iztegnjenim jazikom na dol? :evilgrin: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela roka ali pa nič. :angry:

:P

Kaj pa če pomežikneš :naughty: ? Ali pošlješ :winkiss: ?

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam probi, raje ponudi malo svoje travarice v pozdrav! :grim

Saj zapelješ mimo v oblak hlapov :whistle: . Jaz vedno po kufru polijem kaki liter. Za mušice je to bogovska varianta :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ......dobri odgovori...

Kaj pa pozdrav Heavy Metal death punk s kazalcem in mezincem ter iztegnjenim jazikom na dol? :evilgrin: :yea2:

Hm, bi blo za probati B) . Samo tukaj v poštev pride samo odprta klap-čelada (al pa kahla :D ) :D

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če pomežikneš :naughty: ? Ali pošlješ :winkiss: ?

:krneki:

Lani ni šlo...sem mel temen vizir :krneki: Letos je oriđiđi...tko da....probam pa javim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani ni šlo...sem mel temen vizir :krneki: Letos je oriđiđi...tko da....probam pa javim :P

Zakaj ne pozdravljaš tako kot jaz. Spustiš vetrčk :whistle: in imajo od tega pozdrava tudi tisti, ki se pripeljejo za tabo, kolesarji in pešci. To je kot načelo "tebe nema, ali miris ostaje" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam tok perforiranega kombinezona kot ti... :krneki:

Po vztrajnem pozdravljanju, se bodo tudi tebi luknjice naredlile.

Na začetku zna biti res malo neprijetno, lahko pa doma ali v lokalu dokažeš, da si res pozdravljal. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne pozdravljaš tako kot jaz. Spustiš vetrčk :whistle: in imajo od tega pozdrava tudi tisti, ki se pripeljejo za tabo, kolesarji in pešci. To je kot načelo "tebe nema, ali miris ostaje" :lol1:

Pa se nisi valjda potem ti vozil v nedeljo čez Podčetrtek... :whistle: , ker se je še krepko čutil "pozdrav".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa zmeri polcaje po bratsko pozdravm :D

do zdej prnaša srečo :D

A preden te oglobjo, al pol? :naughty: hec

...saj jih js tud :yea1: - tiste na mopedih

Popravljeno . Popravil kaca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A preden te oglobjo, al pol? :naughty: hec

...saj jih js tud :yea1: - tiste na mopedih

Mnogo jih tudi odzdravi.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogo jih tudi odzdravi.

:)

No, v vseh letih vožnje, se ne spomnem, da kateri nebi odzdravo. In policaji - motoristi so praviloma korektni in alergični samo na nevarne, agresivne idiote, ki vozijo motor po pravilu tombole. Nikoli in nikdar nisem imel nikjer problemov z njimi. Mnogokrat je padla kaka simpatična kratka debata, včasih tudi kavica, predvsem pa pozitivno gledanje na moto sceno. Zato jih vedno pozdravim :yea2: . Praviloma tudi niso "inkasanti po krivici"...in dovolijo normalno tekočo vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnogo jih tudi odzdravi.

:)

in pri tem si mislijo "Zdravo, kolega - tudi tebe bom še 'prekontroliral, ti se le pripelji momo!" : )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!