Skoči na vsebino

Tragedija pred lokalom LIPA v Pirničah


Priporočene objave

V torek 03.01. ob 20.00 bo na TVS1 v oddaji Pod žarometom debata na to temo. Bomo videli, kako bodo prelagali odgovornost in krivdo za tragični dogodek en na drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka je dilema staršev, kdaj spustiti otroke " s špage". Poskušaš pač odnose graditi na zaupanju, stvari vmes čim manj opazno kontrolirati in preverjati...

Šele, ko se otroci poroče, ustvarijo družine, itd., ponavadi vidiš, kako uspešna je bila "vzgoja" v mladosti...

Vmes pa je tako malo pokazateljev, da bi vedel, ali ravnaš prav... Pa še varljivi so včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav Damjan. In če imajo (imaš) srečo, potem preživijo.

Je pa milijon možnosti, da se jim kaj zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - morda ste kje kaj brali/slišali o raznih zelo hudih grožnjah temu lastniku Lipe... A tudi to odobravate? Se vam zdi, da je to primeren način?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - morda ste kje kaj brali/slišali o raznih zelo hudih grožnjah temu lastniku Lipe... A tudi to odobravate? Se vam zdi, da je to primeren način?

kakor je meni znano so lastniki Lipe sami privlekli to na dan ker da so ubožčki po tragediji :eek:

Sym al ne veš da je NAJBOLJŠA obramba NAPAD

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor je meni znano so lastniki Lipe sami privlekli to na dan ker da so ubožčki po tragediji :eek:

Sym al ne veš da je NAJBOLJŠA obramba NAPAD

a da so si sami pisali grozilna pisma?

hja, ne vem, jaz sem to prebral v soboto v Direktu ... je redakcija dobila v poštni kastlc kopijo pisma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da so si sami pisali grozilna pisma?

hja, ne vem, jaz sem to prebral v soboto v Direktu ... je redakcija dobila v poštni kastlc kopijo pisma..

:hmm: a ti vse verjameš Požarju kar objavi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a ti vse verjameš Požarju kar objavi :hmm:

Kako sedaj to? Kadar se SymRu sklicuje na Direkt ne velja, če pa kdo drug, pa je OK.

Ali pa maš kakšnega tajnega informatorja pri Požarju, ki ti javlja kdaj pišejo resnico in kdaj laž?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a ti vse verjameš Požarju kar objavi :hmm:

Seveda. in ne samo to ...a ti povem psevdonim, pod katerim pišem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tv slo1 pod žarometom samo flancanje inšpektorja pedra Kladoška :SS a včeraj na praznični dan pa so prasice inšpektorske zapirale trgovinice s spominki na Bledu :SS

ma da jim jebem vse po spisku :devil: jaja ni blo podkupnin kot iz LIpe :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma da jim jebem vse po spisku :devil: jaja ni blo podkupnin kot iz LIpe :SS

Japajade .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fact 1: Nelegalno poslovanje Lipe v daljšem času in v konkretnem primeru.

Fact 2: Vrsta ukrepov inšpekcijskih služb.

Fact 3: Grožnje in fizično obračunavanje z inšpektorico oz. njeno družino.

Fact 4: Neukrepanje države na fact 3.

Fact 5: Neizvrševanje sodnih postopkov, neizterjanje zahtevanih kazni. Od koga že?

Fact 6: Minister obljublja zmanjšanje sodnih zaostankov, bla, bla bla.

Fact 7: Tragična nesreča, ki zaradi vsega zgoraj naštetega nikakor ni splet nesrečnih okoliščin, ampak smrtno nevarnih malomarnosti. Česar se lakomneži nikoli ne bodo hoteli zavedati!

Fact 8: Brihtiči na položajih "modrujejo" o prepovedih, ki spadajo v srednji vek in nočejo videti svojih odgovornosti za neizvajanje pravil, ki že veljajo. Kot da bi ostrejša kaj pomagala, saj veljala itak nikoli ne bodo. Politikantski čvek in pesek v oči budalam!

Predlog: Spodnjemu in zgornjemu v vsej tej verigi "odsekat glavo"!

Na hladno zaradi uboja iz malomarnosti lastnika lokala in skipat s stolčka na glavo pravosodnega ministra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bodi tako krut :grrr

pravosodni Lovrek že sedaj krunca naokoli :lol1:

Ste včeraj slišali k je Lovrek kar šolstvo krivil? Mislem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste včeraj slišali k je Lovrek kar šolstvo krivil? Mislem.....

če bi vse skup trajalo še kakšne pol ure, bi na koncu za vse bili krivi motoristi in njihovo divjanje po cestah.

In takšni maheri so predstavniki naše oblasti. Za popizdit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vse skup trajalo še kakšne pol ure, bi na koncu za vse bili krivi motoristi in njihovo divjanje po cestah.

In takšni maheri so predstavniki naše oblasti. Za popizdit.

Hmmm :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste včeraj slišali k je Lovrek kar šolstvo krivil? Mislem.....

Nč tacga; po Drobničevih besedah pa homoseksualci spadajo v resor ministra za zdravje. :)

A se še nisi navadil? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč tacga; po Drobničevih besedah pa homoseksualci spadajo v resor ministra za zdravje. :)

A se še nisi navadil? :grrr

A so Hrastovec preselili v vladno palačo? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moje mnenje o vsem tem.... Veliko raznih mnenj se kreše na forumu, prerekanje in tako naprej... v končni fazi je vsak od nas to kar je, je tak zaradi vzgoje, okolja vsega kar dozivlja... gruca ljudi je gruca ljudi... ce bi bili vsi enakega mnenja... kar so očitno bili da bodo zastonj noter prišli... in se zgodi kar se zgodi... če pa bi mislili drugače.. to je to... jaz zase vem da nikoli nisem maral ne alkohola ne cigaret še manj pijanih tečnih ljudi... Tudi ko se v avto usedemo vsi mi, ali na motor se lahko odločimo kako bomo peljali, ali tako da bomo sebe ogoržali in ostale, ali pa kolikor toliko po pameti. Kdo je kriv za tragedijo... Najprej ta papirologija... država kot porečete... saj to smo dognali... nekoga dajo v pripor, a je pritozba na to... pa mu sodijo pa je pritozba na to pa ponovno sojenje in izpodbijanje, ker v obdolzilnem predlogu ni bila pravilno izpisana vejica, oz ni bila na pravem mestu, saj ste prebrali odgovor odvetnika. Odvetniki so tu za to da iščejo luknje v zakonu in zato se morajo zakoni kar naprej spreminjat, da se odpravijo te luknje, in s tem nastanejo nove. Odvedniki jih poznajo že prej, še preden zakon stopi v veljavo. Več imaš denarja boljšega odvetnika imaš in več si lahko privoščiš, še več denarja zaslužiš, seveda nekaznovano, ker bo pač nekje prišlo do procesne ali kakeršnekoli napake. Pri nas je po mojem zgrešeno že način razmišlanja da z kaznovanjem dosežeš učinek... prej bi ga verjetno z vzgojo... Kazni sežejo le do določene meje... Čeprav nisem več najstnik, še vedno rad grem s starši na kako družinsko srečanje, čeprav to ni in kakor bi rekli najstniki... pač mislim tako... tudi nikoli nisem alkohola pil čeprav so mi ga plačali da bi .. pa nisem... Kako boš otroke in ostale učil reda, če sam delaš napake.. Pravi smolar... to lahko zadane le druge ljudi... ja dokler se ne zgodi nam je vse ok... Oky vse skupaj malo iz teme ali pa tudi ne... pač moje mnenje na vse kar sem prebral na celotnem forumu.. In čimveč mirnih noči in sončnih dni želim... Pa začnimo mi dajat zgled kaj prav in kaj ne... in začnimo se pogovarjat... in malo prijaznosti ne bo nobenemu škodovalo... preveč hitimo... nasmešek bo marsikaj rešil in marsikatero vročo kri pomiril... D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. nasmešek bo marsikaj rešil in marsikatero vročo kri pomiril... D.

se strinjam......... :grim :grim .... dejstev ne spremeni nič, stvari je potrebno reševati že prej, kje drugje...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in malo prijaznosti ne bo nobenemu škodovalo... preveč hitimo... nasmešek bo marsikaj rešil in marsikatero vročo kri pomiril... D.

jaz sem ogromno v kontaktu z ljudmi. če se bom vedno ali pogosto smehljal, bom izpadel kot debil, ali pa kot Gandhi. Nikakor pa ne normalen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se bom vedno ali pogosto smehljal, bom izpadel kot debil, ali pa kot Gandhi. Nikakor pa ne normalen.

Če boš pa durhmarš greniw, boš izpadel kot dežurni vremenar, mudrijan, kritikaster & kverulant Trontelj. Zdaj se pa odloči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pa durhmarš greniw, boš izpadel kot dežurni vremenar, mudrijan, kritikaster & kverulant Trontelj. Zdaj se pa odloči :P

Mam dva črviva zoba sekalca spredi zato se ne maram smejat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scier pa se zadnje dni ni kaj preve čpisalo o tej Lipi? So ljudje na forumih spustili svojo paro in nimajo več zalog? Se je kaj 'urihtalo'? Kje je Robert Z. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!