Skoči na vsebino

Slovenski vojaki grejo v Irak


Lobo

Priporočene objave

Luštne komedije. Zakaj vprašaš?

Tak pač. Zanimalo me je, če še kdo razen mene redno spremlja tovrstne oddaje. Meni so zakon! :grim

Ampak meni je Oprah mogoče za odtenek boljša kot Ricki. Pa tebi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pač. Zanimalo me je, če še kdo razen mene redno spremlja tovrstne oddaje. Meni so zakon! :grim

Ampak meni je Oprah mogoče za odtenek boljša kot Ricki. Pa tebi? :P

Ma ne. Meni je bolj všeč Ricki, ki je manj odrezava. Pa takoooooo dobro je oblečena. In se mi zdi, da so tudi njene gostje vedno tako sexi. Vse 90/60/90!!! In v kreatorjih seveda. Intelekt?! Seveda, brezpogojno.

Tako, da se malo nasmejim, uživam in z enim očesom iščem future Ms. Sheriff :K .

No ampak včasih, samo včasih me prime tudi The Black Mood :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno, kaj imate vsi toliko čez Amere povedati?? :?

Na živce mi grejo, ker imajo vse njihove babe konjske zobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča, da smo mi vsi Evropejci neverjetno lepi. B)

Lepo, da se strinjaš (vsaj enkrat) z mano.

:grim

Jodlari še posebno.

V tistih njihovih hozntregerjih in kratkih hlačah so res kot pikasotovi palčki Smuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da se strinjaš (vsaj enkrat) z mano.

V tistih njihovih hozntregerjih in kratkih hlačah so res kot pikasotovi palčki Smuki.

Posebej jodlarice, ki so s svojim tremi podbradki podbne bolj ogrooomnim belim pivskim klobasam kot čemu drugemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebej jodlarice, ki so s svojim tremi podbradki podbne bolj ogrooomnim belim pivskim klobasam kot čemu drugemu.

Pa ne pozabi na prikupne "edelweiss" čeveljce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dirndl (ali kako se že reče..) je zakon- jih tako lepo povzdigne. Iz trojke je takoj petka. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dirndl (ali kako se že reče..) je zakon- jih tako lepo povzdigne. Iz trojke je takoj petka. :OK: :OK:

:grim

Meni so zakon, sploh ko slišiš še njihovo "holtntoltn" lajanje! Enostavno moraš jih imet rad, ni druge. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri dnevniku objavili, da so Italijani napotili v Libanon eno svojo brigado, ki bo sodelovala v mirovni misiji OZN. Da pa jih ne bo strah, so jim za njihovo varnost dodelili 12 slovenskih vojakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri dnevniku objavili, da so Italijani napotili v Libanon eno svojo brigado, ki bo sodelovala v mirovni misiji OZN. Da pa jih ne bo strah, so jim za njihovo varnost dodelili 12 slovenskih vojakov.

:angry2: ej jz bi tistga butastega Karla Erjavca dol poslala z mašnco na glavi pa z rožam v roki... da jih ne bo strah!!!! matr.... glede teh misij mislim da je najbolj bedno kar je lahko. imam brata v vojski ki hodi iz misije na misijo. letos kosovo pol irak... če ne greš letiš pa še s kaznijo povrhu!!

že tko nimamo vse skup nič SPOSOBNE vojske pa še kar jih pošiljajo na misije. zakaj? zato da delajo red in mir tam kjer je boljš da jih sploh nebi blo! folk se tm še med sabo pobija pol bodo pa kar tujim vojakom pustil da jih bodo miril.. ja pa ja!! vse skup je bedn! erjavc je pa sposoben manj kt pa svinska rit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: ej jz bi tistga butastega Karla Erjavca dol poslala z mašnco na glavi pa z rožam v roki... da jih ne bo strah!!!! matr.... glede teh misij mislim da je najbolj bedno kar je lahko. imam brata v vojski ki hodi iz misije na misijo. letos kosovo pol irak... če ne greš letiš pa še s kaznijo povrhu!!

Brat je verjetno mislil, da gre "na toplo in nezahtevno delovno mesto, glavn, da bo dnar od države vleku" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat je verjetno mislil, da gre "na toplo in nezahtevno delovno mesto, glavn, da bo dnar od države vleku" ?

verjemi da ne... njemu je vojska v veselje. tudi misije mu niso tak zalogaj saj rabi denar. men so misije brez veze...

zakaj bi naši vojaki mirili une manijake dol?? delat nej grejo pa bo!! vidla kako je blo v bosni... ljudje še za hrano nimajo ampak so pa cel dan v kafičih. veš kaj ! tudi vsa vojska sveta ne bo pomagala da bi bil tam mir. sploh v iraku ne!! misliš da si želijo tujo vojsko? verjemi da ne!!

Brat je verjetno mislil, da gre "na toplo in nezahtevno delovno mesto, glavn, da bo dnar od države vleku" ?

ne vem pa zakaj si tako proti "mojmu bratu" oz našim vojakom? si mogoče v vojski? veš kake svinarije se dogajajo tam? ti povem nekaj dejstev kjer je naš sistem popolnoma zaj...?

1. zaposleni so za določen čas (5 let) in zato nikjer ne dobiš kredita,

2. imajo po 200 nadur ki niso ne plačane niti ne dobijo frej kadar bi si želeli čeprav vsakič znova oblubijo da bo plačan

3. orožje dajo takim, ki so popolnoma utrgani tisti ki pa so normalni in sposobni pa niso mogoče za v vojsko ker je 4% invalid ker mu mogoče manjka zob!!!!!ž

še bi lahko naštevala pa ne bom! lahko le rečem da če bi vsaj malo uredili ta status namesto da bi se toliko ukvarjali s misijami bi bilo veliko več zadovoljne vojske..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam brata v vojski ki hodi iz misije na misijo. letos kosovo pol irak... če ne greš letiš pa še s kaznijo povrhu!!

že tko nimamo vse skup nič SPOSOBNE vojske pa še kar jih pošiljajo na misije. zakaj?

Ker je v sorodu s teboj NIČSPOSOBNEŽ IN HODI NA MISIJE POD PRISILO ! No tako, da boš vedela, če že sprašuješ in hvala za posvetilo kakšni nas varujejo, za naš denar !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je v sorodu s teboj NIČSPOSOBNEŽ IN HODI NA MISIJE POD PRISILO ! No tako, da boš vedela, če že sprašuješ in hvala za posvetilo kakšni nas varujejo, za naš denar !

kakor hočeš jz se ne bom dajala s tabo... zdi se mi da si pojedel vso pamet sveta... ker veš o nekom več kot vemo mi k z njemu živimo oz on sam. :D lepo dobra pamet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Huda Črnolaska. Menda pa ja brat ni mislil, da gre na počitnice. Sorry, no, samo vsak kolikor toliko pameten človek se prej malo pozanima o bodoči službi. Če je pa fant preveč Rambo filme gledal, pa... Samo v kasarni ležal, občasno vstal, pa 200 jurjev vlekel bi pa jaz tudi.. .) .)

Zdaj pa resno: ta naša vojska sploh naj ne bi iskala kaj v drugih državah, in hlapčevala Bušijem. Naj sami porihtajo sranje, ki so ga skuhali. Namenjena naj bi bila le kot prej TO, obrambi države. Če se bo naša vlada še malo igrala, lahko enkrat še kake Arabce dobimo na obisk. Pa bojo Ameri kaj pomagali? My ass! Še sebe niso sposobni zaščititi pred teroristi, pa se bojo obremenjevali z neko državico, za katero 99.99% ne ve kje je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve koliko dobi Slovenija denarja za vsakega vojaka, ki ga pošlje v tujino od drugih držav? In če dobi kaj denarja, kam potem ta denar ponikne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve koliko dobi Slovenija denarja za vsakega vojaka, ki ga pošlje v tujino od drugih držav? In če dobi kaj denarja, kam potem ta denar ponikne?

cigoti ga dobijo za posebno usposabljanje, namreč, v prvi fazi gredo v afganistan in irak vojaki, pol pa cigoti, da začnejo izčrpavati tamkajšnje naravne vire bakra itd :)

v tretji fazi bo pa šel Tadej dol, da bo malo red naredil in povedal, kako morjo bit stvari, pa cigote bo nagnal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena insajderska info: naši voj(šč)aki komej čakajo, da grejo dol v akcijo! tko da s tega vidika 'boščki revčki morjo za bušem red delat in se borit za živlene' to ni čist res

kašni so pa interesi v ozadju, je pa druga stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih veseli :yes: naj gredo, saj jih nihče ne sili :winkiss: mislim pa, da jih je več pripravljenih, da gredo dol kot jih dejansko pošljejo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa res- več je kandidatov za dol, kot jih dejansko gre. Je včeraj povedal bivši sodelavec (na dopustu z vojske), da komaj čaka ,da gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, normalno, da jim je glavna motivacija denar. Tu, na forumu, eni kar naprej jokajo, kako so vojački ubogi, ko morajo dol v kruti svet... Nisem pa še zasledil, da bi se oglasil kakšen poklicni vojak. Ti se smejejo nam, cepcem, kako nabijamo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!