Skoči na vsebino

Slovenski vojaki grejo v Irak


Lobo

Priporočene objave

Zakaj je pomembno dejstvo ali se je Rop pogovarjal z njimi ali ne. Zame je pomembno dejstvo, da so vsi skupaj isti. Opozicija na eni strani, ker najprej trdi, da se ni pogovarjala, pa se potem izkaže, da se je. Koalicija pa, ker najprej vehementno objavi, da bo poslala štiri vojake v Irak in se ji zdi to blazno pomembno, potem pa, ko doživi vsesplošen odpor, odgovornost delno prevali na prejšnjo vlado češ, saj so že oni prej to hoteli. Nobeden ne stoji za tem kar dela in vsi se sam z drekom mažejo in zmeraj bolj smrdijo.

Če bi imela sedanja vlada toliko jajc, kot so ji to pripisali, bi pač rekli ... dragi moji, nam se zdi smiselno, da pošljemo naše ljudi v Irak zaradi tega, tega in tega in pika. Ne pa da se vadijo na prejšnjo vlado, zraven pa poudarjajo, da sicer to ni vzrok, ampak vseeno, treba je pač povedat, da tudi uni prej so pač bli enako grdi ... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praprotniku predlagam, da morda napiše še kak komentar in ga naslovi Janša kot Ropova kontinuiteta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praprotniku predlagam, da morda napiše še kak komentar in ga naslovi Janša kot Ropova kontinuiteta :)

:OK: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pomembno dejstvo ali se je Rop pogovarjal z njimi ali ne. Zame je pomembno dejstvo, da so vsi skupaj isti. Opozicija na eni strani, ker najprej trdi, da se ni pogovarjala, pa se potem izkaže, da se je. Koalicija pa, ker najprej vehementno objavi, da bo poslala štiri vojake v Irak in se ji zdi to blazno pomembno, potem pa, ko doživi vsesplošen odpor, odgovornost delno prevali na prejšnjo vlado češ, saj so že oni prej to hoteli. Nobeden ne stoji za tem kar dela in vsi se sam z drekom mažejo in zmeraj bolj smrdijo.

Če bi imela sedanja vlada toliko jajc, kot so ji to pripisali, bi pač rekli ... dragi moji, nam se zdi smiselno, da pošljemo naše ljudi v Irak zaradi tega, tega in tega in pika. Ne pa da se vadijo na prejšnjo vlado, zraven pa poudarjajo, da sicer to ni vzrok, ampak vseeno, treba je pač povedat, da tudi uni prej so pač bli enako grdi ... :SS

:worship:

Praprotniku predlagam, da morda napiše še kak komentar in ga naslovi Janša kot Ropova kontinuiteta :)

Mogoče bi bila takšna ugotovitev še najbolj učinkovita v rubriki Pa še to, ki je kratka, jedrnata in zelo brana. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem.

Zato sem tisto kolumno pripisal oz. se opravičil, ker gre za subjektivno mnenje. Vendar, ko nekdo total fali v kolumni in potem kasnejši dogodki/dejstav to pokažejo/dokažejo in se v naslednji/kasnejših ne "opraviči" je to za mene pisunstvo oz. kot bi Bora čorba: prodane duše mogu dami...

KOmpetentnost.

Gre za zaupanje v institucijo ki MORA vrštiti nadzor nad oblastjo.

Ko upravitelji države se dogovarjajo, sklepajo dogovore, kompromise delajo to v imenu države in naslednike to moralno ali pravno zavezuje.

Al pa se obnašajmo kot Hrvati, ki podpišejo sporazum, ga potem ignorirajo ker so ga podpisali drugi.

Tako se ne dela če hočemo ohranit ime in obraz.

Ta debata okol tega kdo je dogovarjal, kdo podpisal in kdo poslal je tipično slovenska.

A je važno kdo je prvi prdnil ko prdijo vsi.

saj ne gre za junfer pa še ta čez par kilometrov ni važen, ker a se kdo vpraša ko se vozi po avtocesti kdo jo je odprl? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša politika je tako eno in isto sranje samo drugo pakovanje... tile so le za en kanček bolj hecni... mislim na tragikomičen način... glede na to da živim v tej državi..

Npr.

Rupel (kao lukavo): Hvala prededniku prejšnje vlade da lahko sedaj pošljemo vojake v Irak....

Halo, so v peskovniku ali kaj? Neizživeto otroštvo ali samo primitivno in diletantsko podjebavanje? Samo sem čakal, da bodo še kateri zapeli zraven: "Kako ga je zajebal, kako ga je zajebal, lalalalala..."

O Ehjavcu pa samo to, da me spominja na eno od figuric iz Sesame Street ali Mupppetov, se ne spomnim na katero.... Na žalost pa približno enako (po formi in vsebini) tudi govori...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal in mi je žal, da sem čas za to zapravil :SS :SS

Vale je zelo lepo povedala, ni kaj dodati :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi vsaj pet vojakov poslali, če bi bilo tam treba basket špilat proti Amerom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseskupaj ravno v Trenjih!

Ne gledam nikoli :grrr Slak ima to moč in avtoriteto, da moje živce spravi na nivo, ki mi ni preveč všečen in žal ne pomaga pri tem nič drugega, kot da GA NE GLEDAM ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 slak = časovna enota, krajša od sekunde.

Definira časovni interval od trenutka, ko se na ekranu pojavi Slak do trenutka, ko je televizor preklopljen na drug kanal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 slak = časovna enota, krajša od sekunde.

Definira časovni interval od trenutka, ko se na ekranu pojavi Slak do trenutka, ko je televizor preklopljen na drug kanal.

Od kdaj pa ti TV gledaš??? :blink:

Sem mislil, da raje presediš enga Udija kjerkoli drugje, kot pa enga Slaka za TV.

Kam gre ta svet, tud Pepe ni več kar je bil?! :cry:

.) :yea1:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi vsaj pet vojakov poslali, če bi bilo tam treba basket špilat proti Amerom :OK:

so zmenjeni da se na Japonskem udarijo med sabo ! enkrat proti koncu poletja ! :OK:

lahko že planiramo eno dobro dolgo furo v deželo motociklov ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHOD

Mislim da je v torek 24.1.2006 ob 18h napovedan tihi shod pred Abrambnim min. pod geslom "Bolje da gorijo sveče tu, kot na grobovih", odnosno "Ne v mojem imenu". Udeleženci so vabljeni, da prinesejo liste s svojimi imeni in ijh nalepijo na ograjo (ali nekaj takega). Obenem se bo prižigalo sveče in tako podkurilo tako K. Erjavcu, kot tudi J.J.

O bučah - nič.

Vljudno vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......S tem, da bodo ves dobiček v Iraku pobasali drugi. Listo držav, ki bodo sodelovala pri obnovi Iraka so že sestavili. Naša podjetja pri tem ne bodo udeležena.....

Naša podjetja so izločena, ker so že dovolj pokasirala pred "krizami" in v času neuvrščenosti.

SLO vojska pa gre tja iskat tajne Smeltove dokumente (čeješekjekajdnarjaskrito).

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če smo se za NATO odločil moramo tut nekaj riskirat oziroma dat,ne mormo se sam zdraven zastonj šlepat.Vojsko imamo pa itak profi.Ne morjo se sam afne guncat,morajo tut kaj resnega probat.Služba je služba. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če smo se za NATO odločil moramo tut nekaj riskirat oziroma dat,ne mormo se sam zdraven zastonj šlepat.Vojsko imamo pa itak profi.Ne morjo se sam afne guncat,morajo tut kaj resnega probat.Služba je služba. :whistle: :whistle:

Nič v zvezi z NATO zvezo, razen izsiljevanj nekaterih držav pred vstopom v NATO in sedaj, ni pogojeno. NATO odločitve dosega s konsenzom in je po tem bolj demokratična in istočasno manj ekspeditivna/učinkovita organizacija kot je to EU. Sicer je pa dobro, da je tako, glede na namen organizacije. Vsaka država se sama odloča kaj in kako. Lahko tudi podpre neko operacijo zavezništva in si vseeno pridrži pravico, da aktivno ne bo sodelovala v njej. Odločitev o napotitvi inštruktorjev seveda pripomore k NATO misiji usposabljanja nove Iraške vojske (vse skupaj cca. 200 pripadnikov iz zveze NATO). Ni pa to posledica nekega ukaza ali zahteve zveze NATO temveč posledica suverene odločitve slovenske vlade.

Da se ne ponavljam se rajši kar citiram. Vsako sklicevanje na NATO je, pri takšni odločitvi, čisti bulšit. Vojaki bodo pa itak šli tja kamor se jim ukaže, a je to bilo kdaj problematično?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v informacijo. Za to delo inštruktorjev, bi lahko poslali v Irak cel bataljon in ne samo štiri komade. Tolikšno je povpraševanje po odhodu v Irak. Baje se fantje prav zabavajo na račun "peacemaker-jev" in politikov iz LDS-a.

Kar se mene tiče, revolucije ne bo. Bojim pa se, da bodo nekateri na to temo doktorirali. Tudi na teh straneh. Žal!

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Bolje da gorijo sveče tu, kot na grobovih", odnosno "Ne v mojem imenu".

A pol JE problem o umiranju naših vojakov na tuji zemlji? in ne v ogoroženosti Slovenije pred Al kaido,oz. da se niso posvetovali v pralmentu, al da so se prejšnji dogovarjal, zdajšnji izpolnili, da je obram. minister kot palček smuk.......al enostavno sploh ne veste/vedo zakaj so proti sam, da se neki serje, ker veter ne piha več v smeri LDS? :blink:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol JE problem o umiranju naših vojakov na tuji zemlji? in ne v ogoroženosti Slovenije pred Al kaido,oz. da se niso posvetovali v pralmentu, al da so se prejšnji dogovarjal, zdajšnji izpolnili, da je obram. minister kot palček smuk.......al enostavno sploh ne veste/vedo zakaj so proti sam, da se neki serje, ker veter ne piha več v smeri LDS? :blink:

To prejšnji dogovarjali, zdajšnji izpolnili mi sliči na kot, bi se jaz in npr Vale dogovarjala, da oropava banko (pa je iz takih ali drugacnih razlogov ne bi), bi jo pa zdaj oropala Lina in bi se izgovarjala češ saj sta se že ona dva prej dogovarjala. :BUA:

Bo prav zanimivo videt in slišat komentarje, ko bodo po morebitni menjavi oblasti iz sedanjih dokumentov umaknjene oznake strogo zaupno.

Kva čmo!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!