Skoči na vsebino

Slovenski vojaki grejo v Irak


Lobo

Priporočene objave

Glede na to, da je Zlowenien dejansko izključena iz načrta povojne obnove (lahko, da se motim), ne vem, zakaj bi jih hodili tja inštruirat, kako se sadi krompir na polju bodoče varnosti. Če smo že pri quid pro quo.

Če ni biznisa, ni tudi slovenskih vojakov silakov.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem jaz zasledil, nas bo ta hec stal 62 000 000. tolarjev.

Po mojem, bi jih lahko porabili tudi bolj koristno.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fritz - ker si bolj seznanjen: kako pa je z vojaki, a jim/vam veljajo standardna zavarovanja, če greste na misijo, ali ne? Se lahko kaj dodatno zavarujete za blazne milijone, da v primeru kakega kapitalnega sranja za vami ostane bogatija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Zlowenien dejansko izključena iz načrta povojne obnove (lahko, da se motim), ne vem, zakaj bi jih hodili tja inštruirat, kako se sadi krompir na polju bodoče varnosti. Če smo že pri quid pro quo.

Če ni biznisa, ni tudi slovenskih vojakov silakov.

Mislim, da se ne motiš.

Tja pa verjetno morajo iti zato, da Angloameričani lahko govorijo okoalicijski vojni proti Iraku (ali Husotu). Saj jim hoče večina dosedanjih partnerjev pobegnit iz Iraka. In potem bi še težje opravičevali svojo agresijo na tujo državo pred ZN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je Zlowenien dejansko izključena iz načrta povojne obnove (lahko, da se motim), ne vem, zakaj bi jih hodili tja inštruirat, kako se sadi krompir na polju bodoče varnosti. Če smo že pri quid pro quo.

Če ni biznisa, ni tudi slovenskih vojakov silakov.

točno, mi dol vojake v zameno za biznise za SLO podjetja, ne pa stroške delat da bi rupel lahko bušu v rit lezel!!!! :angry2: jebem jim mater kaj vse delajo z mojim denarjem!!!!! :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj je samo da Semolič eno par "neodvisnih in profesionalnih "novinarjev pokliče in ljudje se bodo na cestah kmalu množično borili proti politiki in za ubogega Sadama.

Talking about conspiracy theory... :krneki: :krneki:

Cela razumska slovenija je proti JJ... uh, ti novinarji :naughty:

Ma daj no mir s takimi... :angry2:

Kakor sem jaz zasledil, nas bo ta hec stal 62 000 000. tolarjev.

Po mojem, bi jih lahko porabili tudi bolj koristno.

lp

Franc

62 milj? Uh, da so pa ucitelji v decembru skoraj brez plac ostali, pa niti ni vec tako vazno...

Mater, za kaj jaz davke placujem... :SS

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma vseeno je, kdo je ali bo poslal naše vojake v Irak, zdajšnja vlada, prejšnja vlada, zveza borcev, škofovski zbor, ribiško društvo iz Sp. Praperč ali kuharski krožek upokojencev doma Danice Vogrinec. Moje skromno mnenje je, da naj Američani juho, ki so jo skuhali tudi sami požrejo.

Pa še o nepoštenju v politiki. Dokler vlada prepričanje, da je politika kurva, tudi bo kurva.

Še o lezenju v rit. Danes popoldan imam pet minut časa. Vabim ineteresente, da mi eno rundo zlezejo v rit. Stroške prevoza krijete sami, nudim pa stisk tople roke in dva Paloma robčka. Po želji si rit tudi ne umijem. Preden pa se oglasijo homofobi in častnik Direkt, zadeva bo nedolžna, politična.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Talking about conspiracy theory... :krneki: :krneki:

Cela razumska slovenija je proti JJ... uh, ti novinarji :naughty:

Kaj ma zdaj JJ tu za iskat in česa je on kriv pri Semoličevih sindikatih in navadah :eek:

Ena,niti ne rabi bit podrobna, analiza dogajanja in pisanja v SLO žurnalizmu zadnjih 10 let, lepo pokaže kdo in za koga je paranojo zganjal.

Samooklicani razumniki so vredni zelo veliko.

Mislim, da so se tudi oni dohtarji okoli Mengeleja imeli za humane. Dobronamerno čiščenje človeštva degenerirancev in parazitov.

Popolnoma vseeno je, kdo je ali bo poslal naše vojake v Irak, zdajšnja vlada, prejšnja vlada, zveza borcev, škofovski zbor, ribiško društvo iz Sp. Praperč ali kuharski krožek upokojencev doma Danice Vogrinec. Moje skromno mnenje je, da naj Američani juho, ki so jo skuhali tudi sami požrejo.

Pa še o nepoštenju v politiki. Dokler vlada prepričanje, da je politika kurva, tudi bo kurva.

Maš prav kar se dogovora tiče in požiranja.

Ne prepričuje vlada da je pol. kurva.

Že od nekdaj teče v SLo kampanija proti politiki in proti političnemu udejstvovanju.

Ker, zelo enostavno, če večina ni zainteresirana vlada manjšina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem jaz zasledil, nas bo ta hec stal 62 000 000. tolarjev.

Po mojem, bi jih lahko porabili tudi bolj koristno.

Če lahko malo pofilozofiram, bi bilo nasplošno bolje, če vojska sploh ne bi bilo. Če za to nikjer ne bi porabili niti centa, stotina... Pa žal ni tako.

@Fritz - ker si bolj seznanjen: kako pa je z vojaki, a jim/vam veljajo standardna zavarovanja, če greste na misijo, ali ne? Se lahko kaj dodatno zavarujete za blazne milijone, da v primeru kakega kapitalnega sranja za vami ostane bogatija?

Sem po dolgem času ugotovil, da zavarovanje v BiH ne vključuje terorističnih napadov <_< . Podatek moram še preveriti (nekaj sem še Teddybearu dolžan) a kolikor se spomnim je za Afganistan bilo sklenjeno zavarovanje za 20mioSIT v primeru smrti. Nekateri so tudi sami sklepali zavarovanja pa so bile številke zelo velike. Zamisli si uslužbenca v zavarovalnici, ko mu poveš, da bi se rad nezgodno in življenjsko zavaroval pa ti postavi standardna vprašanja o padalstvu, uporabi strelnega orožja itn. Se mi zdi, da imam na zeleni karti IRQ prečrtan.

točno, mi dol vojake v zameno za biznise za SLO podjetja, ne pa stroške delat da bi rupel lahko bušu v rit lezel!!!! :angry2: jebem jim mater kaj vse delajo z mojim denarjem!!!!! :SS :SS :SS :SS

Jep, marsikaj delajo z "našim" denarjem po raznih ministrstvih in to v številkah proti kateri je ta peanuts.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu krožijo posnetki streljanja iraškega ostrostrelca Jabe na ameriške vojake.

Upam, da se na kopitu njegove puške ne bo znašla tudi kakšna slovenska zareza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah in več kot en slovenec se naslaja nad temi posnetki verjetno.....oooh lej ga amera kako so ga počli, prav mu je, kej pa hodi krast nafto...v tem stilu :D

jst nimam nič proti našim fantom, ki gredo dol, konec koncev je tam en velik drek in je prav, da se pomaga kot se upa neglede na vse, pa ne moremo biti vedno neke pičkice zavite v slamo, je pa tu še eno dejstvo namreč, da JJ potrebuje trupla. to je njegova fiziološka potreba...se spomnem, ko je nekje zapisal al dejal, da smo se na primorskem bol slabo borili, ker je blo premalo žrtev 91-tega in to si nisem zmislil, to je resnica....torej zdrkal si ga bo nad kako krsto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvecje cvetke se pa dogajajo zdaj: Kahel Ehjavec trdi, da je o napotitvi razmisljala ze prejsnja vlada... :slap: :slap: Ok, mi smo jih napotili, ampak kriva je prejsnja vlada, oni so o tem razmisljali. :rolleyes:

Nadaljujemo torej z demagogijo: "..saj prejsnja vlada je tudi.. buaaa.. smrk, smrk... :cry: :cry: "

Za popizdit.. :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.

Pa še to, Erjavec trdi, da so o tem razmišljanju (prejšnje vlade) našli dokumente, Grizold pa, da so to bile le štabne igre v smislu "kaj bi bilo, če bi ...".

Bistveno je to, kdo je dejanje podpisal in izvršil in ne kdo je o tem razmišljal. Če bi bilo razmišljanje zločin, bi morali vse ljudi zapret. Kdo pa še ni razmišljal o tem kako bi nekoga nabutal, če že ne kaj hujšega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst. Ker sem hitrejši od misli. B)

Seńor Pepe, ti si boljši kot Chuck Norris. :grim

Verjetno hoče povedat, da mu prej pride, kot si misli.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno hoče povedat, da mu prej pride, kot si misli.

Sehr geehrter Herr Wolf, yst se običajno potrudim & povem tisto, kar mislim.

In ti si zajadral v :topic: , ker to, kako hitro meni pride, nima nobene zveze s Korlnom (na srečo) :P

OK, že izginjam, mirno politizirajte dalje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iraq je Iraq...ameriška juha, kot jo je poimenoval nekdo...ampak navsezadnje pravimo, da so slovenski vojački taborniki. Nekje morajo pridobiti izkušnje.

Če že nimamo orožja in oborožitve, da imamo vsaj izurjene vojake......hah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenski vojaki so zelo cenjeni v tujini.pa pustmo to, da gredo naravnost levu v gobec, ampak njihovo poslanstvo je pomembno, pomoč iračanom k vzpostavitvi normalnih varnostnih sil. tukaj jih nekaj pljuvamo in sramotimo. izkušnje pa naravno da potrebujejo. kar dela sedaj vladajoča garnitura pa ni podobno ničemur drugemu kot diktaturi in to samih komedijantov. bogi erjavec...začel zelo dobro opravljat svoje delo in sedaj ga vodijo v nore igre pobesnelih klovnov. niso sposobni normalnega političnega dialoga, samo neko sprenevedanje, ukazovanje in kazanje na preteklost.pokvarjenci 1 klase. <_< ta vlada bo padla tako kot se je vzpela...hitro. in boleče...za nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah in več kot en slovenec se naslaja nad temi posnetki verjetno.....oooh lej ga amera kako so ga počli, prav mu je, kej pa hodi krast nafto...v tem stilu :D

jst nimam nič proti našim fantom, ki gredo dol, konec koncev je tam en velik drek in je prav, da se pomaga kot se upa neglede na vse, pa ne moremo biti vedno neke pičkice zavite v slamo, je pa tu še eno dejstvo namreč, da JJ potrebuje trupla. to je njegova fiziološka potreba...se spomnem, ko je nekje zapisal al dejal, da smo se na primorskem bol slabo borili, ker je blo premalo žrtev 91-tega in to si nisem zmislil, to je resnica....torej zdrkal si ga bo nad kako krsto.

ZMAGAL :OK:

:slap: :slap: :slap:

svoj čas, nekje okol leta 1994, no v tistem parlamentarnem obdobju je bilo, sem od enga poslanca (za mizo v lokalu sva sedela) slišal; Jelinčič ne more svršit če ne drži ženski pištole prislonjene na glavo in to je izjavila ta in ta.

Nisem mogel verjet, da to izjavi visokoizobraženi človek, poslanec, predsednik izvršnega sveta mestne občine. Takrat in do danes se mi je zdel to največji diskreditacijski umotvor in najbolj glupa izjava od vseh podlosti in lažeh, ki jih je sestavila politika.

Danes pa je ta ZMAGALA :lol1: :lol1: :lol1:

P.s.

Sem slišal, (res, res) da je Kovi kupil scenarij od JJ in sledi exluzivni film: z Gina Wilde, MIchel Wild, Roki Schifredi- Glanzkopf fetisin najverjetneje bo v naslednji volilni kampanji SDS uporabila film v propagandne namene ker itaq ji ZDA ne bodo več sponzorirale kampanje ker ne bodo rabile SLO vojakov v Iraqu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

upam da korl in ostali ne bodo dolgo na oblasti KER OBLAST UBIJA!!!!!!!!!!!

l.p.janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo gledal Pod žarometi :OK:

Argument Palčka Smuka (Erjavec) glede napotitve naših v Irak je, da NE MOREMO GLEDAT DRUGIH KAKO TAM DOL KRVAVIJO :nono: in super strokovnjaka Jerovška, da je tako ali tako za vse (verjetno tudi za vojno v Iraku) kriva prejšnja Ropova vlada, sedanja nedržavotvorna opozicija :hmm:

Upam, da bo te nočne more kmalu konec!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!