Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
FalcoR

Arrow izpuhi

Recommended Posts

FalcoR

Zanima me ce kdo na gorenjskem ali v Ljubljani prodaja arrow izpuhe in dele.

A je bil kdo že kdaj v Top Moto trgovini v Celju in kakšni se Vam zdijo?

LP, FalcoR

Brrrm

Bil v TopMoto v Celju.

Kar koli sem iskal (jakna, cevlji, sprednja torbica (za na vilce), kljucavnica z verigo), niso imeli. Pa tudi cez deset dni, ko bo zagotovo tu, ker je že na poti ali celo na carini, ne. In to 3x, za vsak zgoraj našteti predmet posebej (razen kljucavnice, ki je sploh ne bodo imeli, kake boljše, so imeli bolj klump za bicikline).

Sicer pa v njihovi trgovini prodajajo najbolj "fajn" robo pod soncem = majckeno pomanjkanje samokritike, ali vsaj skromnosti.

Brrrm

Edited by - Brrrm on 15/06/2001 13:09:07

FP

@FalcoR: Ubod Akrapovica!

@Brrrm: Moj prjatu je v TopMotu narocu škorne in rokavice. Oni so jih mogl pri zastopniku narocit, so ble na mej itd. Zdej so mu vrnil, ker naj bi v kretkem kapituliral (tko se govori).

FalcoR

Sej ne mislim auspuhov kupovat tam samo cip bi rad za RSV Mille (ker je od arrowa eden ta najboljših za ta motor)

Zgleda da ga bom moral kar preko interneta narociti.

LP, FalcoR

easyrider

quote:

Zanima me ce kdo na gorenjskem ali v Ljubljani prodaja arrow izpuhe in dele.

A je bil kdo že kdaj v Top Moto trgovini v Celju in kakšni se Vam zdijo?

LP, FalcoR

Vombergar v Kranju (Britof 190), tel. 04/2342600 - imajo Arrow - klici

lp Easyrider

peco

Zivjo. Kaj kej mislte o izpuhu Arrow. Predvsem me zanima kaksn zvok ima-npr. v primerjavi z Leo Vince al pa Akrapovic.

hotschko
Zivjo. Kaj kej mislte o izpuhu Arrow. Predvsem me zanima kaksn zvok ima-npr. v primerjavi z Leo Vince al pa Akrapovic.

po mojih opažanjih je primerjava zvokov takšnale:

Leo Vince: globok zvok, ne preveč rezek in tišji od ostalih dveh pri visokih obratih

Arrow: bolj "odrezav" kot leo vince in precej glasen že v nizkih obratih, pri visokih pa "tečen"

Akrapovič: dober dirkalni zvok ... manj globok in bolj definiran kot Leo

seveda zgoraj primerjam racing variante izpuhov ...

Leo ima še prednost, da kupiš street legal lonec, ki ga lahko homologiraš in z enominutno predelavo spremeniš v racing ... B)

peco
po mojih opažanjih je primerjava zvokov takšnale:

Leo Vince: globok zvok, ne preveč rezek in tišji od ostalih dveh pri visokih obratih

Arrow: bolj "odrezav" kot leo vince in precej glasen že v nizkih obratih, pri visokih pa "tečen"

Akrapovič: dober dirkalni zvok ... manj globok in bolj definiran kot Leo

seveda zgoraj primerjam racing variante izpuhov ...

Leo ima še prednost, da kupiš street legal lonec, ki ga lahko homologiraš in z enominutno predelavo spremeniš v racing ... B)

Sej ta sistem za prehod iz homologiranega v racing varjanto mata tut Akrapovič in Arrow.

Sam kaj si pa s tem mislu "odrezav" in "tečen" zvok.

bLuZoNdEr

ker nimam dosti iskusenj ti ne znam primerjat izpuhov med seboj lahko pa pritrdim da zna bit arrow racing pri visjih obratih/hitrostih nadlezen se posebej ce se dalj casa vozis, ampak za frajerisat po mestu je pa taprav :yea2:

P.S.

jez sm kr original nazaj gor dal........ze imam punco :lol1: :OK: :004

pjotr

Kaj pa Wings izpuhi? Za mojga SV-ja pride par Akrapotov cca 200k sit, Wings pa je glih polovico cenejši. Ali ga lahko z nakupom Wings izpuhov kej pihnem? Ali ima kdo izkušnje z izpuhi Wings? Kar pa se tiče tehničnih pregledov, samo 8 vijakov in imam spet original izpuhe.

lp, Pjotr.

Ice

in naslov teme je? obstaja (ce se ne motim) tema o primerjavi med razlicnimi izpuhi.

is it me or.........?! :doze:

HOMAR

Če se voziš dalj časa z manšo hitrostjo - skupinski izlet skupaj z čoperji, potem te od bobnenja boli glava. Če se pa voziš po svojih norijah, pa ga sploh ne slišiš. Jasno da v koloni za mano tud noče noben vozit.

Pravijo pa da je zelo močan, bobneč zvok.

Lahko ti posnetek pošljem na tvoj EM

Edited by HOMAR

peco
Če se voziš dalj časa z manšo hitrostjo - skupinski izlet skupaj z čoperji, potem te od bobnenja boli glava. Če se pa voziš po svojih norijah, pa ga sploh ne slišiš. Jasno da v koloni za mano tud noče noben vozit.

Pravijo pa da je zelo močan, bobneč zvok.

Lahko ti posnetek pošljem na tvoj EM

Sej zej sem sicer ze kupu auspuh sam gunga tvojga posnetka bi biu pa vseen vesel.

HOMAR

Peco !

Ker sem aberveznik - začetnik, boš še malo počakal, da spravim ta zvok gor, da ga boš potem lahko slišal.

bajsi

XJR in Arrow - baje ima nekdo to pri nas že montirano, za vsako uporabno informacijo častim pijačo!

LP Bajsi

brembo

lep pozdrav..mene pa zanima kje se da vidt cenik arrow izpuhou kak link bi biu dobrodošel..zanima me predvsem za husqvarno sm 510r

hvala

Gixxer
lep pozdrav..mene pa zanima kje se da vidt cenik arrow izpuhou kak link bi biu dobrodošel..zanima me predvsem za husqvarno sm 510r

hvala

tud jaz sem ze nekaj iskal, samo "slovenskih" cenikov zal ni, v tujini je pa itak vse malo drazje...najboljse je, da poklices Vomberger-ja...

Port Folio
tud jaz sem ze nekaj iskal, samo "slovenskih" cenikov zal ni, v tujini je pa itak vse malo drazje...najboljse je, da poklices Vomberger-ja...

Dej gor cenik pa tudi, če je za druge trge !

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• solorider
      https://www.facebook.com/groups/222733990679/permalink/10157972203245680/ 
    • Snečer
    • Zivnorc
      ... Tut žarilna peč v službi pride prow...     
    • Snečer
      bodo table postavili, nič bat, eno sem že videl... evo "našeg" adriana, bmwjaš inaće    
    • jskrablin
      AMZS živi v svojem milnem mehurčku. Imajo z Vranskim dovolj biznisa, da česa drugega ne rabijo. Vransko je v celoti razprodano preko leta, so tudi dirke. Sam je vse tako obupno slabo oglaševano da če se prav ne ukvarjaš s tem, ne prideš do informacij sploh. Sem bil letos na trial tekmi na Vranskem... komplet vikend je bil poligon zaseden, dirkali s svačim. In ne bi vedel da se karkoli dogaja če ne bi lih tam poleg s trialom padal prek ovir. Isto se lahko kdo vpraša, kako da ob izjemni popularnosti MX-a zaradi Gajserja AMZS praktično komaj nekak sfura državno prvenstvo v MX-u, medtem ko na offroad tekmah ene druge zveze nastopa tud prek 200 voznikov na vikend. Pač je, kak je. Tam so zadaj verjetno kaki drugi interesi.   Brez kapitala in profita (al pa vsaj ničle pod črto) ni ničesar, dolgoročno. In motošport je svinjsko drag. V smislu opreme, infrastrukture, treningov, ni da ni. Zato pa pravim da je problem okoli splošno namenskega asfaltnega dirkališča v Sloveniji rešljiv samo ob zadostni podpori (zasebnega) kapitala in programu, ki bi na koncu leta prilezel vsaj na ničlo ko od prihodkov odšteješ stroške. (Para)državne organizacije imajo svoje vrtičke in jih kaj drugega ne zanima. Lahko bi bilo, sam ni. Tudi zaradi tega, ker ne glede na vso nabijanje v slovenskih medijih pri nas resnega presežka kapitala ni.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!