Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

mam občutek, da se tipi (predvsem nevezani, ker tisti ki so, morajo bit :) ) ful otepajo romantike, pa ne vem zakaj... a ni lepšega k se dva ljubita (oz se delata da se ljubita) poklanjata majhne pozornosti. pa nobenih materialnih (dobrin). predvsem mislim na lubčke pa objeme pa kašn kompliment (pa ne to, da je pozabila na fitness...)

ok, mogoče res napačno razmišljam, ampak tak vidim trenutno ta (zmešan) svet. pač sem psihično na psu, pa bi se prilegla kaka rama pa tko naprej (kar sem zgoraj "navedla"- pa ne od vsakga, to mora bit jasno!!!).

vaše odgovore že nestrpno pričakujem :D

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek, da se tipi (predvsem nevezani, ker tisti ki so, morajo bit :) ) ful otepajo romantike,

hm....že v osnovi smo moški manj čustveni in bolj fizični, ženske pa bolj čustvene in zato pač eni in drugi največkrat pričakujemo od partnerja kar sami potrebujemo(moški želimo fizično dokazovanje vdanosti/ljubezni, ženske pa bolj čustveno)

pa ne vem zakaj

glej zgoraj :)

predvsem mislim na lubčke pa objeme pa kašn kompliment

z lubčkami ni problema...

z objemi tudi ne (če so kratki :D )

s temi komplimenti je tako...če punci/ženi vsak dan rečeš kako jo ljubiš, postane to navada, kot je navada reči "dober dan" vsakič ko koga srečaš(čeprav morda dan ni oz. mu ne želiš da bi bil dober je to navada in avtomatsko to rečeš, pri čemer beseda zgubi en namen in dobi pač drugega)....in zato ji rečeš pač 1-krat na mesec(recimo) ampak takrat to resno misliš, bolje kot če avtomatizirano govoriš to že iz navade....in puncam to ponavadi ni jasno, ko jo vidiš vsak dan pa ne rečeš nič v tej smeri in je potem ogenj v strehi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punco je potrebno razvajati, sem pristaš tega, to vedno počnem. So bolj nežnejše dušice in potrebujejo pozornost. Kako pa, da dobiti še več iz partnerja? Zaupaj mu, ne teži mu, pa če je motorist mu daj kdaj za tank "benza". :OK: Vroča kopel, dišave in svetloba sveč, je to vredu? vs. moto zbor v Medvodah, kurjenje gume? kaj bi raje? B)

Ojo matr kaj pišem, prosim spreglejte pisne napače, berem knjigo in pišem, se opravičujem.

nežne dušice....

da dobiš.....

pa tko naprej, se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj en pameten :whistle: ampak probelm postane, če si samski in ne moreš vsega tega početi... zato pa iščeš in iščeš človeka ki bi te stvari počeu s tabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem, kaj je romantika.

Zatohel večer, škrlatno nebo nad morjem iz katerega se žalostno nasmiha zahajajoče krvavo sonce, piš vročega vetra in galebi, ki jadrajo v zraku... Spodaj pa ljudje. Postavijo si mize, prižgejo svečnike, se tiho pogovarjajo in poslušajo krike morskih ptic.

Zraven ka motor, ki ga je čakalo še okroglo sedem tisoč kilometrov.

Kraju pa se reče "Karumba".

Ko'b vi vedel, kolk je b'lo lepo!!!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek, da se tipi (predvsem nevezani, ker tisti ki so, morajo bit :) ) ful otepajo romantike, pa ne vem zakaj... a ni lepšega k se dva ljubita (oz se delata da se ljubita)

lp, nina

Ninči, kako se pa gre to, da se dva delata, da se ljubita :hmm: ... to bi pa zelo rada slišala recept :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od preveč sladkorja, dobi človek sladkorno...... <_<

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kullllllll

Jest bi tut romantiko.....pa objemčke......pa kakega lupčka......pa.......pa........

Dost sanjanja......... :? :? Nina....ti boš vedla za ziher........a to sploh obstaja :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost sanjanja......... :? :? ....ti boš vedla za ziher........a to sploh obstaja :? :?

A lohk jest, a lohk jest... :blush:

Obstaja ne, no pravzaprav ja, na tv romantika, pop tv, ... in to VSAK DAN!!!! :OK:

Tako so najbolj srečne in romantično razpoložene starejše gospe, skratka imajo romantične dopoldneve, popoldneve in večere VSAK DAN in to solo, brez gospoda. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ramantika katero imas v mislih je samo nespreten poizkus kopiranja holywooda. Ze kot otrok gledas ljubezen v filmih in nekateri si jo tako dejansko predstavljajo.

Jst mislim da bi se ne smelo pretiravati. Midva z mojo se nisva sal nobene pretirane romantike, kar pomeni da se strast ni nikoli ohladila, ker je nikoli ni bilo. In tako moja punca za razliko od kolegic nikoli ne jamra: zdej ko sva pa 2 leti skup mi je pa nehal nositi roze, ne kupuje mi vec nakita, seksava samo se enkrat na 14 dni.... Midva se vedno seksava skoraj vsak dan, se vedno hodiva skupaj na vecerje in se vedno se zabavava skupaj. Pa vse to brez romantike .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ramantika

Midva se vedno seksava skoraj vsak dan....

:hmm:

skoraj v ponedeljek

skoraj v torek

skoraj v sredo

.

.

.

skoraj v nedeljo

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logiš, to je vendar picerija.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slap: se mi je zdelo nekam znano ime :blush: hvala maestro!

ja ja sem za romantiko con frutti di mare :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja ja sem za romantiko con frutti di mare :grim

Na svetu sta 2 zadevi z vonjem po crknjenih ribah.

Prva so crknjene ribe.

Druga je... :hmm: ... :slap: romantika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva se vedno seksava skoraj vsak dan, se vedno hodiva skupaj na vecerje in se vedno se zabavava skupaj. Pa vse to brez romantike .)

fant, pa to je romantika..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romanitka, da ti gre na jok

Če se ne motim, je Ingrid v Casablanci jokala kot dež. In pol tedanjega sveta z njo.

Če bi še Šerfezi zapel Suze liju plave oči, bi pa jokal cel svet :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: nina spet na pohodu....

btw kako kaj ledvice?

a že zapiraš okno ponoči? :hmm:

moje ledvice so hvala vredu... okno pa zapiram, ker če nebi, mi nebi bli vsi doma...

sam bo hmal sezona :D :rolleyes: :whistle:

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!