Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

Dvomim tudi o tem, da bi se še tako prešerno smejala, če bi te tedaj dobil podse.

Če seksaš kot zajc verjetno še čutila ne bi, da si bil na meni, tako na hitro in brezosebno to namreč zajci počnejo :doze:

Ne, res se ne bi prešerno smejala :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Različne zajčice.....različni okusi. :grim

Verjemi, da sem vse drugo kot pa zajčica :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če seksaš kot zajc verjetno še čutila ne bi, da si bil na meni, tako na hitro in brezosebno to namreč zajci počnejo :doze:

Ne, res se ne bi prešerno smejala :grrr

Ne bo držalo. Prav uživajo v tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itaq....in na koncu jih prav romantično na hrbet zabriše. :glare:

In ko otrok to prvič vidi, pač misli, da mu je najljubšega zajca kap zadela. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kožušček na mufni valjda imaš :?

Če bi sodili po kosmatosti bi bila ovca večji džek od medveda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itaq....in na koncu jih prav romantično na hrbet zabriše. :glare:

In ko otrok to prvič vidi, pač misli, da mu je najljubšega zajca kap zadela. :angry2:

Prepovedat otrokom to SVINJAKARSKO OPRAVILO gledat :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za idejo. Ta drugi in tretji del sta mi ekonomsko zelo privlačna. Mlatenje slame ne košta.

Samo se bojim, da vam je ženskam kmalu dovolj bla, bla in se zatečete k materializmu.

Ko je rita polna, potem zopet bla, bla in ..... tako se ponavlja.

ja valda..... in po tvojem smo ženske odvisne od moškega in si ne moremo same privoščiti stvari ki si jih želimo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itaq....in na koncu jih prav romantično na hrbet zabriše. :glare:

In ko otrok to prvič vidi, pač misli, da mu je najljubšega zajca kap zadela. :angry2:

in od takrat se na hrbet mečeš? ;)

joke

ja valda..... in po tvojem smo ženske odvisne od moškega in si ne moremo same privoščiti stvari ki si jih želimo.....

mah, dokler pr starših žvite, ste v glavnem dost samostojne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda..... in po tvojem smo ženske odvisne od moškega in si ne moremo same privoščiti stvari ki si jih želimo.....

Točno. :yes: Jaz sem odvisna od njega in tega ne skrivam.... :huh: In zelo težko si določene stvari, ki si jih zelo želim, privoščim brez njega. :) :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno. :yes: Jaz sem odvisna od njega in tega ne skrivam.... :huh: In zelo težko si določene stvari, ki si jih zelo želim, privoščim brez njega. :) :wub: :blush:

Pivo? :) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symruja za poskusnega zajca :devil:

Ga bomo prevrnili na hrbte in videli, če se lahko pobere :lol1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda..... in po tvojem smo ženske odvisne od moškega in si ne moremo same privoščiti stvari ki si jih želimo.....

Izkušene ženske kot napr. Manu vedo, posledica česa je slabo počutje, glavoboli, depresija,... => manjka vam moški.

Kot je pirrulz namignil. Če si skromna oz., če živiš pri starših (Sym) potem ste veliko bolj samostojne.

KekecIII je enkart napisal v smislu, da ko je z denarjem bolj na tesno, potem nastopi nervoza, netolerantnost, pesimizem,... In te zadeve uničujejo "lep" odnos med partnerjema.

Symruja za poskusnega zajca :devil:

Ga bomo prevrnili na hrbte in videli, če se lahko pobere :lol1:

Dej Vale sedaj iskati izgovor, da Sym leže na hrbet, da ga boš ti potem lahko "ponesreči" "stestirala". :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Vale sedaj iskati izgovor, da Sym leže na hrbet, da ga boš ti potem lahko "posreči" "stenstala". :devil:

:grim :grim priznam :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, a se ti zdi, da sem se kdaj z zajcem identificirala? :doze:

joke

samo vprašal sem te, kakšne posledice ti je pustilo :D

vale, prepustim te - v celoti - Klimbri :D

Ker ga cenim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Moja namera ni bila tako nedolžna. "Stestirati" => rodeo na .... :kva2:

Leon priporočam ti potovanje na planet Eroticum. Ko boš razumel vso njihovo delovanje še vedno ne boš na isti valovni dolžni kot jaz in še vedno ne boš razumel ... do takrat ... by by :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon priporočam ti potovanje na planet Eroticum. Ko boš razumel vso njihovo delovanje še vedno ne boš na isti valovni dolžni kot jaz in še vedno ne boš razumel ... do takrat ... by by :alien1:

"Tokrat je bil Leon najšibkešji člen, Vale pa je največkrat pravilno odgovorila. Kako se bo odločil SymRu?"

Adijo!

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vprašal sem te, kakšne posledice ti je pustilo :D

Nobenih. Samo tisto popoldne sem bila prestrašena, da bo moj Bučko crknil. Ma, ja...takrat sem bla še trapa. Namesto, da bi se veselila zajčje obare. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!