Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

pogumne besede za žensko v kristusovih letih :D

mau še manjka,da bom v 30 zrelih letih............. :lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si godna za avanturce pa priložnostni sex B)

Simonsi.... Avanturce niso zame,ne tajim da mi kdaj ni "spodletelo".... A nenazadnje je resnica da....

Biti samo s tistim,ki ga ljubiš kot nobenga........ Si želiš samo in le enega moškega na svetu,ki zna s teboj ravnati kot noben....

Ni primerljivo z nobeno avanturo

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simonsi.... Avanturce niso zame,ne tajim da mi kdaj ni "spodletelo".... A nenazadnje je resnica da....

Biti samo s tistim,ki ga ljubiš kot nobenga........ Si želiš samo in le enega moškega na svetu,ki zna s teboj ravnati kot noben....

Ni primerljivo z nobeno avanturo

mhm, se strinjam.

pa potem v domu za ostarele, sej bo še prišel tisti pravi zame, imam še čas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm, se strinjam.

pa potem v domu za ostarele, sej bo še prišel tisti pravi zame, imam še čas :D

Ja neki takega........ :lol1: Smešno ,a zdj se ravno usposabljam za delo s starostniki.... Torej sm na dobri poti..... :yea1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gerontologija :P

sam ne vem če je dovoljeno takim potentnim ženskam delo s starejšimi, mimogrede se lahko zgodi kak infarkt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romantika je kot pravljica..... princ pa bel konj, pa zlati čevli.... ah ja..... pa sedem dolin pa sedem gora

Za sedmimi gorami, za sedmimi dolinami in za sedmimi potoki in za sedmimi studenci in za sedmimi gradovi in za sedmimi gozdovi živi pošast, ki pravi: Pa pizda kje jst žvim?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasna,nora,divja, lahko zeloooo družabna, a po svoje velika samotarka.... Kot umetniki ponavad so......

Zanimivo. Za nas, rovtarje, velja popolnoma enako: glasni,nori,divji, lahko zeloooo družabni, a po svoje veliki samotarji. Če bi se nam še po kotih valjala kaka platna, bi se mogoče lahko kvalificirali za umetnike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Za nas, rovtarje, velja popolnoma enako: glasni,nori,divji, lahko zeloooo družabni, a po svoje veliki samotarji. Če bi se nam še po kotih valjala kaka platna, bi se mogoče lahko kvalificirali za umetnike?

Motori.... :lol1: Platna so u bauhausu v akciji.....:lol1:

Risat te pa po romantično u zameno za dobro malco lohk spodbujam tud jest.....

Za en dobr domač kisu mlek z debelo smetano,krompir v oblicah,jajca z ocvirki.....

Na koncu pa mal domače suhe klobase..... Verjem ti men da boš umetnik ratu :lol:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motori.... :lol1: Platna so u bauhausu v akciji.....:lol1:

Risat te pa po romantično u zameno za dobro malco lohk spodbujam tud jest.....

Za en dobr domač kisu mlek z debelo smetano,krompir v oblicah,jajca z ocvirki.....

Na koncu pa mal domače suhe klobase..... Verjem ti men da boš umetnik ratu :lol:

nehaj nakladat - platna v bauhausu niso vredna pol klinca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaj nakladat - platna v bauhausu niso vredna pol klinca..

Priznam,da jaz osebno raje dam mal več za platno ker se pozna da so ena platna u k...... in to porajta vsak,ki mau bolj pogleda

Isto je z akrilnimi barvami, že leta in leta jih kupujem, pa je tud tm treba bit previden

......a če so finance problem,so začasno dobre tud u bauhausu....Tako da Motori za začetek bo ok ,čeprav ma Cufa mau prav

sm zavajala :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Za nas, rovtarje, velja popolnoma enako: glasni,nori,divji, lahko zeloooo družabni, a po svoje veliki samotarji. Če bi se nam še po kotih valjala kaka platna, bi se mogoče lahko kvalificirali za umetnike?

Pr nas na vas mamo platnene rjuhe in na njih vsako noč ustvarjamo umetnine z različnimi tehnikami brizganja, mazanja, tolčenja in natezanja. Mislim, da sem precej velik in spoštovan umetnik. Odslej naj se torej imenujem Umetnik23 (ali bi raje Umetnik23cm?).

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas na vas mamo platnene rjuhe in na njih vsako noč ustvarjamo umetnine z različnimi tehnikami brizganja, mazanja, tolčenja in natezanja. Mislim, da sem precej velik in spoštovan umetnik. Odslej naj se torej imenujem Umetnik23 (ali bi raje Umetnik23cm?).

Justin.......... :lol1: V mojem ledig stanu u vele vasi pa mi je ponoč celo en kovter skor premalo... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, romantika pa to ... hm, kako že gre; aja, med moškim in žensko preskoči iskrica, neka misteriozna nepojasnjena kemija, nekaj kar da obema (včasih žal le enmu) energijo da bi premikal(a) gore, izsuševal(a) oceane in spreminjal(a) smer vetrov, počel(a) nemogoče stvari in če sta oba za-to se med njima razvije odnos. romantika pa je tista ki začini tak odnos, ga dela zanimivega, okusnejšega, prijetnejšega, bolj polnega;

če ni romantike odnos temelji bolj na neki kolegialnosti, neki hecni in butasti navezanosti, nemalokrat na vzajemni odvisnosti (bodisi materialni ali kakšni drugačni); če ni romantike je odnos sivina, brezbarvna in monotona življenjska zgodba, grafično ponazorjena kot ravna črta, brez padcev in predvsem brez vzponov; najtežje je truditi se, da stvari ostanejo zanimive in razburljive, romantika pa to precej olajša;

hm romantika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, romantika pa to ... hm, kako že gre; aja, med moškim in žensko preskoči iskrica, neka misteriozna nepojasnjena kemija, nekaj kar da obema (včasih žal le enmu) energijo da bi premikal(a) gore, izsuševal(a) oceane in spreminjal(a) smer vetrov, počel(a) nemogoče stvari in če sta oba za-to se med njima razvije odnos. romantika pa je tista ki začini tak odnos, ga dela zanimivega, okusnejšega, prijetnejšega, bolj polnega;

če ni romantike odnos temelji bolj na neki kolegialnosti, neki hecni in butasti navezanosti, nemalokrat na vzajemni odvisnosti (bodisi materialni ali kakšni drugačni); če ni romantike je odnos sivina, brezbarvna in monotona življenjska zgodba, grafično ponazorjena kot ravna črta, brez padcev in predvsem brez vzponov; najtežje je truditi se, da stvari ostanejo zanimive in razburljive, romantika pa to precej olajša;

hm romantika ...

Se popolnoma strinjam z tabo brezn romantike nič.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romantika je: ko ležiš na tleh in ti klima hladi rit...............blush.gif, zunaj pa 33C v senci....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROMANTIKA je......... Ko se ta prav žrebec na noge postav :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

romantika j čist odvisna od ženske :yes: zakaj tko mislem??kuj k da :pos: je konc romantike pa pride :bum: kje si bil?? kaj si delu??bla,bla

Popravljeno . Popravil hp2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romantika j čist odvisna od ženske :yes: zakaj tko mislem??kuj k da :pos: je konc romantike pa pride :bum: kje si bil?? kaj si delu??bla,bla

:eek: pa od desca tut. zakaj to VEM? če me :bum: - dobi :bum::bum: nazaj. Ke sm bil :hmm: - tega še polcija ne ve! :lol: :lol: Kaj sem delu - pa ne me :pos: . za bla bla bla - mam pa ponavad radio pržan - tko da :zzz:

Je pa ja ........... ROMANTIKA............ velika travma UMETNIKOV .............. vseh sort.

Še posebej če poznamo nastanek pojma UMETNIK.

Pride iz glagola UMETNUTI. :lol: :lol: :lol: :yea1: :naughty:

Ne - de umetniki? :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!