Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

je ni opice, da bi se pustila tkole komandirat hehehe, čeprov včasih pa paše, da ma tip mal komande, da te fajn orgn prime pa vrže na pult, pa ....................... in ti pride............pa še enkat................jah juh oh,..................uf zakon.................ITD

Erotomanijak..............................................................samo še to ti gre po glavi..............................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ni opice, da bi se pustila tkole komandirat hehehe, čeprov včasih pa paše, da ma tip mal komande, da te fajn orgn prime pa vrže na pult, pa ....................... in ti pride............pa še enkat................jah juh oh,..................uf zakon.................ITD

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanja kdaj dobiš motor? :doze:

drgač dons, sam so mi dal enga druzga na izposojo, ker so pr mojmu neki z papirji zafukal. Sm se mal vozila dons in je blo prov noro, zj pa moje sanje o sexu doživljam na mopiju :OK: :OK: Dal so mi pa za vozt suzuki gsr-ja, je prov prikupna igračka (sex igračka :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Dal so mi pa za vozt suzuki gsr-ja, je prov prikupna igračka (sex igračka :P )

... a je bil tak srendje velik za na nočno omarico?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a je bil tak srendje velik za na nočno omarico?

:hmm:

nope je bil kar velik, hehehe :P :D take mam rada jahu jahu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope je bil kar velik, hehehe :P :D take mam rada jahu jahu

potem vidim edino rešitev v tem, da kupiš večjo nočno omarico ..

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem vidim edino rešitev v tem, da kupiš večjo nočno omarico ..

:D

:D men verjem, da nimam placa v sobi ne za večjo omarco, ka šele za mopija. Sj živim v bajti, ampak še zmeri........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D men verjem, da nimam placa v sobi ne za večjo omarco, ka šele za mopija. Sj živim v bajti, ampak še zmeri........

:eek:

za to sta pa samo dve razlagi:

- ali je bajta čisto mala

ali

- pa je veliiiika s čisto malimi sobicami,

v katere je problem stlačiti malce

večjo nočno omarico

:blink:

ampak,

danes smo pa hudo resni - kaj?

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

za to sta pa samo dve razlagi:

- ali je bajta čisto mala

ali

- pa je veliiiika s čisto malimi sobicami,

v katere je problem stlačiti malce

večjo nočno omarico

:blink:

ampak,

danes smo pa hudo resni - kaj?

:fredy:

ah ne, sam bajto morm pospravt k tastaredva z morja prideta, sm bla sama doma in je kr mal rasturan use, pa še tazga mačka mam da komej živim, jao meni. :kva2: sploh ne vem, kako je možn da sm se tko zgodi zbudila :angry: pa tko bi še spala, sm še čist brez ravnotežja hehehe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne, sam bajto morm pospravt k tastaredva z morja prideta, sm bla sama doma in je kr mal rasturan use, pa še tazga mačka mam da komej živim, jao meni. :kva2: sploh ne vem, kako je možn da sm se tko zgodi zbudila :angry: pa tko bi še spala, sm še čist brez ravnotežja hehehe :blush:

S čim hraniš mačka? Z Whiskas alcho?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Eh jaz osebno sem romantična duša.Je pa odvisno od posameznika,da kaj za koga pomeni romantika.

Recimo zame so romantika razna dolga potovanja,ki sem jih dala skozi z možem in še jih bom dala skozi sam,da ta mala zraste pa da jo lahko vzamemo sabo....

Naslednji projekt in načrt je ogled Australije in Nove Zelandije......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romantika je, ko se zjutraj ob kavi pogledava v oči, se nasmehneva in točno veva za kaj se gre.....romantika je, ko me na motorju stisne, kr tako, brez veze....romantika je, ko na morju zjutraj prinesem še sveže in tole žemljice, a ona še spi...romantika je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romantika je, ko se zjutraj ob kavi pogledava v oči, se nasmehneva in točno veva za kaj se gre.....romantika je, ko me na motorju stisne, kr tako, brez veze....romantika je, ko na morju zjutraj prinesem še sveže in tole žemljice, a ona še spi...romantika je....

:OK: zdaj se bodo pa topile ženske duše :)

pa jokale, da so tanajboljši že poročeni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: zdaj se bodo pa topile ženske duše :)

pa jokale, da so tanajboljši že poročeni .)

trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: zdaj se bodo pa topile ženske duše :)

pa jokale, da so tanajboljši že poročeni .)

tanarbolši so že ločeni in zasedeni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

jst dam takoj :naughty:

A samemu sebi? blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!