Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

KurČ pa taka tema od romantike kjer poteka debata med tipi, vsake tolko pa kaka bejba mal pokontrira :kva2:

težko

je kontrirati resnici

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vaju popravim...statistika pisanja v tej temi:

med prvih 6 najbolj pridnih, kar 5 žensk..... :OK:

dokaz:

post-291-1144675971_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vaju popravim...statistika pisanja v tej temi:

med prvih 6 najbolj pridnih, kar 5 žensk..... :OK:

dokaz:

jebeš statistiko

:BUA:

a je to tut romantika?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med prvih 6 najbolj pridnih, kar 5 žensk..... :OK:

dokaz:

Jep, še dobro da imamo Leona da popravi žensko povprečje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistično pišejo več. Tu OK.

Sam a mamo statistični podatek kolk so dejansko romantično pisali?

Zlajdrana romantika gor al dol! Js sem romantik, ni me sram priznat. Imam pa občutek da v to temo piše dost folka k ne upa pokazat in priznat da so romantični po duši , ker moderen moški je kul, moderna ženska pa emancipirana, tu očitno danes ni več prostora za romantiko. Pa čeprav v sebi hrepenijo po romantiki.

;) A se danes še najde kje kaka punca modelno leto nekje med 1980-85 ki še rada leži v travi in gleda mesečino in zvezde v nebo, in da ji ni neprijetno ob tišini ki nastane ob tem prizoru med dvema v nebo zazrtima dušama??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se danes še najde kje kaka punca modelno leto nekje med 1980-85 ki še rada leži v travi in gleda mesečino in zvezde v nebo, in da ji ni neprijetno ob tišini ki nastane ob tem prizoru med dvema v nebo zazrtima dušama??

Vsekakor. Post coitem vsaka obmiruje in tiho zre nekam v nebo. Če je bila zadeva v redu izvedena, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tička ... :grim

Jaz bi pa en spoznavni večer med tvojo "tičko" in mojim "tičkom".....lepo....ob svečkah........primerni glasbi.....tko......nadvse romantično....brez H5N1 :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor. Post coitem vsaka obmiruje in tiho zre nekam v nebo. Če je bila zadeva v redu izvedena, seveda.

Post Coitum misliš? Če je bila zadeva v redu izvedena? Ravno takrat ni tiho, pa tudi obmiruje ne - privošči si še eno romantično rundo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa en spoznavni večer med tvojo "tičko" in mojim "tičkom".....lepo....ob svečkah........primerni glasbi.....tko......nadvse romantično....brez H5N1 :blush: :blush: :blush: :blush:

: :wacko: :slap: :doze: :xx:

ha ha, al ste nepoboljšljivi, al pa neuspešni romantiki, prav zabavate me :OK:

No, 13 strani romantike si rabu, da ti je prišlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet Vale in njene fantazije o moških izlivih

:yea1:

Ja Leon, še vedno mi greš na bruhanje :SS :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistično pišejo več. Tu OK.

Sam a mamo statistični podatek kolk so dejansko romantično pisali?

Zlajdrana romantika gor al dol! Js sem romantik, ni me sram priznat. Imam pa občutek da v to temo piše dost folka k ne upa pokazat in priznat da so romantični po duši , ker moderen moški je kul, moderna ženska pa emancipirana, tu očitno danes ni več prostora za romantiko. Pa čeprav v sebi hrepenijo po romantiki.

;) A se danes še najde kje kaka punca modelno leto nekje med 1980-85 ki še rada leži v travi in gleda mesečino in zvezde v nebo, in da ji ni neprijetno ob tišini ki nastane ob tem prizoru med dvema v nebo zazrtima dušama??

če se pol nadaljuje z sexom pol ni panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Post Coitum misliš? Če je bila zadeva v redu izvedena? Ravno takrat ni tiho, pa tudi obmiruje ne - privošči si še eno romantično rundo...

Mislim (po svoji stari navadi) nič. Se zelo obnese.

Naškljocal sem pa post coitem. Lahko bi naškljocal tudi (rahlo prirejeno) post fuk ergo propter fuk, da bi bilo manj nesporazumov. Ali celo post mortem, glede na nekatere trditve, da je orgazem ena taka mala, ljubka, sladka smrt. V nekem smislu "srečanje z bogom" (karkoli si že pod tem predstavljamo).

In, izhajajoč iz gornjega, se mi je naškljocalo, da oseba po tistem pravem "srečanju" obmiruje, okušajoč izzvenevanje doživetja v blagodejni tišini zasebnega svetišča, kjer se istočasno znajde v vlogi vernika in vélikega svečenika/svečenice.

Vse ostalo je bolj ali manj McDonald. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

Sym, sem bla skoraj prepričana, da se boš ob tla metal.... ti pa samo tega nalimaš.... ;)

Saj na tiho se pa verjetno strašno žreš.... :P Kdo se pa ne bi? :whistle: :grrr

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, sprva sem bil čist na tleh, potem sem se pa le pobral in natipkal tistga sramežljivga .... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je samo čustven.......vse OK

Kak drug bi znal imeti......."posledice" :devil:

Klimbra ne pretiravaj ... ne prime se vsako seme povsod :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!