Skoči na vsebino

romantika


Ninč

Priporočene objave

A samemu sebi? blush.gif

On ma vedno 2 babi na voljo: Levanku Rukić i Desanku Šakić...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

romantika je lepa stvar vendar je ne sme biti preveč! kajti še kako hitro lahko izgubi svoj čar!

tako in tako smo premalo romantični itak ni strahu,da bi bilo romantike preveč

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hm; razlagat kaj je romantika je tko k lizat sladoled čez šipo al pa vozt se na zadnjem zicu ful hudga motorja.

to je treba začutit; romantika se skriva v vseh stvareh, nej gre za to kako osebi serviraš zajtrk, skuhaš kosilo, napišeš opomnik, pričakaš ko pride domov, itd. romantika je nekaj kar čutiš ali pa ne čutiš.

romantike ne more biti nikoli preveč, premalo - pa hitro, romantiko lahko hitro uničiš in zeloooooooo počasi obudiš.

lepa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROMANTIKA zame je...Ko te po zelo zelo dolgem cajtu zapelje nekje en fajn moški.........

Me povabi recimo na čivapčiče, lahko na torto, še raje pa nekam u posteljo al pa na travnik ...... In potem fajn nategne :pos::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROMANTIKA zame je...Ko te po zelo zelo dolgem cajtu zapelje nekje en fajn moški.........

Me povabi recimo na čivapčiče, lahko na torto, še raje pa nekam u posteljo al pa na travnik ...... In potem fajn nategne :pos::rolleyes:

Romantike skorajda ni več. Bolj kot si starejši bolj izumira. Vprašanje je samo dobiti al ne dobiti he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romantike skorajda ni več. Bolj kot si starejši bolj izumira. Vprašanje je samo dobiti al ne dobiti he he

VINKO romantika mora bit skoz...oba se morta trudt non stop.....vem....skoz moe bit mal rajcanja....

Bluzica na pol odpeta....ena svečka na sredi mize....rulete dol...muska....in seks do nebes :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali vidiš rožice,ali vidiš svečko ali vidiš sončni zahod ,,zaj pa dovolj romantike sleci hlačke,, pa gremol_01.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še višek "romantike". :rolleyes:

:glare: Dragi ...... dej mi kej ......LEPGA PUVEJ ...........????!!!!!

:angry: :blink: :wacko: :kva2::alko::slap::slap::eek::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me povabi recimo na čivapčiče, lahko na torto, še raje pa nekam u posteljo al pa na travnik ...... In potem fajn nategne :pos::rolleyes:

besede besede .)

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali vidiš rožice,ali vidiš svečko ali vidiš sončni zahod ,,zaj pa dovolj romantike sleci hlačke,, pa gremol_01.gif

če je stara 51 let, je mrbit že v meni ... če je letnik 51, je pa ziher ... razen, če je tik pred, pa hvata še zadnje brizgavce ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je stara 51 let, je mrbit že v meni ... če je letnik 51, je pa ziher ... razen, če je tik pred, pa hvata še zadnje brizgavce ...

Justin od kje jih jemlješ...... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besede besede .)

A še nikol nisi ležal na dekci na travniku....?

V svojih skor 30 letih smo poležali velik travnikov..... :slap: Naj mi kmetje oprostijo...... :yes:

Besede in želje morajo biti,da se spet vse najlepše kar je nekoč bilo čimprej zgodi..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zgodbica mi je pa zelo všeč.....

Grem stavt nejcgs da si mi ti minuse nabijal......

No ja priznam mal sm pretiravala ,en ali dva travnika na leto sta bila poležana.... Oz. 2m krat 2 metra...... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Besede in želje morajo biti,da se spet vse najlepše kar je nekoč bilo čimprej zgodi..... :rolleyes:

o ja, pa domišljija tudi :)

sam ponavadi pri tistih ki so najbolj glasni, je najmanj akcije :D:P

pa če bi res kakega hotela, bi ga pomojem hitro dobila .)

Popravljeno . Popravil simonsi
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja, pa domišljija tudi :)

sam ponavadi pri tistih ki so najbolj glasni, je najmanj akcije :D:P

pa če bi res kakega hotela, bi ga pomojem hitro dobila .)

Glasna,nora,divja, lahko zeloooo družabna, a po svoje velika samotarka.... Kot umetniki ponavad so......

...... A tako netipična ženska pri 30 je lahko samo tista,ki ima za seboj preveč gorja,ki jo je UTRDILO in odpihnilo drugam, v nove in nove izzive.... Samo osebni mir je vsa moja sreča........Otroci,mož in velika hiša pa morda niso zame.... Ali pač nekoč morda...

...........Moških je na svetu veliko.....Hvala Bogu :notworthy: .......A nekoč nekje morda nekdo "zavrti" in ujame in zadane spet tud mene :wub:....

Do takrat pa bom uživala in uživala in upam izpolnila še ene sanje- najti svoje sanje in tisto nerazumljivo SVOBODO na svojem motorju........Šele takrat bom na konju...... Domače kobile in jahanje le-teh....... in žrebički so zdaj že iz mode :lol:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da si tako zadovoljna s sabo.

Samo da ne boš postala čez čas zagrenjeno ženšče ki sovraži moške :D

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da si tako zadovoljna s sabo.

Samo da ne boš postala čez čas zagrenjeno ženšče ki sovraži moške :D

Bognedaj.............Domači si sicer želijo malo moje resnosti,a jebat ga...... Men je življenje ena velika zajebancija..... :yea2:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!