Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Jst sm pa iz Mirne Peči :yea1: vi kr pridte, več vs jih je, bol je lušno gledat :rolleyes: . lan jih je blo res ogromno sam je blo vreme res lepo, upam da se letos ne bo kej zafrklno pa da bo lepo.

Ajde, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
A se gre kdo kej vozit jutri? :)

A ni še mal mrz....

jst bi šou pa morm na servis najprej.... aprilia :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Ko pride tja na 10-12 stopinj je prav fajn na primorskem.

Kurc pa Aprilia, VFRko zajahi. :)

Tut ta konj čaka en lep dan med tednom da gre na redn servis:)

pa še gume je treba menjat

... sej pride zdej u kratkem, tko da sreda marca upam da bo že use ql pa bomo na šli kkšno furo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če je kdo zainteresiran okol pol 2h za kkšn krog naj napiše... zaenkrat sva se mi2 s fingijem neki menla... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če je kdo zainteresiran okol pol 2h za kkšn krog naj napiše... zaenkrat sva se mi2 s fingijem neki menla... :whistle: :whistle:

In kam sta misnla it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer dons nism mislu it nikamor, ker me je včeraj preveč zeblo......bosta šla čez Kranj?

Možno... nevem se morva še zment...pa sej je Fingi iz kranja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jest sm lih dam pršu s preddvora, pa lih pojedu, tko da zdej cajt mam. Je pa supr ureme, tud preveč mrzlo ni :yea1: :yea1:

Torej kam??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kam??? :whistle:

raj ne

vozš aprilio :evilgrin:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo čoperist v okolici Ljubljane, se lahko zmenimo, da naredimo kako turo ko bosta vreme in temperatura ugodnejša. Več Na PM

Lp, Vaillante

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a ve kdo za kako makedamsko potko? Pa ne mislim zdej 500m, nekej takega, da bi se makedam vleku ene 20,30km? :rolleyes: Recimo js vem za čez Graško goro (al neki takega) pa do Velenja, oz mal nad Velenjem prideš vn. Iščem makedam ker mi je to najbolš, se po makedamu vozt, pa če kdo ve kako dobro pot lahko gremo enkrat mi z supermoto, pa oni softenduraši en krogc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a ve kdo za kako makedamsko potko? Pa ne mislim zdej 500m, nekej takega, da bi se makedam vleku ene 20,30km? :rolleyes: Recimo js vem za čez Graško goro (al neki takega) pa do Velenja, oz mal nad Velenjem prideš vn. Iščem makedam ker mi je to najbolš, se po makedamu vozt, pa če kdo ve kako dobro pot lahko gremo enkrat mi z supermoto, pa oni softenduraši en krogc :)

pridi do raven na koroškem pa gremo čez uršljo goro (čez ledine) pa do črne na koroškem.ful nora turca dobrih 30km samega mekedama!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj tut mozirje ni tk davč!!č pa drugače ne se pa na slemeno dobimo pa gremo iz črne v ravne!!!!!iz mozirja pa do slemena maš pa 30min vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!