Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Ce je se kdo torej zainteresiran za: Vrhnika-Celje-Krško (raceland)-Novo Mesto-Kočevje-Cerknica-Vrhnika oz. vključitev vmes, naj pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se pridružil, vendar cvikam ker že nekaj časa napovedujejo slabo vreme. Pa ne bi rad, da me ujame dež v usnju :headbang: .

Kdaj imaš namen odditi...ob kateri uri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se pridružil, vendar cvikam ker že nekaj časa napovedujejo slabo vreme. Pa ne bi rad, da me ujame dež v usnju :headbang: .

Kdaj imaš namen odditi...ob kateri uri?

Na vzhodu naj ne bi bilo dežja. Enkrat dopoldne bom šel... Okoli desetih najbrž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz žal ne bom utegnil, ker imam nekaj stvari za šolo. Predlagam, da se za naslednji vikend, če bo lepo sončno vreme dobimo in odpravimo na RaceLand.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nasledn vikend bi se jest biv

sam jest nimam ne drsnikov pa ne skornov za SM voznjo

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc ali nisi ti meni omenjal, da greš na Grobnik? Jaz bi šel na Raceland samo malo pogledat oz. vam delat spremstvo...na pisto ne bom hodil.

Kaj bi šel še kdo na turo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc ali nisi ti meni omenjal, da greš na Grobnik? Jaz bi šel na Raceland samo malo pogledat oz. vam delat spremstvo...na pisto ne bom hodil.

Kaj bi šel še kdo na turo?

lp

Greš naslednji vikend do racelanda za urco ali dve in potem še v Kumrovec malo pogledat (dan mladosti)? V soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš naslednji vikend do racelanda za urco ali dve in potem še v Kumrovec malo pogledat (dan mladosti)? V soboto?

Glede na sedanjo napoved vremena, sem 100%, da grem. Do Racelanda te lahko pospremim, za nadaljno pot bom pa še videl kako bo.

Lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na sedanjo napoved vremena, sem 100%, da grem. Do Racelanda te lahko pospremim, za nadaljno pot bom pa še videl kako bo.

Lp

Okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc ali nisi ti meni omenjal, da greš na Grobnik? Jaz bi šel na Raceland samo malo pogledat oz. vam delat spremstvo...na pisto ne bom hodil.

Kaj bi šel še kdo na turo?

lp

grobnik odpade z motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvajedej, a se gre al kaj? Napoved je tko tko...

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh temu vremenu ne zaupam več. Jaz nisem za turo, ker glede na današnje vreme ne verjamem nobenemu več. Ko bo napoved lepo sončno. Se dogovorimu. Sicer moram pa jutri tudi nekaj doma pomagati......

Srečno

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta vreme je res kr neki ga napovejo da bo soncno je dez k pa napovejo plohe pa niti kaple ne pade :wacko:

Stafuc, k si glih iz Vrzdenca a se greš dons al pa jutr al pa v pon. dop. kej furat?

Jst sm iz Stranske vasi (zraven Dobrove)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc, k si glih iz Vrzdenca a se greš dons al pa jutr al pa v pon. dop. kej furat?

Jst sm iz Stranske vasi (zraven Dobrove)

ja naceloma lahko pa se MXRiderju lohka recem pa se enm bomo sli Tomos 3 tim + Husa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih pršu iz turce s Stafucom.

On fura čist noro, 100x bl obvalda k jest :worship:

Šla sva pa: Vrzdenec-Vrhinka-Logatec-Žiri-???????-Lučine-????????????????????????????????????-Vrzdenec

Hudo je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih pršu iz turce s Stafucom.

On fura čist noro, 100x bl obvalda k jest :worship:

Šla sva pa: Vrzdenec-Vrhinka-Logatec-Žiri-???????-Lučine-????????????????????????????????????-Vrzdenec

Hudo je blo

Vrzdenec-Vrhinka-Logatec-Rovte(pozabu)-Žiri-gorenja vas-Lučine-Suhi dol-šentjošt(mimo)-Vrzdenec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž sm lih vaju srečal na vrhniškem klancu, mal nižje od odcepa za zaplano.... (štafuc= no.9?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se mi je zdel, da si bil ti na kongresnem trgu ob 16.45. Sam me je tista 9 zavedla pa potem nisem bil potem več ziher...hehe

Bomo šli za vikend na turo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se mi je zdel, da si bil ti na kongresnem trgu ob 16.45. Sam me je tista 9 zavedla pa potem nisem bil potem več ziher...hehe

Bomo šli za vikend na turo?

Jaz sem za, samo da ne bo kakšna dologa- kme bosta spet rit pa jajca bolela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga bo, dolga. :P

@Jack: Počakajmo še vremensko, preden se za vse detajle zmenimo. Da ne bo spet tako kot prejšnji vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se mi je zdel, da si bil ti na kongresnem trgu ob 16.45. Sam me je tista 9 zavedla pa potem nisem bil potem več ziher...hehe

Bomo šli za vikend na turo?

A si me vidu k me je policaj popisvov :D (sej drugac je sovoznika popisvov k ni mev celade)

@Prevtzer vidis za neki je pa dobr mehak zic haha

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor misel na sončno vreme mi ne da miru :rolleyes: . Pa so me mal prsti zasrbeli in sem se zato malo zapisal.....

Ampak če bo tako kot sedaj kaže :yea1: :worship:

p.s.

Prevtzer kar pripravi si ritne obložke :blush:

post-14902-1211833728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme očitno BO. Zato se lahko kar konkretno začnemo pogovarjati o udeležbi in o štartu, načrtu poti itd..

Mislim, da sva zaenkrat potrdila udeležbo sam jaz in Jack.

Torej seznam:

Igor

HyperJack

Stafuc?

Prevtzer?

...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!