Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Prijatelj z Hondo Hornet in še eden z Suzukijem SV 650 sta skoraj 100%, da gresta zdraven. Stafuc pravi, da ne gre ker majo že svoje plane za ta vikend.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme očitno BO. Zato se lahko kar konkretno začnemo pogovarjati o udeležbi in o štartu, načrtu poti itd..

Mislim, da sva zaenkrat potrdila udeležbo sam jaz in Jack.

Torej seznam:

Igor

HyperJack

Stafuc?

Prevtzer?

...?

v soboto stafuc ne more, ker gre z mano na progo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj z Hondo Hornet in še eden z Suzukijem SV 650 sta skoraj 100%, da gresta zdraven. Stafuc pravi, da ne gre ker majo že svoje plane za ta vikend.

Lp

Ojoj, ne vem če ne bo tole prevelik zalogaj za mojega MZ-ja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh sej tukaj dol proti Dvoru je itak klanček..hehe

Nene sej nista 100%, da gresta. Če pa že bosta šla bomo pa tempo malo umirili.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh sej tukaj dol proti Dvoru je itak klanček..hehe

Nene sej nista 100%, da gresta. Če pa že bosta šla bomo pa tempo malo umirili.

lp

No, se bomo že zmenili. Če ne boste šli pa naprej, pa se bomo pač čakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se bomo že zmenili. Če ne boste šli pa naprej, pa se bomo pač čakali.

Jst sm zdej dau da motor kao prodajam, pa je že kr neki zanimanja tko da ne vem če bo sploh zdržou do vikenda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm zdej dau da motor kao prodajam, pa je že kr neki zanimanja tko da ne vem če bo sploh zdržou do vikenda :evilgrin:

zanimajo se vsi, ko je pa treba denar dat na mizo se pa konča :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bo povečini sončno, popoldne bodo v zahodni in osrednji Sloveniji možne posamezne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. V nedeljo bo sončno in suho. V ponedeljek bodo spet možne krajevne plohe.

Mislim, da ni neke hude panike.

Se mi torej priključiš v Sodražici in skupaj nadaljujeva proti Jacku v Kočevje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bo povečini sončno, popoldne bodo v zahodni in osrednji Sloveniji možne posamezne plohe. Pihal bo jugozahodni veter. V nedeljo bo sončno in suho. V ponedeljek bodo spet možne krajevne plohe.

Mislim, da ni neke hude panike.

Se mi torej priključiš v Sodražici in skupaj nadaljujeva proti Jacku v Kočevje?

Jaz sem tudi interesent.

Sicer me za motor na veliko kontaktirajo samo po mojem ne bo nič do sobote.

Igorr, jaz komot skočim do tebe na Vrhinko pa greva pol naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igor a čez novo vas bi ti šou??..pol lahko prideš še do mene pa boš vidu te lepe kraje pa ene dobre ovinke :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi interesent.

Sicer me za motor na veliko kontaktirajo samo po mojem ne bo nič do sobote.

Igorr, jaz komot skočim do tebe na Vrhinko pa greva pol naprej

Komot. Naj bi se šlo dopoldne... Ker se naj bi vozilo na Racelandu samo do 16.00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igor a čez novo vas bi ti šou??..pol lahko prideš še do mene pa boš vidu te lepe kraje pa ene dobre ovinke :closedeyes:

Ja normalno. Še nisem šel drugače v Kočevje. :)

V soboto ne vem, načrtujemo kar turo proti Racelandu. Kdaj drugič pa z veseljem! Če se odločiš za Raceland v soboto, povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to ti pravm greš čez novo vas do mene tm se dubiva in greva proti racelandu :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to ti pravm greš čez novo vas do mene tm se dubiva in greva proti racelandu :unsure: :rolleyes:

Aha, sem te malo narobe zastopil. OK, zmenjeno potem.... Uro bomo še določili, ko Džek pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tour:

Kočevje-Dvor-Novo mesto-Ratež-Šentjernej-Krško (raceland in dirkanje)-Celje-Mozirje-Gornji grad-(čez Črnivec- fejst ovinki)-Kamnik-DOMOV (v katerokoli smer bo pač posameznik že šel)

Dolžina: 250km

Torej, dobimo se ob 9.00 v Kočevju pri Jacku in štartamo proti Racelandu, kjer se naužijemo adrenalina in potem nadaljujemo do Mozirja, čez Črnivec do Kamnika in potem do Ljubljane. Potem pa vsak po svoje oz. v skupini proti svojemu domu.

Vmes jasno velik postanek za kosilo in prihod domov proti večeru.

Udeleženci:

- Igorr

- HyperJack

- MotoBOy

- sošolec oh HyperJack

- TADEJ46

- Prevtzer??

P.S.: Če boste vozili na Racelandu, bo treba plačati 20EUR.

P.P.S.: Jaz štartam z Vrhnike, do Cerknice in čez Novo Vas preko Sodražice do Kočevja. Vmes poberem še Tadeja. Če je kdo iz tega konca in bi rad šel, gre lahko z mano. Štartal bom okoli 8.00.

post-15712-1212091400_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tour:

Kočevje-Dvor-Novo mesto-Ratež-Šentjernej-Krško (raceland in dirkanje)-Celje-Mozirje-Gornji grad-(čez Črnivec- fejst ovinki)-Kamnik-DOMOV (v katerokoli smer bo pač posameznik že šel)

Dolžina: 250km

Torej, dobimo se ob 9.00 v Kočevju pri Jacku in štartamo proti Racelandu, kjer se naužijemo adrenalina in potem nadaljujemo do Mozirja, čez Črnivec do Kamnika in potem do Ljubljane. Potem pa vsak po svoje oz. v skupini proti svojemu domu.

Vmes jasno velik postanek za kosilo in prihod domov proti večeru.

Udeleženci:

- Igorr

- HyperJack

- MotoBOy

- sošolec oh HyperJack

- TADEJ46

- Prevtzer??

P.S.: Če boste vozili na Racelandu, bo treba plačati 20EUR.

P.P.S.: Jaz štartam z Vrhnike, do Cerknice in čez Novo Vas preko Sodražice do Kočevja. Vmes poberem še Tadeja. Če je kdo iz tega konca in bi rad šel, gre lahko z mano. Štartal bom okoli 8.00.

Jest grem tud, nočm prodt motorja!

No ja, razn če ga bo kupu za 3000€ :winkiss:

Torej jutri ob 8:00 pridem do tebe na Vrhniko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo tole popotovanje kr odpadlo k je ze dez jutr bo pa se bel :headbang: pa u ret se men je vse plane pokvarl :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bo tole popotovanje kr odpadlo k je ze dez jutr bo pa se bel :headbang: pa u ret se men je vse plane pokvarl :headbang: :headbang:

pa ke ti dž vidš :blink: , do nedelje je skoz sonce napovedan oziroma še cel teden naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stafuc še vedno se nam lahko pridružiš. :naughty:

Predlagam, da ob 8. že kar štartate iz Vrhnike. Kajti pot čez Cerknico se kar vleče.

Če potrebuje še kdo kakšne podatke sem na voljo. Sicer pa bo Igor vaš GPS in ni bojazni da se izgubite :photo:

Se vozimo...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedane so MOREBITNE KRAJEVNE plohe za zahodno Slovenijo. Tam kjer se bomo vozili mi, dežja ne bo. Tura torej ne odpade.

@Prevtzer: Ob 7.50 na Petrolu na Vrhniki. OK?

@TADEJ46: Pri tebi bova s Prevtzerjem okoli 8.30 +- 10min in potem štartamo do Kočevja. OK?

Kot je rekel Džeko...

... se vozimo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igor na vrhniki bosta počakala še enga mojga kolega k ma rannrco 200 pa bo šou še on!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!