Skoči na vsebino

Metan ruske


stojanov

Priporočene objave

gre za proteine in sicer tablete. Zdaj pa mene zanima če vi kaj več veste o tem. Jaz sicer vem le to da dobim 100 tablet za 5000sit. Pojem jih 4 na dan in moram piti full veliko vode.... metan spreminja vodo v mišice, zdaj pa me zanima kake so lahka posledice, ali posledice sploh so, kaj pa hrana? je treba spremeniti prehranjevanje? ... nevem kar pač veste o tem mi povejte prosim ker jih nameravam začeti jemati čez 14 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne spreminja vodo v mišice, ampak vleče vodo nase. Zato tudi moraš veliko piti. Pa še zaradi velike obremenitve ledvic in jeter. Naj ti še nekaj stvari pojasnim...Če boš samo tabletke papal, pa nič migal, boš samo debel. Zelo veliko treninga je potrebno za mišično maso. Bodybuilderji uporabljajo anabolike takrat, ko mišice dosežejo svojo največjo možno maso. S preparati pa lahko to mejo presežemo. Če še nikoli nisi treniral, ti priporočam, da aktivno treniraš vsaj 2 leti, pol se pa odloči. Kakorkoli že, s povečanim treningom se že itak srce utrudi, tabletke pa lahko povzročijo, da privede do srčne kapi. Prehrana pa je itak najbolj važna. Raje pojdi v en fitnes center, pa naj ti tam napišejo en program vadbe za večanje mišične mase, zraven pa ti bodo dali tudi ustrezno dieto. Največ tudi narediš s pravilno prehrano...

Pa še več stranskih učinkov tvegaš: plešavost, feminizacija po koncu "kure", impotenca....

Pubec, mej se rad in premisli...jaz ti priporočam, da NE uničuješ zdravja samo zato, da bi imel malo močnejše roke :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti odsvetujem uporabo tega "metana". Voda se ne spreminja v mišice, ampak naj bi jo v celicah zadrževalo. Ljudje, ki to jemljejo, pravimo, da jih napihne, ko pa nehajo jemat, pa mišična masa usahne. Torej, učinek je zgolj trenuten, pa verjetno precej nezdrav (ker toksične snovi morajo celice zapuščati).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hodim v fitnes 2krat na teden, vsak dan delam trebušnjake in skleca, ter dvigujem uteži tako da imam kondicijo. Vem da bo treba veliko veliko piti. Ampak stranski učinki so me malo preplašili, sicer kap, ampak že zdaj se obremenjujem športno. Zdaj mi pa še nekaj razloži: kaj pomeni beseda :feminizacija -

feminizacija - naraščanje števila žensk v kaki dejavnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hodim v fitnes 2krat na teden, vsak dan delam trebušnjake in skleca, ter dvigujem uteži tako da imam kondicijo. Vem da bo treba veliko veliko piti. Ampak stranski učinki so me malo preplašili, sicer kap, ampak že zdaj se obremenjujem športno. Zdaj mi pa še nekaj razloži: kaj pomeni beseda :feminizacija -

feminizacija - naraščanje števila žensk v kaki dejavnosti

Nič ni narobe, da hodiš v fitness. Neke kondicije tam verjetno ne boš dobil, pridobiš pa na mišični masi in strukturi mišic. Piti moraš veliko, predvsem veliko soljene vode (recimo pol žličke soli na 0,3l vode). Stranskih učinkov je veliko, če jemlješ kakšne dodatne prehrambene dodatke, ki pospešujejo mišično maso. Moraš vedet, da brez njih nikoli ne boš imel toliko mase, kot z njihovo uporabo. Ampak s tem tudi lahko precej škoduješ telesu, ki ti to kasneje vrne.

Glede na to, da želiš precej narediti za svoj izgled, ti tudi svetujem, da ne zapostavljaš svojega zdravja. Tu imam v mislih precej sadja in zelenjave ali pa kakšnih vitaminskih dodatkov. Pri nas sicer še zelo nerazširjen Lifepak (v EU pa zelo) je vitaminski dodatek, ki zvišuje raven antioksidantov v telesu. Navzven se to kaže v precej lepši in manj gubasti koži, saj imajo celice daljšo življenjsko dobo. Dobiti ga je malo težje, ampak lahko ti dam naslov, kam se obrniti. Po 3 mesečni kuri, se lahko zmeriš na biofotoničnem skenerju, ki ti odčita vrednost antioksidantov v telesu.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metan je na kratko najcenejsi steroid, ponavadi iz svinje, najbolj bogosti učinek, ki ni zaželjen je kosmatost na hrbtu + ostalo ki so ti našteli, dej kej več denarja in dobiš tudi kvalitetnejše steroide, nekje najceneje, ki bi si vsak športnik (ki ima seveda malo v buči) pognal v telo košta nad 100 k,

drugače pa veliko sreče

P.S. 2 leti treninga bo premalo pa tudi 10 let treninga bo premalo, par knjig ne prebrati temveč preštudirati bi ti dalo efekt malega okusa razumevanja telesa glede prehrane, pa tudi kkšn seminar o športni prehrani ti ne bo škodil, no ja to so samo nasveti

lp

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojej tistih 100 tablet ,vsak dan 4. in boš videl kakšen je učinek, po 100 tabletak še nebi smel umreti. Poiskusi in videl boš. Pridobil pa boš cca. 4-5 kg. Veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si tut kake proteine jemal?

Zakaj se želim napumpat? ker sem suh k rsica. Ne res full sm suh pa mi hrana kej prida ne pomaga da bi se razbacu, tko da se mi zdi rešitev samo še proteini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, da se bodo babe lepile nanj, sovaščani pa bali.

Zakaj pa misliš, dasem jaz tako mišičast?

Lobo, jaz in ti, veš, nama je to genska/naravna danost. Nimajo vsi take sreče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metan? :D

Kreatin monohidrat je ok in se precej uporablja. Vodo resda veže v mišice in če ne treniraš OK, gre tudi ven - in nisi naredil nič. 2x tedensko je premalo. Za metan prvič slišim, kreatin pa ima - po tvojem opisu sodeč - podobno vlogo, le da seveda ne spreminja vode v mišice :D pač pa vzpostavlja anabolno stanje v mišicah, ki ga s trdim treningom lahko izkoristiš. Ali pa ne ...

Nasploh si se lotil zadeve na čisto napačnem koncu. Da po tem sprašuješ na tem forumu ... moral bi biti že domač na maxximumovem forumu recimo, pa prej uporabljati "običajne" preparate s proteini in "splošno sprejete in v normalnih količinah neškodljive" reči, denimo prej omenjeni kreatin, ki je na tržišču že desetletja. In da se razumemo - vsaka stvar je neškodljiva, dokler ne pretiravaš ... in obratno.

Če prav pomislim ... pusti vse skupaj ali pa pojdi do koga ki vse skupaj pozna. Anubis (Maxximum shop v KR) je recimo pravi naslov. To da v isti besedni zvezi uporabiš metan in pa proteine - kar je nesmisel - kaže na to, da bi si moral prej marsikaj razjasnit ...

Ni vsak preparat za športno prehrano "proteini" :lol1:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločiti moraš še nekaj. To, kar ti opisuješ, niso proteini ampak anabolni steroidi. S proteini pa sicer ni nič narobe. Če jih kupiš v obliki praška, ti nadomestijo normalen obrok, ni pa potrebno zaužiti 5 kur, za zadostno količino proteinov (ki so v vsakem mesu), v bistvu je to zelo zdrava prehrana. Ob uporabi aminokislin in vitaminov pa lahko dosežeš tudi dober uspeh.

Pa še nekaj: Sam sem bil suh kot poper, ko sem se še aktivno bavil z borilnimi veščinami. Pokuril sem vsak gram maščobe (8-9 treningov na teden), ko sem prenehal, sem se vrgel v fitnes in z veliko dela sem dosegel 100kg mišične mase. Zaradi poškodbe lani spomladi, sem že eno leto neaktiven, imam pa 113kg (ki sem si jih nekoč želel.)Danes se prekleto trudim, da jih spravim dol in bojim se, da bom moral menjat motor, ker bo počasi 164konjev premalo za "debeluha"...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš dobiti na kilah, jej in NE treniraj tolk, normalno da če si cel dan v fitnesu in drkaš gor in dol da bo šlo vse ven s tebe! Drgač pa tej steroidi in proteini in vse ta shit je za pussyje, vsaj moje mnenje je tako.

Če že hočeš bit tak mačo in met Švarci mišice jih nabildaj sam, s temi steroidi ma lohk vsak večje miškule.... Ki ti čez neki cajta uplahnejo in si pol ko en posušen drek :D

Vem da jest nebi tega jemal, če bom že enkrat hotu mal prdobit na mišicah pač poleti bale nakladaš, pa nalagaš v mešalec za mauto, doma kosiš, bla bla, delat delat ne pa pilule žret :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš dobiti na kilah, jej in NE treniraj tolk, normalno da če si cel dan v fitnesu in drkaš gor in dol da bo šlo vse ven s tebe! Drgač pa tej steroidi in proteini in vse ta shit je za pussyje, vsaj moje mnenje je tako.

Če že hočeš bit tak mačo in met Švarci mišice jih nabildaj sam, s temi steroidi ma lohk vsak večje miškule.... Ki ti čez neki cajta uplahnejo in si pol ko en posušen drek :D

Vem da jest nebi tega jemal, če bom že enkrat hotu mal prdobit na mišicah pač poleti bale nakladaš, pa nalagaš v mešalec za mauto, doma kosiš, bla bla, delat delat ne pa pilule žret :P

Hočeš rečt, da ne uživaš proteinov? :nono: Malce prečitaj, kaj piše na pakungi mesa...VSI uživamo proteine, z mesom dobimo zraven še en kup svinjarije, kot je maščoba. Pa da se nebomo čez eno leto menli, ko bojo vsi na praških zaradi ptičje gripe, pa svinske parkljevke, pa norih krav...samo še ribe nimajo luskavice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism reku da jih ne uživam, ampak da bi namesnko zaradi miškul jemal tablete in praške in vso to sranje, to sm mislu da ne....

Še kadar me kej glava boli alpa grlo nerad jemljem tablete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za proteine in sicer tablete. Zdaj pa mene zanima če vi kaj več veste o tem. Jaz sicer vem le to da dobim 100 tablet za 5000sit. Pojem jih 4 na dan in moram piti full veliko vode.... metan spreminja vodo v mišice, zdaj pa me zanima kake so lahka posledice, ali posledice sploh so, kaj pa hrana? je treba spremeniti prehranjevanje? ... nevem kar pač veste o tem mi povejte prosim ker jih nameravam začeti jemati čez 14 dni.

Mal preveri http://www.maxximum-portal.com/sport/forum/index.php .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že hočeš bit tak mačo in met Švarci mišice

Ti sploh ne veš, ka vse je on jedel... Zato pa ima zdej takšne zdravstvene težave, da ne sme ničkaj delat.

post-1665-1140350481_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metan je na kratko najcenejsi steroid, ponavadi iz svinje, najbolj bogosti učinek, ki ni zaželjen je kosmatost na hrbtu + ostalo ki so ti našteli, dej kej več denarja in dobiš tudi kvalitetnejše steroide, nekje najceneje, ki bi si vsak športnik (ki ima seveda malo v buči) pognal v telo košta nad 100 k,

drugače pa veliko sreče

P.S. 2 leti treninga bo premalo pa tudi 10 let treninga bo premalo, par knjig ne prebrati temveč preštudirati bi ti dalo efekt malega okusa razumevanja telesa glede prehrane, pa tudi kkšn seminar o športni prehrani ti ne bo škodil, no ja to so samo nasveti

lp

nofrus

Ne vem od kje ti podatki, ampak kosmatost po hrbtu je še najmanjši problem. Res da je metan eden najcenejših steroidov na trgu je pa eden najboljših za pridobivanje mase, zato mu tudi pravijo zajtrk prvakov. Zelo dobro se kombinira s kakšnim testosteronom (propionat, enantat... - eden najboljših testosteronov naj bi bil enanthate depo iz srbske Galenike).

Problem je dobiti original, romunski naposim oz, ruski metan (metandrostenolon) isto sranje-drugo pakovanje, saj je zelo veliko ponaredkov.

Toplo odsvetujem kakršno koli jemanje tega sranja, poznam paciente, ki so jih jedli po 300 na mesec, dokler se niso rjavo uscali...

Aja, pa tisti športnik, ki ima malo v buči, steroidov ne konzumira sploh :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sploh ne veš, ka vse je on jedel... Zato pa ima zdej takšne zdravstvene težave, da ne sme ničkaj delat.

Hotu sm rečt lih to da on JE jedel in ima take miškule, če pa jih hočš ti met jih nabildaj brez, in se lohk Švarci skrije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

copy/paste z nekega drugega foruma:

Po raznih stresih in prenehanju treniranja sem začel izgubljat mišično maso in po tej zadnji kuri sem imel cca. 20 dni depresijo, 1 mesec hude krče v nogah (krči so trajali tudi po par ur sredi noči). Glavoboli ki so trajali 2 leti po zadnji kuri in so trajali cca. 300 dni na leto. Sedaj po malo več kot 3 letih po prenehanju ukvarjanja s fitnesom je moj izgled kot da se v življenju ne bi ukvarjal s tem, razen da me izdajajo velike strije med prsmi in pazduhami ter vidna povešenost mišic in pomanjkane moči. Ko se človek enkrat preneha ukvarjat s tem fizično dobesedno propade in zelo težko najde voljo da bi ponovno začel s športom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!