Skoči na vsebino

Metan ruske


stojanov

Priporočene objave

eh kr tak pa tut ne moreš se sfukat... sej če bom pridno jedel hrano in treniru zraven pa jedel tabletke me nebi smelo škodovati

prvo začni več trenirat, 2x na teden je rekreacija in ne trening. trening se dela približno po principu 2 dni treninga, dan pavze, spet 2 dni in 2 dni pavze v kateri pa recimo vseeno se giblješ ali manj delaš (npr .laufanje).

nekako se mi zdi da bi ti z čudežnimi tabletkami rad dosegel to kar se ti z treningom ne da. za povečevanje mišične mase pa ne rabiš steroidov ampak kakšne preparate za povečanje mase. sicer pa bi bilo treba tipu, ki takemu mulcu brez osnovnega znanja o treningu in prehrani proda steroide, šus v glavo dat.

ti si isti primer kot ženske ki bi sedele na kavču pred mehiško nadaljevanko v čokolado v roki in hujšale z top-šop pasovi za švicanje in podobno. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kr tak pa tut ne moreš se sfukat... sej če bom pridno jedel hrano in treniru zraven pa jedel tabletke me nebi smelo škodovati

Eh, neeeee :slap: pa če samo enkrat padeš pri 280, ti tut nič ne more bit...problem je v ponavljalcih :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem, kakšno kemijo vse ljudje konzumirajo, mi postane skoraj žal, da sem darovalec organov. Res upam, da ne bo kdaj kak tak kasiral mojih ledvic. :angry2:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne jebat ga, raje premisli. Če bi rad mišice ker bi rad bil močan pol treniri in treniri.... In boš nabildu u 2mescih že neki.

Če hočeš mišice zaradi punc, s takmi mišicami nč ne boš prdobu če si kmet... pa brez zamere, pr bejbah pali motor, ne mišice B)

In če bi hotu bit pr 35letih ko se ti bo vse zdelo krneki, tak kukr je oni gor napisu, go ahead and do it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si mega mass pa se bos fajn zrediu ce bi rad biu jaki kao :OK:

stevilo obrokov poveci vsake 2uri neki .)

nvm zaka vsi ze takoj po 1mescu treninga studirajo kire steroide bojo kupl :BUA: (no vsi nismo taki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, bla, bla......močan... bla, bla...če si kmet... bla, bla...

Samo to pride z leti, ne pa v dveh mesecih :yes:

(vileinkosapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim in ce se ne motim prevec prodaja kmetijska zadruga na vsaki vasi starter za odojke (ali nekaj podobnega).

privosci si 50 kg zakelj. :devil:

erfolg garantiert. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si mega mass pa se bos fajn zrediu ce bi rad biu jaki kao :OK:

stevilo obrokov poveci vsake 2uri neki .)

nvm zaka vsi ze takoj po 1mescu treninga studirajo kire steroide bojo kupl :BUA: (no vsi nismo taki)

megamass? :blink: te boljse da si cuker kupi, je ceneje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

gre za proteine in sicer tablete. Zdaj pa mene zanima če vi kaj več veste o tem. Jaz sicer vem le to da dobim 100 tablet za 5000sit. Pojem jih 4 na dan in moram piti full veliko vode.... metan spreminja vodo v mišice, zdaj pa me zanima kake so lahka posledice, ali posledice sploh so, kaj pa hrana? je treba spremeniti prehranjevanje? ... nevem kar pač veste o tem mi povejte prosim ker jih nameravam začeti jemati čez 14 dni.

Lej stojanov, nisem in ne bom bral kar so ti napisali drugi, ampak...

S fitnesom in v zadnjih dveh stadijih treniranja, sem se ukvarjal tudi z bodybuildingom. (Skupaj ene 7 let)Vse lepo in prav, ampak...

kar si ti napisal na začetku da "gre za proteine in sicer tablete", me je razburilo do konca! Rekel sm si samo fuck... idiot!

Prvo ugotovi kaj so proteini in kaj anabolični steroidi! Še pred tem ponovi kako deluje telo, kako so zgrajene mišice bla, bla... Nekaj časa treniraj, nato začni razmišljati o dodatkih k prehrani (ja, sem spadajo proteini.) In po treh letih začni študirati abolične steroide. Po enoletnem seznanjanjem pa se odloči.

Kakorkoli se boš po tem času odločil (ČE), mi verjemi, da tvoja odločitev NE bo oralen steroid, npr. metan, pa naj si bo to BIOANABOL, D-BOL.... Če se boš že odločil za steroid, se boš sigurno odločil za injeciranje. Vsaj v prvih parih letih jemanja AS in če boš pravilno informiran.

Jasno vse to ob pravilnem in rednem treningu. Česar pa najbrž tako ali tako ne boš vzdržal, če se že zdaj nagibaš k takšnim kvazi bližnjicam in sprašuješ take bedarije.

Ampak lahko se pa motim. Javi se mi spet čez ene 4 leta! .)

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh fantje...in dame...

Metan je komercialno ime za oralni steroid, ki ob "pravilni" kombinaciji še s parimi drugimi lahko prinese zanimive rezultate. Kaj potem počet z njimi pa je drugo vprašanje.

Osnova prehranjevanja ostaja absolutno običajna hrana, v pravilnih razmerjih B:OH:M

Ostali koncentrirani dodatki pa so primerni zaradi tega, ker se z njmi dopolni potreba telesa po hranilih, ki bi jih drugače z običajno hrano tažko zagotovil.

Beljakovini in hudrati v prahu -koncentrirani obliki, so pač nuja, s katero si tako rekreativci, kot tudi naraednejši in pro športniki zagotavljajo napredek in uspeh pri njihovem početju. Hrana predstavlja velik del uspeha in napredka pri tem, prav tkao kot tudi počitek.

Zakaj steroidi? Zakaj cigareti? Zakaj alkohol? Zakaj barvanje las? Zakaj barvanje nohtov? Zakaj Akrapovič? Zakaj deset konjev več?

Zato. Zato, ker različnim ciljnim skupinam, različne stvari prinašajo zadovoljstvo. Na dolgi ali krajši rok. Jebiga.

Če pa se potrebuje kak bolj konkreten nasvet ali kaj podobnega v zvezi s tem, pa raje preko PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh fantje...in dame...

Metan je komercialno ime za oralni steroid, ki ob "pravilni" kombinaciji še s parimi drugimi lahko prinese zanimive rezultate. Kaj potem počet z njimi pa je drugo vprašanje.

a je to oni za impotenco pri moških in mega povečan libido in ogromne ščegetavčke pri ženskah al sta to 2 različni stvari in jemljejo ženske testostoron? ker jaz kar podpiram impotenco pri določenih moških, nekateri se res nebi smeli več razmnoževat! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to oni za impotenco pri moških in mega povečan libido in ogromne ščegetavčke pri ženskah al sta to 2 različni stvari in jemljejo ženske testostoron? ker jaz kar podpiram impotenco pri določenih moških, nekateri se res nebi smeli več razmnoževat! :grim

hehehe...ob nepravilni uporabi lahko po končanem jemanju pride do impotence pri moških. Androgene substance (kar metan je) pa pri ženskah povzročijo omenjene efekte... ;)

ampak, če si Superman, si pač Superman, ne glede na to, kaj jemlješ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

in stojanov, je kej iz tega :lol1: voda v mišice :lol1:

kurjač :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

močan kot viličar,

neumen kot miličar

:lol1:

:worship: :worship: :worship: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: dečki saj bo poletje hitro mimo,ne se sekirat...

dejte se kladivat, rajši kot filat s kemijo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Evo, od včeraj dalje sem začel s kuro metana 6-8 tednov. Za enkrat vsak dan 15-30 g. Veliko vode in mesa. Pa bom videl kak bo rezultat. Trenutno sm 184 cm in pičlih 65 kg. Za metan sm se odločil ker mi proteini niso pomal, niti mega mass niti ostalo sranje denarja je pa šlo mnoogo kljub moji volji in trudu. Zdaj sm se odloču za to, če ne bo pomagal bom pa očitno skoz suh !!! Mal moči mi pa tut nebi škodl, ker v marcu prčakujem močnejši motor. Ajde pa gremo da vidjamo kaj bo ! :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flatron, zraven priporočam še kuro kakšnega testosterona (enanthat depo iz Galenike). V kombinaciji z metandrostenolonom boš sigurno najjači u selu.

r.i.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cime hodi po Ljubljani celi rumeni ! :naughty: kdo od vas mu je prodajal ?! :evilgrin:

Yep, je Gustek ta naš Cime..... :headbang: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!