Skoči na vsebino

Metan ruske


stojanov

Priporočene objave

Ok, povej kako je to zate - pridno jem? Na koliko B, OH in M si trenutno, da še vse ostalo ocenimo, če že veselo postaš kompletne dodatke (ki nimajo efekta, če osnove niso urejene). Prideš preko 200g B in 200g OH dnevno? Iz običajne hrane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Nisem vsega sledil, le močno zmotil me je začetek teme : gre za proteine in sicer tablete.

Metan ne moreš nikakor metati v isti koš kot proteine (beljakovine slovensko). Hudo hudo HUDO

me moti če kdo meče v isti koš proteine, steroide ter ostalo kemijo :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Drugače pa: moraš znati jest pa hudo trenirat. Ne se uničit s kemijo ;-)

S pravilno hrano + sirotko proteini + (mogoče kak gainer) in pravilnim treningom se da pridit zelo daleč.

no pain, no gain.

pa brez zamere :rolleyes:

Anubis, same Anubis from maxximum portal forum ?

Popravljeno . Popravil stothex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno on ja :)

se pa cist strinjam s tabo!!

mas pa tut druge extreme, recimo ko ima folk beljakovin za dobre, proteine pa za slabe hahahhaa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno zaradi zdravstvenih težav nisem jemal kreatina in metana 14 dni. nasrečo je to mimo in lahko danes zopet začnem z jemanjem in treniranjem :D teža se je pa za enkrat povečala za 3kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno zaradi zdravstvenih težav nisem jemal kreatina in metana 14 dni. nasrečo je to mimo in lahko danes zopet začnem z jemanjem in treniranjem :D teža se je pa za enkrat povečala za 3kg.

v jetra, mozak ali qrac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno zaradi zdravstvenih težav nisem jemal kreatina in metana 14 dni. nasrečo je to mimo in lahko danes zopet začnem z jemanjem in treniranjem :D teža se je pa za enkrat povečala za 3kg.

misice ? al voda ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno zaradi zdravstvenih težav nisem jemal kreatina in metana 14 dni. nasrečo je to mimo in lahko danes zopet začnem z jemanjem in treniranjem :D teža se je pa za enkrat povečala za 3kg.

ti namesto, da jemleš tolk tega, raje idi v sedmi razred osnovne šole kjer ste se učili osnovne fizikalne količine in njihove enote...teža se meri v N (newtonih), masa pa v kg... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
no pol pa za take kot si ti in ostale ki nimajo mal kmečke logike vkloplene. 3kg mase sem pridobil.

kmečka pamet te privede samo do neke stopnje---do kmeta!!...za kaj več pa se moraš znati natančno in strokovno izražati in ne mešati osnovnih fizikalnih količin ter njihovih enot, ker lahko zavajajo ljudi ki te tvoje kmečke "pameti" nimajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nejkoo ne utrujaj, vsi smo vedeli kaj misli, ampak ne, ti prav iščeš prepir in se delaš nekega pol-intelektualca, ko misliš da si boga prijel za jajca ker si bil pri par urah fizike :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj nejkoo ne utrujaj, vsi smo vedeli kaj misli, ampak ne, ti prav iščeš prepir in se delaš nekega pol-intelektualca, ko misliš da si boga prijel za jajca ker si bil pri par urah fizike :headbang:

kaj prijel, odtrgal sn mu jih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino pravilno. Js te ne razumem, zakaj slisis v to pa v okvaro ledvic če boš po parih mescih isti kot si bil pred kuro? Več žri mesa,tune,skute,jajc + kaki pametni dodatki pa boš več ko zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje 3 dni čutim bolečine v ledvicah zato sem prenehal s kuro

pametno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje 3 dni čutim bolečine v ledvicah zato sem prenehal s kuro

škoda ,verjetno bi se ti tudi čez čas možgani skrčli na velikost možganov od kure, če se že niso... :D

edino pravilno. Js te ne razumem, zakaj slisis v to pa v okvaro ledvic če boš po parih mescih isti kot si bil pred kuro? Več žri mesa,tune,skute,jajc + kaki pametni dodatki pa boš več ko zadovoljen.

eh pa to ne, on noče tega, on hoče bit hibrid z ženskimi joški in malim tičem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje 3 dni čutim bolečine v ledvicah zato sem prenehal s kuro

ne. nesmeš nehat. zdej k boli morš poduplat dozo. što ne ubija, jača. ozitroma, ubija polako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje 3 dni čutim bolečine v ledvicah zato sem prenehal s kuro

To pomeni da deluje. Pojačat dozo pa bodo ugodni rezultati in no time! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje 3 dni čutim bolečine v ledvicah zato sem prenehal s kuro

daj gas samo meči f sebe da vijim kaj, ti bo nardilo! Pa naj kdo od svojcev sliko, prlima ko boš celi zeleni!

Hamdala agar!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!