Skoči na vsebino

Metan ruske


stojanov

Priporočene objave

Ajde pa gremo da vidjamo kaj bo ! :unsure: :unsure:

nč ne bo.

krepnu boš!

ti kr jej to...Mihec se bo držal rajši drugih varjant za pridobivanje mišične mase..trening,trening,trenig,......

..ti garantiram ,da te bom nalomil prvič ko te vidim.Tud če si 10 cm višji od mene in poln tablet.... O:-)

:devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj bi krepnu ? jao

tistole da boš krepnu je napisano v šali ampak tole kr boš oz. že ješ ziher ne koristi zdravju. :doze:

mogoče pa boš sam enkrat to pogruntal...mogoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proobu bom teh 6 tednov, da vidim kak bo. Upam da se me bo kej prjelo. Fuk je pr men ker se me nobena hrana ne prime pa nič, tak da je to moja zadnja možnost. Čene bom pa tk cel živlenje suh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,namesto da bi bil vesel da si suh ne pa zavaljen prašič,ki svojga tiča vidi samo če se v špegu pogleda....

Vsi bi hodl okoli kot Miha,matr,eni mormo tud za grde babe poskrbet!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, od včeraj dalje sem začel s kuro metana 6-8 tednov. Za enkrat vsak dan 15-30 g. Veliko vode in mesa. Pa bom videl kak bo rezultat. Trenutno sm 184 cm in pičlih 65 kg. Za metan sm se odločil ker mi proteini niso pomal, niti mega mass niti ostalo sranje denarja je pa šlo mnoogo kljub moji volji in trudu. Zdaj sm se odloču za to, če ne bo pomagal bom pa očitno skoz suh !!! Mal moči mi pa tut nebi škodl, ker v marcu prčakujem močnejši motor. Ajde pa gremo da vidjamo kaj bo ! :unsure: :unsure:

Pedrosa ma dobrih 50 kil......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa ma dobrih 50 kil......

Ja, ampak pedrosa je velik meter in 30, pa so ga same mišice takorekoč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, od včeraj dalje sem začel s kuro metana 6-8 tednov. Za enkrat vsak dan 15-30 g. Veliko vode in mesa. Pa bom videl kak bo rezultat. Trenutno sm 184 cm in pičlih 65 kg. Za metan sm se odločil ker mi proteini niso pomal, niti mega mass niti ostalo sranje denarja je pa šlo mnoogo kljub moji volji in trudu. Zdaj sm se odloču za to, če ne bo pomagal bom pa očitno skoz suh !!! Mal moči mi pa tut nebi škodl, ker v marcu prčakujem močnejši motor. Ajde pa gremo da vidjamo kaj bo ! :unsure: :unsure:

Pa še malo se posvetuj (in bodi v kontaktu, da skupaj nadzorujeta) s kakšnim človekom, ki obvlada (npr. Anubis), pa svojim zdravnikom. Sicer tega ne odobravam, ampak zdaj je, kar je. Če si se že lotil, se loti kot je treba. Bi pa jaz na tvojem mestu po tej kuri za vedno pozabu na kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proobu bom teh 6 tednov, da vidim kak bo. Upam da se me bo kej prjelo. Fuk je pr men ker se me nobena hrana ne prime pa nič, tak da je to moja zadnja možnost. Čene bom pa tk cel živlenje suh.

najbrz nimas postimano tko k je treba

a napises plan prehrane ?

Pa še malo se posvetuj (in bodi v kontaktu, da skupaj nadzorujeta) s kakšnim človekom, ki obvlada (npr. Anubis), pa svojim zdravnikom. Sicer tega ne odobravam, ampak zdaj je, kar je. Če si se že lotil, se loti kot je treba. Bi pa jaz na tvojem mestu po tej kuri za vedno pozabu na kaj takega.

definitivno se orng pozanimej...sicer pa, ce ze bos sel na to, bi blo boljs da zravn se sopas ksn testo, mogoce propi, cipionat, suspenzija?

drgac pa..Anubis bo to na pamet povedal. on to ve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja.

Zanimivo pri vse se mi zdi, da se kljub enormni količini informacij še vedno najde taka situacija, ko se nekdo spusti v podvige, kot si si ga zastavil ti.

O metanu ne bom izgubljal preveč besed - toksično in nikakor ni primeren za solo varianto jemanja asteroidov. Razen če nimaš tenedence po tem, da izgledaš kot lubenica in imaš tudi približno tudi tak rok trajanja in sestavo(po izgledu).

Se greš igrico - stavim karkoli, (ker boš izpeljal cikel kljub vsem mnenjem do konca - še vsak ga je, ker si nihče noče priznati, da ga biksa), se boš vrnil na izhodišno težo +mogoče 2kg; po tem ko boš spucal kožo, ki ti jo bo substanca zjebala, se pa lahko lotiš tako kot se to res gre. Narediva plan prehrane in treninga, se ga držiš in v parih mesecih dosežeš bistveno več kot pa boš s tableti in vodo.

Za rast potrebuješ beljakovine. Če jih ne ješ vsaj 3g na kg telesne teže, nimaš kaj sanjati o čem drugem. Prištej temu še vsaj enkrat toliko hidratov in cca 90g maščob dnevno. Če se hočeš iti kvalitetno mišično rast. Ja, je tažko ampak drugače nima veze se obremenjevati s substancami, ki ti optimizirajo sintezo beljakovin. Iz česa boš pridobival na masi, če imaš še vedno deficit hranil? Iz prane mogoče (v tem primeru) iz česa drugega pa bolj težko.

torej vsaj 200g hidratov, vsaj 200g beljakovin in cca 70-90g maščob, za začetek. Če ti to ne uspe spravit vase, glede na to da si že pričel jemat kemijo, opusti vse skupaj in postopoma treniraj prehrano in glavo, poleg telesa. In pa lepo se zahvali tistemu, ki ti je prodal M.

Trening, hrana, počitek, hrana - če se hočeš iti resno. Kemija je na koncu, pa še takrat ni dejanske potrebe ampak gre za egotrip. Torej ni potrebe, če je glava ok.

ČE rabiš pomoč pri hrani in treningu - povej pa bomo uredili.

Čim več uspeha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav nisi napisal koliko si star predvidevam da si še mlad. počakaj še kako leto in se ti bo metabolizem porihtal (polenil) pa boš dobival kile brez težav, tudi če ne boš želel. pred leti sem lahko pojedel kar sem hotel pa kile in mišična masa niso šle gor oziroma zelo malo, danes pa ni več problem, kar pojem gre v mišice če treniram in v špeh če ne :evilgrin: trenutno delam bolj na drugi varianti :whistle:

pivo, meso in kak kebab pa ni problem dobit kil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti 19im letom grem.

Uf starec...zadna sansa pred penzionom da se nabildas... :xx: Dej vrz ta metan u kanto pa zacni trenirat k clovk...sej ti je anubis vse razlozu... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bi hodl okoli kot Miha,matr,eni mormo tud za grde babe poskrbet!!!

keri Miha ?jest? mene me še kaka baba zlahka premlati...me ni glih nevem kaj skupaj. Zaenkrat :xx:

@Anubis-lepo napisano.

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti 19im letom grem.

Jaz se ne bi igral s to kemijo, pusti telesu, da se razvije po naravni poti. Če pa si po konstituciji suh, pa verjetno tudi s kemijo ne boš naredil kaj dosti, ker je telo grajeno za tvoje kile. Počakaj še par let, da se misli umirijo in boš videl, da ne boš več imel potrebe po takih idealih. To je samo moje osebno mnenje, ki sem poplni lajik na področju te teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asteroidov

He, he, kako se pa jemlje asteroide? Greš na izlet z vesoljsko ladjo?

Pri 19 letih ti testosterona res ni treba jemati, ker ga telo proizvaja še preveč.

Porihtaj si raje trening, prehrano in počitek pa bodo tudi mišice zrasle.

Pošlji svojega dilerja nekam in mu vrni metančke, naj jih sam je in si zafura zdravje!

Mimogrede, pred par dnevi je bila obletnica smrti Grege Komana. Začel je nekako tako kot ti, šibak astmatičen fant, ki si je želel mišic.

Naj počiva v miru in naj si njegov primer vzamejo v poduk vsi mladci, ki mislijo, da so večni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja.

Zanimivo pri vse se mi zdi, da se kljub enormni količini informacij še vedno najde taka situacija, ko se nekdo spusti v podvige, kot si si ga zastavil ti.

O metanu ne bom izgubljal preveč besed - toksično in nikakor ni primeren za solo varianto jemanja asteroidov. Razen če nimaš tenedence po tem, da izgledaš kot lubenica in imaš tudi približno tudi tak rok trajanja in sestavo(po izgledu).

Se greš igrico - stavim karkoli, (ker boš izpeljal cikel kljub vsem mnenjem do konca - še vsak ga je, ker si nihče noče priznati, da ga biksa), se boš vrnil na izhodišno težo +mogoče 2kg; po tem ko boš spucal kožo, ki ti jo bo substanca zjebala, se pa lahko lotiš tako kot se to res gre. Narediva plan prehrane in treninga, se ga držiš in v parih mesecih dosežeš bistveno več kot pa boš s tableti in vodo.

Za rast potrebuješ beljakovine. Če jih ne ješ vsaj 3g na kg telesne teže, nimaš kaj sanjati o čem drugem. Prištej temu še vsaj enkrat toliko hidratov in cca 90g maščob dnevno. Če se hočeš iti kvalitetno mišično rast. Ja, je tažko ampak drugače nima veze se obremenjevati s substancami, ki ti optimizirajo sintezo beljakovin. Iz česa boš pridobival na masi, če imaš še vedno deficit hranil? Iz prane mogoče (v tem primeru) iz česa drugega pa bolj težko.

torej vsaj 200g hidratov, vsaj 200g beljakovin in cca 70-90g maščob, za začetek. Če ti to ne uspe spravit vase, glede na to da si že pričel jemat kemijo, opusti vse skupaj in postopoma treniraj prehrano in glavo, poleg telesa. In pa lepo se zahvali tistemu, ki ti je prodal M.

Trening, hrana, počitek, hrana - če se hočeš iti resno. Kemija je na koncu, pa še takrat ni dejanske potrebe ampak gre za egotrip. Torej ni potrebe, če je glava ok.

ČE rabiš pomoč pri hrani in treningu - povej pa bomo uredili.

Čim več uspeha!

Sem ti hotel isto napisat pa je bil Anubis hitrejši... SE STRINJAM, tako kot ti je napisal! Edino na izlet z vesoljsko ladjo ti pa ni treba :lol1:

Res se loti tako kot je napisal, sploh če želiš rezultate na dolgi rok, steroide itd. pa pusti za tekmovalce ki težijo k temu da zgledajo tako in tako na določen dan in določeno obdobje, k čemur seveda pripomorejo, drugo pa je kar želiš doseči ti.

Čim več uspeha in pridno jej oz. predvsem pravilno in treniraj pa bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabi naredit bevor in after slike, mogoče se te bo dalo za kako reklamo za kake čudežne tablete za ponucat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!