Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

lina, danes popoldne sem bil dobesedno na silo locen od svoje pupe (izselil sem se iz Maribora - po volji starsev, ne mene!) - menda ne pricakujes da se bom kar takoj strinjal da so zenske 723476912397x boljse od motorjev - s cim pa se naj potem tolazim?

100 ljudi, 100 cudi, 100 zena, 200 sisa, 100 bajkov, 129 auspuhov, who gives a fuck what's on everybody's mind? :doze:

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne....sam je pa žalostno, da se ti zdi pleh in plastika pomembnejša od tople, dišeče in mehke ženske.  :(

Alla

P.S. Tud ti kdaj koga razočaraš.  :(

Takoj zamenjam za zgoraj opisano.......

huhhhhh....pa sej to že mam,pa..........

Jupiiiiiiiiiiiiiiii,pa men je tok lepo :naughty: :naughty: :OK: :OK: :OK:

Ampak.......ČE bi blo treba.....bi pa ziher menjal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toplina,nežna dlan,občutek pripadnosti,nežnost,.................njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne....sam je pa žalostno, da se ti zdi pleh in plastika pomembnejša od tople, dišeče in mehke ženske.  :(

Alla

P.S. Tud ti kdaj koga razočaraš.  :(

vidiš,že to je narobe.Motor NI samo pleh in plastika,ampak je nekaj več.To pa razumejo le redki (oz. motoristi).

:)

Da raje ne omenjam:

- Ko prtegnes gas, ves kaj lahko pricakujes in ponavadi se to res zgodi (ce se pa ne, pa ves zakaj se ni)

trance_14_devil2.gif

- Ko prtegnes zensko, nikoli ne ves kaj lahko pricakujes, ce pa slucajno kaj pricakujes, se vedno zgodi kaj drugega, pa se to ne ves zakaj se je zgodilo

trance_39_thumbdown.gif

A je sploh kaksna dilema trance_25_naughty.gif Kakor komu ustreza...

:lol1: :lol1: :lol1:

ženske je treba vsak dan okol kepe.če ti ne veš zakaj,ona sigurno ve.

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_<

Zoki.....nikarte se čudit.....

S tem začnemo

in s tem končamo

vmes pa kokr je sreče........dejstva!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :kva2: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi spet probal z rokico

Sam ta je pa res huda :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Roka je človekov najboljši prjatelj!(in še kaj druzga;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jade kar tolažte se......mogoče si boste žez nekaj let verjeli....ne sej če vam je lažje na duši...kar tako naprej......patetiki

:?

Bega me, da drugi vejo kaj je zame dobro

:hmm:

zmeči vse njene stvari  ...--jest že vem in tudi smetar ... v smeti...... konec... ... zamenjaj frizuro ...jest definitivno barvo in frizuro las...Meni je pomagalo... stuširaj se ... obleci kaj novega, pospravi sobo...skuhaj psu ... gazda zatraumiran...na fitnes ... na tekaču ali steperju....in pejt s kolegi zvečer na pivo......pri meni je funkcioniralo...

:OK:

sam verjet morš in vse se da

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ein

@Pervy

@Evil Penguin

@Zok

-> se strinjam z vami gospoda, se razumemo, vsak nadaljnji komentar bi bil odveč :notworthy:

Spoštovane drage dame, ljubice, žene, gospodinje in radodajke;

vse vas imamo radi :) Radi imamo kako dišite, kako nas pogledate, se nas dotaknete, božate, in... vse ostalo tudi .) Ampak, recimo bobu bob (sori Bob, nič osebnega :lol1: ). Motorji so definitvno bolj zvesti, bolj prijazni, več se nam dogaja z njimi, nam ne ugovarjajo, grenijo življenja, nočejo z nami na sprehod in tortico, nam ne očitajo da se premalo ukvarjamo z njimi (to se že sami dost sekiramo) in niti najmanj ne zamerijo, če se usedemo na kakšne drug motor in potem pridemo nazaj...

Motorcycles are simply...perfect

Ne vzet tega osebno, tako pač je.

In če si vam je lažje to razlagati kot patetično tolaženje, naj bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne bom js na roke motorja rinu!! :angry:

Glede na to, kaj sem si izbral, veliko rajsi (da ne bo kaksnega komentarja o Japoncih... )

A je tisti vic ze bil napisan: 15 let sem jo porival, potem je pa vzgala (in sla... )

Ce motor vzge, se peljes :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš,že to je narobe.Motor NI samo pleh in plastika,ampak je nekaj več.To pa razumejo le redki (oz. motoristi).

Bodi faca, pa probaj definirati to "več"....

Kar se mene tiče - pleh + plastika + guma + bencin. Pa mal revme itd, pa dobri frendi. Ampak dejstvo je, da imaš večino teh stvari lahko tudi, če si biciklist, al iavtomobilist, kamjonar, avtobusar.. .vsi imajo "dobre frende".

Skratka - motor je zgolj eden od načino samorealizacije. nikakor pa si ne delam utvare, da je boljši ali večji od drugih načinov.

Kapiš? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so ženske vedno na prvem mestu, samo.... :lol1:

še boljše je, če to dvoje združiš :wub:

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne....sam je pa žalostno, da se ti zdi pleh in plastika pomembnejša od tople, dišeče in mehke ženske.

So pa ženske tudi hladne, prešvicane in hudičevo trde! Motorji vsaj nimajo PMSa! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar proti živemu bitju. Bljak, že sama dilema o tem je za kozlat. :SS

Recimo, da je to pol tko, da bi ob morebitni nesreči šli prej reševat motor, kot partnerko? Ja, in pol se še čudite, da ste razočarani v medčloveških odnosih.

Le zakaj, le zakaj? :hmm:

Alla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla...mislim da sva midve tole uceri sicer prav zastavle ...sam bo treba mal drgac povedat....

bolj umirjeno....

bolj diplomatsko...

bolj v smislu...sej ni nic narobe ce ti moped ful velik pomeni...sam da si vaše ženskice...če ste res najdl tapravo...le zasluzjo mesto pred mopedom......

..ker vam bojo res hvalezne.... :wub:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil brez zenske in bi mel na izbiro zensko ali motor bi definitivno izbral motor :grim Zamenjal pa je za motor ne bi nikoli .) Sicer pa...sma se pred casom ravno prijela zarad tega, ker sem omeno da ga pac mislim enkrat kupit, kadarkoli ze bo to, ona pa je odlocno proti temu sicer pa to ve ze od vsega zacetka in da ce me misli spremenit lahko samo seta...mi je zlo zal ampak temu se ne mislim odpovedat Al me sprejme takega kot sem al pa nic :unsure:

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no poznam en lep primer človeka ( pa ne jst ), ki je vedno postavljal motor pred žensko in ga je vedno prodal ko si jo je našel... :wacko: :lol1: ma ja pravi svobodnjak a ne, od danes do jutri! :lol1: :lol1: inkredibl bat tru :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi faca, pa probaj definirati to "več"....

Kar se mene tiče - pleh + plastika + guma + bencin. Pa mal revme itd, pa dobri frendi. Ampak dejstvo je, da imaš večino teh stvari lahko tudi, če si biciklist, al iavtomobilist, kamjonar, avtobusar.. .vsi imajo "dobre frende".

Skratka - motor je zgolj eden od načino samorealizacije. nikakor pa si ne delam utvare, da je boljši ali večji od drugih načinov.

Kapiš?  :grim

Jah,sej lahk ti razlagam pa napisem za 3strani obrazlage,samo najbrz ne bos razumela,ker se ti bo se naprej zdela samo pleh in plastika.

No,sej,vsak tele ma svoje vesele.Avtomobilistu se bo zdel poseben njegov avto,avtobusarju avtobus (:D ) itd.

In najbrš je tam podobna zgodba.Obstajajo pa seveda tudi taki,ki jih kakšnakoli "pleh in plastika" ne pomenita ni posebnega.avto kot avto,motor kot motor.

Pač nimae sreče da si naletela na takšnega,ki je za nekaj (v tem primeru je to motor) zelo zagret.

Samo se pa strinjam,včasih tudi ženska paše.

zato pa lahko prostitucijo legalizirajo :ph34r:

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bolj v smislu...sej ni nic narobe ce ti moped ful velik pomeni...sam da si vaše ženskice...če ste res najdl tapravo...le zasluzjo mesto pred mopedom......

...

... na mopedu...

... hvaležne naj pa kar bodo...

(SpetStarKozuZGobcemOtresaPress)

Alla, Tejka, imata res! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar proti živemu bitju. Bljak, že sama dilema o tem je za kozlat.  :SS

Recimo, da je to pol tko, da bi ob morebitni nesreči šli prej reševat motor, kot partnerko? Ja, in pol se še čudite, da ste razočarani v medčloveških odnosih.

Le zakaj, le zakaj? :hmm:

Alla  :devil:

Ja sam je pa tud en drug pogled na to. Rečmo jst če padem me bolj skrbi za motor ko zame, k jst se bom že zacelu, motor uštimat me bo pa en kp $$ pršu, pa še vozet se ne bom mogu. Sam bi pa raj vidu (če slučajno pride do tega) da raznese motor kokr pa mene :D . Itak da so ženske bolše ko motorji (še posebej če so hude;), sam to sem zdej s tako muko napisov :P .

Seveda pa denar je nadomestljiv, življenje ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar proti živemu bitju.

Ženska je čudež narave.

Za žensko ni nadomestila.

Ženska je največ,kar si moški lahko želi v življenju.

Ženska je dar od boga.

Obožujem ŽENSKE!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!