Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

Hej, Cyc...za čigavo mamo pa potrebuješ priročnik??? :?: Tvojo al od :?: :?: :?:

Oh, za svojo, za svojo, ne za ":?: :?: :?:", a ni ze to dovolj hudo :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYC, ... teška bo ne vem kam male genije bog uvršča?! :P :roll: :wink:

Jaz tudi ne, bom videl, verjetno tja kot male vremenarje :twisted: :twisted: :D

Danes me je na poti domov spet opralo kot ze skoraj en teden ne ... :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc....ko bi bilo to tako enostavno....kako mamo prepričat! Moji starši so se "mulili" še 14 dni po tistem, ko sem jim rekla, da bova kupila motor...ampak sedaj so se že navadili :) ...Sprva je pač treba dokazovat, da imaš dovolj pameti v glavi, pa v bistvu jo tud moraš imeti...da ne bo kdo narobe razumel! Potem pa je že lažje...ostane pa vseeno strah v njihovih očeh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj mi ne odrekajo pameti, vedno dobim nazaj "pa ti pride kaksen norc nasproti" ... kar je sicer res, sam shit happens :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj mi ne odrekajo pameti, vedno dobim nazaj "pa ti pride kaksen norc nasproti" ... kar je sicer res

Problem je ,da ti tudi ,ko si v avtomobilu pride norec z FAPom nasproti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm sam to vam povem....

Ce motor postane bolj pomemben od punce ste fantje opleli!!! Ce je ker od teh fanticeu ki jim je motor postau bolj pomemben od punce motosvetovc je kar fajn naje*** bomo sle use motosvetuouke nad njega!!!!!! :lol: A je tako punce?

Ce bi mojmu fantu bl pomemben motor postau ku pa jz bi prec dubu samar ter kosarco!! Pazi se cyc ce bo postau!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi mojmu fantu bl pomemben motor postau ku pa jz bi prec dubu samar ter kosarco!! Pazi se cyc ce bo postau!! :wink:

:shock: :shock: CYC RUN FOR YOUR LIFE .... NAJE*** SI !!! :twisted: :twisted: :wink: :lol:

Vrtnica ... zate pa nasvet ... ne pozabi kje si ga spoznala ... da ne bo ******* :P :roll: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica ... zate pa nasvet ... ne pozabi kje si ga spoznala ... da ne bo ******* :P :roll: :idea: :arrow:

Hmm nism ga na Motosvetu spoznala ce to mislis....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, joj no ... no, Vrtnico sem jaz spravil na Motosvet, nisva se prek Motosveta spoznala, ce to mislis ...

Drgac pa ... ah ne, da bi bolj pomemben postal, to ne, zdaj tko al tko, ko ga se nimam, kasneje pa tudi ... edino kar mora pazit je, da me ne poskusa prepricat da je to prenevarno; da bi Vrtnica lovesigh.gif na stranski tir prisla pa ni bojazni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako tule sploh opredeljujete tole "postati pomembnejsi od"? :shock: Mislim ... kaj je tu kriterij sploh? Je treba razlikovati med "ne odstopati od motorja" v smislu da motorist noce opustit motorizma zaradi tega ali onega bolj ali manj fiktivnega razloga, ki se ga domisli boljsa polovica in med tem, da clovek sploh ne bi vec hotel k punci, ker bi se raje naokoli peljal z motorjem.

Saj rec gre prav lepo skupaj, z motorjem k punci, skupaj naokoli, itd. itd. itd. :twisted: :D

Ce kaka deklina pride na idejo in svojemu motoristu prijavi ultimat tipa "jaz ali motor [je prenevarno|meni sploh ni vsec|itd.]" naj se ne cudi, ce ne bo pozela kakega hudega odobravanja oz. bo zelo verjetno izbran motor. Ampak kaj ... to je drezanje v osje gnezdo, ultimat glede reci, ki se partnerja ne ticejo ... :D

Dvomim pa, da bi obstajal clovek, ki bi imel fino boljso polovico in bi raje stalno motor glancal kot pa pri njej bil :wink: :wink: Upam :?: :!: :idea: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako tule sploh opredeljujete tole "postati pomembnejsi

...

Dvomim pa, da bi obstajal clovek, ki bi imel fino boljso polovico in bi raje stalno motor glancal kot pa pri njej bil :wink: :wink: Upam :?: :!: :idea: :twisted: :lol:

Jah, lahko pa stvari uredis bolj diplomatsko :twisted: Na koncu koncev ce je motor moj in se moja boljsa polovica vozi z mano, potem je edin prov, da ga pomaga ocistit, ko je umazan :twisted: (in kaca je rekla: a bos jabolko, puncka...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako tule sploh opredeljujete tole "postati pomembnejsi

...

Dvomim pa, da bi obstajal clovek, ki bi imel fino boljso polovico in bi raje stalno motor glancal kot pa pri njej bil :wink: :wink: Upam :?: :!: :idea: :twisted: :lol:

Jah, lahko pa stvari uredis bolj diplomatsko :twisted: Na koncu koncev ce je motor moj in se moja boljsa polovica vozi z mano, potem je edin prov, da ga pomaga ocistit, ko je umazan :twisted: (in kaca je rekla: a bos jabolko, puncka...)

In Adam je z velikim veseljem ugriznil vanj!.............Matr je biu butast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja punce tkole je ne...če bote naletele na moto-maniaka se bo treba spreobrnt in ratat nora na VSE vrste motorjev-kar pa ni težko!Pred neki cajta smo si ušesa mašil, dons mi gre pa adrenalin po žilah k sam zaslišm en "taprav" zvok!Motorji so polni adrenalina in te lahko v minuti zasvojijo, kar pa je po svoje lahko tud slabo ker še bl zasvojijo moški spol k jih zravn še vozjo ne pa sam poslušajo!

Pozdrav! 8) :roll: :rainbow1: :eggface: :smilecolros: :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hja punce tkole je ne...če bote naletele na moto-maniaka se bo treba spreobrnt in ratat nora na VSE vrste motorjev-kar pa ni težko!

Hej, pa ni vsem všeč zvok motorjev, kaj šele motorji sami.....

Saj veš: 100 ljudi 100 čudi.....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, pa ni vsem všeč zvok motorjev, kaj šele motorji sami.....

Saj veš: 100 ljudi 100 čudi.....

Pssssst!! Ne tega na glas na motoristicnem forumu, no, netaktnost pa taka :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, pa ni vsem všeč zvok motorjev, kaj šele motorji sami.....

Saj veš: 100 ljudi 100 čudi.....

Pssssst!! Ne tega na glas na motoristicnem forumu, no, netaktnost pa taka :twisted: :twisted: :lol:

Hej, saj nisem rekla, da sem jaz med tistimi, ki tega ne marajo..... :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naka, napaka.

Prej ali slej ga bo zamenjal po sistemu: staro za novo. :wink:

Uf, na to pa sploh nisem pomislila. Ali lahko vzamem nazaj? Če pa ne, se tolažim vsaj z mislijo, da ima motorček tako rad, da bi ga dal samo tistemu, ki bi z njim res lepo delal in ga crkljal naprej (upam!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!