Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

quote:

V troje? Hmmmmmmm, troje... Hja, saj najbrz je cool, ampak meni se pa zdi, da bi bilo pa zares najlepse v stiri - ona + on + vsak svoj motorcek .

(ce je res tako, ti bom povedal takoj, ko bom nasel en tak par ).

LP suzuki

Ja itak da je najbolš če najdeš parček. Sam moreš met pa fuuuul srečo, da se vsi štirje ujemejo. Kaj če ma on nek kawasaki zx12r, jst pa en bogi virago 250, ko gre komi 130?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja itak da je najbolš če najdeš parček. Sam moreš met pa fuuuul srečo, da se vsi štirje ujemejo. Kaj če ma on nek kawasaki zx12r, jst pa en bogi virago 250, ko gre komi 130?

Live free, ride free, die free!

Ma še zmer boljš, ko pa da je totalno proti, pol pa se skoz hoče z avtom vozit, k je bl udobno.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sure, ni blema, ti se kar prklop. Upam pa, da bova prej kaj urajmala preden bodo NAJU zaradi stalnega druzenja zaceli s kaksnimi cudnimi imeni klicat

Ehehehehehe.... bo treba pazit, da vsaj kaksna decva pride vmes, ja...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma še zmer boljš, ko pa da je totalno proti, pol pa se skoz hoče z avtom vozit, k je bl udobno.

Lahko bi odprli temo Kako prepricati svojo drago/ega, da se usede na motor?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale, kako prepričati svojo drago, pa ni slaba.

Jaz to poskušam v slogu malih korakov. Najprej glej od daleč,..., sedaj se posusi dotakniti sedeža,...., pa nekaj časa nič, ...., motocikel na stojalu in poskusi zajahati stvar,...., in tako počasi naprej, do prve vožnje slow motion.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pusti ga, če si sedaj na drugem mestu za motorjem, boš jutri na tretjem (za avto), ... pojutršnjem na osmem,... na koncu pa sploh ne bo opazil da obstajaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm kaj naj rečem, najbolje je poiskat punco z enakimi interesi in seveda da ima svoj motorček 8) , ker v nasprotnem primeru se določene zadeve v ženskah kupičijo (to seveda ni ravno dobro :cry: ) in nato enkrat v prihodnosti brez "razloga" eksplodirajo :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa moja ful teži, ker grem brez nje v Pulo na zbor - saj ne, da je ne bi vzel s sabo (ampak gospodična v soboto dela :shock: :? ). In zdaj je ogenj v strehi... :(

Jz seveda trmast kot sem nameravam oditi - zato sma na bojni nogi že 14 dni...

Kaj mi je storiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali bik, reci ji naj si zrihta prosto ce zeli zraven. Drugace pa se naj sprijazni s situacijo. Sej tukaj nisi ti kriv, da ona ne more zraven in ji to tudi povej... Lahko pa jo pocakas in gres dol v soboto. Your choice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fraj si ne more zrihtat - dela do 5. popoldne, zdaj pa izračunaj koliko bi rabila iz Črne do Pule... :shock: :( z mojim ZZR-čkom in njeno razbolelo ritko!

Grem sam!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se me ne tiče... samo za to ti pa res ne bi smela očitati. Če pa pač deklica misli, da boš zaradi tega ostal doma, se je pa pač zmotila. Samo to ji je treba povedati. Res ne vem, kako lahko ljudje pričakujejo, da če ti ne moreš, da potem noben (oz. tvoj partner) ne bo šel. Naj vsaj on uživa, če meni ni dopuščeno.

HHmm...... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej jo je treba vzgajat, ko je še mlada. Sej veš kako gre... Najprej prst, pol pa že celo roko hoče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej jo je treba vzgajat, ko je še mlada. Sej veš kako gre... Najprej prst, pol pa že celo roko hoče!

Maš čisto prav.... Zato pa sem trdno odločen, da grem... :wink: 8) Pa naj popizdi, če ji paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se govori, Mali bik! :) Kaj pa narediti, če ženska na vsak način hoče zraven, čeprav ti ni preveč do tega? :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikec, če si motorist in ne bajker sedi v petek na mopedin in pojdi v Pulo. Tam namesto cele gajbe spij samo pol gajbe pira, enkrat dopoldne se odpelji domov k mami na župco, ujemi eno kitico doma na kavču do petih popoldne, naloži bejbico na moped, še prej jo pokasiraj za stroške dostave in se odpeli nazaj v Pulo kjer boš spil tiste pol kište pive in še eno zraven tako, da itak ne bo imela nič od tebe in oba bosta srečna, ti ,ker si naredu dolgo furo in ona ,ker bo s tabo. :twisted: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikec, če si motorist in ne bajker sedi v petek na mopedin in pojdi v Pulo.  

...

kjer boš spil tiste pol kište pive in še eno zraven tako, da itak ne bo imela nič od tebe in oba bosta srečna, ti ,ker si naredu dolgo furo in ona ,ker bo s tabo. :twisted:  :D  8)

Elegantna resitev 8)

Sicer se pa cudim, da se nasim boljsim polovicam sploh da hodit na zbore... itak je pogovor o motorjih, vecina ljudi kmalu rata manj koherentna od konzumiranih pijac in pol na koncu je (vecinoma manj kvaliteten) striptiz ali pa podobna moska zabava. Sploh mi ni jasno zakaj bi si kaka zenska (v mislih imam ne-motoristke) zelela zgublat cas s tem...

*cough* Provzaprov ... zakaj si jest to zelim? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale, kako prepričati svojo drago, pa ni slaba.

Jaz to poskušam v slogu malih korakov. Najprej glej od daleč,..., sedaj se posusi dotakniti sedeža,...., pa nekaj časa nič, ...., motocikel na stojalu in poskusi zajahati stvar,...., in tako počasi naprej, do prve vožnje slow motion.

Brrrm

Brrrm, ker je tvoja metoda očitno delovala, lahko napišeš priročnik o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval prirocnik/skripto/HOWTO za (pre)zaskrbljene mame, obstaja kaj takega :?: :idea: :D 8) :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval prirocnik/skripto/HOWTO za (pre)zaskrbljene mame, obstaja kaj takega :?:  :idea:  :D  8)  :wink:  :wink:

Hej, Cyc...za čigavo mamo pa potrebuješ priročnik??? :?: Tvojo al od :?: :?: :?:

:wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval prirocnik/skripto/HOWTO za (pre)zaskrbljene mame, obstaja kaj takega :?:  :idea:  :D  8)  :wink:  :wink:

Ne. Ko sem si pri 45 letih kupil Gilerco, je mati moja resno zaskrbljeno vprašala, če čisto zares mislim in če je to potrebno itd itd. No potem, ko sem kupil pa še kravo, je pa samo še z očmi zavijala. Očitno zdravila ni. Edino zdravilo v obliki neposrednega šoka je: kar kupiti in se gor vsesti in peljati. Če bi jaz to naredil takrat, ko je bil pravi čas za to, bi imel sedaj že 25 let motorističnega staža za seboj, ne pa leta in tričetrt. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval prirocnik/skripto/HOWTO za (pre)zaskrbljene mame, obstaja kaj takega

Zrastes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval prirocnik/skripto/HOWTO za (pre)zaskrbljene mame, obstaja kaj takega

Zrastes?

ne.......ratas samo starejsi in bolj tumast. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval prirocnik/skripto/HOWTO za (pre)zaskrbljene mame, obstaja kaj takega

Zrastes?

ne.......ratas samo starejsi in bolj tumast. 8)

Bog čuva pijance in budale, ...kar pomeni, da biti tumast pomaga pri preživetju v našem "fohu"! 8) :wink:

CYC, ... teška bo ne vem kam male genije bog uvršča?! :P :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!