Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

Jest sem grel gume 4 sezone z  TTSL brez pripomb. Letošnjo sezono sem uporabljal ex Crusty Capit grelce, ki so bili sigurno uporabljeni v zadnjih 3 sezonah vsaj 100 dni. Delajo bp   :yes:

 

Upam da mi naslednjič ne pogorijo k jih tok hvalim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem grel gume 4 sezone z  TTSL brez pripomb. Letošnjo sezono sem uporabljal ex Crusty Capit grelce, ki so bili sigurno uporabljeni v zadnjih 3 sezonah vsaj 100 dni. Delajo bp   :yes:

 

Upam da mi naslednjič ne pogorijo k jih tok hvalim :lol:

 

Jaz že enih 5 let uporabljam TTSL.. Res, da nisem prav pogost obiskovalec piste, vendar sem jih parkrat tudi posodil, tako da imajo že nekaj gretja za sabo. Enkrat mi je nekdo sicer izpulil kabel iz njih, ampak sem poštukal in do danes še vse dela BP.. Že trkam po lesu, da bo tako tudi ostalo  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@svobodnaptica01: tole je pa zelo šalabajzersko popravljeno. Če je izven garancije se človek še nekako sprijazni z malo drugačnim, slabšim izgledom, ponavadi na račun cene popravila. Pod garancijo pa ... se to ne bi smelo dogajat. IMHO tudi nima kaj dosti veze kolikokrat so bili grelci rabljeni. Saj to vendar ni nutela, da bi se tako hitro znucalo :D

Sam s svojimi capit sport nisem imel nikoli problemov. Zadnjič je bil pri meni potencialni kupec za yamaho in sem sprobal tudi grelce, še vedno delajo odlično. Ker pa jih nihče ne rabi zraven motorja, sem se odločil da jih prodam posebej. Lokacija osrednja Slovenija, kontakt 031 860 782

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dvoje grelce. Ene Bandit in druge Capit in oboji so super. Bandit potrebujejo vsaj enkrat več časa kot Capit, da segrejejo gumo. Bandit nimajo dveh možnih nastavitev temparature, so pa tudi že precej v letih. Ker se v zadnjem času ne udeležujem več vožen po stezi, se mi pa bolj kot ne nabira prah na obojih...

No ja, za "savna belt" so še zmeraj dobri. :grim :grim :grim

 

Moji prvi greci so bili kupljeni na ebay-u (ne spomnim se firme, vem sam da je PRO gor pisal in da je bila slikca Rossija zraven na spletni strani, torej je imel takšne tudi on... :ninja: :grim :grim ) in sem uspel skuriti prednji grelec pri prvi uporabi, ko nisem bil previden in se je prednje kolo naslonilo na tla in na tistem mestu prežgalo grelec (super moto motor se običajno podloži na sredini, zato se lahko prevaga naprej ali nazaj.....) Torej lastna neumnost. Ostal mi je še zadnji grelec, ki pa je zelo neenakomirno grel gumo in so se na gumi poznale kar črte od grelnih žic... Zadeva je romala v koš in nabavil sem si najprej rabljene Bandit grelce (celo premoženje so bili rabljeni), kasneje pa še Capit (dobro razmerje med kvaliteto in ceno). Od takrat nikoli nobenih težav... :music4:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ta prve vzemi, pa ne pozabi vprašat če majo EU vtičnico za štrom, al je angleška.Če je angleška boš mogu mal predelat, ampak ni panike :grrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta prve ti lahka povem, da sem z njimi zadovoljen. Imam jih šele eno leto, dale so 6-7 racing dnevov čez in še vedno delajo super za moje amaterske potrebe. Minus je edino ker nimajo elastike in jih moraš sam zategnit, da lepo pokrijejo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za hiter odgovor.

Po vsej verjetnosti bom potem kar te iz Anglije vzel. 

Glede na ceno, te ceneje pridejo tile iz Louisa (150 + 7€ poštnine), pa EU priključek imaš :http://www.louis.de/_505326fe4da1fbee16be9b2c91c8e0749f/index.php?topic=artnr&artnr=10032195

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

doma imam ene grelce Race-tech viška, če jih kdo rabi jih prodam. Uporabljeni so bili parkat letno in delajo brez problema.

 

lp

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

21. in 22. maja bi rabil grelce. Ker ne vidim smisla da, bi si jih za 2x na leto kupil bi bil zelo vesel, če bi jih kdo posodil...Seveda pa sem ga pripravljen finančno podpret :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21. in 22. maja bi rabil grelce. Ker ne vidim smisla da, bi si jih za 2x na leto kupil bi bil zelo vesel, če bi jih kdo posodil...Seveda pa sem ga pripravljen finančno podpret :OK:

brener si kup, pa boš grel gume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Dober dan!

 

Zanima me za grelce ki se jih da dobit iz ebaya tam do 200 eur, kateri so najbolj kvalitetni oz vredni svojega denarja? Fajn bi blo če ma kdo izkušnje s katerimi izmed njih?

 

LP 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

 

Zanima me za grelce ki se jih da dobit iz ebaya tam do 200 eur, kateri so najbolj kvalitetni oz vredni svojega denarja? Fajn bi blo če ma kdo izkušnje s katerimi izmed njih?

 

LP 

Jaz grem te v kratkem gledat baje so res dobra kvaliteta pa še za ceno se da zmenit ;)

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/new/index.php?main_page=product_info&cPath=1_211&products_id=2072

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

 

Zanima me za grelce ki se jih da dobit iz ebaya tam do 200 eur, kateri so najbolj kvalitetni oz vredni svojega denarja? Fajn bi blo če ma kdo izkušnje s katerimi izmed njih?

 

LP 

Jst mam od Race Tach-a, z njimi sem bil že 10X na pisti in trenutno nobenih problemov. Razn tega, da nimajo elastike na robu in moraš ročno zategnt so za moje amaterske potrebe več kot super. Važn da držijo temperaturo pnevmatiki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za race tech sem uspel nekaj najt da naj bi bli kar ok. Kako dolgo pa se ti segrevajo gume prvic? Greje enakomerno?si jih dobil z eu vticnico ali si moral predelati?

Biketech, za te nisem najbolj nekje sem slisal da so se ze vzgali nekomu ampak ne vem ce je res.

Našel sem še Racefoxx na nemškem ebayu, ima kdo te?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj sem nekaj gledal na ebayu in biketek model 2015 naj bi bil popravljen, da naj nebi več prihajalo do zažiga ker naj bi imeli nameščen termostat proti pregretju. Drugače pa naj bi bili v neki nemški reviji najbolje ocenjeni racefoxx v rangu do 300 eur. cena za racefoxx 169+ poštnina. Tako da zdaj je izbira med racetech, biketek ali racefoxx vsi trije stanejo skoraj identično isto s poštninami tako da je zdaj še večje vprašanje katere vzeti. Direktne primerjave med temi tremi ne najdem nikjer na netu.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!