Skoči na vsebino

Grelci gum


misty

Priporočene objave

Prodam grelce BIKETEK superbike rabljene 1 dan, so kot novi. Cena je 160 eur. Več info na pm ali telefon 040 299 195

Popravljeno . Popravil yzfr1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam na voljo za prodat ne velik rabljene,brezhibne grelce TTSL Evolution Pro (mal boljše kvalitete), 2ojna nastavitev temp. 60 in 80 stopinj, cena 180 Eurićev!

Dosegljiv na 041/406-993

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam na voljo za prodat ne velik rabljene,brezhibne grelce TTSL Evolution Pro (mal boljše kvalitete), 2ojna nastavitev temp. 60 in 80 stopinj, cena 180 Eurićev!

Dosegljiv na 041/406-993

Zadeva prodana!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ja reci ceno, pa katere znamke je? meni se je prvi dobesedno stopil, blago je pretopilo pa žica gleda ven, nimam pojma zakaj se to zgodi :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

imel sem ProRace.. svojo nalogo zadovoljivo opravljali, žal pa o življenski dobi ne morem veliko povedat ker sem jih prodal..

v glavnem z njimi sem bil zadovoljen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na voljo so enkrat uporabljeni znamke Pro Race in enkrat uporabljeni znamke TTSL. Grelci so kot novi,...031/336-675

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo ve kako se obnesejo kyoto grelci cca. 200 eur .

Na kaj moram biti pozoren ?

Jest bi bil predvsem pozoren na to pri komu bi jih kupil, koliko garancije imajo, in jasno izkušnje uporabnikov z njimi. Ker res je, maš cel kup poceni grelcev po Ebayu raznih znamk, ampak verjemi mi, pri teh stvareh se enostavno ne splača šparat. Pa tud razlika v ceni ni taka da bi bil to odločilni faktor. TTSL grelce ( Elisa, Domžale) ali Capit ( Čarman, Medvode) dobiš nove novcate za 300 eur.

Jest že zadnjih 5 let uporabljam TTSL, brez problemov, plus tega jih vozi 3/4 slovenskih dirkačev. Se pravi preizkušena roba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če komu ležijo doma pokvarjeni grelci in jih ne potrebuje več.. se priporočam za "odvoz" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest že zadnjih 5 let uporabljam TTSL, brez problemov, plus tega jih vozi 3/4 slovenskih dirkačev. Se pravi preizkušena roba.

Ki pa se tudi lahko prežge kljub temu, da lepo ravnaš z njim. Na žalost osebno preverjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre naložit slike...skratka prežgalo mi je sprednji grelec...je to za v smeti ali se da kaj porihtat?

jaz sem ga kolegu popravil, če pa bo držalo in kako dolgo je pa spet vprašanje.. bomo vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim grelec za zadnjo gumo ali malo rabljene grelce.

100€ za komplet, zadnji biketek, prvi moto gp, če si za, PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!