Skoči na vsebino

Rieju RS2 125


BaHa

Priporočene objave

HM....

FUL LEPA STVARCA :OK:

kokr do zdej vidm je to poceni stvarca saj stane 799.000sit ... pa se 4t je ..... samo kej ko ni tok mocn .... :(

a ga mogoce kdo ze ma ?? kr v salonih je ze ... :)

Pa a ma mogoce to motor od yamahe ?? al ka neki powered by yamaha ??

OGLAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty: pa je res lep, sam gume bi lahk mel širše

ja to pa res .... ja sam vse kaze da ma res yamahin motor notr ... Povsod powered by yamaha

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se tiče moči je je res zelo malo še niti 15 konjev nima celih 11. se pravi da negre prav nikam. kaj se pa oblike tiče pa je prav lepa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki cudni avspuh ma...glede na to da je 4t, bi lahko mel kaj vecjega...je pa bol kot pri 2t masinah :BUA: pa samo 7.4l rezervoar :BUA:

mhm .... ja sej ... mislis da je to kao kira blokada za slovenski trg ? :D kr poglej zgurni post ..... ma ful vecji auspuh pa na tej slikci tud ....

drgac tuki se mal podatkov za ta motor:

DETALJER

Motor 1S 4T

Volum 124ccm

Kjøling Luft

Gear 5-trinns

Brems Fr/ bak skive / skive

Dekk front 100/80-17

Dekk bak 130/70-17

Tankvolum 7,4l

Setehøyde 900mm

Mål(HxBxL) 1180/800/2020

Vekt 107 Kg

post-8344-1141072355.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam en vem zakej se men zdi da je ta firma kopija od aprilije .... vsi njeni motorji se zelo malo razlikujejo pa zunanjem izgledu motorja in celo po imenu .... RS2 ?? ... pa tud MRX SMX ... itd.

drgac pa res ful lepo ....

se ena v beli izvedbi:

post-8344-1141072791_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblika lepa,sam auspuh pa za odstrel pripravljen,pa se en minus je 4t,ceprav bo vedno vec 4t oz 2t vec kmal ne bojo delal :(

mhm ... ja na uni sliki ko jo kao v sloveniji prodajajo .. ma drgac na tej sliki je auspuh dokaj kul .... lahko pa bi vsekakor mela ta stvarca kir konj vec .... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 2T na žalost izumira...prou smiljo se mi naši otroci...ah sej moj bo dobu takrt kšno yamahco r6....looool

mal mi dogaja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo bad ... pa se zracno hlajen je :BUA:

sam ste opazl razliko pr unmu oglasu zgorej ko jih prodaja zastopnik v sloveniji ... mata tist rdec pa bel razlicna auspuha ?? :D zkaj je pa to dobr ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo bad ... pa se zracno hlajen je :BUA:

sam ste opazl razliko pr unmu oglasu zgorej ko jih prodaja zastopnik v sloveniji ... mata tist rdec pa bel razlicna auspuha ?? :D zkaj je pa to dobr ? :D

tista slika na oglasu je slika od 50ke kolikor sem jaz ugotovil ker izpuh je ziher za 2 taken motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista slika na oglasu je slika od 50ke kolikor sem jaz ugotovil ker izpuh je ziher za 2 taken motor

Res je,

samo ta carmax je pa tud eno sranje, jz sm enkrat klicu v zvezi z Husotom pa se prodajalcu dobesedno jebe za vse, pa to ne morš verjet kaki kreteni so to... :nono: :nono: :nono: (upam da kdo od njih to bere, zato da se stranki malo bolj posvetijo...

Sicer je pa ta Rijeu pomoje predrag... drgač pa lepo zgleda, sam grem stavt da je kvaliteta izdelave zlo bedna

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ga maš nekje parkeranga zgleda hudo..sam pol pa k zalaufaš to pa folk vid da te peš prehiti ti je pa mal bad...no sej to so sam moje domneve...ne bom rajš preveč govoru...

drugač kvaliteta je pa tud uprašljiva ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam en vem zakej se men zdi da je ta firma kopija od aprilije .... vsi njeni motorji se zelo malo razlikujejo pa zunanjem izgledu motorja in celo po imenu ....

Kopija aprilie glih neb reko da je ker je rs2 bil ze ko je bla rs125 se do 2005 ne pa 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rieju ima motor od yamahe 125 4t taki motorji kot jih imajo yamaha ybr125, tomos125sm,yamaha xt125x.pa riejuti 125,s tem da je motor pri riejutu bol (naviti) saj ima okoli 15 konjskih moci :yea1: :yea1: :yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mi zgleda k igrača. Lohk bi gor sam še napisal made in china pa ga dal na police z otroškimi igračami. To je moj mnenje. Pa še rieju ni bla nikol nobena firma,da bi znal dobr motor nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mi zgleda k igrača. Lohk bi gor sam še napisal made in china pa ga dal na police z otroškimi igračami. To je moj mnenje. Pa še rieju ni bla nikol nobena firma,da bi znal dobr motor nardit.

mas prav ja 125 so malo pihnili mimo samo poglej si ti 50ccm tam je pa rieju zakon :OK: :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prav ja 125 so malo pihnili mimo samo poglej si ti 50ccm tam je pa rieju zakon :OK: :OK: :OK:

lp

ja to pa res .... sm gledu ..... neki ful hard za 50ccm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sam to je slo kot znamka RIEJU... kr to znamko sm prvic zej tko zasledil ....

prvič si jo zasledu...no sej pomoje zato k ni lih ne vem kwa...

ampak men je še zmer lep tale 125 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!