Skoči na vsebino

Rieju RS2 125


BaHa

Priporočene objave

eden redkih 125 z še kr širokim gumam je hyosung gt 125 (spredu 110, zadi 150). pa 4t je (recimo da prbližn pade v tale pogovor)

A to mislš 4t mašine al vse 125? Ker večina 125 ma velike gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ... no pol pa ze mozen ... :blush:

sej polaga se pa itk bols s tanjso gumo sam kej ko tanjsa guma manj drzi

no ja mora bit nek kompromis in mislm da so stručnjaki uporabl tut kak kalkulator in niso na motorjih kr ene dimenzije gum, sj če pogledate MOTO (GP) 125 majo čist tanke gume, in mislim da ne drži MANJ tanša guma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbr ma zadi gumo 100/80–17M/C 52P (tako kot riejeu spredi), rieju ma pa zadi 130 gumo ;)

ko ti lahko primerjas reiju z cbr (cbr je cist svoj rezred glede tega), ce ma cbr iste gume k tomos (skor) :lol1:

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ljudje ta motor je malo drugacen kot ste ga opisali ! Najprej govorimo o moci !!!

Ta motor ima 14,5 konjev ===> 10,6 KW kar dobro !!! Rezervar pa je okol 10L nekaj vec. Motor je res dober ima gor motor MINARELLI, amortizerje pa PAIOLI v bistvu ima gor najboljse kose. Na 100km porabi 4,2l. Hitrost komaj kupljene je priblizno okoli 107-110 Km/h. Svojih 15 zaokrozenih konjev pokaze na 9500 obratov!!! Cena je zelo ugodna saj je lep motor in ima tudi dobre kose gor.Tle pa mate mal video da vidite kak ja zvok s KITOM gor, res je cudovit motor!!! Pa zapomnimo si da je SPANSKI motor!!!

Rieju Rieju s kitom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr js vem je rieju powered by yamaha...in če je 4T, ma lepih 7 pa pov kilovatov, torej 10 konjev, porabi pa cca 3l na 100km :trance_33_sleep:

razen, če je kakšen novejši rs2 zuni, pol pa druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr js vem je rieju powered by yamaha...in če je 4T, ma lepih 7 pa pov kilovatov, torej 10 konjev, porabi pa cca 3l na 100km :trance_33_sleep:

razen, če je kakšen novejši rs2 zuni, pol pa druga

Cujes danes sem sel se pozanimat v trgovini kaj in kako in mi je reku prodajalec da lahko recem se enkrat LAHKO MA 7,5Kw in 10konjev a jaz na netu sem najdu ogromno strani, kjer pravijo tisto kar sem napisal prej. Pol pa nevem !!! Vam bom znal povedat vec ko bom sel v SREDO se pozanimat zanjo malo vec podrobno in bom vam znal povedat koliko stane KIT itd... !!!

Mozno da bo prisel en nov rs2 ven !!! Ker eni pravijo tako in drugi drugace !!! Tiso kar je se cudno je da nekatere splatne strani SPLOH NIMAJO napisane MOC in KONJE !!!

Ampak sem siguren da ma gor motor MINARELLI in amortizerje PAIOLI !! To pa 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cujes danes sem sel se pozanimat v trgovini kaj in kako in mi je reku prodajalec da lahko recem se enkrat LAHKO MA 7,5Kw in 10konjev a jaz na netu sem najdu ogromno strani, kjer pravijo tisto kar sem napisal prej. Pol pa nevem !!! Vam bom znal povedat vec ko bom sel v SREDO se pozanimat zanjo malo vec podrobno in bom vam znal povedat koliko stane KIT itd... !!!

Mozno da bo prisel en nov rs2 ven !!! Ker eni pravijo tako in drugi drugace !!! Tiso kar je se cudno je da nekatere splatne strani SPLOH NIMAJO napisane MOC in KONJE !!!

Ampak sem siguren da ma gor motor MINARELLI in amortizerje PAIOLI !! To pa 100%

Sej paioli niso nevem kaj. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premleta tema :doze:

maš o tem v temi o tomosu in v temi o frizuri za 4T

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!