Skoči na vsebino

Rieju RS2 125


BaHa

Priporočene objave

rs fan ne neki u prazn govort da se ga ne da polagat :glare:

z mojim rs 2 se ga da kr dobr polagat (če ne znaš vozt ti tut 190 široka guma ne pomaga)

Je pa res da ne gre tok kukr mito al pa aprilia

leps bos polagu szi manjso oz tanso gumo kokr z debelejso sam oprijem mas bols szi siroko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z širšo gumo je fora samo zaradi večje teže in večjega momenta med polaganjem, in zaradi prožnosti gume med polaganjem. Ob dovolj mali teži se da polagat tut zu zloooo ozko gumo. Primer so recimo kaki novejši avtomatiki. Guma iste širine ko pecikl pa sem že ene par hlač uničo na kolenih :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm ti si en R, ko citiraš to, kar je blo napisan pol leta nazaj. Ja ma minareli am6 mašino, ampak že ko ga kupiš dobiš zravn auspuh drug za predelat. Razvije pa ta mašina na riejeutu čez 7kW, samo odblokirana, kar nobena druga ne (tzr, rs, gsm, smt,...). Sploh je pa tuki govora o 125-ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdaj bo šele to :P Samo kako ti je ratalo s tisto tačko po tleh podrajsat meni ni jasno :eek:

bo enkrat v bližnji prihodnosti... kero tačko to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, da precej več kot si ti misliš. .)

kko pa ti ves kok jst mislim :blink:

sj motor je dobr... v kategoriji 4t cestakov je vizualno veliko bolsi kot cbr 125... sam zracno hlajenje me moti, pa se svoh je

se strinjam samo glede na to kako vozi majstr po kolenu cbr 125k ma lih take gume kokr tale rieju no koment .... kej motor naravnost on se pa iz motorja fukne .... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam samo glede na to kako vozi majstr po kolenu cbr 125k ma lih take gume kokr tale rieju no koment .... kej motor naravnost on se pa iz motorja fukne .... :wacko:

Cbr ma zadi gumo 100/80–17M/C 52P (tako kot riejeu spredi), rieju ma pa zadi 130 gumo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden redkih 125 z še kr širokim gumam je hyosung gt 125 (spredu 110, zadi 150). pa 4t je (recimo da prbližn pade v tale pogovor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cbr ma zadi gumo 100/80–17M/C 52P (tako kot riejeu spredi), rieju ma pa zadi 130 gumo ;)

mhm ... no pol pa ze mozen ... :blush:

sej polaga se pa itk bols s tanjso gumo sam kej ko tanjsa guma manj drzi

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!