Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Se vrnil iz dvodnevnega potepanja po SLO, HR in I obali.

Bilo je prelepo in upam da se v kratkem ponovi.

Hvala pa za pozornos MAXSISCOOTERISTU (Renato-KP) in za prijetno druženje ,ter za krst njegovega novega lepotca v Novem Gradu.

Sedaj pa še odrinem z družino na dopust ( TIME OUTTTT ) nekje do 15 Avgusta, pol pa bo zopet kakšna turca, motor pa sedaj pospravim do takrat in še malo zaženem bajka, da se saj nekaj dogaja na dveh kolesih med dopustom. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vrnil iz dvodnevnega potepanja po SLO, HR in I obali.

Bilo je prelepo in upam da se v kratkem ponovi.

Hvala pa za pozornos MAXSISCOOTERISTU (Renato-KP) in za prijetno druženje ,ter za krst njegovega novega lepotca v Novem Gradu.

Sedaj pa še odrinem z družino na dopust ( TIME OUTTTT ) nekje do 15 Avgusta, pol pa bo zopet kakšna turca, motor pa sedaj pospravim do takrat in še malo zaženem bajka, da se saj nekaj dogaja na dveh kolesih med dopustom. Lp.

Bravo! Čisto Vam zavidim na vožnji...... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz sem nazaj :blush: , bilo je vroče in super :yea2:. Nabralo se je 1230km. Moj "favorit" ni imel veliko sreče, se je pa lanski nakup Maxovih maijc izkazal za pametno potezo :naughty: . Tudi Skubičevo ekipo sva našla in jih opazovala pri delu. Prilagam nekaj slik za pokušino, kaj več pa mogoče čez dan ali dva.

P.S. @Drejči v kampu se ni veliko spremenilo (razen to da smo 2 dni imeli živo glazbo :music3: ), je bilo pa dosti več ljudi, tudi kopališče sva preizkusila. Porcije "vepriovih rebričk" pa so še 1x večje :grim

post-4877-043678400 1278957794_thumb.jpg

post-4877-092897400 1278957883_thumb.jpg

post-4877-019061800 1278957922_thumb.jpg

post-4877-072640100 1278957984_thumb.jpg

post-4877-020754800 1278958048_thumb.jpg

post-4877-099915400 1278958069_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole da ne boste rekli da ni slik in teksta :whistle: .

Pot do Brna (kampa) je tekla po "istih cestah" kot lani, saj tole postaja že skoraj tradicija :grim . Tja ni bilo posebno vroče (zmernih 25-28 stopinj) nazaj pa je termometer pokazal malo več <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/tongue.png' alt=':P'> . Tudi policijskih kontrol je bilo manj kot lani. dnevi so potekali po "ustaljenem" redu. Zjutraj na dirkališče, popoldan kopanje ali "ogledi" znamenitosti, nato pa večerja in pivo :grrr . Letos je bila v kampu "živa" glasba ter omogočen ogled svetovnega prvenstva v nogometu. Imela sva 5 dni lepega in sončnega vremena, ki so seveda končali prehitro.

Pa še nekaj fotk.

post-4877-091212500 1279100929_thumb.jpg

post-4877-059034500 1279100942_thumb.jpg

post-4877-068853600 1279100947_thumb.jpg

post-4877-049666700 1279100953_thumb.jpg

post-4877-012157300 1279100963_thumb.jpg

post-4877-029657400 1279100976_thumb.jpg

post-4877-067891300 1279100988_thumb.jpg

post-4877-041929900 1279101005_thumb.jpg

post-4877-043695900 1279101016_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike su oslične, svaka čast na vožnji, ja sam to jednom sa autom prošao, i maštao kako bi bilo ljepše sa motorom.

nego vidim imaš nemali trbuh kad ti sve ono stane....... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dogovorjeno preko foruma, smo se danes zbrali in jo mahnili malo na Kras in Goriško. Zbirni mesti sta bili dve, in sicer v Izoli in na Črnem Kalu ( Viki burger ). Za prvo obalno srečanje maxiscoteristev smo bili z udeležbo zelo zadovoljni. Zbralo se je dvanajst vozil - nad vsemi mojimi pričakovanji. Skupinski vožnji se nam je pridružil tudi 1965, katerega smo vzeli za domačina, čeprav so ga hlače ( motoristične ) izdale, da ni iz obale. Mislim, da pri vsej vročini je imel ja.... kuhana na trdo :naughty: :naughty:.

Traso je izbral Burgman650 in moram povedati da je bila zelo zanimiva in razgibana - vozili smo po cestah, ki jih ne uporabljamo vsak dan, kar je dalo vožnji poseben čar. V vsej vožnji bi pohvalil vse sovoznice, ki so dostojno prenašale peklensko vročino in še dobro, da so vzele s seboj kremo za sončenje, ker če je nebi imele, bi bile danes zvečer roza. Posebno bi pohvalil Tatjano za odlično vožnjo in prijetno družbo.

Med kosilom v Ajdovščini je stekla beseda tudi o srečanju v Prekmurju za konec sezone. Mislim, da temelje za naslednja srečanja smo postavili in želimo si še več takih srečanj oziroma skupinske vožnje kajti, kot omenjeno, klapa je bila ta prava.

Vsem udeležencem hvala za lepo druženje. Kogar pa ni bilo, pa mu je lahko žal - kljub vročini.

P.s. Opazujte tablice - same KP :whistle::kva2::yea1::yea2: no, za začetek niti ni tako slabo.

post-23577-073010500 1279383873_thumb.jpg

post-23577-060947000 1279383929_thumb.jpg

post-23577-013184100 1279384025_thumb.jpg

post-23577-018268500 1279384074_thumb.jpg

post-23577-079857300 1279384105_thumb.jpg

post-23577-000230800 1279384169_thumb.jpg

post-23577-043417800 1279384210_thumb.jpg

post-23577-093113000 1279384270_thumb.jpg

post-23577-021507500 1279384319_thumb.jpg

post-23577-078134200 1279384385_thumb.jpg

post-23577-030533400 1279384443_thumb.jpg

post-23577-060856900 1279384478_thumb.jpg

post-23577-095887400 1279384570_thumb.jpg

post-23577-085229200 1279384650_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dogovorjeno preko foruma, smo se danes zbrali in jo mahnili malo na Kras in Goriško. Zbirni mesti sta bili dve, in sicer v Izoli in na Črnem Kalu ( Viki burger ). Za prvo obalno srečanje maxiscoteristev smo bili z udeležbo zelo zadovoljni. Zbralo se je dvanajst vozil - nad vsemi mojimi pričakovanji. Skupinski vožnji se nam je pridružil tudi 1965, katerega smo vzeli za domačina, čeprav so ga hlače ( motoristične ) izdale, da ni iz obale. Mislim, da pri vsej vročini je imel ja.... kuhana na trdo :naughty: :naughty:.

Traso je izbral Burgman650 in moram povedati da je bila zelo zanimiva in razgibana - vozili smo po cestah, ki jih ne uporabljamo vsak dan, kar je dalo vožnji poseben čar. V vsej vožnji bi pohvalil vse sovoznice, ki so dostojno prenašale peklensko vročino in še dobro, da so vzele s seboj kremo za sončenje, ker če je nebi imele, bi bile danes zvečer roza. Posebno bi pohvalil Tatjano za odlično vožnjo in prijetno družbo.

Med kosilom v Ajdovščini je stekla beseda tudi o srečanju v Prekmurju za konec sezone. Mislim, da temelje za naslednja srečanja smo postavili in želimo si še več takih srečanj oziroma skupinske vožnje kajti, kot omenjeno, klapa je bila ta prava.

Vsem udeležencem hvala za lepo druženje. Kogar pa ni bilo, pa mu je lahko žal - kljub vročini.

P.s. Opazujte tablice - same KP :whistle::kva2::yea1::yea2: no, za začetek niti ni tako slabo.

Primorci, hvala za prijetno :yea1: družbo. Hlače so me res lepo grele, a mi EMŠO dovoljuje, da zdržim tudi take napore :lol1: in to BREZ POSLEDIC.

Bo puskusil, kako se zadeva obnese pozimi, pri -10. Poročilo sledi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dogovorjeno preko foruma, smo se danes zbrali in jo mahnili malo na Kras in Goriško. Zbirni mesti sta bili dve, in sicer v Izoli in na Črnem Kalu ( Viki burger ). Za prvo obalno srečanje maxiscoteristev smo bili z udeležbo zelo zadovoljni. Zbralo se je dvanajst vozil - nad vsemi mojimi pričakovanji. Skupinski vožnji se nam je pridružil tudi 1965, katerega smo vzeli za domačina, čeprav so ga hlače ( motoristične ) izdale, da ni iz obale. Mislim, da pri vsej vročini je imel ja....      kuhana na trdo :naughty: :naughty:.

Traso je izbral Burgman650 in moram povedati da je bila zelo zanimiva in razgibana - vozili smo po cestah, ki jih ne uporabljamo vsak dan, kar je dalo vožnji poseben čar.  V vsej vožnji bi pohvalil vse sovoznice, ki so dostojno prenašale peklensko vročino in še dobro, da so vzele s seboj kremo za sončenje, ker če je nebi imele, bi bile danes zvečer roza. Posebno bi pohvalil Tatjano za odlično vožnjo in prijetno družbo.

Med kosilom v Ajdovščini je stekla beseda tudi o srečanju v Prekmurju za konec sezone. Mislim, da temelje za naslednja srečanja smo postavili in želimo si še več takih srečanj oziroma skupinske vožnje kajti, kot omenjeno, klapa je bila ta prava.

Vsem udeležencem hvala za lepo druženje. Kogar pa ni bilo, pa mu je lahko žal - kljub vročini.

P.s. Opazujte tablice - same KP :whistle::kva2::yea1::yea2: no, za začetek niti ni tako slabo.

Čestitke primorskim organizatorjem na tako uspešno izvedenem srečanju "novih" maxiskuteristov...   :yea1: ...istočasno pozdravljam tudi vse tiste, ki so začeli spremljati "naš" forum v upanju, da se vidimo v Prekmurju, v jeseni... kjer se nas bo zbralo (verjamem!) zelo dosti... tako iz Slovenije, kot tudi iz Hrvaške... kjer bomo lahko "začrtali"  aktivnosti v smeri ustanovitve maxi kluba...

Sicer smo tudi mi (štajerci) aktivni na tem področju (seveda po vzoru primorcev!!!)... in tudi mi pripravljamo podobno srečanje na "severu"... Ruta je dogovorjena, datumi takorekoč... Plakat tudi... Akcija pa steče v naslednjih dneh...

Lep maxXxi pozdrav vsem

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer smo tudi mi (štajerci) aktivni na tem področju (seveda po vzoru primorcev!!!)... in tudi mi pripravljamo podobno srečanje na "severu"... Ruta je dogovorjena, datumi takorekoč... Plakat tudi... Akcija pa steče v naslednjih dneh...

Lep maxXxi pozdrav vsem

Zakaj pa jaz nič ne vem o tem ???

Jaz bi tudi šel zraven. ....

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa jaz nič ne vem o tem ???

Jaz bi tudi šel zraven. ....

Blond

Si/sta bil/-bla na dopustu...   :whistle:  Smo dorekli (s @Skuteristom, @Sat500-om, @Petek123-om in @Talibanom)  traso, ki jo bomo objavili "kmalu" in bi prosil vse (z "našega konca" + vse ostale!!!) , da "naše" vabilo posredujejo po mailu, vsem svojim prijateljem in/ali da si vabilo sprintajo doma in nalepijo na točkah, kjer se zbirajo "motoristi... t.j. maxiji...   :rolleyes:  

Lp

p.s. Pošlji mi PM, če bi se želel bolj aktivno vključit v "akcijo"...    :lol1:

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dogovorjeno preko foruma, smo se danes zbrali in jo mahnili malo na Kras in Goriško. Zbirni mesti sta bili dve, in sicer v Izoli in na Črnem Kalu ( Viki burger ). Za prvo obalno srečanje maxiscoteristev smo bili z udeležbo zelo zadovoljni. Zbralo se je dvanajst vozil - nad vsemi mojimi pričakovanji. Skupinski vožnji se nam je pridružil tudi 1965, katerega smo vzeli za domačina, čeprav so ga hlače ( motoristične ) izdale, da ni iz obale. Mislim, da pri vsej vročini je imel ja.... kuhana na trdo :naughty: :naughty:.

Traso je izbral Burgman650 in moram povedati da je bila zelo zanimiva in razgibana - vozili smo po cestah, ki jih ne uporabljamo vsak dan, kar je dalo vožnji poseben čar. V vsej vožnji bi pohvalil vse sovoznice, ki so dostojno prenašale peklensko vročino in še dobro, da so vzele s seboj kremo za sončenje, ker če je nebi imele, bi bile danes zvečer roza. Posebno bi pohvalil Tatjano za odlično vožnjo in prijetno družbo.

Med kosilom v Ajdovščini je stekla beseda tudi o srečanju v Prekmurju za konec sezone. Mislim, da temelje za naslednja srečanja smo postavili in želimo si še več takih srečanj oziroma skupinske vožnje kajti, kot omenjeno, klapa je bila ta prava.

Vsem udeležencem hvala za lepo druženje. Kogar pa ni bilo, pa mu je lahko žal - kljub vročini.

P.s. Opazujte tablice - same KP :whistle::kva2::yea1::yea2: no, za začetek niti ni tako slabo.

No da še jaz dodam svoj piskerček :naughty:

Kot je napisal maxiscooter ... je izlet uspel , pridobili smo nekaj novih prijateljev in maxiscooteristov, nekaj jih je javilo da ne morejo priti.. vendar upamo,da se bo ta virus ( srečanja maxiscooteristov ) širil in dosegel zavidljive rezultate.. tudi jaz bi pohvalil vse ženske, še posebej pa Tatjano, da se je odpravila z nami in ( čeprav se je malček pregreval - Fazer ) opravila turo kot se šika.. Hvala tudi Pizzeriji ANJA v BUDAVI pri Vipavi za hitro in dobro postrežbo ..

še enkrat hvala vsem za udeležbo .. in ob naslednjem izletu.. se vidimo spet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠTAJERSKI MAXI IZLET - dobimo se v nedeljo, 01. Avgusta 2010 - v Mariboru na Lentu (pred Staro trto) ob 10. uri

Kot sem že omenil nekaj postov višje, da tudi mi štajerci (po vzoru primorcev seveda!) pripravljamo spoznavni izlet za vse nove člane, ki tega foruma ne spremljajo...  

Tako smo se končno uskladili okoli podrobnosti (skupaj s @Skuteristom, @Sat500-om, @Petek123-om, @Talibanom in @Blondo-om)... in tudi tukaj najavljamo ta izlet, ...s prošnjo, da "vskočite" vsi s štajerskega konca ...pri razširjanju tega vabila... Ideja je, da to vabilo pošljete vsem svojim prijateljem po mailu /s prošnjo/, da oni posredujejo dalje vsem svojim prijateljem... Tistim, ki pa ne bo problem sprintat to vabilo na papir (lahko tudi brezbarvno!)... pa bi "prosili", če bi ga morebiti kje nalepili ....in/ali ...vtaknili kakemu neznanemu maxiju za šipo...

V kolikor bi koga /od vas/ ta izlet tudi zanimal, se nam seveda lahko pridruži...  :worship:  Pot bo dokaj na "easy" z dovolj časa za pogovor ob kavici in kosilo nekje v okolici Ptuja... 

Vnaprej hvala vsem, ki boste morebiti pomagali naše vabilo razširiti med čim večji krog novih maxijev...  :notworthy:

Lep maxXxi pozdrav vsem

p.s. Ideja za takšen način spoznavanja novih članov (+druženja maxijev na splošno) je od @Burgman650E  :notworthy: . Morebiti bi lahko na podoben način takšen izlet pripravili tudi vi v svojem kraju...? V mislih imam predvsem take krajše enodnevne fure... ko se /v teh lepih dneh/ itak vsi nekam zapeljemo... in zakaj se ne bi zapeljali maxi družbi...  :winkiss: 

post-22093-081734400 1279562644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem že dogodek objavil tudi na facebooku in ga poslal naprej ....

upam na čimvečjo udeležbo kljub dopustom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠTAJERSKI MAXI IZLET - dobimo se v nedeljo, 01. Avgusta 2010 - v Mariboru na Lentu (pred Staro trto) ob 10. uri

Kot sem že omenil nekaj postov višje, da tudi mi štajerci (po vzoru primorcev seveda!) pripravljamo spoznavni izlet za vse nove člane, ki tega foruma ne spremljajo...  

Tako smo se končno uskladili okoli podrobnosti (skupaj s @Skuteristom, @Sat500-om, @Petek123-om, @Talibanom in @Blondo-om)... in tudi tukaj najavljamo ta izlet, ...s prošnjo, da "vskočite" vsi s štajerskega konca ...pri razširjanju tega vabila... Ideja je, da to vabilo pošljete vsem svojim prijateljem po mailu /s prošnjo/, da oni posredujejo dalje vsem svojim prijateljem... Tistim, ki pa ne bo problem sprintat to vabilo na papir (lahko tudi brezbarvno!)... pa bi "prosili", če bi ga morebiti kje nalepili ....in/ali ...vtaknili kakemu neznanemu maxiju za šipo...

V kolikor bi koga /od vas/ ta izlet tudi zanimal, se nam seveda lahko pridruži...  :worship:  Pot bo dokaj na "easy" z dovolj časa za pogovor ob kavici in kosilo nekje v okolici Ptuja... 

Vnaprej hvala vsem, ki boste morebiti pomagali naše vabilo razširiti med čim večji krog novih maxijev...  :notworthy:

Lep maxXxi pozdrav vsem

p.s. Ideja za takšen način spoznavanja novih članov (+druženja maxijev na splošno) je od @Burgman650E  :notworthy: . Morebiti bi lahko na podoben način takšen izlet pripravili tudi vi v svojem kraju...? V mislih imam predvsem take krajše enodnevne fure... ko se /v teh lepih dneh/ itak vsi nekam zapeljemo... in zakaj se ne bi zapeljali maxi družbi...  :winkiss: 

Midva sva na (trenutno) dopustu v Moravskih toplicah (starci, he, he..), vendar slediva forum... Seveda se vidimo.

Se pa vsak dan malo zapeljeva po Prekmurju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

molim da mi netko pošalje kartu ili gps kordinate i vidimo se na izletu za 01 08 pozdrav svima :notworthy: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osnexus pozdravljen !

ŠTART bo v centru Maribora (pristan) ob reki Dravi pred najstarejšo trto na svetu ob 10.00

...klikni na PRISTAN

Program vožnje pa je opisan na letaku, po želji pa ti ga bo posredoval Pelikan

Seveda pa Vabljen na prijetno druženje in spoznavanje.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva na (trenutno) dopustu v Moravskih toplicah (starci, he, he..), vendar slediva forum... Seveda se vidimo.

Se pa vsak dan malo zapeljeva po Prekmurju.

Halo,sem novi na forumu,sem opazil da si v toplicah.kje te najdem?se pripeljem pa kako rečemo(tudi glede vožnje-stare trte me zanima)

lp vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen in dobrodošel.

Če te karkoli okoli srečanja 1.8. zanima lahko tudi tukaj vprašaš.

Kje pa sat500 poležava v toplicah pa ti nebi vedel povedat... ;) jaz vem, da morem na šiht ... :headbang:

LP

Blond

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠTAJERSKI MAXI IZLET - dobimo se v nedeljo, 01. Avgusta 2010 - v Mariboru na Lentu (pred Staro trto) ob 10. uri

molim da mi netko pošalje kartu ili gps kordinate i vidimo se na izletu za 01 08 pozdrav svima :notworthy: :surrender:

Što je gospodo mislili ste da će te bez mene :beer1: ali ništa od toga i zato vidimo se :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Što je gospodo mislili ste da će te bez mene :beer1: ali ništa od toga i zato vidimo se :kva2:

:OK: Greš Ti tudi na Bled?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  Greš Ti tudi na Bled?

Glede sobotnega "izleta" na Bled...   :? Sem v dogovoru z njima, da dorečemo čas kdaj prideta in da lahko "splaniramo" pot... ter kje bomo kdaj, ker se nam bodo pridružili tudi motoristi iz Ljubljane...   :ninja:   Čim bo to znano, bom(o) to sporočili tukaj...   :)  

Vabljeni ste tudi vsi ostali, da se skupaj zapeljemo en "krog"...   :D  

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem že dogodek objavil tudi na facebooku in ga poslal naprej ....

upam na čimvečjo udeležbo kljub dopustom

pozdravljen

kot kaj si objavil izlet, če ni skrivnost.. ali si samo objavil na svoji strani ?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKLJUČNI MAXI IZLET PREKMURJE 2010,  4. in 5. september 2010

V imenu vseh organizatorjev (@dore61, @hales, @skuterist, @maxiscooter, @burgman650E, @osnexus,...) vas vabimo na zaključni dvodnevni izlet po Prekmurju. Pripravili smo ga skupaj s hrvaškimi ljubitelji maxiskuterjev, ki se nam bodo tudi pridružili in naslednji dan tudi popeljali po hrvaški strani do Kumrovca (HR).

Plan izleta za (soboto) 1.dan  je, da se dobimo okoli 11.ure v Lendavi (na parkirišču trgovine Spar). Na izlet nas bosta popeljala domačina @dore61 in @hales... Vmes se bomo (za čas kosila) ustavili v Dobrovniku, na Bograču... Potem pa se bomo zapeljali po začrtani poti... ki bo polna ogledov večine značilnosti in posebnosti iz bogate prekmurske zgodovine... Prespali bomo v gostišču Tremel Bokrači, ki je znana daleč naokoli po res dobri "pristni" prekmurski hrani. Za tiste, ki boste prespali, bomo pobirali akontacijo 10€/osebo...

Kilometrov (po Prekmurju) ne bo dosti, saj smo izhajali iz dejstva, da je dnevni maximum 500km/na dan (za tiste, ki prihajate od najdlje)! 

Plan vožnje za (nedeljo) 2.dan je, da si bomo po poti pogledali še nekaj zanimivosti in se zapeljali v smeri Razkrižja. Mejo bomo prečkali na mejnemu prehodu Štrigova, kjer bomo časovno nekje med  11. in 12.uro in kjer bi nas naj "prevzeli" hrvaški maxiji ter nas zapeljali v smeri Kumrovca (HR). Naša skupna pot se bo končala nekje na slovenski strani, ko jo bomo mahnili vsak na svojo stran...

Lep maxXxi pozdrav vsem in se vidimo!!!  :OK:

S tem vabilom vas vabimo, da se vpišete na seznam prijavljenih:

@dore61, @hales - 2dni 

@skuterist, @maxiscooter, @burgman650E, @osnexus, @pelikan - 2dni

@taliban ?

...vaše ime   :OK: 

post-22093-084400400 1280246126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!