Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

ZAKLJUČNI MAXI IZLET PREKMURJE 2010,  4. in 5. september 2010

...

lepo pozdravljeni,

zelo zanimiva ponudba!

še posebej privlačno je druženje s hrvaškimi kolegi (namesto pljuvanje čez mejo sem ter tja, ki ga je zadnje čase odločno preveč), potem klatenje po prekmurju (plečnikova mojstrovina v bogojini, pa prekmurske kulinarične dobrote - njami) in nenazadnje obisk v kumrovcu, kjer smo bili nazadnje pred ohoho leti še v osnovni šoli.

malo strahu - no pomislekov - je le glede vožnje v skupini, vsaj za začetnika, ki za seboj nima še niti 1000km.

kakorkoli, po družinskem posvetu, kam za dva dni shraniti otroke, itd, se oglasim.

ps.: sicer pa se za to nedeljo in kratko potepanje po štajerski (kot uvod v daljšo turo) obeta lepo vreme.

Popravljeno . Popravil JoeBradley
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni,

zelo zanimiva ponudba!

še posebej privlačno je druženje s hrvaškimi kolegi (namesto pljuvanje čez mejo sem ter tja, ki ga je zadnje čase odločno preveč), potem klatenje po prekmurju (plečnikova mojstrovina v bogojini, pa prekmurske kulinarične dobrote - njami) in nenazadnje obisk v kumrovcu, kjer smo bili nazadnje pred ohoho leti še v osnovni šoli.

malo strahu - no pomislekov - je le glede vožnje v skupini, vsaj za začetnika, ki za seboj nima še niti 1000km.

kakorkoli, po družinskem posvetu, kam za dva dni shraniti otroke, itd, se oglasim.

ps.: sicer pa se za to nedeljo in kratko potepanje po štajerski (kot uvod v daljšo turo) obeta lepo vreme.

Pozdravljen!

Glede vožnje v skupini si poglej višje v tem forumu... smo o tem govorili tam v začetku maja letos, ko smo se pripravljali na izlet v Istro... 

Na kratko pa to ni nič "groznega"...ker vedno si na cestišču sam (levo in desno nimaš nobenega!)... pa tudi naslednji in oni za tabo sta od tebe oddaljena več kot 5 do 10 metrov. Bolj pomembno je, da se skupina na kakem semaforju bolj strne... to je pa tudi največja bližina s komerkoli v skupini... takrat pa ni brzine... in s tem tudi ne strahu, da bi se s komerkoli "zapletel"...   :winkiss: ..pomembno je tudi da veš, da se v skupini ne prehiteva, ter da skupina vedno pazi, da ostane čim bolj skupaj... in vozi (celotna) skupina običajno s hitrostjo najbolj počasnega...   ;)

Lp

p.s. Sicer pa je morebiti prilika sedaj v nedeljo (na "mini" štajerskem izletu), da se nam pridružiš in zadevo malo "natreniramo"...   :hmm: .

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI !!!

Vrnil se iz predčasnega dopusta, pa še morda v Avgustu drugi del, odvisno kakšno bo vreme, ponavadi pa ko planiraš dalše uživanje ti nekaj prekriža načrte kot jih je meni sedaj. Bo pa kakšna furca padla , se udeležim kakšne ture za vikend. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKLJUČNI MAXI IZLET PREKMURJE 2010,  4. in 5. september 2010

V imenu vseh organizatorjev (@dore61, @hales, @skuterist, @maxiscooter, @burgman650E, @osnexus,...) vas vabimo na zaključni dvodnevni izlet po Prekmurju. Pripravili smo ga skupaj s hrvaškimi ljubitelji maxiskuterjev, ki se nam bodo tudi pridružili in naslednji dan tudi popeljali po hrvaški strani do Kumrovca (HR).

Plan izleta za (soboto) 1.dan  je, da se dobimo okoli 11.ure v Lendavi (na parkirišču trgovine Spar). Na izlet nas bosta popeljala domačina @dore61 in @hales... Vmes se bomo (za čas kosila) ustavili v Dobrovniku, na Bograču... Potem pa se bomo zapeljali po začrtani poti... ki bo polna ogledov večine značilnosti in posebnosti iz bogate prekmurske zgodovine... Prespali bomo v gostišču Tremel Bokrači, ki je znana daleč naokoli po res dobri "pristni" prekmurski hrani. Za tiste, ki boste prespali, bomo pobirali akontacijo 10€/osebo...

Kilometrov (po Prekmurju) ne bo dosti, saj smo izhajali iz dejstva, da je dnevni maximum 500km/na dan (za tiste, ki prihajate od najdlje)! 

Plan vožnje za (nedeljo) 2.dan je, da si bomo po poti pogledali še nekaj zanimivosti in se zapeljali v smeri Razkrižja. Mejo bomo prečkali na mejnemu prehodu Štrigova, kjer bomo časovno nekje med  11. in 12.uro in kjer bi nas naj "prevzeli" hrvaški maxiji ter nas zapeljali v smeri Kumrovca (HR). Naša skupna pot se bo končala nekje na slovenski strani, ko jo bomo mahnili vsak na svojo stran...

Lep maxXxi pozdrav vsem in se vidimo!!!  :OK:

S tem vabilom vas vabimo, da se vpišete na seznam prijavljenih:

@dore61, @hales - 2dni 

@skuterist, @maxiscooter, @burgman650E, @osnexus, @pelikan - 2dni

@taliban ?

@sat500 + žena - 2 dni

...vaše ime   :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni,

zelo zanimiva ponudba!

še posebej privlačno je druženje s hrvaškimi kolegi (namesto pljuvanje čez mejo sem ter tja, ki ga je zadnje čase odločno preveč), potem klatenje po prekmurju (plečnikova mojstrovina v bogojini, pa prekmurske kulinarične dobrote - njami) in nenazadnje obisk v kumrovcu, kjer smo bili nazadnje pred ohoho leti še v osnovni šoli.

malo strahu - no pomislekov - je le glede vožnje v skupini, vsaj za začetnika, ki za seboj nima še niti 1000km.

kakorkoli, po družinskem posvetu, kam za dva dni shraniti otroke, itd, se oglasim.

ps.: sicer pa se za to nedeljo in kratko potepanje po štajerski (kot uvod v daljšo turo) obeta lepo vreme.

pozdravljen..

.. in nič se bat.. le priti je treba.. :naughty:

tu pa je link glede Pravila varne vožnje v koloni :yea2:

http://tinyurl.com/varna-vo-nja

sem ga prekopiral iz tega foruma :ninja: .. in izprobali smo ga maja na srečanju na obali :kva2: , sprobali smo ga zdaj julija ko smo bili primorci na turi :kva2: .. in ga bomo ( upam ) tudi na štajerskem :kva1: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravila varne vožnje v koloni

hvala, to je zelo nazorno in deluje zaupanja vredno.

sicer pa sem bolj mislil na to, da bi za kolono izkušenih motoristov en tak začetnik ne bil dovolj hiter. nič, poskusit pa videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo konačno i mene.....pa došle su kiše znači da sam i ja negdje blizu :surrender: :rolleyes: vratio sam se pun doživljaja i nadasve odmoren. Pa da krenem. Što se tiće mog dolaska on je svima je jasno neupitan i ja se pojavljujem.....s kišom naravno :naughty: dalje....vjerovatno ću morati navečer otići do Zagreba na svadbu jer moram ići a ne želim propustiti meet.No je se po večeri vratim bez brige. Jako mi se sviđa ruta iz prvog dana i mislim da će biti OK što se tiče drugog dana mislim da se ne treba puno nadati da će se s Hrvatske strane skupiti puno skutera...Tako da je moj prijedlog da se vozimo do Trakošćana (dvorac) pa da se razdvojimo neki za Kumrovec neki za Rijeku neki za Pulu iako oni svi mogu zajedno do Rijeke i dalje...Nažalost ne poznam dovoljno područje oko Čakovca i Varaždina da bih mogao preuzeti na sebe organizaciju , ali sam obećao da ću vidjeti sa dečkima iz Zagreba....I to ću učiniti. Nadalje ja sam shvatio da su organizatori dečki iz Celja tako da to prepuštam njima. Ja se danas sve dogovorim pa javim do kraja dana dolazak u subotu gdje se možemo više dogovoriti :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI !!!

Vrnil se iz predčasnega dopusta, pa še morda v Avgustu drugi del, odvisno kakšno bo vreme, ponavadi pa ko planiraš dalše uživanje ti nekaj prekriža načrte kot jih je meni sedaj. Bo pa kakšna furca padla , se udeležim kakšne ture za vikend. Lp.

X raider pozdravljen spet med nami.

Sedaj si spet spočit in poln energije zato sem skoraj 100%, da se nam boš pridružil v nedeljo na vožnji po lepi naši štajerski ;)

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ta vikend ne gre....... (sobota abraham kolega-piknik varianta), nedelja "zdravljenje :slap: ",popoldne pakiranje..., v ponedeljek odhod na dopust. Glede zaključnega izleta računajte na naju.

V soboto in nedeljo maksimalno uživajte.

Lp Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X raider pozdravljen spet med nami.

Sedaj si spet spočit in poln energije zato sem skoraj 100%, da se nam boš pridružil v nedeljo na vožnji po lepi naši štajerski ;)

LP

Blond

Prijatelji moji !!! Na žalost sem jaz zaenkrat zaklučil sezono (SUZUKIJA JE DANES ODPELJAL NOVI LASTNIK), bom pa korenito delal na tem da kupim drugega, če pa se bo kdo vozil tu v moji bližini je pa vsekakor dobrodošel na pijači ali kavi:beer1::kava:, in da mi hkrati popestri željo po motorju. Moram priznati ko je šel maxsi z dvorišča da me je nekako stisnilo pri srcu,:cry: saj moja edina hobija ki sta zakoreninjena vame sta MOTOR in mehaništvo. Vsekakor pa se ne bom nikoli poslovil od maxsistov, ker mi je vsak po svoje kolikor pač vas poznam nekako prerastil k srcu (sami dobri fantje).:worship: LP.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji moji !!! Na žalost sem jaz zaenkrat zaklučil sezono (SUZUKIJA JE DANES ODPELJAL NOVI LASTNIK), bom pa korenito delal na tem da kupim drugega, če pa se bo kdo vozil tu v moji bližini je pa vsekakor dobrodošel na pijači ali kavi:beer1::kava:, in da mi hkrati popestri željo po motorju. Moram priznati ko je šel maxsi z dvorišča da me je nekako stisnilo pri srcu,:cry: saj moja edina hobija ki sta zakoreninjena vame sta MOTOR in mehaništvo. Vsekakor pa se ne bom nikoli poslovil od maxsistov, ker mi je vsak po svoje kolikor pač vas poznam nekako prerastil k srcu (sami dobri fantje).:worship: LP.

No no a bomo zdaj stokali al kaj ? Prideš na srečanje z nami in konec. Jaz sem sam brez sopotnika :whistle: :whistle: malo vozš ti malo jaz in to je to . V kolikor pa ti zadeva ne diši pa sprejmemo med seboj tudi avtomobiliste :naughty: :naughty: na streho modro luč in spremstvo bo ta pravo :notworthy: :yea1:. Saj ne boš dolgo brez ........... bo hitro kaj drugega pri hiši :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji moji !!! Na žalost sem jaz zaenkrat zaklučil sezono (SUZUKIJA JE DANES ODPELJAL NOVI LASTNIK), bom pa korenito delal na tem da kupim drugega, če pa se bo kdo vozil tu v moji bližini je pa vsekakor dobrodošel na pijači ali kavi:beer1::kava:, in da mi hkrati popestri željo po motorju. Moram priznati ko je šel maxsi z dvorišča da me je nekako stisnilo pri srcu,:cry: saj moja edina hobija ki sta zakoreninjena vame sta MOTOR in mehaništvo. Vsekakor pa se ne bom nikoli poslovil od maxsistov, ker mi je vsak po svoje kolikor pač vas poznam nekako prerastil k srcu (sami dobri fantje).:worship: LP.

pa neeeeee ...... nekak tak na tiho sem upal, da boš tega prodal meni ;)

hja ... najprej drugega nabavi, da se kam zapeljemo kakšno rečemo

za nedeljo pa zagrabi @maxiscooterjev predlog, bomo se malo zamenjali ter tako izmenlai izkušnje .....

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo konačno i mene.....pa došle su kiše znači da sam i ja negdje blizu :surrender: :rolleyes: vratio sam se pun doživljaja i nadasve odmoren. Pa da krenem. Što se tiće mog dolaska on je svima je jasno neupitan i ja se pojavljujem.....s kišom naravno :naughty: dalje....vjerovatno ću morati navečer otići do Zagreba na svadbu jer moram ići a ne želim propustiti meet.No je se po večeri vratim bez brige. Jako mi se sviđa ruta iz prvog dana i mislim da će biti OK što se tiče drugog dana mislim da se ne treba puno nadati da će se s Hrvatske strane skupiti puno skutera...Tako da je moj prijedlog da se vozimo do Trakošćana (dvorac) pa da se razdvojimo neki za Kumrovec neki za Rijeku neki za Pulu iako oni svi mogu zajedno do Rijeke i dalje...Nažalost ne poznam dovoljno područje oko Čakovca i Varaždina da bih mogao preuzeti na sebe organizaciju , ali sam obećao da ću vidjeti sa dečkima iz Zagreba....I to ću učiniti. Nadalje ja sam shvatio da su organizatori dečki iz Celja tako da to prepuštam njima. Ja se danas sve dogovorim pa javim do kraja dana dolazak u subotu gdje se možemo više dogovoriti :surrender:

niš te ja ne razumim, ovo tko će gdje i kako drugi dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji moji !!! Na žalost sem jaz zaenkrat zaklučil sezono (SUZUKIJA JE DANES ODPELJAL NOVI LASTNIK), bom pa korenito delal na tem da kupim drugega, če pa se bo kdo vozil tu v moji bližini je pa vsekakor dobrodošel na pijači ali kavi:beer1::kava:, in da mi hkrati popestri željo po motorju. Moram priznati ko je šel maxsi z dvorišča da me je nekako stisnilo pri srcu,:cry: saj moja edina hobija ki sta zakoreninjena vame sta MOTOR in mehaništvo. Vsekakor pa se ne bom nikoli poslovil od maxsistov, ker mi je vsak po svoje kolikor pač vas poznam nekako prerastil k srcu (sami dobri fantje).:worship: LP.

Ja, tudi to se zgodi :xx: !

Če boš kupoval tisto za kar si me spraševal, Deavillka naj bo obvezno z ABS-som, kardan... :OK: pa precej lažja je od RT-ja!

Kupi vsaj do maxsi srečanja v Prekmurju :010 !

Tudi jaz ostanem pri maxijih, samo da me bodo hoteli :?

lp

Izidor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sem imel GP800 in morem povedati da sem pred nakupom poskusil peljati nekaj dobrih km ta motor in sem bil zelo razočaran tako da me je za vedno zavrnil, kot vidim sedaj ko se spuščam v podrobne detajle maxsijev, da bom moral res vredo razmisliti za kaj se bom odločil, koliko pa vidim v lastnih izkušnjah ,da največje udobnost ter fleksibilno vožnjo nudita BURGMAN in SILVER WING. Če bi pa izbiral med motorji pa vseverjetneje ne bi kaj drugega kot DEVIL ali GSX-F. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

molim da mi netko pošalje kartu ili gps kordinate i vidimo se na izletu za 01 08 pozdrav svima :notworthy: :surrender:

Što je gospodo mislili ste da će te bez mene :beer1: ali ništa od toga i zato vidimo se :kva2:

Kot sta fanta obljubila, tako se je zgodilo :notworthy: . Danes sem bil zraven samo del poti (sta prevozila kar nekja kilometrov), nekaj km pa bomo odpeljali skupaj še jutri B). Kaj več bosta že "sama" povedala ali pa @Pelikan.

post-4877-026305300 1280603396_thumb.jpg

post-4877-092312500 1280603451_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi 1. veliko Štajersko Maxiskooter srečanje je za nami.

Prevozili smo prečudovito pot Slovenskih goricah in Dravskem polju.

Družba je bila enkratna, hrana in pijača odličn

Največja zahvala gre @Pelikanu in @Maticu, ki sta nas varno vodila. Seveda pa tudi vsem ostalim..

Prevožena pot je na linku TUKAJ, slike pa sledijo, ko mi jih žena odstopi ;)

Še nekaj statistike poti....

Duration 7 hour 37 min 22 sec

Total distance 181.577 km

Average speed 24 km/h

Maximun Speed 104 km/h

Highest altitude 389 m

Lowest altitude 178 m

Kot sem že rekel "Bilo je Ludo i Nezaboravno"

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi 1. veliko Štajersko Maxiskooter srečanje je za nami.

Prevozili smo prečudovito pot Slovenskih goricah in Dravskem polju.

Družba je bila enkratna, hrana in pijača odličn

Največja zahvala gre @Pelikanu in @Maticu, ki sta nas varno vodila. Seveda pa tudi vsem ostalim..

Prevožena pot je na linku TUKAJ, slike pa sledijo, ko mi jih žena odstopi ;)

Še nekaj statistike poti....

Duration 7 hour 37 min 22 sec

Total distance 181.577 km

Average speed 24 km/h

Maximun Speed 104 km/h

Highest altitude 389 m

Lowest altitude 178 m

Kot sem že rekel "Bilo je Ludo i Nezaboravno"

Blond

Broj učesnika......to nam je najvažnije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj učesnika......to nam je najvažnije

12 maxijev in mislim da 4 motorji. Slike pa bolje da prilepi "naša" fotografinja, bodo dosti lepše.

Zakaj si zjutraj šel tako hitro domov? Za vaju smo imeli darilo ki je sedaj "ostalo". Naj ga "prišparam" do septembra?

post-4877-051436800 1280686074_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 maxijev in mislim da 4 motorji. Slike pa bolje da prilepi "naša" fotografinja, bodo dosti lepše.

Zakaj si zjutraj šel tako hitro domov? Za vaju smo imeli darilo ki je sedaj "ostalo". Naj ga "prišparam" do septembra?

Na žalost sutra je radni dan i predosjećao sam sa će biti odlično, ali i da će se odužiti što je iz navedenog vidljivo, jer ako ste krenuli u 11:00 plus 7 sati je 18:00 i kud onda. Tako da Vam svima hvala za druženje dan ranije i vidimo se brzo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajersko Maxiskooter srečanje je bilo odlično. Hvala vsem organizatorjem (da katerega ne izpustim). Hvala tudi vsem udeležencem za prijetno druženje in prijetno vožnjo. prilagam pa eno fotko za pokušino.

Pred odhodom na Lentu.

post-24352-007324400 1280689511_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je soncno , in druzabno ............... ENKRATNO !:surrender:

post-24725-008248600 1280690370_thumb.jpg

post-24725-029069100 1280690395_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je soncno , in druzabno ............... ENKRATNO !:surrender:

Na sliki pa sta dva, ki jim gre marsikatera zasluga za dogajanje na maxi skuter sceni- bravo fanta. :notworthy: :notworthy:

P.s. Skuterist kakšno pozo pa si izbral ?? Kaj pa si hotel povedati ... ne slšim prav dobro :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki pa sta dva, ki jim gre marsikatera zasluga za dogajanje na maxi skuter sceni- bravo fanta. :notworthy: :notworthy:

P.s. Skuterist kakšno pozo pa si izbral ?? Kaj pa si hotel povedati ... ne slšim prav dobro :naughty: :naughty:

Želel reči,da še vedno gre 10-ka pizzi...

Ja bilo je res fino, družba, kilometri, varnost(tempo), organizatorji, pizza (le zakaj sem pustil trikotnik pizze?) :headbang:

Skratka vidimo se zopet vsi v prekmurju čez 1 mesec :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!