Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

A pozna kdo katerga, ki bi nam tole jetmanovo sliko natisnu na majice, ampak samo z napisom MAXI-KLUB (stvar dogovora), da bi to lahko pol imeli na vseh srečanjih. A ne bi blo fino, da bi vsi imeli enake majice.

Jaz poznam nekoga, ki nam je to že delal. Se lahko na srečanju zmenimo. Ali pa se okoli simbola itd.. dogovorimo v temi moj maxiscooter in potem damo natisniti majice, nalepke, zastavice ....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ON THE RECORD:

Avtor prvega flyerja nisem jaz, ampak je avtor @msjr. Jaz sem obdržal obliko, priredil pa vsebino.

Upam, da me @msjr ne bo za ušesa. :blush:

Hvala

PS: Povpravil bom čas začetka zbiranja na 9:00. Prav?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... zakaj pa ne :naughty: Pridem tudi jaz, upam, obljubil ne bom za 100%, ampak tko ene 80% pa ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ho ho...izgleda da bo kar rekordna udeležba...

tudi midva sva tak 90% zraven...10% je možnost da bom moral delati :headbang:

upam da se vidimo :010

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ho ho...izgleda da bo kar rekordna udeležba...

tudi midva sva tak 90% zraven...10% je možnost da bom moral delati :headbang:

upam da se vidimo :010

lp

vsekakor se.

Total sum: 12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kdo obvlada, naj prosim novicko o srecanju maxijev objavi se na kaksnem drugem spletnem naslovu, blogih, medijih, moto drustvu...

Kot primer, ce si kdo želi obiska predstavnikov tujih klubov, kam poslati vabilo:

http://www.pluesch.at/

http://www.soveria.it/myportal/index.php?s...amp;action=pag1

http://www.burgmania.net/index.php?go=klub

tudi Madžari ga imajo, ampak še naslova ne znam prebrat..:)

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ho ho...izgleda da bo kar rekordna udeležba...

tudi midva sva tak 90% zraven...10% je možnost da bom moral delati :headbang:

upam da se vidimo :010

lp

vsekakor se.

Total sum: 12

Jaz bom po tel. obvestil še gospoda (ne bom objavil imena ker ne vem ali bi mu to bilo všeč), ki sem ga zadnjič srečal. Vozi sprinta 500, mogoče se nam bo pridružil.

A bi se vsi ki gremo iz "našega" konca prej nekje dobili in se skupaj zapeljemo proti LJ? Zvone pa računaj do boš imel zraven "turistične" voznike zato "primeren" tempo :whistle: .

LP

P.S če bomo pot nadaljevali ob 10:00 ali kakšno minutko kasneje (Braneta in ostale bomo pa ja počakali) bi se lahko dobili ob 9:30, da ne bomo 1 uro stali :hmm: oziroma saj lahko gremo kaj popit .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat grem preko vikenda na morje, tako da me žal ne bo. Za majico (če bo), pa sem kar zainteresiran.

LP Lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skupno voznjo iz Celja proti LJ bi se morali dobiti ob 8.00. Za pot po stari cesti je npr. parking pred AMZS na Ljubljanski cesti možna lokacija.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P. Jaz se tudi mislim da bom lahko udeležil kakšne ture tam nekje po 15 junijo zdaj pa sem nažalost zdravstveno odsoten. Vsim skupaj pa želim veliko sončnih vikendov. Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L.P. Jaz se tudi mislim da bom lahko udeležil kakšne ture tam nekje po 15 junijo zdaj pa sem nažalost zdravstveno odsoten. Vsim skupaj pa želim veliko sončnih vikendov. Se vidimo!

eno tovžnt rožco, pa bo OK :rolleyes: . želim ti, da čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skupno voznjo iz Celja proti LJ bi se morali dobiti ob 8.00. Za pot po stari cesti je npr. parking pred AMZS na Ljubljanski cesti možna lokacija.

lp

Sem nov (sicer ne voznik) in me zanima kaj pa bo v primeru slabega vremena ?

Skupne vožnje bi se sigurno udeležil in sem tudi za start pred AMZS.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov (sicer ne voznik) in me zanima kaj pa bo v primeru slabega vremena ?

Skupne vožnje bi se sigurno udeležil in sem tudi za start pred AMZS.

LP

slabo vreme - predlog: motozbor se prestavi za en teden.

dobrodosel.

TS: 13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov (sicer ne voznik) in me zanima kaj pa bo v primeru slabega vremena ?

Skupne vožnje bi se sigurno udeležil in sem tudi za start pred AMZS.

LP

opomba: GSM imas objavljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za soboto je zaenkrat muhasta. Kakšna plohca ni razlog za prestavitev srečanja, ker 22.6. je podaljšan vikend in imajo ljudje erjetno druge plane.

PS: Selitev v firmi je prestavljena - mizarji zamujajo :OK:... Če se bom še imel s čim peljati, se vidimo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za soboto je zaenkrat muhasta. Kakšna plohca ni razlog za prestavitev srečanja, ker 22.6. je podaljšan vikend in imajo ljudje erjetno druge plane.

PS: Selitev v firmi je prestavljena - mizarji zamujajo :OK:... Če se bom še imel s čim peljati, se vidimo. :)

Se strinjam. Čeprav mislim da je napoved za petek že dobra, upajmo da bo tudi v soboto tako.Končna odločitev naj pade čim kasneje, na primer v petek ob 18:00 se tule dogovorimo (vremenska ob 17:00).

Tudi danes je bilo napovedano slabo, pa je v končni fazi O.K.

LP

P.S Jetman a bo maxi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da napovedi nikoli ne moreš u(gotov)iti, sam pa vseeno predlagam nedeljo. Pro-vreme kaže prav lepo. Pa tudi promet bo malo manj živahen kot v soboto dopoldan, čeprav za skuterčke pojem 'promet' v resnici ne obstaja. Pa še na kaki maši se lahko ustavimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čeprav za skuterčke pojem 'promet' v resnici ne obstaja...

Boš ti videl pojem promet in "lahkotno prehitevanje", ko bo v koloni 12 komadov maksijev, vsak s svojim načinom vožnje in nivojem znanja. :grim

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na naju lahko ra;unate,;eprav mi je ura kar ygodnja. :whistle: :headbang: LP

Res je, ura je zgodnja, tedaj bo pri tromostovju polno ljudi, mislim pa, da bo tudi vreme držalo.

Glede vremena, zelo dober predlog. Petek pozno popoldne se bo ze vedelo, kaj in kako. V forumu objavimo prestavitev.

Mislim pa, da mnogo ljudi z maxijem ne ve za ta forum. Ce ste prejemniki kaksnih šal.. na listi, predlagam, da vrnete spodnje besedilo na listo.

Sobota, 16.6.2007 ob sončni napovedi.

Srečanje vseh maxijev pri Prešernu ob Tromostovju v LJ ob 9.00.

Ob 10. odrinemo proti Kranjski Gori.

Nato krožna pot: Kranjska gora, Vršič, dolina Trente, Bovec, kosilo, Kobarid, Tolmin, Kanal,

Postanki vsako uro. Nova gorica, Ajdovščina, Logatec, Ljubljana predvidoma ob 18.00 uri.

Total SUM: 16

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na naju lahko ra;unate,;eprav mi je ura kar ygodnja. :whistle: :headbang: LP

Kaj je zgodnja? Se zbudiš ob 8.30, se zrihtaš, na hitro nekaj poješ in ob 9.00 si na Prešercu. :naughty: ...saj se samo hecam no :yea1: Iz Koroške bo treba malo prej odrinit :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!