Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Halo , kje ste maxiskuteraši ali ste še vsi na dopustu ? Sezone bo kmalu konec in jo je treba

na neki skupni turi zaključiti da se ne bomo vozili samo posamezno, saj še vedno velja "skupaj smo močnejši".

V soboto sem "naredil" lepo turco: Celje - Logarska dolina - Pavličevo sedlo(mejni prehod)-Železna kaplja-Piberk(mejni prehod)- Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Polzela - Celje.

Tura je bila v dolžini 230 km, od tega je kar nekaj lepih ovinkov in tudi gladkega asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo , kje ste maxiskuteraši ali ste še vsi na dopustu ? Sezone bo kmalu konec in jo je treba

na neki skupni turi zaključiti da se ne bomo vozili samo posamezno, saj še vedno velja "skupaj smo močnejši".

V soboto sem "naredil" lepo turco: Celje - Logarska dolina - Pavličevo sedlo(mejni prehod)-Železna kaplja-Piberk(mejni prehod)- Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Polzela - Celje.

Tura je bila v dolžini 230 km, od tega je kar nekaj lepih ovinkov in tudi gladkega asfalta.

Lepo da vsaj eni uživate,kajti jaz imam gips na roki že dva tedna in komaj čakam naslednji teden da dam dol.Prej sem bil na dopustu,zdaj pa ta gips tako da je že en mesec motor v garaži in čaka novi zagon. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam še vedno probleme z motorjem (ne vleče).

sicer naredu eno lepo turco z motoristi:

ribnica - zadar (1.dan)

zadar - preko velebita - slunj - korenica - plitvice - karlovac - metlika - novo mesto - ribnica

zloooo lepo

vidu vmes dav maxija (slo) ravno na oddihu v senčki

upam da bo do naslednjega vikenda motor kaj zrihtan... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontra za turo - zakljucno. kaka ideja?

Halo , kje ste maxiskuteraši ali ste še vsi na dopustu ? Sezone bo kmalu konec in jo je treba

na neki skupni turi zaključiti da se ne bomo vozili samo posamezno, saj še vedno velja "skupaj smo močnejši".

V soboto sem "naredil" lepo turco: Celje - Logarska dolina - Pavličevo sedlo(mejni prehod)-Železna kaplja-Piberk(mejni prehod)- Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Polzela - Celje.

Tura je bila v dolžini 230 km, od tega je kar nekaj lepih ovinkov in tudi gladkega asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj ob 8h štartam na Hvar. Baje, da je tam en zelo dober moto zbor. Res, da ne grem tako daleč zaradi zbora, to je bolj izgovor. Bolj me mika v teh lepih jesenskih dnevih kaka daljša furca.

Ko se vrnem, napišem kako je bilo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj ob 8h štartam na Hvar. Baje, da je tam en zelo dober moto zbor. Res, da ne grem tako daleč zaradi zbora, to je bolj izgovor. Bolj me mika v teh lepih jesenskih dnevih kaka daljša furca.

Ko se vrnem, napišem kako je bilo :yea1:

srečno pot in lepo vreme :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo , kje ste maxiskuteraši ali ste še vsi na dopustu ? Sezone bo kmalu konec in jo je treba

na neki skupni turi zaključiti da se ne bomo vozili samo posamezno, saj še vedno velja "skupaj smo močnejši".

V soboto sem "naredil" lepo turco: Celje - Logarska dolina - Pavličevo sedlo(mejni prehod)-Železna kaplja-Piberk(mejni prehod)- Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Polzela - Celje.

Tura je bila v dolžini 230 km, od tega je kar nekaj lepih ovinkov in tudi gladkega asfalta.

kontra za turo - zakljucno. kaka ideja?

Mogoče pa bi jo prevozili še enkrat v skupini, Maxislavc pa nam gre za vodiča. :whistle:

Če bi se dogovorili za 29- ega bi se vrjetno tudi jaz pridružil, da kot novinec spoznam svet maxiskuteristov :)

LP

Tisti vikend imam načeloma čas, tako da se v primeru vožnje in lepega vremena pridružim (če ne pride kaj vmes :angry: ).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa bi jo prevozili še enkrat v skupini, Maxislavc pa nam gre za vodiča. :whistle:

Ni slaba ideja. Sam sem z mojo drago sicer ravno včeraj bil v Logarski in se vozil preko Pavličevega sedla in Jezerskega, a je tam tako lepo, da nebi imel čisto nič proti če grem še enkrat tja. Za tamalo pa ne vem, če bo hotela it, se je včeraj zelo pritoževala nad trdoto in neudobnostjo zadnjega sedeža na Nexusu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ženske samo na motorju motijo trde in vibrirajoče stvari :hmm: :naughty:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ženske samo na motorju motijo trde in vibrirajoče stvari :hmm: :naughty:
moja hardendurca trese in je trda, pa ankol nobene ni motlo.. še več; vriskale so od ugodja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo , kje ste maxiskuteraši ali ste še vsi na dopustu ? Sezone bo kmalu konec in jo je treba

na neki skupni turi zaključiti da se ne bomo vozili samo posamezno, saj še vedno velja "skupaj smo močnejši".

V soboto sem "naredil" lepo turco: Celje - Logarska dolina - Pavličevo sedlo(mejni prehod)-Železna kaplja-Piberk(mejni prehod)- Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Polzela - Celje.

Tura je bila v dolžini 230 km, od tega je kar nekaj lepih ovinkov in tudi gladkega asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na oglašanja bi znala biti kar dovolj velika skupina, pasti morajo samo še lepi predlogi

za smer in že se peljemo.

Dajmo s predlogi na dan !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na oglašanja bi znala biti kar dovolj velika skupina, pasti morajo samo še lepi predlogi

za smer in že se peljemo.

Dajmo s predlogi na dan !

Ma meni je skoraj vseeno samo , da je lepa cesta, pa vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na Baško na Krku? Če bo lepo, se lohk še kopamo, pa še predelč ni za ceu dan, če odrinemo dovolj zgodaj?

Super bi zgledal, da nas je čim več, pa šibamo :)

LP

Popravljeno . Popravil body35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krk? Baška? Ne vem no... mi je tista ideja o Logarski, Pavličevem sedlu, Železni kapli... bila veliko bolj všeč. Hrčki mi ne sedejo nevem kako zlo, sploh pa ceste na Krku, ne. Sicer pa, kamorkoli že gremo, časa za dogovor zmanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men bi bolj odgovarjala tura v smeri Logarske doline. Torej, če je še kdo za OK, če ste večinoma za Krk pa jest odpadem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Pavličevo sedlo je lepa tura, a nas zna ujeti kakšna nevihta, so pač hribi.

Predlagam tri ture.

1 Lj. - Šk.Loka - Žiri - Idrija - Tolmin - Nova Gorica - Vipava - Godovič - Lj.

2 Lj. - Postojna - Črni Kal - Buzet - Buje - Koper - Lj.

3 Lj. - Žužemberk -Straža - Novo mesto - Metlika - Črnomelj - Kočevje - Lj

Zbor okrog 11h, da se nam lahko pridruži še kdo izven Ljubljane. ZBORNO MESTO Nogometni stadion BEŽIGRAD.

Sedaj gre zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krk? Baška? Ne vem no... mi je tista ideja o Logarski, Pavličevem sedlu, Železni kapli... bila veliko bolj všeč. Hrčki mi ne sedejo nevem kako zlo, sploh pa ceste na Krku, ne. Sicer pa, kamorkoli že gremo, časa za dogovor zmanjkuje.

Tud men bi bolj odgovarjala tura v smeri Logarske doline. Torej, če je še kdo za OK, če ste večinoma za Krk pa jest odpadem.

Tudi jaz na Krk nebi šel, časa imam samo za enodnevno vožnjo. V nedeljo je boljša napoved kot za soboto tako da bi bilo potrebno razmisliti v tej smeri :whistle: .

Na obalo grem drug vikend ko bomo s prijatelji imeli "zaključno" vožnjo tako da bi se tudi obali raje izognil.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!