Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Mene zanima če se teh meetingov udeležujete tudi 125aši

Do sedaj se niso, je pa forumaš s 200ccm že bil na vožnjah in ni imel problemov.

a gremo rajš u nedeljo, 14.4.?

u soboto mam namreč že neki druzga... :(

Nedelja je 13.4 :whistle: . Meni je načeloma vseeno, se ravnam po večini, glejte da Vas bo čimveč tako da bo tole res "otvoritev" sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem bil trikrat še z X9 na delavnici. Z nobeno vajo ni bilo težav. Izjemno dobro sem izkoristil centralne zavore na X9, saj sem bil po besedah inštuktorja pri vaji zaviranja najboljši. Je pa imel en gospod s Kymco Grand Dink 250 zelo veliko težav, še en gospod pa se z Burgmanom 650 sploh ni upal na poligon. A na cesto se pa upa :?

Delavnica je izjemno koristna sploh na začetku sezone, ko smo vsi malo zarjavali in je potrebno obnoviti tehniko obladovanja motorja. Kdor pa še nikoli ni bil na delavnici, je pa udeležba tako ali tako zelo koristna, po mojem mnenju celo obvezna. MAkSi delavnica je primerna za vsak tip motorja, od 50cc skuterja do Honde Gold Wing. Lani sem se delavnice z X9 udeležil trikrat in vsakič sem izjemno užival.

Jaz sem že lani dajal pobudo za številčnejšo udeležbo z maksiskuterji, pa ni bilo pravega odziva. Jaz upam, da vam ni nerodno, ker ni nobene potrebe. Sploh, če bi šli tja skupisnko, bi bilo to fenomenalno. Jaz bom 100% na prvi delavnici. Na spletni strani www.moto-aktivisti.si ni še nobenih terminov delavnic, pa todi na mail, ki sem jim ga poslal niso odgovorili, tako da je treba najprej sploh videti, če delavnice lotos bodo.

Nekaj na temo varnosti bo 12.4.2008 na Ptuju.

Varna vožnja Ptuj

Lahko bi šli malo pogledat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne. Sam... ne vem če lahko časovno uskladimo obe zadevi. Nč... naslednji teden se moramo zment za sigurno, kdo, kdaj, kako,... jest grem lahko kadarkoli kamorkoli, zaenkrat imam vse frej. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Slaba novica! Koliko sem gledal vreme je napovedano samo slabo in dež in še do sredi drugega tedna, tako da obisk Celskega sejma odpade z motorji. Jaz bom še kar z avtom v soboto ker bo tudi tedaj glavni del, če se bo kdo nahajal v dopoldanskem času v bližini naj sporoči in naredimo kakšno debato in se spoznamo. Prva skupna vožnja pa mislim da ne bo prej kot pa v drugi polovici Aprila če bo le vreme naklonjeno??? L.P. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: Slaba novica! Koliko sem gledal vreme je napovedano samo slabo in dež in še do sredi drugega tedna, tako da obisk Celskega sejma odpade z motorji. Jaz bom še kar z avtom v soboto ker bo tudi tedaj glavni del, če se bo kdo nahajal v dopoldanskem času v bližini naj sporoči in naredimo kakšno debato in se spoznamo. Prva skupna vožnja pa mislim da ne bo prej kot pa v drugi polovici Aprila če bo le vreme naklonjeno??? L.P. :hmm:

Jaz bom tam v vsakem primeru, kavica ali pivo "Null problemo" :whistle: :naughty:

sporočite kdaj boste tam, da se dobimo.

Vožnja pač ob naslednjem lepem vikendu :yea1: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Motosvet bo očitno imel kar fajn fešto v soboto :yea1:

Morda bom priletel z avtom gor.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest še vedno upam na vsaj malo sončka ali pa vsaj suho vreme, saj se mi z avtom res ne da gor rint. Ne vem... bomo videli kako bo konec tedna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže z vremenom za kaj drugega kot avto...

Jaz še nikogar od vas osebno ne poznam, pa bi kar imel željo po tem.

A se zmenimo za kak znak v stilu "Antena pod pazduho", da vas bom spoznal ?

Ne se smejat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže z vremenom za kaj drugega kot avto...

Jaz še nikogar od vas osebno ne poznam, pa bi kar imel željo po tem.

A se zmenimo za kak znak v stilu "Antena pod pazduho", da vas bom spoznal ?

Ne se smejat...

Zame je najbolši spoznavni znak - maksiskuter pod ritjo ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... dons je v Lj. sonček! Kdo je reku, da bo scal?? :naughty: Če bo še v soboto tko smo zmagal!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je najbolši spoznavni znak - maksiskuter pod ritjo ! :D

Se strinjam, ampak napoved pravi, da bo mokro cel vikend. Še sneg bo nad 1.200 m.

Nimamo sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po današnji vremenski napovedi očitno v soboto ne bomo vozili naših maxijev.Nekaj možnosti bi mogoče bilo v nedeljo kar pa seveda ni obveza za nikogar.Kar se mene tiče si bom sejem ogledal v nedeljo dopoldan, če bo kdo takrat tam naj sporoči, da podebateramo.Glede skupne vožnje v prihodnosti se še dogovorimo.(Predlogi zaželeni!!):D

Lp

Zvone500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet bo očitno imel kar fajn fešto v soboto :yea1:

Morda bom priletel z avtom gor.

Jest še vedno upam na vsaj malo sončka ali pa vsaj suho vreme, saj se mi z avtom res ne da gor rint. Ne vem... bomo videli kako bo konec tedna :)

Slabo kaže z vremenom za kaj drugega kot avto...

Jaz še nikogar od vas osebno ne poznam, pa bi kar imel željo po tem.

A se zmenimo za kak znak v stilu "Antena pod pazduho", da vas bom spoznal ?

Ne se smejat...

No če boste prišli sporočite. Jaz bom verjetno šel že danes malo v "inšpekcijo". Ni mi pa problem priti še enkrat in dati za kakšno "pivo" .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če boste prišli sporočite. Jaz bom verjetno šel že danes malo v "inšpekcijo". Ni mi pa problem priti še enkrat in dati za kakšno "pivo" .)

LP

tud jz pridem v nedeljo okol desetih, koker je napoved, bo to edini nedeževen dan.

za otvoritveno pa mogoče kaka ideja? če se da kakšen dan dopusta zadnje dni aprila, so prazniki lahko hudo dolgi....

lp,kvant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jz pridem v nedeljo okol desetih, koker je napoved, bo to edini nedeževen dan.

za otvoritveno pa mogoče kaka ideja? če se da kakšen dan dopusta zadnje dni aprila, so prazniki lahko hudo dolgi....

lp,kvant

Kot kaže bom za praznike doma. A gremo kam v primeru sončnega vremena :naughty: ?

Rečemo da je to otvoritvena vožnja (ker jo pač nismo speljali po Motobumu zaradi vremena). Bi bilo lepo da se nas zbere malo več, smer pa določimo v naslednjih dneh :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bom za praznike doma. A gremo kam v primeru sončnega vremena :naughty: ?

Rečemo da je to otvoritvena vožnja (ker jo pač nismo speljali po Motobumu zaradi vremena). Bi bilo lepo da se nas zbere malo več, smer pa določimo v naslednjih dneh :hmm:

LP

Zdaj je pa že čas ko bo lepo vreme da se malo skupinsko peljemo pa če samo okrog Pohorja, mislim pa da bo zadnji teden v aprilu že lep in toplejši, če ne pa bomo že med prazniki našli kakšen dan pa čeprav grem za dva dni na morje. Lani se jih je zelo malo odeležilo prve ture pa čeprav je bila kar lepa pot, najbolj zagret pa si seveda ti skuterist posebej letos ko imaš nov motor. Želim ti veliko srečnih km in zadovolstva z YAMAHO. O klubu in druženju maxsijev pa je use potihnilo. Če ne bo nič interesentov bova pa kar midva z skuteristom nabirala km ker sva oba želna vožnje kakor ti z novim tako jaz z drugim in po mojem enoletnem premoru morem to letos nadoknadit. L.P. :chase: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je pa že čas ko bo lepo vreme da se malo skupinsko peljemo pa če samo okrog Pohorja, mislim pa da bo zadnji teden v aprilu že lep in toplejši, če ne pa bomo že med prazniki našli kakšen dan pa čeprav grem za dva dni na morje. Lani se jih je zelo malo odeležilo prve ture pa čeprav je bila kar lepa pot, najbolj zagret pa si seveda ti skuterist posebej letos ko imaš nov motor. Želim ti veliko srečnih km in zadovolstva z YAMAHO. O klubu in druženju maxsijev pa je use potihnilo. Če ne bo nič interesentov bova pa kar midva z skuteristom nabirala km ker sva oba želna vožnje kakor ti z novim tako jaz z drugim in po mojem enoletnem premoru morem to letos nadoknadit. L.P. :chase: :OK:

Ne prehiter odpisat ostalih, ki so še na zimskem spanju.

Predlog za prvomajske: zadaj lepša polovica, šotor za dva, kartica v žepu in mnogo sonca. Smer: daleč, mogoče Italija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena čudovita fura iz Ljubljane do Kopra in nazaj.post-17098-1208781948.gif V Logatcu sem srečal skupino ( po zastavi sodeč iz Madžarske) kakih 15-tih skuterjev (prevladovale so stare Vespe PX200), ki so jo veselo mahali v smeri Postojne)

Na poti je mrgolelo motorjev, ne bom pretiraval če rečem, da sem jih tja in nazaj srečal 1000 !!!!

Med njimi sem zasledil tudi kakšnih 5 Maxijev.

Na cesti je bilo opaziti tudi nekaj avtomobilov, ostali so se poskrili. :lol1:

Policisti z radarji na treh točkah.

p.s.

Na vse kar se je dogajalo na cesti. še sreča, da ni bilo več mrtvih.

post-17098-1208781938.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem v nedeljo naredil krog čez Pavličevo sedlo, Jezersko in nato nazaj proti CE. Cesta prazna, srečal le nekaj motoristov na poti proti Jezerskemu. Cesta je še malo vlažna in "popeskana" od zime. Na vrhu pa se da še kepati. V dokaz lepega vremena prilagam sliki.

Ne prehiter odpisat ostalih, ki so še na zimskem spanju.

Predlog za prvomajske: zadaj lepša polovica, šotor za dva, kartica v žepu in mnogo sonca. Smer: daleč, mogoče Italija?

Za prvič letos bo verjetno večdnevna varianta vprašljiva, bi se pa prilegla kakšna enodnevna vožnja kjer se mogoče dogovorimo za kaj daljšega; naprimer jaz bi šel v Dolomite v družbi s maxiji :whistle:

Tudi Zvone je za enodnevno arianto (sva se srečala v nedeljo).

post-4877-1208806414_thumb.jpg

post-4877-1208806429_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne konkretne predloge za prvomajske praznike? :hmm:

Sam sem za enodnevno vožnjo, ne pretirano dolgo ( kakšnih 300 km bi blo ravno prav ). Bi bilo dobrodošlo, da si vzamemo čas še za kakšno kosilce + pirček! :beer2:

Da vidimo, koliko MAXIJEV SE NAS LAHKO ZBERE? :grupni:

Na dan s predlogi! :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo malo v vednost... čez 1. maj ima veliko ljudi večdnevne načrte preživljanja prostega časa.

Vam predlagam ta vikend, 26. ali 27.4. Vreme naj bi bilo ugodno. Jaz jo v soboto dopoldan po vsej verjetnosti s kolegom mahnem v Beljak v Lojza, če kdo rabi kakšno malenkost, naj mi javi na PM B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo malo v vednost... čez 1. maj ima veliko ljudi večdnevne načrte preživljanja prostega časa.

Vam predlagam ta vikend, 26. ali 27.4. Vreme naj bi bilo ugodno. Jaz jo v soboto dopoldan po vsej verjetnosti s kolegom mahnem v Beljak v Lojza, če kdo rabi kakšno malenkost, naj mi javi na PM B)

Vreme naj bi bilo v nedeljo, 27. se boljse. Enodnevna torej, znotraj EU, mogoče proti pršutu in teranu, proti Vipavski dolini, mal cez mejo in naokrog nazaj?

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole? :naughty:

400 km, 7 ur vožnje.

post-6014-1208888824_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!