Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Kot kaže bo to res srečanje v VELIKEM številu kar je tudi prav. :worship:

ni slab predlog, da bi našli kako gostilno nekje in si rezervirali plac za kosilo hm... no sej ko dokončno potrdimo "plan poti" pa ni vrag da ne bi najdli še kako gostilno ter si tako rezervirali nekje plac da ne bomo pol kar nekaj iskali. :rolleyes:

sicer pa kot je že bilo rečeno je smisel vožnje maxi-skuterjev v UŽIVANJU in ne v količini prevoženih kilometrov. Tako da mislim, da bo tole srečanje oz. vožnja na koncu izpadla super glede na to da se nas bo zbralo tolikšno število

pa LP :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

Evo mene. Po praznikih in potepanju od Umaga do Rovinja in roštiljadah, kjer se že vrtijo v polno prašički in jagenjčki, sem spet...no ja, v domačih logih. Fino, da se dogaja. Predlog proti obali bi dopolnil z vožnjo do Gradeža (krasno mesto na italijanski obali) preko Sežane, nazaj pa si lahko ogledamo Devinski grad (vstopnina) in/ali pa Miramare (brez vstopnine), se preko Trsta vrnemo čez Fernetiče (varianta čez Milje in mimo Ankarana), nato pa pojemo kaj v Mulinu ob poti http://www.sloveniaholidays.com/gostilna-al-mulino ob ankaranskem križišču.

To varianto sva z mojo prevozila pred 3 tedni, če je sonce bo super!

Aja, pa še to: nov prometni zakon...me je v nedeljo v povratku domov na Planini pod ridami koštal 250€ (za polovočko) in 5KT. Pritožba seveda sledi, radar v civilnem avtu, patrola ene 200m naprej, brez dokaznega gradiva mi je napisala plačilni nalog...lahko da sem biu jest, lahko da je biu motorist pred mano...ampak, da sm vozu 83km/h je pa nemogoče, saj se pri tej brzini ne bi mogu niti ustavt pred njo, skočila je pa pred mene ene 30m pred mano. Če računam zavorno pot (=reakcijski čas + pot zaviranja) bi jo direkt povozu, tko da...mislim (in predvsem upam) , da jim ta trik pri meni ne bo uspeu, saj je pritožba že spisana v tem duhu. Ampak res nism šou več kt 55 :rolleyes:

OK, se vidmo kmal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu gor pa kar fool dogaja :worship: lepo.Za praznike sva bila z mojo v dalmaciji in to v družbi maxijev,ki so že kar precej zrastli. :whistle: Za 24.,pa se tudi midva pridruživa.

post-11781-1210109020_thumb.jpg

post-11781-1210109094_thumb.jpg

post-11781-1210109313_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

Evo mene. Po praznikih in potepanju od Umaga do Rovinja in roštiljadah, kjer se že vrtijo v polno prašički in jagenjčki, sem spet...no ja, v domačih logih. Fino, da se dogaja. Predlog proti obali bi dopolnil z vožnjo do Gradeža (krasno mesto na italijanski obali) preko Sežane, nazaj pa si lahko ogledamo Devinski grad (vstopnina) in/ali pa Miramare (brez vstopnine), se preko Trsta vrnemo čez Fernetiče (varianta čez Milje in mimo Ankarana), nato pa pojemo kaj v Mulinu ob poti http://www.sloveniaholidays.com/gostilna-al-mulino ob ankaranskem križišču.

To varianto sva z mojo prevozila pred 3 tedni, če je sonce bo super!

Aja, pa še to: nov prometni zakon...me je v nedeljo v povratku domov na Planini pod ridami koštal 250€ (za polovočko) in 5KT. Pritožba seveda sledi, radar v civilnem avtu, patrola ene 200m naprej, brez dokaznega gradiva mi je napisala plačilni nalog...lahko da sem biu jest, lahko da je biu motorist pred mano...ampak, da sm vozu 83km/h je pa nemogoče, saj se pri tej brzini ne bi mogu niti ustavt pred njo, skočila je pa pred mene ene 30m pred mano. Če računam zavorno pot (=reakcijski čas + pot zaviranja) bi jo direkt povozu, tko da...mislim (in predvsem upam) , da jim ta trik pri meni ne bo uspeu, saj je pritožba že spisana v tem duhu. Ampak res nism šou več kt 55 :rolleyes:

OK, se vidmo kmal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc. Zgleda da bom moral službo zamenjat... :headbang: Razen če bi šli vikend prej. Je pa res, da bom ta vikend, ki ga planirate, službeno prav v benetkah. Ampak brez motorja :eek:

Me pa zanima, če kdo dela ture med tednom ??

Če boste šli proti morju in bo kakšen avto trobil brez veze (še ne vem s kirim bom šel), pa le pomahite. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene. Po praznikih in potepanju od Umaga do Rovinja in roštiljadah, kjer se že vrtijo v polno prašički in jagenjčki, sem spet...no ja, v domačih logih. Fino, da se dogaja. Predlog proti obali bi dopolnil z vožnjo do Gradeža (krasno mesto na italijanski obali) preko Sežane, nazaj pa si lahko ogledamo Devinski grad (vstopnina) in/ali pa Miramare (brez vstopnine), se preko Trsta vrnemo čez Fernetiče (varianta čez Milje in mimo Ankarana), nato pa pojemo kaj v Mulinu ob poti http://www.sloveniaholidays.com/gostilna-al-mulino ob ankaranskem križišču.

To varianto sva z mojo prevozila pred 3 tedni, če je sonce bo super!

Body35 za vodiča! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem - obalna varianta

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obalno varianto.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: že 12 maxijev v zgolj nekaj urah, to pa bo zbor!

body35 je lahko vodič, saj je tako ali tako vedno v ospredju, T-Max je pač hiter :naughty: in končno bomo lahko videli nabildanega X9 od Valentina.

@skuterist: lahko v nedeljo internautika, al ne? Gre še kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: že 12 maxijev v zgolj nekaj urah, to pa bo zbor!

@skuterist: lahko v nedeljo internautika, al ne? Gre še kdo zraven?

Nisem 100% za nedeljo, stare barke (te me najbolj mikajo :rolleyes: ) so v soboto, v nedeljo sem mislil v CE na poligonu pogledati dirko minimoto. Ti sporočim preko PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obalno varianto.

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani)

13. Kvant --od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej.

Še predlog Jetmanu:

-a lahko glede na načelne potrditve udeležbe ažuriraš še tisti lepi plakat iz prvega srečanja z številko 3...

-objavo termina in kraja zbora bi bilo potrebno izvesti tudi v ostalih forumih in planu dogodkov...

-vabljeni tudi poljaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še predlog Jetmanu:

-a lahko glede na načelne potrditve udeležbe ažuriraš še tisti lepi plakat iz prvega srečanja z številko 3...

Sem že danes gledal katero številko moram gor nalimat :naughty: Baje mora biti 04.

-objavo termina in kraja zbora bi bilo potrebno izvesti tudi v ostalih forumih in planu dogodkov...

-vabljeni tudi poljaki

Že pišem...

-vabljeni tudi poljaki

Who the f* so poljaki :? (Razen Poljakov seveda.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pridružim večini, samo da bo vreme ok 24.5, tebi skuterist bi se pa že sedaj pridružil na vožnjo me je pa na žalost prehlad odrinil od motorja za nekaj dni. :blush:

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V imenu X-raiderja

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani)

13. Kvant --od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej.

14. X-raider

:worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem čisto sigurn kako bo z mano, tako da se zaenkrat ne bom prijavljal...upam pa da v kratkem rešim zadeve in se vam pridružim.

Zanima me če je slučajno kdo tukaj iz Maribora?

Lep sončni pozdrav :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani)

13. Kvant --od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej.

14. X-raider

15.Zvone500(za obalno varianto)

Lp Zvone500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se zafrkaval k sm mel preveč cajta pa sem naredil tole. ŠE kak predlog?

skuters.jpg

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se zafrkaval k sm mel preveč cajta pa sem naredil tole. ŠE kak predlog?

skuters.jpg

pa LP

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa! 16 maxijev! :worship:

Tisti, ki se boste pridružili glavni skupini, predlagam da mi na ZS pošljete telefonske in ko odrinemo iz Ljubljane oz. bomo blizu kraja vašega pridruženja, vam pošljem SMS. Sem pač Tušmobilovec in imam čist preveč vključenih SMS-jev, jih ne morem vseh ponucat sploh. :naughty:

Jetman, a ti nebi šel zraven? Saj te vzamemo, no. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem se zafrkaval k sm mel preveč cajta pa sem naredil tole. ŠE kak predlog?

skuters.jpg

pa LP

:worship:

Mogoče bi napisal kje vLJ se dobimo in uro, tako bi lahko "Vabilo" natiskal in ga zataknil kakšnemu maxiju za steklo (saj jih je še dosti, pa niso tule zraven).

Opa! 16 maxijev! :worship:

Tisti, ki se boste pridružili glavni skupini, predlagam da mi na ZS pošljete telefonske in ko odrinemo iz Ljubljane oz. bomo blizu kraja vašega pridruženja, vam pošljem SMS. Sem pač Tušmobilovec in imam čist preveč vključenih SMS-jev, jih ne morem vseh ponucat sploh. :naughty:

Jetman, a ti nebi šel zraven? Saj te vzamemo, no. :winkiss:

@Drejči, mogoče bi pa Ti moral pobrati naše tel. številke in nas nato preko SMS-ov obveščati o vožnjah :whistle: , glede na to da si se pohvalil...(jaz sem se trudil preko PM-jev :blush: pa je kar trajalo predno sem vse obvestil)

Pa dajmo tole do konca predebatirat v moj maxiscooter, da ne "smetiva" te teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm zbirno mesto je po moje primerno na Dolgem mostu saj se odpravljate po stari cesti proti morju. To je pa na poti. Zberite se od 9:30 - 10. ure tm na parkingu in ob 10ih odrinete proti obali.

Bo ok? bom spremenil letak kam naj ga še "obesim" oz. objavim? ali ima kdo še kak dodatek da se ga doda gor? Naj pove.

skuters.jpg

pa LP

Popravljeno . Popravil Johnny500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm zbirno mesto je po moje primerno na Dolgem mostu saj se odpravljate po stari cesti proti morju. To je pa na poti. Zberite se od 9:30 - 10. ure tm na parkingu in ob 10ih odrinete proti obali.

Bo ok? bom spremenil letak kam naj ga še "obesim" oz. objavim? ali ima kdo še kak dodatek da se ga doda gor? Naj pove.

pa LP

Zbirno mesto smo določili na Kongresnem trgu (park) če se ne motim :hmm: , ker se na Prešerca ne sme več. Ura je O.K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups seveda sm pozabil :rolleyes:

evo tkole potlej

skuters.jpg

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani)

13. Kvant --od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej.

14. X-raider

15.Zvone500(za obalno varianto)

16. BoštjanG (če ne pride kaj vmes)

Vidim ,da vas je nekaj iz CE. A se dobimo v CE in skupaj odrinemo proti LJ?

LP

Popravljeno . Popravil BoštjanG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jože B.

2. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

3. SSabic

4. Skuterist

5. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki)

6. Drejči

7.1965

8. Isko (se pridružim na Uncu oz. v Postojni)

9. body35

10. 605

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani)

13. Kvant --od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej.

14. X-raider

15.Zvone500(za obalno varianto)

16. BoštjanG (če ne pride kaj vmes)

Vidim ,da vas je nekaj iz CE. A se dobimo v CE in skupaj odrinemo proti LJ?

LP

Najbolše bi bilo da bi se res dobili mi iz teh krajev nekje na CE . Najbolj primerna lokacija mislim da bi bila Vransko na PETROLU ob 8.30h. Kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!