Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Zdajle je Velkavrh na Valu202 rekel, da v nedljeo ploh verjento ne bo več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodite že zdaj črnogledi glede vremena, :headbang: :worship: vreme sigurno bo. :naughty: Če pa se vidimo v soboto, :whistle: pa se dogovorimo v petek okrog 19h.na forumu.LP :naughty:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V soboto bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, predvsem popoldne bodo še krajevne plohe. Več oblačnosti bo v zahodnih krajih. Ponekod bo popoldne zapihal jugozahodnik. V nedeljo bo večinoma sončno, popoldne bo le kakšna ploha. Pihal bo jugozahodnik.

vir: ARSO

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Glede vremena ste že vse napisali...lahko le upamo na ne dež, manj na sonce :)

Za LJ, Trst in Grado sicer kaže brez dežja...ampak le bog ve

Glede postankov: klasika je Istrabenzova pumpa v Postojni za prvo kavo. Nato do Senožeč, kjer zavijemo na Sežano. Naslednja je pumpa za tankat v Sežani pred mejo. Nato gremo na AC (brezplačno) do Monfalconeja in proti Gradežu, kjer se ustavimo za ogled, sendviče, sladoled, kavo idr.

V povrratku pa odvisno od časa: Miramare ali pa skozi Trst po obalni cesti direkt v Ankaran v gostilno, nato pa domov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

(20. Vladimir in Franci (dva komada/dva maxija) samo od Ljubljane do Logatca (potem pa na Žiri, Škofja Loko in nazaj v Kranj))

Žal me v soboto ne bo, tako da sva 2 manj. Razlog: zoprna spomladanska viroza :headbang: :doze:

Lepo se imejte.

Lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se odjavljam primarno zaradi pomanjkanja časa (službene obveznosti), sekundarno pa zaradi nesončka... na tako dolgo pot v tako turobnem vremenu ne grem. Bom raje poiskal kaj krajšega tu bližje.

Lepo se imejte, če boste šli na pot!

Lp,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V soboto bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, predvsem popoldne bodo še krajevne plohe. Več oblačnosti bo v zahodnih krajih. Ponekod bo popoldne zapihal jugozahodnik. V nedeljo bo večinoma sončno, popoldne bo le kakšna ploha. Pihal bo jugozahodnik.

vir: ARSO

:grupni:

Zdravo!

Glede vremena ste že vse napisali...lahko le upamo na ne dež, manj na sonce :)

Za LJ, Trst in Grado sicer kaže brez dežja...ampak le bog ve

A gremo v nedeljo, kot kaže bo bolj suho. "Aladin" za soboto med 12-18 uro napoveduje padavine po skoraj vsej SLO.

padavine - ALADIN

Vsekakor preverim jutri, koliko Vas bo za v soboto, pa če samo za krog okoli LJ :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ostane sobota, saj bo sonček no :)

Mam nedeljo že splanirano in sem si soboto načrtno vzel frej, pa verjetno nisem edini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ti ma........, zadnje vremenske napovedi kažejo delno oblačno...

Pa kaj zdaj, če so napovedane plohe takoj jamrate k da bi bili iz sladkorja. :wacko:

Če ni napoved za cel dan dež gremo in pika, ne bomo se ustrašili ploh, če pa bojo pogoste bomo vozili vmes med plohami. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj zdaj, če so napovedane plohe takoj jamrate k da bi bili iz sladkorja. :wacko:

Če ni napoved za cel dan dež gremo in pika, ne bomo se ustrašili ploh, če pa bojo pogoste bomo vozili vmes med plohami. :yea1: :yea1:

To se strinjam da nismo iz sladkorja sam vožnja po dežju pa tud ni kej prida. Da se voziš pa sam čakaš kdaj se bo "od zgorej" uscalo nima smisla. Torej vreme bo brez padavin, srečanje bomo speljali tko k je zamišljeno pa upajmo da bomo v čimvečjem številu glede na seznam prijavljenih. Upam samo da ne bo jutri zvečer množičen upad kandidatov zaradi takih in drugačnih razlogov :whistle:

z isko-tom (ga moram še kontaktirat) se vam bova pridružila v Planini najverjetneje če pa slučajno ne potem pa na Istrabenzu v Postojni. Trasa ki jo je zadal body35 in okviren načrt našega potepanja pa je zelo v redu.

Torej se vidimo v soboto!

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam samo da ne bo jutri zvečer množičen upad kandidatov zaradi takih in drugačnih razlogov :whistle:

Mene žal v soboto ne bo. Malce zaradi ne preveč obetavne vremenske prognoze, malo pa tudi zaradi izleta v Beograd.

Potujemo namreč jutri zjutraj ob pol dveh z avtobusom za 3 dni. Sem pa potrditev za izlet dobil šele danes, tako da odločitev ni bila lahka.

Imejte se lepo na zboru, se vidimo ob naslednji priliki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr'mejduš pa spet ne bomo videli nabildanga X9 :headbang:

Valentin, če te pa na naslednjem ne bo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da dokončno prestavitev zbora na soboto 31.5.2008 naredimo jutri t.j. v petek, v kolikor ostanejo napovedi vremenarjev enake, kot so danes, torej nesončne.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

jutri imam do 20h predavanja, potem pa obletnico valete. Žal se ne bom mogel pridružiti debati. Predlagam, da se dobite na chatu tu na motosvetu in predebatirate in potem objavite odločitev na forumu. Če ne bo res preveč nepotrebnega pisanja o vremenu...pomembna je končna odločitev, na chatu se da pa vse lepo zmenit online.

Če bo res lilo, potem nima smisla, na morju bo lepše, kot v notranjosti, škoda bi bilo odpovedati, ker smo vsi tempirani na to soboto, da nas vreme zj...e.

Molimo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo zadevo okrog vremena in posledično termina, presekat. :yes:

SEM ZA 24.05:

1. 1965

SEM ZA 31.05:

1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je vseen sam da se gre :naughty:

kadarkoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zelo težkim srcem tudi jaz odpovedujem. Čeprav so napovedi dokaj dobre jim ne zaupam preveč...(ja res je iz cukra sem :) ) V tak negotovem vremenu je kar huda iz Mb na primorsko...

Če prestavimo za kak dan pa se bol osredotočimo na srečanje, kot pa na vožnjo na primorsko pa bi se dosti bol strinjal. Pomojem bi blo dokaj kul če se dobimo v Lj pa naredimo kak krog ven iz Lj, ne extremno daleč.

Se opravičujem da komaj zdaj podajam mnenje, sam ni šlo prej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo zadevo okrog vremena in posledično termina, presekat. :yes:

SEM ZA 24.05:

1. 1965

SEM ZA 31.05:

1. MAXISKUTER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor sem za prvi lep naslednji termin, če te dobi ploha se nikakor ni več užitek naprej vozit. Imam preveč slabih izkušenj z revmatizmom. Morda v nedeljo naredimo kakšno krajšo turco za ogrevanje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Dežna oprema fantje, dežna oprema :rolleyes: Dežni dvodelni kombinezon, gumi rokavice, gamaše... skupaj cca 45-50 €.

Kaj pa superduper opevana vremenska zaščita maxijev glede na druge motorje, a?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo zadevo okrog vremena in posledično termina, presekat. :yes:

SEM ZA 24.05:

1. 1965

2. Skuterist

SEM ZA 31.05:

1.MAXISKUTER

2.Skuterist

Sem za obe vožnji ob večjem številu maxijev :whistle: . Saj za jutri navsezadnje ni napovedano tako slabo vreme.

Dežna oprema fantje, dežna oprema :rolleyes: Dežni dvodelni kombinezon, gumi rokavice, gamaše... skupaj cca 45-50 €.

Kaj pa superduper opevana vremenska zaščita maxijev glede na druge motorje, a?

Saj te po nogah manj zmoči, jaz sem žal še zmeraj brez dežne zaščite :blush: (@bukijev kombinezon mi je žal premajhen, ga dam po "nabavni" ceni če ga kdo rabi). Mislim da če nas preseneti kakšna ploha se pač nekam skrijemo :ninja: .

Dajmo Štajerci, da ne bom sam jutri ob 8:30 na Vranskem (BS), z lažjim srcem grem na pot če vidim da je ob meni še nekdo ki ga "bo" pral dež :lol1:

P.S. preverim še enkrat zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da nas malo napere :BUA: , obstaja za vse, ki nimamo dežne opreme rešitev. V MAXISKUTER vržeš rezervne gate, čevlje....in se preoblečeš.

Saj maxiji imajo nekaj prostora za takšne stvari, zato se imenujejo MAXIJI ! :naughty:

Važna je dobra volja, ostalo pride samo od sebe.

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo zadevo okrog vremena in posledično termina, presekat. :yes:

SEM ZA 24.05:

1. 1965

2. Skuterist

3. Drejči

SEM ZA 31.05:

1.MAXISKUTER

2.Skuterist

3.Drejči

Sem za obe vožnji ob večjem številu maxijev :whistle: . Saj za jutri navsezadnje ni napovedano tako slabo vreme.

Dajmo Štajerci, da ne bom sam jutri ob 8:30 na Vranskem (BS), z lažjim srcem grem na pot če vidim da je ob meni še nekdo ki ga "bo" pral dež :lol1:

P.S. preverim še enkrat zvečer

Tudi sam sem za oba termina in jutri grem 100%. Kamorkoli! Ne vem katere vremenske napovedi gledate ali pa berete ostali, morda pogledate sam slikco na 24kur.com, a na ARSO napovedujejo za jutri delno jasno s spremenljivo oblačnostjo.

Če je interes lahko smer tudi obrnemo in pridemo mi žabarji na štajersko, da se ne bo kdo slučajno stopil :naughty: Saj konec koncev, vremo bo pri vas, glede na napovedi, lepše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!