Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Moje mnenje je ,da če je le možnost ,da se prestavi, saj vreme ne kaže najboljše, tudi nekaj jih je odpovedalo ze zaradi tega.So pa od naslednejga tedna naprej napovedani hudo lepi in topli dnevi ,tako ,da naslednja sobota bi znala bit ok, čeprav je zelo težko napovedat za toliko dni v naprej . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je ,da če je le možnost ,da se prestavi, saj vreme ne kaže najboljše, tudi nekaj jih je odpovedalo ze zaradi tega.So pa od naslednejga tedna naprej napovedani hudo lepi in topli dnevi ,tako ,da naslednja sobota bi znala bit ok, čeprav je zelo težko napovedat za toliko dni v naprej . LP

Ravno gledal vreme. Jutri bodo še ploh in nevihte tekom celega dne, od torka dalje pa se začne pravo poletno vreme s temperaturo do 30 stopinj! Torej ČE se odločimo zadevo prestavit na naslednji vikend bi bilo tudi glede obiska mislim da zelo večje zanimanje. Pa tudi užitek bi se bilo peljati po toplem :rolleyes:

danes me ni več bom pogledal ko pridem domov kaj ste se sicer odločili.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se zdele oblečem v popolno bojno opremo in odidem k punci, kjer bom tudi prespal. Ergo, jutri grem, pa če ošpičene prekle padajo! :evilgrin:

Kolikor sem uspel razbrat z debate okoli vremena, smo jaz, body35, kekec500, 1965 in skuterist za jutri 100%, ostali pa še malce cvikate.

Torej... moja GSM številka je 041 327-100, od skuterista jo imam, pošljite mi jo še vi ali pa me pokličite, lahko tudi ostali interesenti, pa se neki namenmo. Hmm... Ljubljanska družbica mi je znana, fino! Ura ni problem, bom dolg pokonc pa tudi prenosnik bom vzel s seboj tako, da tudi preko foruma se lahko zmenmo. Pridem dons še sem gor. ;)

Magar jo mahnemo proti vzhodu, kjer naj bi bilo lepše, lahko pa tudi na morje. Meni je vseeno.

Za naslednji vikend pa lahko organiziramo še eno furo in takrat pa ni debate! Da pridete vsi!

EDIT: vidim, da od Gregorja (Kekec500) cifro tudi imam. Še 1965 in body35.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo, dejmo fantje in dekleta malo več korajže spolnite se lanskega junija(od 30. strani naprej). Tudi takrat smo imeli probleme z vremesko napovedjo potem pa je izpadu lep sončen dan. Torej midva greva ob8.30 Vransko BS nekaj čez 9 pa LJ. kongresni trg. Od tu naprej pa obstoječa varjanta ali stvar dogovora.

Lp

Zvone500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE se odločite proti morju štartat glede na to kako bo vreme zjutraj mislm Drejč da maš mojo cifro tud k sm ti jo poslou po ZS tko da če se odločite krenit proti morju mi prosim pošl sms pa vas počakam v Planini, če pa se odločite v drugo smer proti Štajerski pa srečno pot, ker potem men ne bo.

V vsakem primeru pa gremo nekam drugo soboto! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav nimam dežnega opreme :blush:, mislim da vsaj do LJ ne bo dežja. Zjutraj grem in sem ob 8:30 na Vranskem. ALADIN napoveduje plohe med 14-17 uro predvsem po obali :headbang: , vendar upam da ne bo "hudo".

Skratka se vidimo v LJ (Kongresni trg), potem ba bomo že videli kako naprej (če slučajno zavijemo kam drugam), razen v primeru da že zjutraj kje dežuje.

P.S. tudi naslednja sobota je "deževna" - napoved 10 dni

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zjutraj ne bo deževalo,štartam z Raven ob 7.38h-smer Vransko BS.LP

Dejmo fantje, kaj ste drugi zaspali.Jutri vas čakam od 9:30 na Kongresnem trgu v Lj, ploha je napovedana za takrat ko bomo mi na kosilu, tako da ni panike. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo, dejmo fantje in dekleta malo več korajže spolnite se lanskega junija(od 30. strani naprej). Tudi takrat smo imeli probleme z vremesko napovedjo potem pa je izpadu lep sončen dan. Torej midva greva ob8.30 Vransko BS nekaj čez 9 pa LJ. kongresni trg. Od tu naprej pa obstoječa varjanta ali stvar dogovora.

Lp

Zvone500

OK: Ce ne bo ze zjutraj dezevalo prideva, 8.30 na vransko.

lp

p.s.

pa drugo soboto itak spet.

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK: Ce ne bo ze zjutraj dezevalo prideva, 8.30 na vransko.

lp

p.s.

pa drugo soboto itak spet.

Kdaj štartaš iz CE? Gremo skupaj do Vranskega :whistle:

P.S. zakaj se ne morem prijaviti v "chat", piše naj uporabim geslo s foruma :? , bi se lahko dogovorili vse podrobnosti :topic:

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nas kar nekaj trenutno prebira to temo. Najbolje, da gremo na chat in se pogovorimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK: Ce ne bo ze zjutraj dezevalo prideva, 8.30 na vransko.

lp

p.s.

pa drugo soboto itak spet.

Tako se govori, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 9,30 - 10.00 bom na Kongresnem, kjer bom :whistle: . Kdor pride, pride.

Lahko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se imejte, jaz bom v nedeljo naredil krajši izlet nekje po Štajarski. Naslednjič ko bo pa vreme res OK pa se udeležim vsekakor. Srečno pot pa čimanj deža. L.P. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 9,30 - 10.00 bom na Kongresnem, kjer bom :whistle: . Kdor pride, pride.

Lahko noč.

Z MAXIJEM, ne peš. :lol1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 9,30 - 10.00 bom na Kongresnem, kjer bom :whistle: . Kdor pride, pride.

Lahko noč.

Torej vas čakam od 10.15 dalje na Petrolu na Vrhniki.

Lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vas čakam od 10.15 dalje na Petrolu na Vrhniki.

Lahko noč!

CE: 7.20. Sonce. Skoraj brez oblakov. Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CE: 7.20. Sonce. Skoraj brez oblakov. Se vidimo.

Vrhnika: 7.55: na vzhodu sonce, zahod v oblakih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loška dolina na Notranjskem - oblačno, sonca od nikoder - megla u pasovih, zgleda kot da bo vsak trenutek pričelo deževati no sej je še kako urco do mojga štarta - če ne prične kaka "pošiljka od zgorej" :unsure: (tok tok - po glavi in ob les) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokazalo se je sonce in oblaki se trgajo :naughty: vse zmenjeno, danes bo še lep dan in prav tako prijetna fura, se vidimo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje v CELOTI uspelo na polno! Škoda za une k so bli mal "pocukrani" in so jih prve dežne kaplje pregnale da so obrnili kmalu po Postojni. Ploha je bila kake par kilometrov nato pa suho in lep sončen in prekrasen dan! Lepšega vremena si skorajda ne bi mogli želeti. Zahvala vsem, ki ste prišli, imeli smo se super, ogledali smo si številne stvari, vožnja v skupini je bila za zapomnit se, skratka srečanje, katerega moramo še kdaj ponoviti, upam da kmalu! Še kratek povzetek izleta z nekaj fotkami:

Ustavili smo se na pumpi pred mejo, nekateri so svoje "dvokolesnike" dotočili z bencinom in pot proti Gradežu se je lahko pričela:

slika023.jpg

V Gradežu smo se sprehodili po obali in si medtem krajšali čas s pripovedovanjem zgodbic in podobnega :photo:

slika032.jpg

Po odhodu iz Gradeža smo jo mahnili proti Miramaru, kjer smo si ogledali grad ter prelepo okolico

slika051.jpg

slika057.jpg

slika065.jpg

Po vseh teh "naporih" smo si seveda privoščili kosilo v Ankaranu - nekateri so imeli "zlo" zanimive želje kakšna naj bo pica na posameznih koncih :lol1:

slika071.jpg

Med kosilom pa nam je Zvone za boljše vzdušje "navil" malo muzke s svoje "makine"

slika070.jpg

Za konec pa smo naredili še skupinsko slikanje pri "Burgerju" na poti proti Črnemu kalu

slika084.jpg

Skratka srečanje se da opisati samo v super-lativih, grenak priokus je samo, da nismo ostali v tistem številu, ki se nas je zbralo v Postojni. Toda mi ki smo se kljub "nekaj kapljam" odpravili na pot smo sklenili, da boste tisti, ki vas danes ni bilo na naslednjem srečanju "častili" pijačo. :OK:

To bi bilo s srečanja zaenkrat, bodo pa še ostali dodali kako fotko in svoje vtise!

se vidimo naslednjič!

pa LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tu je še nekaj utrinkov... :photo:

post-17098-1211657725_thumb.jpgpost-17098-1211657630_thumb.jpgpost-14-1064428168.jpgpost-17098-1211657604_thumb.jpgpost-17098-1211657592_thumb.jpg[

attachment=124912:IMG_1416.jpg]post-17098-1211657567_thumb.jpgpost-17098-1211657553_thumb.jpgpost-17098-1211657702_thumb.jpgpost-17098-1211657674_thumb.jpg[at

tachment=124920:IMG_1462.jpg]post-17098-1211657652_thumb.jpg

post-17098-1211657578_thumb.jpg

post-17098-1211657619_thumb.jpg

post-17098-1211657712_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!