Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Če bi kdo želel še zadnjič pospremit Sergeja, bo to v petek ob 17:00, v Ribnici.

Svoj interes ali vprasanje posljite meni na PM, ne tu v temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se še sam oglasim na temo PREHITRE SKUPINSKE VOŽNJE. Mislim, da vsa stvar le ni bila tako slaba kot bi

iz teh pisanj lahko nekdo sklepal ki ni bil zraven. Še dobro da "moja" teh stvari ne prebira, saj bi mi verjetno

nasljednje vožnje "prepovedala" (malo za šalo).

Seveda so bili tudi spodrsljaji, ki se bodo popravili in bo vožnja izpadla veliko lepše in se bo tukaj pisalo v superlativih. Udeležil sem se že nekaj teh skupinskih voženj in mislim da nobena ni bila "divjaška", kakor tudi zadnja ni bila.

Res je pa tudi, da nam manjka samo nekaj dogovorov pred vsako vožnjo (npr.: vodja,vrstni red,morebitni kraji čakanja...)

in bodo zadeve "stekle".

Sem pa proti uvrščanju v več skupin, saj nas je že tako malo na srečanjih in bi s tem to še poslabšali. Prav tako bi z delitvijo skupin nehote povzročali "divjanje" hitre skupine.

Na koncu imam pa še samo eno željo, da to temo prijateljsko zaključimo in da tudi gospod Ivica "pozabi" in se ponovno vidimo.

Upam da me boste upoštevali saj sem "vendar najstarejši".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da me boste upoštevali saj sem "vendar najstarejši".

Najstarejši? V kakšnem smislu? Tvojih let se iz uporabniškega profila ne vidi; ali jih že skrivaš, hehehe... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napako v uporabniškem profilu sem popravil, leta sem do številke 56 skrival, sedaj jih pa ne več. :worship: hehehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napako v uporabniškem profilu sem popravil, leta sem do številke 56 skrival, sedaj jih pa ne več. :worship: hehehe :naughty:

Kva čem, priznam poraz. Je pa konc koncev tud drugo mesto kar ok... :lol: Razen če me ne bo tud s tle kdo zrinu, nej se jav, če upa. :rolleyes:

Uporabniške profile jih ima veliko članov pomanjkljivo izpolnjene, tako da to ne smatraj za napako. In ko smo že pri tem - ne vem sicer za ostale, ampak meni se je nekako lažje takole zgovarjat, če vem koliko je sogovornik star. Pa tud, če vem od kod je, je zanimiv podatek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se še sam oglasim na temo PREHITRE SKUPINSKE VOŽNJE. Mislim, da vsa stvar le ni bila tako slaba kot bi

iz teh pisanj lahko nekdo sklepal ki ni bil zraven. Še dobro da "moja" teh stvari ne prebira, saj bi mi verjetno

nasljednje vožnje "prepovedala" (malo za šalo).

Seveda so bili tudi spodrsljaji, ki se bodo popravili in bo vožnja izpadla veliko lepše in se bo tukaj pisalo v superlativih. Udeležil sem se že nekaj teh skupinskih voženj in mislim da nobena ni bila "divjaška", kakor tudi zadnja ni bila.

Res je pa tudi, da nam manjka samo nekaj dogovorov pred vsako vožnjo (npr.: vodja,vrstni red,morebitni kraji čakanja.. .)

in bodo zadeve "stekle".

Sem pa proti uvrščanju v več skupin, saj nas je že tako malo na srečanjih in bi s tem to še poslabšali. Prav tako bi z delitvijo skupin nehote povzročali "divjanje" hitre skupine.

Na koncu imam pa še samo eno željo, da to temo prijateljsko zaključimo in da tudi gospod Ivica "pozabi" in se ponovno vidimo.

Upam da me boste upoštevali saj sem "vendar najstarejši".

Modra obrazložitev. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sedaj :whistle:, a razpiševa referendum B) :naughty:

Tudi Golica pride v poštev, pa potem nadaljujeva (-mo) v smeri proti "Leibnizu" in poiščeva (-mo) tisti muzej. Nabralo bi se po moji oceni cca 300 kilometrov (mogoče kakšen več) za štart iz CE. Skratka vabljeni tudi ostali. Točen dogovor pa v petek (30.5), glede na vremensko.

Pa še link za muzej: "Das etwas andere Fahrzeugmuseum", vstopnina je 5 EUR :) (tako da to nebi smel biti problem)

stejta me zraven, ce ne bo dezja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stejta me zraven, ce ne bo dezja.

Vreme kot kaže bo O.K.

Sobota ali nedelja :hmm: , kaj vam bolj odgovarja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme kot kaže bo O.K.

Sobota ali nedelja :hmm: , kaj vam bolj odgovarja ?

ravno sem prišel napisat, da absolutno nedelja, če je mogoče.

ju3 je city-koncert in mi smo izbrali malo hard varianto - doma bomo vklopli radio in dali v hladilnik neomejene količine različnih "sokov"... tak da v soboto tisti, ki mamo izpit za A ne bomo najbolj za akcijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno sem prišel napisat, da absolutno nedelja, če je mogoče.

ju3 je city-koncert in mi smo izbrali malo hard varianto - doma bomo vklopli radio in dali v hladilnik neomejene količine različnih "sokov"... tak da v soboto tisti, ki mamo izpit za A ne bomo najbolj za akcijo...

tudi jaz bi raje v nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he party4.gifdev3.gifparty_3.gifall_coholic_2.gifkotz_2.gif

to si ti rekel :naughty:

jaz sem imel v mislih samo to, da bom nekje do 2h ponoči pokonci, pa bi bil cel dan malo zaspan O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, tudi meni bi bolj ustrezala nedelja, čeprav bi tudi v soboto šlo. Sem prilagodljiv .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zabava tole branje, kako se zna naš narod skregati zaradi vsake konjske fige. Če je nekdo hiter se pač ne bo cijazil 70 na uro, kjer lahko tišči 120. Najboljša rešitev je, da se vsak fura lepo sam kjer mu paše in s takšno hitrostjo kot mu paše, pa je problem rešen. Če se pač ne znate zmenit se ne znate. V skupinski vožnji morajo vsi udeleženci spoštovati pravila in postaviti na čelo kolone najšibkejši člen verige, pa je vse v redu. Ko pa se jih najde nekaj, ki se odlepijo in divjajo enih 50 km kot odštekani, zato, da se lahko pol duvajo z vprašanji : ja kje ste polžki, že pol ure vas čakamo, je pa zgodbe o skupinski vožnji konec. Pa lepo in stabilno vreme mora bit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zabava tole branje, kako se zna naš narod skregati zaradi vsake konjske fige. Če je nekdo hiter se pač ne bo cijazil 70 na uro, kjer lahko tišči 120. Najboljša rešitev je, da se vsak fura lepo sam kjer mu paše in s takšno hitrostjo kot mu paše, pa je problem rešen. Če se pač ne znate zmenit se ne znate. V skupinski vožnji morajo vsi udeleženci spoštovati pravila in postaviti na čelo kolone najšibkejši člen verige, pa je vse v redu. Ko pa se jih najde nekaj, ki se odlepijo in divjajo enih 50 km kot odštekani, zato, da se lahko pol duvajo z vprašanji : ja kje ste polžki, že pol ure vas čakamo, je pa zgodbe o skupinski vožnji konec. Pa lepo in stabilno vreme mora bit.

Maxsiskutersist jaz se z tabo popolnoma strinjam. Jaz koliko sem se vozil v skupini smo prvega obvestili naj vozi po omejitvah in kje bomo stali , drugi pa smo mu po parih vzdovžno sledili po varnostnih razdaljah . Pred semoforji ali za semoforji smo pa zmanšali tempo da smo se zopet združli in nikoli kakšnih problemov. Zame je vožnja užitek ne pa trplenje. Stari prerek: POČASI SE DALEČ PRIDE! L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno sem prišel napisat, da absolutno nedelja, če je mogoče.

tudi jaz bi raje v nedeljo

Jah, tudi meni bi bolj ustrezala nedelja, čeprav bi tudi v soboto šlo. Sem prilagodljiv .)

O.K. torej nedelja, s @Maticem7 sva nekako dorekla varianto čez Golico do muzeja "Das etwas andere Fahrzeugmuseum" potem pa po želji nazaj proti domu oziroma si še izmislimo kakšen ovinek. Predlagam da štartamo najkasneje 9:30 recimo iz CE ali pa se dobimo v Velenju ob 10:00 (Matic7 predvidevam da boš prišel na ta konec, če ne povej pa se dobimo v Dravogradu). Tako bomo imeli dovolj časa za lepo vožnjo (popoldne so možne plohe, pa je bolje če bomo prej "okoli") in časa za "pijačo" bo dovolj.

Če se strinjta sporočita, še vedno pa ste vabljeni tudi ostali O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem vožnji čez Golico in to v nedeljo. Najboljše da se dobimo na omv črpalki v Dravogradu ob 10tih.Pozdrav in lep vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, 9.30 Celje. Kje pa to v Celju se dobimo?

Lahko zaviješ že prej proti Velenju, če pa hočeš potem se dobimo v CE ob 9:30, samo ne vem kje bomo spili kavo :blush: , sporočim naknadno.

Se pridružujem vožnji čez Golico in to v nedeljo. Najboljše da se dobimo na omv črpalki v Dravogradu ob 10tih.Pozdrav in lep vikend.

Ni ti treba biti v Dravogradu ob 10:00, če štartamo iz CE 9:45 bomo v Dravogradu čez dobro uro 10:45 - 11:00.

Pošlji tel. št. na PM v primeru da štartamo kasneje ali česa podobnega. Kontaktiraj @Matica7, je s Ptuja, mogoče se odloči da bo šel na MB in Dravograd, lahko gresta skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko zaviješ že prej proti Velenju, če pa hočeš potem se dobimo v CE ob 9:30, samo ne vem kje bomo spili kavo :blush: , sporočim naknadno.

Ni ti treba biti v Dravogradu ob 10:00, če štartamo iz CE 9:45 bomo v Dravogradu čez dobro uro 10:45 - 11:00.

Pošlji tel. št. na PM v primeru da štartamo kasneje ali česa podobnega. Kontaktiraj @Matica7, je s Ptuja, mogoče se odloči da bo šel na MB in Dravograd, lahko gresta skupaj.

Povejte kdaj greteste skosi Slovenj Gradec pa vas počakam na petrolu na desni pri drugem semoforji in vas posprejmem do Golice pol pa se vrnem in grem nazaj v SG na letališče ko bo dirka v motokrosu in štirikolesnikov. L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ti treba biti v Dravogradu ob 10:00, če štartamo iz CE 9:45 bomo v Dravogradu čez dobro uro 10:45 - 11:00.

Pošlji tel. št. na PM v primeru da štartamo kasneje ali česa podobnega. Kontaktiraj @Matica7, je s Ptuja, mogoče se odloči da bo šel na MB in Dravograd, lahko gresta skupaj.

Jaz pridem kar čez MB do Dravograda, tak da lahko greva skupaj v tej smeri, če greš zraven, symride. Če mislijo oni bit okoli 10.45 v Dravogradu, potem jaz štartam iz Ptuja okoli 9.00, bi moralo bit dovolj časa, tudi za tankanje v Dravogradu. Če greš z mano, se javi na PM, pa se zmeniva kje in kdaj se dobiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte kdaj greteste skosi Slovenj Gradec pa vas počakam na petrolu na desni pri drugem semoforji in vas posprejmem do Golice pol pa se vrnem in grem nazaj v SG na letališče ko bo dirka v motokrosu in štirikolesnikov. L.P.

Računam da bomo v Sl. Gradcu okoli 10:30 ure.

Drugače je sedaj dogovorjen štart iz CE ob 9:30 izpred AMZS (če je kdo za kavo prej, jaz bom 9:15 v CE :whistle: ). V Dravogradu se nam pridružita še @Matic7 in @Symride. Kdor ne bo imel časa ali volje lahko pri "Ebiswaldu" zavije na Radlje in gre domov. Jaz grem 100% do muzeja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!