Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

01. Jože B. - XL

02. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni) - L

03. SSabic - XL+M za mojo motoristko

04. Skuterist - XL

05. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki) - L

06. Drejči - M

07. 1965

08. Isko +moja motoristka (se pridruživa na Uncu ali v Postojni)XL-M

09. body35

10. 605 - XL+M

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani) - XL

13. Kvant (od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej) - XXL + M

14. X-raiderl - L+M

15. Zvone500 (za obalno varianto) - L+S

16. BoštjanG (če ne pride kaj vmes)

17. Matic7 (če ne pride kaj vmes, ker je 24.5. še daaaaaaaaleč) - M

18. Stratogeorge (dva komada/en maxi) - XL + M

19. symride-L

20. Vladimir in Franci (dva komada/dva maxija) samo od Ljubljane do Logatca (potem pa na Žiri, Škofja Loko in nazaj v Kranj)

21. Muri (se pridruživa na Kozini) - XL+L

22. Maxisan

Sem pa omeno tudi par kolegom in še zmeraj čakam na odgovore...upam da pridejo! Kak pa je z majico, se še da vseeno naročit al sem že prepozn? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

01. Jože B. - XL

02. Johnny500 (se pridružim na Uncu oz. v Postojni) - L

03. SSabic - XL+M za mojo motoristko

04. Skuterist - XL

05. Kekec500 (pridružim se na Vrhniki) - L

06. Drejči - M

07. 1965

08. Isko +moja motoristka (se pridruživa na Uncu ali v Postojni)XL-M

09. body35

10. 605 - XL+M

11. MaxiSlavc

12. Valentin (v Ljubljani) - XL

13. Kvant (od riti bo pa odvisno, ali jo mahneva tudi naprej) - XXL + M

14. X-raiderl - L+M

15. Zvone500 (za obalno varianto) - L+S

16. BoštjanG (če ne pride kaj vmes)

17. Matic7 (če ne pride kaj vmes, ker je 24.5. še daaaaaaaaleč) - M

18. Stratogeorge (dva komada/en maxi) - XL + M

19. symride-L

20. Vladimir in Franci (dva komada/dva maxija) samo od Ljubljane do Logatca (potem pa na Žiri, Škofja Loko in nazaj v Kranj)

21. Muri (se pridruživa na Kozini) - XL+L

22. Maxisan

23. Maxiskuter - L (se pridružim med Vrhniko in Logatcem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22. Maxisan

23. Maxiskuter - L (se pridružim med Vrhniko in Logatcem)

:OK:

Sonce bomo pa "najeli" :whistle:

P.S. Javil se mi je Brane, žal ne bo mogel s nami (čeprav je s obale) ima namreč dirko v v Klanjcu, zraven Kumrovca.

Je pa tudi napisal, citiram "imejte se maximalno, pozdravi mi vse.. ".

Ob tem mi je padla ideja :whistle: kaj ko bi se enkrat dobili in gremo navijat za Braneta ka kakšno dirko?

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni treba iskati vremenske za soboto in tolikokrat objavljati da bo slabo vreme, pa še prijavil se nisi za izlet :devil: :slap:

Malo več pozitivnega razmišljanja in sijalo bo sonce :rolleyes:

Oprosti no saj nisem nestrpen, ampak saj smo se dogovrili da če bo slabo prestavimo pač na drug datum. Do sobote je še daleč, tako da o vremenu sedajle nima smisla debatirati, bomo videli tam okoli 22-ega, kakšna bo napoved in se dogovorili kako in kaj :D

napoved za maxiskuteriste :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :naughty:

sam glede na vse prijavljene bomo nardil kolono od LJ do morja direkt :worship:

p.s. kdo je tale k ma dirko? sem dokaj nov in "nimam pojma"

lp

To je voznik yamahine "endure", v prostem času pa vozi Scarabeo 500. Lani se nam je pridružil na poti po okolici Ptuja in na GG. Poglej malo nazaj (slike) in ga boš našel. Vozi pa "novega" Scarabea 500, kajti drug maxi voznik ima prejšnji model Scarabea 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse tako kaže da so res. Še najbolj zanesljiv je tisti konjiček, ki ga montiraš na zunanjo stran okna. Če se mu rep premika sem in tja, pomeni, da je vetrovno, če ima rep moker, je dež, če je rep suh, pa dežja ni. :naughty:

Tele večtedenske napovedi so bolj iz trte zvite. Dokaj zanesljivo se vreme lahko napove kvečjemu za ene par dni vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se nisem tako dolgo oglasil glede debate okrog vremena..................zato,ker gledam napoved"Wetter.at". V soboto se vidimo!!!LP. :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede majic naj povem, da sem poslal "sponzorju" seznam v petek 16.5. in mi je javil, da

so neke težave glede velikosti. Če bo uredil pravočasno se bo morda še lahko kaj natiskalo

če bo pa prepozno pa žalibog. Obljube so po navadi vedno take.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede majic naj povem, da sem poslal "sponzorju" seznam v petek 16.5. in mi je javil, da

so neke težave glede velikosti. Če bo uredil pravočasno se bo morda še lahko kaj natiskalo

če bo pa prepozno pa žalibog. Obljube so po navadi vedno take.

Ko bodo pa bodo. Jih pa bomo imeli na naslednjem srečanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem zamenjal zadnjo gumo in prednje ploščice, tako da sem za soboto pripravljen.

Te dni bom poskusil še vreme zrihtat pa bo vse ok. :yea1:

Vidimo se v soboto na Kongresnem trgu v Lj. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi vas hotel spravljati v slabo voljo, a vreme za soboto res ne kaže najbolje. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota se hitro približuje, zato bi bilo fajn, če bi nekdo, ki pozna teren bolje , opisal pot iz Kongresnega trga dalje, kje bo prvi postanek za kavico, čas za kakšen sendvič iz kufra, skratka dober načrt za sproščeno in varno vožnjo potrebujemo.

Celjani in vsi ki ste na tej relaciji proti Ljubljani - bencinska Vransko ob 8.30.

Lp :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslabše je, če se na vsake toliko časa malo ulije. Dajaš dežjaka gor pa spet dol. Kar naprej v dežnem kombinezonu ne moreš biti, saj postane v njem zelo vroče, če ne dežuje. Bomo videli, a napoved je nikakva do konca tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos res nimam sreče, ko je lepo vreme nimam časa ali pa zbolim. Sedaj sem že bolje in se morda priključim.

Pozdrav vsem.

Scarabeo 500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota se hitro približuje, zato bi bilo fajn, če bi nekdo, ki pozna teren bolje , opisal pot iz Kongresnega trga dalje, kje bo prvi postanek za kavico, čas za kakšen sendvič iz kufra, skratka dober načrt za sproščeno in varno vožnjo potrebujemo.

Celjani in vsi ki ste na tej relaciji proti Ljubljani - bencinska Vransko ob 8.30.

Lp :naughty:

Iz Kongresnega trga bi šli proti Viču."Zamudnike" (zaradi semaforjev), bi počakali na Dolgem mostu (parkirišče), da ne bi zaradi lovljenja skupine kdo naletel na radar.

Po stari cesti bi sli proti primorski in se lahko ustavili na Črnem Kalu (Viki burger), in malo pomalicali in popili kavico. Nato proti slovenski obali in malo skozi slovenska obmorska mesta....

V primeru oblačnega (ne mislim deževnega) vremena pa predlagam za Ljubljančane in tiste z okolice, da bi se vseeno dobili na Kongresnem trgu, da bi malo pokazali mimoidočim naše konjičke.Rečemo par besed potem pa vsak po svoje.

Mislim da ni ravno užitek se peljati nekaj 100 km in samo gledati proti nebu, kdaj se bo uscalo.

Upam da se zberemo v čim večjem številu(to soboto ali pa kdaj drugič). Končno mi je uspelo pregovoriti najdražjo da gre z mano, sedaj pa vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Kongresnega trga bi šli proti Viču."Zamudnike" (zaradi semaforjev), bi počakali na Dolgem mostu (parkirišče), da ne bi zaradi lovljenja skupine kdo naletel na radar.

Po stari cesti bi sli proti primorski in se lahko ustavili na Črnem Kalu (Viki burger), in malo pomalicali in popili kavico. Nato proti slovenski obali in malo skozi slovenska obmorska mesta....

V primeru oblačnega (ne mislim deževnega) vremena pa predlagam za Ljubljančane in tiste z okolice, da bi se vseeno dobili na Kongresnem trgu, da bi malo pokazali mimoidočim naše konjičke.Rečemo par besed potem pa vsak po svoje.

Mislim da ni ravno užitek se peljati nekaj 100 km in samo gledati proti nebu, kdaj se bo uscalo.

Upam da se zberemo v čim večjem številu(to soboto ali pa kdaj drugič). Končno mi je uspelo pregovoriti najdražjo da gre z mano, sedaj pa vreme...

Saj je bilo dogovorjeno da gremo najprej na ITA-stran :hmm: . Od LJ naprej nam bo pa Boyd35 povedal kam, "glavne" točke kjer se bomo ustavili in se počakali pa bomo skupaj določili. Nekateri se nam bodo pridružili ob poti.

Čeprav sem bil zelo proti da se o slabem vremenu govori precej vnaprej, me današnja prognoza za soboto ne navdaja s navdušenjem :headbang:

Kaj pravite ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem bil zelo proti da se o slabem vremenu govori precej vnaprej, me današnja prognoza za soboto ne navdaja s navdušenjem :headbang:

Kaj pravite ostali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje bo da prestavimo na prvi lep sončen vikend da uživaš v vožnji ko je toplo in sončno, ne pa da te zamaka in podrsavaš po mokrem cestišču. :slap: L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem bil zelo proti da se o slabem vremenu govori precej vnaprej, me današnja prognoza za soboto ne navdaja s navdušenjem :headbang:

Kaj pravite ostali?

Tudi mene napoved malo skrbi. Verjetno lahko začnemo misliti na naslednji termin.

Počakajmo do jutri :yawn: , ko bo vremenska napoved za soboto točna. Bojim se namreč, da tudi naslednji vikend, kar se tiče vremena, ni 100% !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodite že zdaj črnogledi glede vremena, :headbang: :worship: vreme sigurno bo. :naughty: Če pa se vidimo v soboto, :whistle: pa se dogovorimo v petek okrog 19h.na forumu.LP :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodite že zdaj črnogledi glede vremena, :headbang: :worship: vreme sigurno bo. :naughty: Če pa se vidimo v soboto, :whistle: pa se dogovorimo v petek okrog 19h.na forumu.LP :naughty:

Ja, do zdaj je vreme še vedno bilo.

Je pa res, da kadar pada dež, vreme ponavadi ni kaj prida... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bilo dogovorjeno da gremo najprej na ITA-stran :hmm: . Od LJ naprej nam bo pa Boyd35 povedal kam, "glavne" točke kjer se bomo ustavili in se počakali pa bomo skupaj določili. Nekateri se nam bodo pridružili ob poti.

Čeprav sem bil zelo proti da se o slabem vremenu govori precej vnaprej, me današnja prognoza za soboto ne navdaja s navdušenjem :headbang:

Kaj pravite ostali?

Spregledal sem, da imamo namen iti tudi v Italijo.Pomembneje mi je bilo, koliko se nas zbere, ne pa kje bomo jedli in pili.

Ves čas sem mislil,da se prijavljamo za izlet na slovensko obalo :slap: - razvidno na plakatu za zbor!!!

Moja napaka!!! :BUA:

Važno, da se nas zbere čimveč. Če ne to soboto, pa drugič. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bilo dogovorjeno da gremo najprej na ITA-stran :hmm: . Od LJ naprej nam bo pa Boyd35 povedal kam, "glavne" točke kjer se bomo ustavili in se počakali pa bomo skupaj določili. Nekateri se nam bodo pridružili ob poti.

Čeprav sem bil zelo proti da se o slabem vremenu govori precej vnaprej, me današnja prognoza za soboto ne navdaja s navdušenjem :headbang:

Kaj pravite ostali?

Spregledal sem, da imamo namen iti tudi v Italijo.Pomembneje mi je bilo, koliko se nas zbere, ne pa kje bomo jedli in pili.

Ves čas sem mislil,da se prijavljamo za izlet na slovensko obalo :slap: - razvidno na plakatu za zbor!!!

Moja napaka!!! :BUA:

Važno, da se nas zbere čimveč. Če ne to soboto, pa drugič. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!