Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Meteorolog Brane Gregorčič z Agencije za okolje je za 24ur.com povedal, da junija že 10 do 15 let ni bilo tako nestanovitno in hladno vreme, vendar pojasnil, da je bolj normalno kot vročinski udari, ki smo jih bili vajeni doslej. Napovedal je, da še vsaj kakšen teden ne bo resne vročine, predvideva pa, da bo poletje lepo. Predvsem vroč bo julij, ki bo ''vrhunec poletja'', avgusta naj bi bilo manj vročine. Prav tako bo poletje povprečno namočeno, zato večje suše ni pričakovati.

vir: 24kur.com

Torej, obetajo se nam lepi dnevi. Kdo je julija doma in kdo na dopustu? Imamo najmanj dva izleta za narediti, Gorenjska in Prekmurje, pa tudi v Belo krajino bi lahko šli.

A 25.6. velja? Zgleda, da vreme bo....

Če bo kaj 25.6.08 sem zraven (sonce :whistle: ). Julija sem načeloma vsaj 3 vikende "fraj".

Tudi meni diši Prekmurje.

Bosta @Matic7 in @Symride pripravila en dober krog po "tistih" koncih :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kaj 25.6.08 sem zraven (sonce :whistle: ). Julija sem načeloma vsaj 3 vikende "fraj".

Tudi meni diši Prekmurje.

Bosta @Matic7 in @Symride pripravila en dober krog po "tistih" koncih :naughty: .

Glede na to, da sem zadnjič bežno slišal, da so en brod na Muri ukinili, bo treba dobro proučiti situacijo kam in kako. Matic7 pa je zdaj preveč busy, da bi se spustil v tako raziskovanje... bo pa poslal mail eni simpatični blondinki v Mursko in povprašal kak krog ona predlaga :naughty: Kakšno razdaljo od Ptuja do Ptuja oz. Maribora pa naj predvidimo, da ne bo preveč za tiste, ki pridejo iz LJ itd.? 150 - 200 km? manj? več (če to sploh gre)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Matic7. Ti ti Matic. Ne pozdravlaš :nono: , a??!! Pa še spomneš se ne, a si srečal kakega Atlantica. A sploh maš licenco za maxija? :eek: Da te ne bom preveč matral; bil sem z avtom... :whistle: . Na poti proti Ptuju.

@Ssabic. Bila je Mercatoriada. 20000 ljudi (vsak z 2 avtoma) na postonjskem letališču :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Matic7. Ti ti Matic. Ne pozdravlaš :nono: , a??!! Pa še spomneš se ne, a si srečal kakega Atlantica. A sploh maš licenco za maxija? :eek: Da te ne bom preveč matral; bil sem z avtom... :whistle: . Na poti proti Ptuju.

pozdravljam, če se le da in če ocenim tak manever za varnega. me je pa presenetilo, da je nekdo opazil maksija na cesti, pa še poln zadnji sedež.

atlantica sem videl, in to celo 250, ampak pri letališču in z mb tablicami. to pa ni šlo najbolj skupaj z velenjem, tak da sem že razmišljal o tem, da je mogoče kdo imel v avtu oči na pecljih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi se pa vidi da si srečno zaljubljen....tud js sm ti mahal v Orehovi vasi po mitingu...pa nisi nič videl...sicer pa nisem 100% da si bil ti...v nedeljo popoldne okol 16h?? si bil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi se pa vidi da si srečno zaljubljen....tud js sm ti mahal v Orehovi vasi po mitingu...pa nisi nič videl...sicer pa nisem 100% da si bil ti...v nedeljo popoldne okol 16h?? si bil?

lp

se posipljem s pepelom, tudi to sem bil jaz. in nisem nič videl :cry:

ma ja, priznam, da se čisto nič ne pritožujem, da sem končno spravil svojo boljšo polovico na motor in da skrajno uživam v skupnih vožnjah. tokrat pa mi lahko malo oprostiš, da sem spregledal; je mela prvič čist nove cote na sebi, pa sem fuuuul pazil, da ne bi kje nepričakovano pogrnila po tleh med počasno vožnjo, saj bi bilo take lepe cote (a sem že omenil, da sem med nakupovanjem ugotovil, da je ženska motokonfekcija noro dobra v primerjavi z mošimi "žakli"?) greh takoj umazati z barvo zemlje ali asfalta.

moram pa met prav vpadljiv moped, da me celi svet opazi na njem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se posipljem s pepelom, tudi to sem bil jaz. in nisem nič videl :cry:

ma ja, priznam, da se čisto nič ne pritožujem, da sem končno spravil svojo boljšo polovico na motor in da skrajno uživam v skupnih vožnjah. tokrat pa mi lahko malo oprostiš, da sem spregledal; je mela prvič čist nove cote na sebi, pa sem fuuuul pazil, da ne bi kje nepričakovano pogrnila po tleh med počasno vožnjo, saj bi bilo take lepe cote (a sem že omenil, da sem med nakupovanjem ugotovil, da je ženska motokonfekcija noro dobra v primerjavi z mošimi "žakli"?) greh takoj umazati z barvo zemlje ali asfalta.

moram pa met prav vpadljiv moped, da me celi svet opazi na njem :rolleyes:

Ne da je samo vpadljiv,firmo maš ful dobro!!!!! :worship: :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da je samo vpadljiv,firmo maš ful dobro!!!!! :worship: :naughty: :headbang:

hihi, zato pa ti voziš drugo firmo mopeda, ja. al si mislil na firmo na zadnjem sedežu? :naughty:

mogoče pa je samo to, da me vsi opazijo, ker se tak nerodno in nezanesljivo vozim okoli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi, zato pa ti voziš drugo firmo mopeda, ja. al si mislil na firmo na zadnjem sedežu? :naughty:

mogoče pa je samo to, da me vsi opazijo, ker se tak nerodno in nezanesljivo vozim okoli :unsure:

Ne,zato ker mam tud jaz Kymcona. :naughty: :headbang: (oranžnega) hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,zato ker mam tud jaz Kymcona. :naughty: :headbang: (oranžnega) hi,hi,hi

ja, mi ni nekak šlo skupaj, ker se @605 spomnim z oranžnega Kymcota. Ampak v profilu piše vse kaj drugo, pa sem pomislil, da sta se poslovila s tem prestižnim maksijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi ni nekak šlo skupaj, ker se @605 spomnim z oranžnega Kymcota. Ampak v profilu piše vse kaj drugo, pa sem pomislil, da sta se poslovila s tem prestižnim maksijem.

Ja, dejmo no fantje, taprave podatke v profil, tud kakšna svoja slikca bi bla dobrodošla, ne se zdj neki sramvat pa skrivat... :)

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dejmo no fantje, taprave podatke v profil, tud kakšna svoja slikca bi bla dobrodošla, ne se zdj neki sramvat pa skrivat... :)

Saj večina se ne skriva, se še skupaj kam zapeljemo vsake toliko časa :whistle:

V četrtek je zaenkrat napovedano lepo vreme:

vreme_1000.gif

Namen imam preko Dravograda čez "Radlpass" do "Deutschalnsberga" v trgovino kjer imajo igrače za nas malo mlajše :blush: . Če ima kdo voljo spremljat se oddolžim s piajčo.

Štartam iz CE okoli 15:30.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj večina se ne skriva, se še skupaj kam zapeljemo vsake toliko časa :whistle:

Letos mi res še ni uspelo, se bom pa prej al slej tudi jaz pridružil.

Sicer sem pa mislil na podatke v profilu, s tistim o skrivanju.

Solex ? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z našimi tovrstnimi trgovinami, ko sem prvič prišel v Deutschlandsberg v Schweighoforja, sem mislim, da sem prišel v nebesa O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z našimi tovrstnimi trgovinami, ko sem prvič prišel v Deutschlandsberg v Schweighoforja, sem mislim, da sem prišel v nebesa O:-)

o ja, o tem se da razpravljat na dolgo in široko... ampak je treba met čas, da se napaseš po trgovini, drugače ni filinga. zraven max. 200 eur, kartico pa doma pustit, drugače je joj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšno vrsto trgovinice tu gre? Če se mi pravilno svetlika potem sem sigurno zraven! (Lego, Robbe, Revell....????)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšno vrsto trgovinice tu gre? Če se mi pravilno svetlika potem sem sigurno zraven! (Lego, Robbe, Revell....????)

Oglej si ta naš raj in sam presodi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že planirate vikend? Če meni ne pride kaj vmes, ga žviznem v soboto po zajtrku v smeri Celje, Ljubljana, Postojna, Ilirska Bistrica, Reka, pa malo na morje k kolegici na obisk (da ne bota s fantom samo norij delala), v nedeljo pa vajo ponovim v obratni smeri, ampak še ne vem ali bom šel nazaj čez Kočevje ali pa kar čez lepo njihovo.

Če kdo nima pametnejše ideje za vožnjo, me lahko del poti spremlja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek je zaenkrat napovedano lepo vreme:

vreme_1000.gif

Namen imam preko Dravograda čez "Radlpass" do "Deutschalnsberga" v trgovino kjer imajo igrače za nas malo mlajše :blush: . Če ima kdo voljo spremljat se oddolžim s piajčo.

Štartam iz CE okoli 15:30.

Žal mi danes tole ne bo uspelo. Imam pa drug teden "počitnice" O:-) . Napoved je lepa, zato bom izlet samo prestavil, najverjetneje pa bom podaljšal do Gradza in nato nazaj proti SLO. Če je kdo za kakšen izlet, tudi drugam imam čas "cel" teden :yea1: .

P.S. kaj je s 25.6 (sreda) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! jaz tudi danes nebi mogel, grem pa z lahkoto kadarkoli naslednji teden :yea1:

Torej... kdo je za 25.6.????

Drejči

.

.

.

.

@skuterist: povej kdaj ti najbolj sede, pa grem z veseljem s tabo gor v tisto štacunco. Sem videl, da imajo Robbe in Futaba :worship: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jaz vaju potem še nažical, da mi nekaj prineseta iz Louisa. Stane tako malo denarja, da se mi ne splača gor vozit ali naročit po pošti.

Če mi bo pa termin ustrezal, grem z vama.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jaz vaju potem še nažical, da mi nekaj prineseta iz Louisa. Stane tako malo denarja, da se mi ne splača gor vozit ali naročit po pošti.

Če mi bo pa termin ustrezal, grem z vama.

V info: trgovina TRG v slovenijaavtu na celovški v LJ v 2 nadstropju je diler za luisa. vse, kar ima luis v katalogu, lahko naročiš tam, dobiš v roku 1 tedna. cena? kataloška+1% na razliko v davku med D in SLO. ugodno, poceni...lahko naročiš samo obesek za 1 EUR, ni problema.

sem naročil stranske nosilce za prtljago za TMaxa...in špila.

Priporočam! (pa nisem njihov :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet v trgovino za "mlade" je jutri (24.6), prav tako se bo vožnja nadaljevala do Louisa. Če ima kdo čas je vabljen zraven. Štart cca 9:45 iz CE, nato preko Velenja in Dravograda na "Radlpass" in v "Deutschlansberg" od tam pa v Gradz.

P.S. v sredo imam čas samo do 15:00 :blush: , kako kaj kaže za kakšno vožnjo naslednji vikend :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... Štart cca 9:45 iz CE, nato preko Velenja in Dravograda na "Radlpass" in v "Deutschlansberg" od tam pa v Gradz.

Štart bo prej okoli 9:00. Pa saj ni kandidatov :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!