Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Če ste za,potem bi se dobili na Ravnah okrog 8h,ostali pa javite ali bo kdo čakal v Celovcu.Vračali bi se po dogovoru na jutranji kavici. (okrog 17-18 h) stvar dogovora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste za,potem bi se dobili na Ravnah okrog 8h,ostali pa javite ali bo kdo čakal v Celovcu.Vračali bi se po dogovoru na jutranji kavici. (okrog 17-18 h) stvar dogovora

Meni odgovarja, samo vreme imajo pa naši sosedje za vikend slabše napovedano kot mi :hmm: , kaj če se gremo "namočit" na obalo v primeru slabe napovedi za AUT?

Vsekakor bi nekam šel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni odgovarja, samo vreme imajo pa naši sosedje za vikend slabše napovedano kot mi :hmm: , kaj če se gremo "namočit" na obalo v primeru slabe napovedi za AUT?

Vsekakor bi nekam šel :whistle:

OK, ob 8.00 na ravnah t.j. +- akademskih 15. Skuterist in ostali iz CE, ob 7.00, AMZS, a bo dost zgodaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ob 8.00 na ravnah t.j. +- akademskih 15. Skuterist in ostali iz CE, ob 7.00, AMZS, a bo dost zgodaj??

Oglašam se bolj pozno a sigurno. Če bo "normalno" vreme sem v soboto ob 7.00 pri AMZS-ju.

Če štartamo točno ob 7:00 bomo malo čez 8:00 v Ravnah. Kaj bomo rekli za normalno "vreme"? Za AUT je še zmeraj napovedan dež in nevihte popoldan.

Preverite možnost padavin tule: vreme - možnost padavin

Nobeden še ni povedal kaj je s "kopalkami" :hmm: , jaz bi se malo namočil. Drugače jo pihnem proti "slani luži".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če štartamo točno ob 7:00 bomo malo čez 8:00 v Ravnah. Kaj bomo rekli za normalno "vreme"? Za AUT je še zmeraj napovedan dež in nevihte popoldan.

Preverite možnost padavin tule: vreme - možnost padavin

Nobeden še ni povedal kaj je s "kopalkami" :hmm: , jaz bi se malo namočil. Drugače jo pihnem proti "slani luži".

dopoldne bo lepo, se kje namočmo. popoldne pa prej nazaj, pa smo zmagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dopoldne bo lepo, se kje namočmo. popoldne pa prej nazaj, pa smo zmagali.

pa še kopalk ne rabimo,če bo dež :worship: :worship: ha,ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še kopalk ne rabimo,če bo dež :worship: :worship: ha,ha

Ne se ..... :devil: . Raje povej kako vreme ste naročili za popoldan, dopoldan bi moralo biti suho tako kot sedaj napovedujejo.

Kot kaže pa pridemo tako trije iz CE, drugi se niso javili :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že kar nekaj vikendov zapored bil na obali in križaril po SLO in A tako da sem v ponedeljek moral kupit materjal in naredit servis na 6000. Juri grem malo na srečanje v Dravograd zvečer pa se z družino odpravim na morje na 10 dnevni zaslužen dopust. Ko se nas večina vrne z dopusta pa moremo prvi vikend malo zorganizirat eno lepo turco po Gorenski. L.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se ..... :devil: . Raje povej kako vreme ste naročili za popoldan, dopoldan bi moralo biti suho tako kot sedaj napovedujejo.

Kot kaže pa pridemo tako trije iz CE, drugi se niso javili :hmm: .

No iz Ce bosta samo dva :blush: . @Kvant in @Maxislavc dobro si zapomnita pot mi jo bosta ob :beer2: ki gre na moj račun opisala.

Jaz jo jutri mahnem proti naši obali, nekako mi je slana voda bolj zadišala :whistle: . Želim Vam prijetno pot, ter da se boste res malo "namočli".

@x-raider, tvoj predlog ni slab, res bi se lahko dogovorili za kakšen skupen izlet proti koncu meseca, ko boste nekateri že nazaj s dopustov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celanarja,če sta že doma prešaltita TV na ORF2.Vama je kaj znano.lp

Meni je :whistle: . No kaj je sedaj :? kje so slike in kakšna reportaža.

Jaz naše obale nisem slikal, saj jo poznate. V bližnji prihodnosti preverim kje ste se Vi "namakali".

@Kvant in @Maxsilsavc kdaj gremo :beer2: da izvem podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja skuterist,toliko obale ,kot smo je mi včeraj prevozil samo na koroškem(A),je na naši obali ne moreš. :naughty: :naughty: :worship: žal. :headbang:

no zdaj pa dost heca.Dobili smo se na Ravnah,se odpeljali do Globasnice,kjer smo se napil malo njihove zdravilne vode :worship: ,se odpeljali do Klopinskega jezera in napravili en krog okoli.pot nadaljevali do Celovca in ob Vrbskem jezeru se peljali do Vrbe(Villach).Nad Beljakom smo si ogledali grad.Nadaljevali smo ob Osojskem jezeru do Feldkirhna,pot pa nadaljevali do Turracherhohe,do še enega čudovitaga jezera na višini 1790m.Po krajšem oddihu smo se spustili na drugu stran hriba,peljali mimo Murau do Judenburga.Tam smo si ogledali A1 Ring (izgleda kot da ga ima v najemu naša avtomoto zveza)ha,ha.Na pijači,kjer smo se ustavili,pa smo našli prospekt,da je v bližini drugo srečanje US car,tako,da smo si šli pogledat še te ameriške avtomobile,ki pa jih je bilo kar precej.Pot nazaj pa je šla mimo Obdacha do Wolfsberka in Dravograda,kjer smo se še ustavili na moto srečanju ob dravi,nato pa smo se poslovili z željo,da se po dopustih ponovno srečamo(po možnosti v večjem številu)LP tu pa je še nekaj fotk.

post-11781-1215937988_thumb.jpg

post-11781-1215938067_thumb.jpg

post-11781-1215938127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Pozdravljeni, lepo da eni uživate v vožnji.

Po štirinajstih dneh dopustovanja z družino smo doma in čakamo na naslednji vikend, da se kam zapeljemo z motorjem. Po dolgem počitku motorja in nas. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja skuterist,toliko obale ,kot smo je mi včeraj prevozil samo na koroškem(A),je na naši obali ne moreš. :naughty: :naughty: :worship: žal. :headbang:

no zdaj pa dost heca.Dobili smo se na Ravnah,se odpeljali do Globasnice,kjer smo se napil malo njihove zdravilne vode :worship: ,se odpeljali do Klopinskega jezera in napravili en krog okoli.pot nadaljevali do Celovca in ob Vrbskem jezeru se peljali do Vrbe(Villach).Nad Beljakom smo si ogledali grad.Nadaljevali smo ob Osojskem jezeru do Feldkirhna,pot pa nadaljevali do Turracherhohe,do še enega čudovitaga jezera na višini 1790m.Po krajšem oddihu smo se spustili na drugu stran hriba,peljali mimo Murau do Judenburga.Tam smo si ogledali A1 Ring (izgleda kot da ga ima v najemu naša avtomoto zveza)ha,ha.Na pijači,kjer smo se ustavili,pa smo našli prospekt,da je v bližini drugo srečanje US car,tako,da smo si šli pogledat še te ameriške avtomobile,ki pa jih je bilo kar precej.Pot nazaj pa je šla mimo Obdacha do Wolfsberka in Dravograda,kjer smo se še ustavili na moto srečanju ob dravi,nato pa smo se poslovili z željo,da se po dopustih ponovno srečamo(po možnosti v večjem številu)LP tu pa je še nekaj fotk.

priznam, blo je odlično. skuterist, lahko si nam full fovš..:)

skupina od tri do pet je za pohajkovanje super. tempo ugoden, družba prava.

glede avstrijcev: vsaka trava stoji v pravi smeri, vsako luknjo do vode pa seveda prodajo (3,5€ na osebo/dan). Ni čudno, da poberejo tolk, koker cela CRO.

slike sledijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam, blo je odlično. skuterist, lahko si nam full fovš..:)

skupina od tri do pet je za pohajkovanje super. tempo ugoden, družba prava.

glede avstrijcev: vsaka trava stoji v pravi smeri, vsako luknjo do vode pa seveda prodajo (3,5€ na osebo/dan). Ni čudno, da poberejo tolk, koker cela CRO.

slike sledijo.

No pri nas se bodo morali še malo potruditi da bo trava stala v pravi smeri, prodajati pa že znamo :blush: (3 EUR).

Pa saj bom šel po tej poti v bližnji prihodnosti.

Drugače pa me zanima ali je kdo za celodnevni izlet ob naslednjem lepem vikendu?

Ostala mi je varianta:

1. Štart v CE nato preko KR (oziroma Kamnika) proti Železnikom in Tolminu do Loga pod Mangartom od tam naprej pa čez Treviso do Feistritz-a in nato naprej po Villacher Alpenstrasse do Villacha. Mogoče ogled okoliških znamenitosti ter nato pot domov v smeri Ferlacha, Bleiburga (če bo čas čez Golico) do Raven na Koroškem (oziroma Dravograda) ter vrnitev nazaj v CE. Lahko pa zavijemo proti SLO že prej, naprimer preko Korenskega sedla ali Ljubelja in nato po naši strani nazaj.

Štartali bi "zgodaj" da je dovolj časa za oglede, :beer2: in :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva turca, bi bil kar zanjo, a ne vem še točno kako bom s časom, morda jo še kaj pihnem na morje.

Sem bil pa sam prejšnji teden malo naokoli po naši lepi Sloveniji, bolj natančno, točno tam kjer je včeraj pustošilo neurje.

Iz Ljubljane sem jo mahnil proti Domžalam-Kamniku-Gornjemu Gradu-Ljubnem-Lučam-Solčavi in nato iskal prehod proti Črni na Koroškem (pozna kdo kako asfaltirano pot??), od tam pa potem proti Dravogradu in po Dravski dolini v Maribor. Iz Maribora pa na Šentilj in potem Sladki Vrh-Gornja Radgona-Cankova-Kuzma-Hodoš-Lendava-Ljutomer-Ormož-Ptuj in proti mejnemu prehodu Gruškovje, a pred prehodom zavil proti Rogaški Slatini in naprej na Podčetrtek-Brežice-Kostanjevica na Krki-Novo mesto-Mirna Peč-Trebnje-Čatež-Moravče pri Gabrovki-Litija in nazaj v Ljubljano. Vsega skupaj prelepih 640km :naughty:

post-15774-1216068998_thumb.jpgpost-15774-1216069015_thumb.jpg

post-15774-1216069032_thumb.jpgpost-15774-1216069049_thumb.jpg

post-15774-1216069070_thumb.jpgpost-15774-1216069085_thumb.jpg

post-15774-1216069099_thumb.jpgpost-15774-1216069117_thumb.jpg

post-15774-1216069204_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že običaj, sem tudi sam vedno v neposredni bližini 'maxi dogajanja'. Tako je bilo tudi tokrat.

Je pa res, da sem ob prihodu na ljubelj imel za sabo že 800 km. Zopet z avtom..., s katerim naj bi pri Radstadtu stal 4 ure :headbang: Sem pa na A1 bil ob 18.30. Naslednji vikend bom pa verjetno že na morju. S skuterjem seveda, da mal dobim vaše kilometre not... A gre še kdo proti morju ta vikend oziroma naslednji teden ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pri nas se bodo morali še malo potruditi da bo trava stala v pravi smeri, prodajati pa že znamo :blush: (3 EUR).

Pa saj bom šel po tej poti v bližnji prihodnosti.

Drugače pa me zanima ali je kdo za celodnevni izlet ob naslednjem lepem vikendu?

Ostala mi je varianta:

1. Štart v CE nato preko KR (oziroma Kamnika) proti Železnikom in Tolminu do Loga pod Mangartom od tam naprej pa čez Treviso do Feistritz-a in nato naprej po Villacher Alpenstrasse do Villacha. Mogoče ogled okoliških znamenitosti ter nato pot domov v smeri Ferlacha, Bleiburga (če bo čas čez Golico) do Raven na Koroškem (oziroma Dravograda) ter vrnitev nazaj v CE. Lahko pa zavijemo proti SLO že prej, naprimer preko Korenskega sedla ali Ljubelja in nato po naši strani nazaj.

Štartali bi "zgodaj" da je dovolj časa za oglede, :beer2: in :photo:

Lep plan, a moj naslednji cilj je Švica. :naughty:

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre še kdo proti morju ta vikend oziroma naslednji teden ??

mi2 greva v soboto zjutraj. odvisno od napovedi za Karlovac - ali novo mestno-metlika-karlovac-plitvice ali pa mimo lj-postojna-ilirska bistrica in po Jadranki dalje dooooool. odločitev v zadnjem hipu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem pa z mojo na "lepo njihovo" a žal z avtomobilom :headbang: , tako da se morebitne tovikendne furce ne morem udeležiti. Bi pa z veseljem kam šel ko se vrnem.

Se slišimo ali tipkamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vikend je bl "kilavo" vreme napovedano.... no ja dns sm zamenju jermen na svojem Xcitingu tko da je sedaj po opravljenem servisu spet pripravljen za potepe. Spet bi lahko kako srečanje v večjem številu naredili kaj pravite? V stilu kot smo šli v Gradež in Miramar? Pa smer bi lahko določili - vem da je bilo nekaj govora o avstrijskih jezerih al neki. Sam zment se je treba

pa LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep plan, a moj naslednji cilj je Švica. :naughty:

:worship: Mene zanima, če imaš že določen datum, pot in za koliko dni greš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!