Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

zjutraj gres, če v balatonu ne boš plaval predolgo, si na kosilu v pešti. tolk je to. gogle pa pravi: 418 iz CE-BP.

Koliko dopusta bi moral jaz vzet da to prevozim z mojim beverlyem :hmm: . Za tako dolgo furo zame, ki kot omenjeno nisem dolgo časa nič sedel na dvokolesnikih ( mislim še od mojih mladih ma prav mladih letih ) to ne bi bilo prav dobro :nono:

Prek-mure: 1 glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxiscooter

Koliko dopusta bi moral jaz vzet da to prevozim z mojim beverlyem trance_19_hmm.gif . Za tako dolgo furo zame, ki kot omenjeno nisem dolgo časa nič sedel na dvokolesnikih ( mislim še od mojih mladih ma prav mladih letih ) to ne bi bilo prav dobro trance_26_nono.gif

dve ure, kavica, pa dobro uro, kopanje, pa še kakšno uro, kosilo in dremanje, pol pa prestavljaš telo po pešti sem in tja, dokler se ne naveličaš :) če bi šli v soboto, 30.5. na nedeljo 31, nič dopusta.

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxiscooter

Koliko dopusta bi moral jaz vzet da to prevozim z mojim beverlyem trance_19_hmm.gif . Za tako dolgo furo zame, ki kot omenjeno nisem dolgo časa nič sedel na dvokolesnikih ( mislim še od mojih mladih ma prav mladih letih ) to ne bi bilo prav dobro trance_26_nono.gif

dve ure, kavica, pa dobro uro, kopanje, pa še kakšno uro, kosilo in dremanje, pol pa prestavljaš telo po pešti sem in tja, dokler se ne naveličaš :) če bi šli v soboto, 30.5. na nedeljo 31, nič dopusta.

Če je res tako kot praviš in me ne nat....... :alien1: se mi zdi zadeva zanimiva. Drugih komentarjev ne vidim kako to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekmurje

Obala z krasom

Slovenska + Hrvaška istra

Gorenjska

Notranjska

Dolenska

Koroška

Štajerska

če sem kaj pozabil napište vi - se opravičujem :worship:

Takole nekako je moj vrstni red za "ogled" različnih delov SLO

1.Prekmurje

2.Obala s krasom

3.Gorenjska

4. Koroška

5.Notranjska Dolenjska

Potem pa kot smo govorili, da gremo še enkrat pred dopusti, predlagam datuma 30-31.5.2009 ali 6-7.6.2009, smer Prekmurje.

Pot bom (-o) nekako skombinirali in jo bom "prilepil" kasneje, določite samo datum (ter rezervo za primer slabega vremena :alien1: ) :krneki:

Obljuba dela dolg :whistle:

Takole nekako je moj predlog za naslednji izlet (v kolikor se odločimo -te za Prekmurje):

CE-SL. Konjice-Žiče-poljčane-Ptuj-Dornava-Velika Nedelja-Polenšak-Ljutomer-Križevci-Mlin na Muri-Dokležovje-Ižakovci-Beltinci-MS-Gornja Radgona-Mureck-Sladki vrh-Pesnica-MB-Slov. Bistrica-CE

Povezava na karto: Izlet Prekmurje

Ob poti je nekaj "znamenitosti" npr.: dvorec Štatemberg, posest Dornava, babičov mlin na Muri, Otok ljubezni, Bogojina(Plečnik), Filovci (lončarska vas) pa še kaj bi se našlo. Čez Muro se da peljati s brodom na Muri (vsaj pri Murecku). V pomoč pa so nam lahko "scooteristi" s Ptuja in MB.

Tako da če bo koga zanimalo določimo datum in gremo.

Pot je dolga cca 280km zato bi morali štartati malo prej, recimo okoli 9:00 ure (po potrebi pa lahko krog malo priredimo).

post-4877-1242920273_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res tako kot praviš in me ne nat....... :alien1: se mi zdi zadeva zanimiva. Drugih komentarjev ne vidim kako to ?

datumi se pokrivajo, pa še daleč je... zato se bo smiselno priključiti prekmurju, v pešto pa naslednji vikend... drugače pa na google maps lahko sam določiš pot in dobiš razdalje. v iskalnik na google maps vnesi pešta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prekmurje bi šel a če bi se šlo 31. ali pa 6.-7. Tridesetega pa ne morem.

@maxiscooter: če se zmenmo potem se lahko dobiva v Lj. in greva skupaj proti Celju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prekmurje bi šel a če bi se šlo 31. ali pa 6.-7. Tridesetega pa ne morem.

@maxiscooter: če se zmenmo potem se lahko dobiva v Lj. in greva skupaj proti Celju.

O.k. tudi meni odgovarjajo nedelje pa bilo katera samo, da je toplo vreme.

V kolikor bo res vožnja ( srečanje ) pa se dobiva v Ljubljani in se telefonsko dogovoriva kje in kdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pregledujem te vaše debate kaaaaam biii šli. V petek pogledam na forum, če je kaj konkretnega,če ne grem po svoje. Jutri grem na krajši izlet na našo obalo. (upam ,da naši politiki s temi pogovori s hrvati ,ne izgubijo še Portoroža in Kopral.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :evilgrin: :worship::alien1: )zato pa čimprej na :worship: swiming. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Skype manjka 0.Če bo kdo na isti poti naj pokliče.Na Vrhniki bom cca.ob 10-10.45h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prekmurje se bom močno potrudil a ne obljubim, lepo bi bilo, da bi se v Ljubljani dobil še s kom, da ne potujem do Celja sam:unsure:

Malo sem pogledal kje bi se dalo peljat na obali. Proga bi bila dolga cca 150 km.

http://maps.google.com/maps?f=d&source...145912&z=12

V prekmurje bi šel a če bi se šlo 31. ali pa 6.-7. Tridesetega pa ne morem.

@maxiscooter: če se zmenmo potem se lahko dobiva v Lj. in greva skupaj proti Celju.

Jaz se z veseljem pripeljem na obalo, tale pot je verjetno zanimiva :hmm: . Datum ter pot za Prekmurje sem kar "sam" določil ker smo se nekaj pogovarjali na prejšnjem srečanju, saj ni obvezno. Lahko se kaj slišimo ali dogovorimo preko PM in se zapeljemo, če bo več interesa potem bomo pa rekli da je skupno srečanje :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Prekmurje .

Kdaj - datum in ura in od kod se štarta, da se lahko organiziramo - tisti ,ki pridemo od malo dlje.

Kakšno vreme napovedujejo za vaše kraje...... pri nas je vroče in soparno za krepat( morje pa cveti - že zdaj) :angry: :alien1::nono::topic::rtfm::wallbash::headbang:

Javite čim več podatkov.

:worship::010:beer2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Prekmurje,ko se bo šlo....sem zraven.

Ok Prekmurje .

Kdaj - datum in ura in od kod se štarta, da se lahko organiziramo - tisti ,ki pridemo od malo dlje.

............

Ta vikend žal ne bom imel časa :krneki:. V kolikor ima kdo interes iti zraven potem je to 6-7.6.2009 (odvisno od vremena in kaj bo večini bolj ustrezalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, dejmo tko rečt. Prekmurje, 7.6.2009, zbor v Celju ob 9.30

Kul?

Kdor gre zraven naj se napiše:

Drejči

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz.

Kako pa kaj vreme. Na obali imamo informacijo,da bosta sobota in nedelja deževni. V primeru dežja me ni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo dež. drugače grem zraven.

1. @Drejči

2. @Zvone500

3. @Kvant (+sopotnik?)

P.S. če bo slabo vreme pač določimo nov datum (kot kaže bo potrebno :headbang::alien1: )

P.S. 2 zadnje čase "mešata" gesla. V Prekmure s fkexerjem, na Roglo s mopedi gre pa @Kvant :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @Drejči

2. @Zvone500

3. @Kvant (+sopotnik?)

P.S. če bo slabo vreme pač določimo nov datum (kot kaže bo potrebno :headbang::alien1: )

P.S. 2 zadnje čase "mešata" gesla. V Prekmure s fkexerjem, na Roglo s mopedi gre pa @Kvant :lol1:

ja presneto, tud rogle še nismo osvojili..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je še en "deževen" dan za nami :headbang: .

Gre kdo v torek v MB na Red Bull X-Fighters?

V kolikor bo kdo prišel, lahko motorje pustite pri meni (za ograjo, ki je "pod ključem").

Jaz, se vam žal ne bom pridružit, ker dobim en obisk... lahko pa gremo v bližini kam "na hitro" na :kava: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor bo kdo prišel, lahko motorje pustite pri meni (za ograjo, ki je "pod ključem").

Jaz, se vam žal ne bom pridružit, ker dobim en obisk... lahko pa gremo v bližini kam "na hitro" na :kava: .

Lp

Jaz sem v Mb jutri, žal z avtom, torek odpade. Mejte se lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ali je kakšen interesent za kako daljšo furo za 25. 6 pa tam do 29.6 mogoče Italija, Švica pa Avstrija nazaj ali Sarajevo, Mostar in nazaj. Imam namen za tri dni se nekam odpraviti z mojo boljšo polovico, če je kakšen interesent za eno umirjeno potepanje. Pot in čas so lahko stvar dogovora.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!