Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Nedelja bi bla super, če bo vreme. Smo na vezi, pa se lahko hitro zmenimo za kakšen premik.

Naši vremenarji so zadnje čase izredno zanesljiviheadbang.gif , tako da jo jutri mirno pičimo na kakšno furo. Sam bi se odpravil iz Ljubljane okrog 9 - 10.

Če se mi še kdo pridruži, še bolje. SMER: Primorska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši vremenarji so zadnje čase izredno zanesljiviheadbang.gif , tako da jo jutri mirno pičimo na kakšno furo. Sam bi se odpravil iz Ljubljane okrog 9 - 10.

Če se mi še kdo pridruži, še bolje. SMER: Primorska

Srečno pot pa na dežni kombenizijon ne pozabi, moj motor bo pa jutri stal kar v garaži in koristil deževne ure. Že dva tedna zapored v sobotah se namenjam v Graz (Lousa) po nakupih in ni sreče z neba, mislim pa da se bom kar odpravil z avtom. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@X-raider saj Vem da te je že opralo, vendar danes ni tako slabo vreme (tudi napoved je bila dokaj O.K.), boš moral malo bolj zaupati vremenskim napovedim. Sam sem ravnokar nazaj s krajše vožnje tako da imam "dežne" ure samo popoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@X-raider saj Vem da te je že opralo, vendar danes ni tako slabo vreme (tudi napoved je bila dokaj O.K.), boš moral malo bolj zaupati vremenskim napovedim. Sam sem ravnokar nazaj s krajše vožnje tako da imam "dežne" ure samo popoldan.

Tudi sam sem ravnokar prispel domov. Je padla fura Lj-Podkoren-mal v Avstrijo-Italijo-pa do Bovca-Nova Gorica-Lj. DEŽJA nisem našel. So bile pa zato ceste preplavljene s HARLEYI, ( srečal in prehitel sem jih preko 1000 !!!!!!!!!! ) ker je bilo v Avstriji njihovo celotedensko srečanje.

Škoda, maxiji smo zamudili lep vikend za srečanje. BI bil že čas, da se takih stvari lotimo malo bolj zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ravnokar prispel domov. Je padla fura Lj-Podkoren-mal v Avstrijo-Italijo-pa do Bovca-Nova Gorica-Lj. DEŽJA nisem našel. So bile pa zato ceste preplavljene s HARLEYI, ( srečal in prehitel sem jih preko 1000 !!!!!!!!!! ) ker je bilo v Avstriji njihovo celotedensko srečanje.

Škoda, maxiji smo zamudili lep vikend za srečanje. BI bil že čas, da se takih stvari lotimo malo bolj zares.

Ja bo treba, vremenarji so jo čist mim kisknl ta vieknd, škoda. Še malo pa bom odjavil motor, tko da se res mormo nament.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba, vremenarji so jo čist mim kisknl ta vieknd, škoda. Še malo pa bom odjavil motor, tko da se res mormo nament.

Pravkar iz kratke , furce - caa 200 km , - Slo . Bistrica - Ormoz - pa nazaj pa Celje , Zalec , pa nazaj S.B. !!

:rolleyes:

Odlicno vreme , presenetljivo , srecal sem tudi 2 Maxi skuterja na relaciji Frankolovo - Vojnik je kdo od teh tu gor ??

:whistle:

lp

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......................

Škoda, maxiji smo zamudili lep vikend za srečanje. BI bil že čas, da se takih stvari lotimo malo bolj zares.

Ja bo treba, .................., tko da se res mormo nament.

Glede na to da bom 2 vikenda "out" predlagam da zaključno skupno vožnjo naredimo 1 ali 2 vikend v oktobru (odvisno od vremena). Lahko gremo v Pivko pogledat vojaški muzej. Drugače pa predloge na dan.

P.S. Če jo boste pa prej organiziral pa nič zato, bom že "preživel" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Naj se še jaz malo javim po dolgem času. Letos sem naredil le nekaj km na začetku leta.Sedaj pa namesto motorja pod ritjo, ponosno držim teden dni starega sinka v naročju.

Za letos sem zaključil z motorjem, saj imam še za dokončati par stvari v stanovanju!

Srečno na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Naj se še jaz malo javim po dolgem času. Letos sem naredil le nekaj km na začetku leta.Sedaj pa namesto motorja pod ritjo, ponosno držim teden dni starega sinka v naročju.

Za letos sem zaključil z motorjem, saj imam še za dokončati par stvari v stanovanju!

Srečno na cesti.

Čestitam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Naj se še jaz malo javim po dolgem času. Letos sem naredil le nekaj km na začetku leta.Sedaj pa namesto motorja pod ritjo, ponosno držim teden dni starega sinka v naročju.

Za letos sem zaključil z motorjem, saj imam še za dokončati par stvari v stanovanju!

Srečno na cesti.

Vse najboljše mu želim. Že razmišljaš o prikoličarju...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke. Tudi že o prikoličarju sem že razmišljal smile.gif ,a za začetek, da se malo privadi ima pa tole:

Vespa fan?

Hudo, tud to je bil en od mojih prvih skuterjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke tudi zmoje strani in vse pohvale mamici - a ja tudi očkotu.:worship:

Zanima me ali boste kaj prihajali v soboto ali nedeljo 26,27.09.09 na obalo ali vsaj v bližino. Za omenjeni datum bi imel čas in bi se tudi jaz vam pridružil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za soboto se obeta vreme brez padavin, kar primerno za skupno vožnjo...whistle.giftrance_19_hmm.gifcool.gif

Potem se pa namenimo za eno vožnjo letos. Kot kaže nam vreme ne bo prav naklonjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kdo ima čas in bi šel kak krog?

Jaz imam sicer že vabilo za Juriš na Vršič, a če sem iskren se mi niti najmanj ne ljubi brcat tja gor in bi šel veliko raje kam s skuterjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v soboto vreme, se lahko zapeljemo do Luisa. Pa res naredimo en orng izlet.

Pa na X-raiderja ne pozabit, se že tudi dolgo tja odpravlja.

Jaz sem dva vikenda "out". Grem malo tole pogledat :whistle: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na X-raiderja ne pozabit, se že tudi dolgo tja odpravlja.

Jaz sem dva vikenda "out". Grem malo tole pogledat :whistle: .

Lp

Hudo, sem ti skor fouš. Lepo se mej, pa kakšna fotka naj pade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neee... :) ne zdej, oz. včeri. Kam gremo v soboto? Louis se zdi kar dobra ideja.

Potem se pa dajmo res začet bolj fiksno pogovarjat, kaj, rečemo štart ob 10:00 hala Tivoli? Pot, Tržič, Ljubelj, Louis, Podkoren, Kranjska gora(kosilo) in nazaj. Če bo vreme, mogoče čez vršič, čeprav tole bo dolga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa dajmo res začet bolj fiksno pogovarjat, kaj, rečemo štart ob 10:00 hala Tivoli? Pot, Tržič, Ljubelj, Louis, Podkoren, Kranjska gora(kosilo) in nazaj. Če bo vreme, mogoče čez vršič, čeprav tole bo dolga...

Se strinjam.trance_40_thumbup.gif Bi se pa prileglo, da se zberemo v čim večjem številu. Halo Štajerci, Promorci, Dolenjci, Notranjci..., kam ste poniknili ? wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.:OK: Bi se pa prileglo, da se zberemo v čim večjem številu. Halo Štajerci, Promorci, Dolenjci, Notranjci..., kam ste poniknili ? wink.gif

Primorci smo tu.

Zame je ta vožnja zelo podobna tisti, ki sem jo prevozil avgusta . V poštev bi mi prišla kaka vožnja v nedeljo in ne v soboto in še to v kako drugo smer.

Shoping pa mi ne diši morda bi moji ženi a se ne vozi s scooterjem.

Zanima me kaj je z vožnjo po Prekmurju ??

Najlažje je Ljubljančanom saj so nekje v sredini in bilo katero smer se izbere njim odgovarja a nam Primorcem ali Štajercem pa je že malo drugače saj imamo Ljubljančane vmes.:naughty::whistle::winkiss:

p.s.

V soboto pa odpade še iz enega velikega razloga - ROŠTILJADA IN FEŠTA:yea1::kva2::kva1::grim:OK::010:beer2::beer2::beer2: poglejte koledar oz.profil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.trance_40_thumbup.gif  Bi se pa prileglo, da se zberemo v čim večjem številu. Halo Štajerci, Promorci, Dolenjci, Notranjci..., kam ste poniknili ? wink.gif

Štajerci? Vsaj enega bi zanimala ta vožnja...  :whistle:

Vremenska napoved je obetavna, smer je tudi OK :OK:. V kolikor je 10.ura dokončana, se bom "potrudil", da bom "tam-nekje" na dogovorjenem mestu... Se vidimo...!!?   :?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!