Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

hja, zaenkrat nam slabo kaže po udeležbi. Sam bom čekiral do 9 zjutraj, da vidim koliko se nas naber al sploh smo za akcijo ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj je z vožnjo po Prekmurju ??

Najlažje je Ljubljančanom saj so nekje v sredini in bilo katero smer se izbere njim odgovarja a nam Primorcem ali Štajercem pa je že malo drugače saj imamo Ljubljančane vmes.trance_25_naughty.gifwhistle.gifwinkiss.gif

Res imamo Ljubljančani sredinsko pozicijotrance_39_thumbdown.gif , a če je primorec pripravljen na vožnjo do prekmurjaworship.gif , se moramo ostalo toliko bolj potruditi. Edino vreme-zopet in množična udeležba bolj slabo kažeta.

Očitno bo treba še malo počakati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na obali prekrasno sonce in toplo, kdor želi kako vožnji priporočam obalo. Za tiste , ki so na trgatvi pa bo še prevroče .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAtr se je lep sonček naredil, zdam mi je pa žal ,da se nismo zbrali. Je kdo za akcijo jutri? V Logatcu je dirka supermoto, pa lahko naredimo en krog do Logatca, pogledamo dirko in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAtr se je lep sonček naredil, zdam mi je pa žal ,da se nismo zbrali. Je kdo za akcijo jutri? V Logatcu je dirka supermoto, pa lahko naredimo en krog do Logatca, pogledamo dirko in nazaj.

Tale vreme je za po...., OB 15,30 NA PARKIRIŠČU PRED TIVOLIJEM ? Kdo gre ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi MAXISKUTERISTI. Letošnjo jesen se nam zaradi različnih razlogov, nekako ne uspe dogovoriti za skupno vožnjo.trance_19_hmm.gif

A dajmo poskusiti še enkrat. TO SOBOTO 27.09. nam vremenske karte kažejo lep jesenski dan. Ni razloga, da se ne srečamo in opravimo skupno vožnjo.coffee.gif

Predlagam sledeče: Primorci in notranjci, gorenjci se pripeljete skupaj do Ljubljane kjer se vam pridružimo ljubljančani. Ostali se priključite po poti. Skupaj jo mahnemo proti Štajerski, naprej po dogovoru.

Čakam na vaše pobude in predloge.

GREMO, ČAS JE ZA AKCIJO.trance_41_w00t2.gifyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi MAXISKUTERISTI. Letošnjo jesen se nam zaradi različnih razlogov, nekako ne uspe dogovoriti za skupno vožnjo.trance_19_hmm.gif

A dajmo poskusiti še enkrat. TO SOBOTO 27.09. nam vremenske karte kažejo lep jesenski dan. Ni razloga, da se ne srečamo in opravimo skupno vožnjo.coffee.gif

Predlagam sledeče: Primorci in notranjci, gorenjci se pripeljete skupaj do Ljubljane kjer se vam pridružimo ljubljančani. Ostali se priključite po poti. Skupaj jo mahnemo proti Štajerski, naprej po dogovoru.

Čakam na vaše pobude in predloge.

GREMO, ČAS JE ZA AKCIJO.trance_41_w00t2.gifyes.gif

Samo še en predlog. Morda bi bila nedelja še bolj primerna. NEDELJA 27.09. V soboto so lahko še razne obveznosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_18_groupwave.gifTakole: naj bo nedelja 27.09. dan D.

Ljubljančani in okoličani se dobimo recimo ob 9,30 na parkirišču pod halo TIVOLI. Od tu krenemo v smeri Celja. Tu "poberemo" štajerce ter bližnjo in daljno okolico. Ostali po dogovoru.

Če se nam pridužijo še primorci, naj sporočijo kje in kdaj.

Predlagane smeri:

1. Lj - Celje - Prekmurje ( po izbiri )

2. Lj - Celje - Velenje - ROUTE 69 - Celovec - Trbiž - Kr.Gora - Lj ...

3. Lj - Celje - Krško - Šentjernej - Novo Mesto - Metlika - Črnomelj - Žužemberk - LJ...

Komentarji zelo dobrodošli.coffee.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_18_groupwave.gifTakole: naj bo nedelja 27.09. dan D.

Ljubljančani in okoličani se dobimo recimo ob 9,30 na parkirišču pod halo TIVOLI. Od tu krenemo v smeri Celja. Tu "poberemo" štajerce ter bližnjo in daljno okolico. Ostali po dogovoru.

Če se nam pridužijo še primorci, naj sporočijo kje in kdaj.

Predlagane smeri:

1. Lj - Celje - Prekmurje ( po izbiri )

2. Lj - Celje - Velenje - ROUTE 69 - Celovec - Trbiž - Kr.Gora - Lj ...

3. Lj - Celje - Krško - Šentjernej - Novo Mesto - Metlika - Črnomelj - Žužemberk - LJ...

Komentarji zelo dobrodošli.coffee.gif

Prekmurje je že kar dolgo v planu in dam prvi glas ZA. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz moje strani Lep pozdrav za vse skupaj !!:krneki:

X-raider - motor poje kot urica (hvala se enkrat ) ¨! :worship:

V NED. imamo pri nas trgatev tako da sem AUT - imejte se SKRAJNO LEPO !! :lol1:

Ce pa je kdo ki ima namen v soboto kje po Stajerski vozit se pa lahko slisimo , in odpeljemo kaki kilometer !!!:yea1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz  moje  strani  Lep  pozdrav  za  vse  skupaj !!:krneki:

X-raider -   motor    poje  kot  urica (hvala  se  enkrat ) ¨! :worship:

V  NED.    imamo   pri  nas  trgatev  tako   da  sem  AUT -   imejte  se   SKRAJNO  LEPO !!  :lol1:

Ce  pa je  kdo   ki  ima  namen  v  soboto  kje  po   Stajerski  vozit  se  pa  lahko    slisimo , in  odpeljemo   kaki   kilometer !!!:yea1:

Lp

Pozdravljen!

Ja, v soboto grem v Celje, ob cca. 11.uri uri moram biti tam, pa kako uro "tam-okoli" ... Nazaj gredoč (če boš utegnil) "skoknema" na Roglo, na :kava:  .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekmurje je že kar dolgo v planu in dam prvi glas ZA.      LP.

Drugi glas za Prekmurje!

Moj predlog je ta smer (skrajšana varianta @skuterista). Mogoče še ogled lončarske delavnice v Ljutomeru (potrebno se je najavit!), hrana pa v "dobri" gostilni nekje na poti... Smer je takšna, da se (v pomanjkanju časa) da skrajšat in pokombinirat tudi z avtocesto... :rolleyes:  

Lp vsem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!