Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Uuuu vreme še ugaja za kakšno kratko turco, jaz še v nedeljo naredim kakšen km po kosilu brez pretiravanja (nedelska počasna vožnja zaradi neoprejema gum na mrzlem cestišču:klicaj:) morda pade Rogla ali A, v naslednjem tednu pa ga generalno očistim,posušim,servisiram ter konzerviram in ga postavim v toplo garažo za zimsko spanje :zzz:. Morda pa se še v nedeljo s kom srečam kje in podebatiram, če ne pa se javim zopet pomladi ko se prebudi narava(cestni bojevniki):evilgrin:. Vsem skupaj pa želim veliko zimskih užinkov na drugačen način, pomladi pa upam da bo vreme in termin prvega srečanja ugodil večini da se bomo vsaj enkrat lahko zbrali v večjem številu in tudi opažam pri servisah da se je pojavilo kar nekaj novih maxsistov.:whistle: LP. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

V kolikor gres v NEDELJO proti rogli se mi javi grem zraven !

Se dobima v Zrecah !! :rolleyes:

Drugace pa je MAXi v topli garazi , in caka tople trenutke !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

V kolikor gres v NEDELJO proti rogli se mi javi grem zraven !

Se dobima v Zrecah !! rolleyes.gif

Drugace pa je MAXi v topli garazi , in caka tople trenutke !

lp

Morda bom še jaz svojo Hondico na Roglo, na svež zrak ninja.gif pripeljal, če bo kdo dal za topel čajček. trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz se vam pridružim v nedeljo na :kava:  ...na Rogli ... 

Se dobimo gori ali kje na poti gor...? V Zrečah? Kdaj približno...?  :?

Lep maXi pozdrav vsem 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem se, pocaki da se ljudje se malo opredelijo glede izleta. Xraider je napisal da bi sel po kosilu, meni je vseeno, 1965 se ni cist zihr da bo sel.

A mamo se kaksne interesente?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem se, pocaki da se ljudje se malo opredelijo glede izleta. Xraider je napisal da bi sel po kosilu, meni je vseeno, 1965 se ni cist zihr da bo sel.

A mamo se kaksne interesente?

Jaz v nedeljo ne morem priti :blush: , bom pa na "mopedu" vendar gremo v drugo smer :naughty:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je najbolše da se dobimo na konec Zreč tik pod vsponom kjer je neko gostišče na levi ob vodi na desni pa je Očki ki ima ročno kovaštvo z simbolom kovinskega konja ob cesti. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je najbolše da se dobimo na konec Zreč tik pod vsponom kjer je neko gostišče na levi ob vodi na desni pa je Očki ki ima ročno kovaštvo z simbolom kovinskega konja ob cesti. LP.

Zdej se rabimo samo se za uro zmenit :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je najbolše da se dobimo na konec Zreč tik pod vsponom kjer je neko gostišče na levi ob vodi na desni pa je Očki ki ima ročno kovaštvo z simbolom kovinskega konja ob cesti. LP.

Lahko se dobite tudi v "centru" Zreč. Na desni strani ceste (pri avtobusni postaji) imate Pekarno - kavarno Težak. Imajo dober "štrudl" itd... Se lahko okrepčate in "oddrvite" na Roglo.

Kam pa kam?

Tehnični muzej v Bistri, potem pa naprej čez Cerknico nazaj v smeri doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam paše sem ob 13h tam kjer sem omenil ,ker pridem čez Vitanje in imam bljižnico čez gozd v Stranicah in pridem prav pri tem gostišču na cesto ki pelje na Roglo. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo konkretni !!!

LOKACIJA ? HOTEL POD ROGLO (Gostisce na levo , pred vzponom )

URA ? Ob 13:00 URI !

DATUM ? 24.10.2009 !

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

V kolikor se STRINJATE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo konkretni !!!

LOKACIJA ? HOTEL POD ROGLO (Gostisce na levo , pred vzponom )

URA ? Ob 13:00 URI !

DATUM ? 24.10.2009 !

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

V kolikor se STRINJATE !

OK. Je še kakšen interesent, razen naju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam grete na Roglo bi šel zraven kaj pa vreme sam mam kosilo ob pol enih

kdaj se zdaj gre 24.10 ali 25.10 mente se za nedeljo datum je pa 24.10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se zdaj gre 24.10 ali 25.10 mente se za nedeljo datum je pa 24.10

Ja, menli smo se za nedeljo! Sicer pa kaže, da ne bo nič s tem izletom... Saj na našem koncu še vedno dežuje in ne verjamem, da bodo do jutri ceste že suhe... Pa tudi na Rogli zna biti že sneg....!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, menli smo se za nedeljo! Sicer pa kaže, da ne bo nič s tem izletom... Saj na našem koncu še vedno dežuje in ne verjamem, da bodo do jutri ceste že suhe... Pa tudi na Rogli zna biti že sneg....!?

[/quV nedeljo popoldan če bo saj malo sončno se grem vozitiokolica Celja mogoče en krogec čez Poljčane in na bisterco pa do konjic pa nazaj v celje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nas gre pa kaj na roglo gor je kar mrzlo pa še do dveh delam v Zrečah tako da sem lahko šele ob treh nazaj v zrečah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet nadloga z tem vremenom, bomo videli jutri kakšno bo, zaenkrat koliko sem gledal kaže slabo posebej za vožnjo z motorjem(dopoldan dež in cel dan okrepljen veter), počakajmo do jutri dopoldan da vidimo kaj bo res od tega pa ne pozabit ponoči se ura prestavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!